Facebook -czy ktoś korzysta?

oczywiście, że łańcuszek 🙂 cała ta treść jest zamieszczona w regulaminie, który akceptuje się w momencie rejestracji. w dodatku wklejenie postu nie ma żadnej mocy prawnej 😉
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama
jak w albumie "zdjęcia na osi czasu" zrobić, żeby moje zdjęcia pokazywały się tylko znajomym? Niby mogę ustawić dla każdego z osobna, ale nie widzę takiej opcji 🙁 szlag mnie zaraz trafi!
Kaktus, musisz wchodzic w każde zdjęcie osobno i edytować 🙂


Kiedyś w wiadomościach była taka fajna opcja, ze się wyszukiwało pojedyncze słowa w konwersacji, nie moge tego teraz znaleźć, jest jeszcze czy skasowane?
Musisz wejść w wiadomości i po lewej nad osobami masz okienko wyszukiwania. Tylko teraz jest zrobione tak, że wyszukuje danego słowa we wszystkich konwersacjach
cavaletti, wielkie dzieki! 🙂
nie wiem czy ma to powiązanie z facebookiem czy nie,ale od jakiegoś czasu gdy chcę udostępnić piosenkę z yt zamiast miniaturki teledysku i tytułu piosenki wyświetla się szary kwadrat i 'youtube'. Nie przy wszystkich piosenkach oczywiście. Co z tym zrobić?  👀

Przy okazji - biorę udział w konkursie o książkę Grabaża. Byłabym bardzo wdzięczna,za głosy na mój post (Aleksandra Szewc)  :kwiatek:
czy na FB funkcjonuje standardowe wyszukiwanie znajomych np. tylko po imieniu, wieku, mieście itp? Czy tylko na podstawie "znajomy znajomego" albo miejsca pracy?
infantil, jak ja udostępniam bezpośrednio z YT to mi się wkleja normalna miniaturka na walla. Jak wklejam link do statusu to wtedy jest to to szare coś.
wendetta masz u góry takie okienko WYSZUKAJ OSOBY, MIEJSCA I INNE.
edit. chyba da się tylko po imieniu i nazwisku :/

Cricetidae próbowałam klikać w zdjęcie, ale nie wyświetla mi się nigdzie edycja tego
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2012 15:58
Kaktus, o to chodzi?

Mozne tak jak Pursat.
A jak wyświetlasz zdjęcie pojedyncze z galerii zdjęcia na osi czasu, to pod podpisem nie masz takiego przycisku 'edytuj' ?
dzięki Pursat!
nie do końca o to, bo myślałam, że da się to zrobić bezpośrednio w galerii (na osi jak wiadomo nie wszystko się wyświetla) ale chyba musi mi wystarczyć 🙂  :kwiatek:

Cricetidae właśnie nie ma ma takiej opcji tam.
Czy jak skasuję/zamrożę konto, to czy znajomi dostaną jakieś powiadomienie? I czy gdy będą usiłowali wysłać mi wiadomość, to czy pokaże im się, że nie ma mnie już w społeczności? 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 grudnia 2012 22:41
O samym fakcie "zamknięcia" konta na 100% nie zostaną poinformowani, a z wiadomościami... hmm po prostu nie znajdą Cię na liście kontaktów. Przynajmniej u mnie tak to zawsze działało.
Jasnowata, wtedy profil znika całkowicie, jakbyś nigdy nie miała tam konta. Znajomi nie dostaną powiadomienia i nie będą w stanie wysłać wiadomości, bo nie będzie profilu  😉
Super. Dziękuję 🙂
mnie wkurza to, że nie da się całkowicie usunąć konta  🤔
da się. Wpisz w google "jak usunąć konto z fejsbuka" i wyskoczy Ci strona, gdzie masz wszystko opisane.
czy da się "zaczepić" kogoś, kogo nie ma się w znajomych?
da  😉
wchodzisz w profil tej osoby, tam będzie taki znaczek jakby ustawień, opcji, tam masz zaczepkę.
to wygląda na to, że ta osoba ma tę opcję zablokowaną 😉
O, nawet nie wiedziałam,że da się to zablokować  🙂

A ja mam ogromną prośbę o ostatnie głosy w konkursie. Dziś o 15.00 się kończy, a ja mam bardzo niewielką przewagę.
Klik. Głos na post Aleksandry Szewc.  :kwiatek:
Mogę jakos sprawdzić, kto odwiedzał mój profil?
Co to za zarazy, co się same wpychają czasem na profil?
Znaczy filmy na przykład, których się nie polubiło, a udają, że tak?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 grudnia 2012 19:59
musialaś kliknąć w jakąś aplikację czy cuś :/
Scottie   Cicha obserwatorka
04 grudnia 2012 20:06
Edy, całe szczęście NIE! 😀
Misskiedis, to był filmik, o nic nie pytał, wyświetlił się i tyle. Tylko go potem u siebie na osi czasu zobaczyłam (i usunęłam, bo wcale go nie "lubiłam"😉. W sumie trzeba było zgłosić nadużycie...
Jak wyrzucam kogoś ze znajomych, to on o tym wie? W sensie dostaje informację? Jeśli tak, to czy da się tak zrobić, żeby nie dostał? Mam kilka osób, których po prostu nie chce w znajomych, ale z drugiej strony, nie chce się narażać..
Nie, nic nie widać. Sprawdzałyśmy z koleżanką. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się