Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
07 maja 2013 12:04
Kasija,dzieciak cudowny 😍
darolga,no to teraz tyle szczęścia,uważaj żeby Cię nie przytłoczyło 😁
Znam już wyniki badań..z Malta wszystko książkowo,nawet poświęciłam 20 zł na badania kupy 😉 i zero pasożytów..Niby super,że wszystko z nią okej ale ja się pytam w takim razie co jest grane??
W tym tygodniu umawiam jeszcze zęby,chociaż nie ma objawów żeby coś było nie w porządku ale to już ostatnia rzecz,więcej pomysłów brak..Żre tyle,że gęba się nie zamyka cały czas,nie pracuje a wygląda  😵
Mo B.,a gdzie kupowałaś jęczmień i jakie są orientacyjne ceny (na pw może być :kwiatek🙂 również trzymam kciuki i dołączam się do pytania,co się stało?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 maja 2013 12:16
mils amnestria no wyjete minimu 6 tyg. z życiorysu. Poszło mi kolano  🙄 jeszcze nie ma do końca ostatecznych wyników, jutro mam powtórne usg + ponowna konsultacje ortopedy . W poniedziałek mają podjąć decyzję co dalej  😵
a kto mnie tak załatwił ?? mój ukochany kucyczek  🙄 nie chciał wejść na myjkę i postanowił Pańcie stratować a później przeciągnąć ją na uwiązie kilkadzieciąt metrów ..  naprawdę nie mam już do nigo siły  😵

btw. amnestria super Ducho wygląda !!!!!
amnestria   no excuses ;)
07 maja 2013 12:22
zduśka, cholera! Kolano nie brzmi dobrze 🙁
I dzięki za miłe słowa względem Duszka. Naprawdę jestem zadowolona z wyboru miejsca. Duszek wygląda zdrowo, a jeszcze jak zacznie się padokować to pewnie i psychicznie wyluzuje 🙂
ahawa, dzięki 🙂
mils, no był, to najtrudniejszy temat u Pamira, zwłaszcza w terenie 😁
konwalia, przenieśliśmy już 😉 stajnia w Helenowie, koło Wołomina. Mała, prywatna stajnia, 9 koni, cisza i święty spokój! 💘
amnestria, tak jak pisałam Konwalii 😉 Swoją drogą pisałam do Ciebie jakieś 100 lat temu na FB. Kiedy nas odwiedzisz? 😉 Duszko wygląda super, są już jakieś plany na jego powrót?
amnestria   no excuses ;)
07 maja 2013 12:49
Nirv, ale nie stałaś tam wcześniej? Planujesz dłużej postać czy tyko tak na lato?
Trafiłaś mi do "Innych" 😲 Właśnie to zobaczyłam... :/ (w wolnej chwili przedzwonię :kwiatek🙂

A powrót wstępnie przewiduję pod koniec wakacji. Ale zobaczymy 😉 I dziękuję :kwiatek: To wszystko zasługa bardzo dobrej opieki 🙂
mils   ig: milen.ju
07 maja 2013 13:07
zduśka o kurczę, oby okazało się, że to nic mocno poważnego, lecz się szybciutko!
amnestria Duszek wygląda na przeszczęśliwego. 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
07 maja 2013 13:19
Kasija, słodka mała!!!!
amnestria, Boski Ducho! Jaki okrąglutki! Super!
Kasija, w najbliższym czasie nie, na razie planujemy wystartować 2 czerwca na parkurze otwartym u nas w stajni 😉 A na bardziej odległe terminy nie mamy jeszcze planów 😁 Dziękujemy :kwiatek: Twój maluszek jest przesłodki! 😍
darolga, no jak tyle już macie koniczynek, to żaden pech Wam nie ma prawa przeszkodzić! 🏇
amnestria, wygląda elegancko! 🙂
amnestria, stałam kiedyś. Właściwie to nie wiem, raczej na stałe, aczkolwiek zobaczymy jak to będzie w zimę 😉 Muszę trochę przykrócić końskie wydatki, stąd zmiana stajni. To czekam natelefon! 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 maja 2013 15:29
Nirv czy ja dobrze kojarzę, że to stajnia, w której Pamir tak chudziutko wyglądał i go w Majdanie odkarmiałaś?
bjooork, tak, dokładnie ta stajnia. Aczkolwiek dużo się pozmieniało, głównie w karmieniu Pamira - od odkarmiania go w Majdanie prawie cały czas Pams je pasze, suplementu (jak za pierwszym razem stał w Helenowie to jadł sam owies), była chwila w między czasie jak stał bez paszy to od razu zaczął gorzej wyglądać. Teraz bardzo pilnuję kwestii jego wyglądu (wręcz obsesyjnie) i jego karmienia.  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 maja 2013 20:52
amnestria już na fb czytałam! SUPER!!! 🙂  😜 bardzo się cieszę że Duszek się ma tak dobrze! 🙂
darolga ooo jacie! szaleństwo! bardzo chętnie przygarnę trochę szczęścia 🙂 No i bajerancko że już galopujecie! 🙂
Nirv ale z Pamsa rozrabiaka! 😀
Baffinka super wyglądacie 🙂
kasija ale cudaczek! <3
zduśka no nie żartuj! co jest? 🙁
rewir faaaajny! Bardzo cieszy oko!  😎
faithhihi podrzuca jak robotnika przy młocie pneumatycznym 😀
Fantazja  :kwiatek: :kwiatek:
Tulipan   :kwiatek: :kwiatek🙁 ja tam się nie mogę doczekać wakacji 😀 tylko muszę termin określić 😀)

mam zdjęcia z dziś  😀 Co prawda jeździłam sama i nie ma kto mnie poprawiać.
kiedy moge robić samowolkę, nie mam wrażenia że się taak pochylam...










i jakiś tam step.



pozdrowionka! 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 maja 2013 20:58
Amnestria, widziałam już na FB i Duszi wygląda kwitnąco! 🏇
Juliadna Fufu piękny jak zawsze!

Najpiękniejsze uczucie na świecie - umawianie się po przerwie na trening 😀
juliadna, ale masz ładnego konia 🙂 Co do pochylania to masz trochę zgęrzone ramiona, przez co sprawiasz wrażeniepochylonej. Nie wiem czy masz na codzień z kim trenować, ale jeśli nie to uważaj, bo ta wada niekorygowana baaardzo lubi się pogłębiać a potem trudno się z tego "wyleczyć" 
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 maja 2013 06:28
Maria89 tak mam na codzień Trenerkę 🙂 + nie jeździłam na koniu miesiąc ( nie wliczając z przed 2tyg powozenia się przez 30min  by było lekko ruszyć konia) dzięki 🙂
[b]wilczyk [ 😅/b] super!!!!
To i my się pokażemy, co prawda w gwoli wyjaśnienia, koń 4 lata spędził na pastwisku 24 h i nie robił NIC- takie zalecenie weta, tak jakby przedwczesna emerytura totalnie wyłączająca cokolwiek - praca pod siodłem nie, lonża nie. I bach po 4 latach- chyba miesiąc temu? Co się okazało? koń zdrowy!
Mój bezmięśniowy, dzielny ogon na swojej 14 lonży od 4 lat! 🙂




ps uprzedzajac - kopyta, biotyna dala popalic- czekamy na przyspieszona wizytę kowala  🙂

edit, zle zdjecia wstawiłam
Wiadb piękny zwierzak - nie wygląda, jakby miał taką przerwę 🙂 Co mu było przed tą przerwą?
p.s. dobrze kojarzę, że bywałaś jeszcze na "starej" volcie? 🙂
wiadb, jeeee Championa wielki come back! 😀
Libella dziękujemy 🙂 koń mi się dusił, na placu, w terenie - generalnie w jakiejkolwiek "pracy",, ale też w stajni. Co lepsze ani to uczulenie, ani copd, badań miał tyle, że nie zlicze. Sterydy nie pomagały. Czy lato czy zima, czy trociny, torf, słoma - to samo. Po pół roku zalamalam ręce. On już był szczęśliwym emerytem, a tu taki psikus. 🙂
Ps właściwie to "dzialalam" tylko na starej volcie. Swoją droga my to się nawet osobiście poznałysmy o ile mnie pamięć nie myli 🙂

Burza odpukać, póki co  duszności brak , więc na to wygląda 🙂😉
A ja mogę się w końcu oficjalnie pochwalić, że kupiłam sobie nowe zwierzątko- Banderas jest już mój  😅  💃
Aż sama jeszcze momentami nie dowierzam, że mam konia  😁 
I tu wielkie podziękowania dla Brevy i Orzeszkowej się należą, bo bez nich nie dałabym rady  :kwiatek:

No to uroczyste foto z koniem kosmitą by Breva  :kwiatek:


I jakieś kłusy z jazdy przy okazji, już nie tak wspaniałej jakości😉

Gratulacje!  😀
Ja cały czas czekam na decyzję właścicielki 'mojego' konia odnośnie dzierżawy.  🤔
Altiria Dziękuję i  trzymam mocno kciuki  🙂
Dżastin gratuluje i życzę przyjemnej i efektownej współpracy 🙂 Jakiś taki malutki się wydaje, ile ma w kłębie?
Altiria ja też trzymam!
wilczyk foteczki proszę! Super, że znów zaczynasz jeździć.
Juliadna z nogą już wszstko ok?

Dziś mieliśmy trening z nowym trenerem (poprzednia trenerka nie miała niestety czasu, a szkoda), było na prawdę świetnie, chyba pierwszy raz tak ten koń chodził pode mną  💃 Nie mam niestety zdjęć ale mam wczoraj z samego stępa (forumowa dar już zdążyła objechać  👀 )
wiadb, az musiałam tu napisać jeden z moich najpiękniejszych ulubieńców z dawnych czasów!!! 😍 😅
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 maja 2013 17:41
juliadna Fuerte wygląda rewelacyjnie ! I nie mów, że się garbisz  😀 chyba garba nie widziałaś  😁 a co u Czeka ???
wiadb Twój koń wcale nie wygląda jak by był przez tyle czasu na L4  🙂 I mam nadzieję, że częściej będziesz chłopaka pokazywać w wątku  🙂
Dżastin gratuluję !
konwalia życzę owocnej pracy z nowym trenerem  🙂
mils dzięki  :kwiatek:
amnestria wrzucaj koniecznie częściej zdjęcia Duszka !! a masz coś z pracy pod siodłem ??

no ale niestety diagnoza się potwierdziła  😵 jedynie co dobre to fakt, że nie jest to urwanie a naderwanie wiązadła ( jakiegoś pęczka AM czy coś takiego + masywny obrzęk czegoś tam  😉 ) nie wiem nie znam się ... wiem tylko tyle, że orteza przez 8 tygodni będzie mnie uciskać  🤣 w poniedziałek ortopeda zadecyduje co dalej, no ale mam nadzieję, że jednak na stół kłaść mnie nie będą  😵

muszę wykombinować sposób przemieszczania się do stajni  😁
zduśka dziękuje, trzymam kciuki że się ze stołu wywiniesz  😉
zduśka  dziękować :kwiatek:
konwalia też dziękować! a w kłębie ok 153-4, na szczęście mam krótkie nogi  😁
Dżastin gratulacje no i owocnej współpracy! 😀
Dżastin gratuluję i życzę samych sukcesów!  😀
zduśka o jejku :o zdrowiej szybko, no i trzymam kciuki, żeby jednak stół Cię ominął  :kwiatek:
wiadb piękny zwierz!
konwalia fajnie, że zaczynasz z Hadżim coś robić, piękny jest! 😀 a ze zdjęciami może być słabo, mogę Ci podesłać na fb jakieś foto Lucka 😀

A ja już dokładnie umówiona na trening, latam już po ścianach, a czas jakoś tak wolniej niż normalnie płynie 😁 lecę robić wiochę, bo nie udało mi się kupić jeszcze sztylpów, sztyblety + skarpie = esencja stylu 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się