Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

U mnie na SE też tak miałam, teraz od niedawna mam Samsunga Galaxy S4 i niby jest wszystko ok, ale zacina mi się przy robieniu zdjęć i jak mam założone nauszniki, to nie widzę ani tych nauszników, ani grzywki pod nimi. No po prostu pusty placek taki. Może na każdym sprzęcie coś jest z tą grą nie tak? Jedyny telefon, na którym ta gra się nie zacinała i było wszystko tak jak powinno być to Iphone (chyba 4) mojej koleżanki... :/
A mi sie kiedys nudzilo caly dzien, ogarnelam w My HOrse wszystko co mozliwe w 5 minut i nie chcialo mi sie czekac, wpadlam na pomysl, zeby przesunac czas i od tamtego momentu juz mnie ta gra nie ciekawi bo znalazlam obejscie  😵

Candy Crush uwielbiam, ale okropnie sie wsciekam, jak nie moge czegos przejsc :P

Nirvette   just close your eyes
10 października 2013 22:19
Co do Pou, to ogarnęłam jak wklikać ikię i odwiedziłam forumową Kaktus i jej ZjedzSnickersa 😀
Obecnie moją ukochaną grą jest Pool Biliards Pro 😀 pykam w to w każdej wolnej chwili, wciąga nieziemsko 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 października 2013 12:48
Czy ktoś gra a Monstern Smash? 👀 Wkręciłam się, moim zdaniem bardzo fajna gierka! 😀
Tylko mam problem z planszami- na wszystkich poziomach ukończyłam już te podstawowe 9 i nie umiem odblokować tych dodatkowych :/
mój Pou nazywa się Surfaktant 🙂 już odwiedziłam kilka voltovych ziemniaków i strasznie mnie ta gra wciągnęła. ale przynajmniej jest co robić na wykładach 😉
W końcu mam swojego Pou. 😅 Nazywa się McRaf jakby ktoś chciał wpaść. 😀
edit: napisałam wiadomość prywatną w poście  😡

Więc... Surfaktant odwiedzony, niestety  McRaf'a mi nie chce znaleźć 🙁
Zmieniłam nazwę McRafi, może teraz ci znajdzie. 😀
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
23 października 2013 19:44
A mi się mój biały tygrysek znudził po 56 poziomie a koleżanka miała 86,ale zmieniała telefon...

A ja uważam że najlepszy "pyrek" jest na tablecie(wtedy "puciaki" bywają wielkie jak ręka) 🏇
flygirl  odwiedzony 😉

Howrsowa nie chce sobie nawet wyobrażać jaki olbrzym 😀 Własnie się przeniosłam na smatrfona z większym wyświetlaczem i już wielkość zrobiła wrażenie a co dopiero tablet 😀
Dziewczyny a jest jakaś gra polegająca na opiekowaniu się psem? Pamiętam, że jeszcze na starszych modelach telefonów, tych niedotykowych była taka gra, że się karmiło, czyściło, wyprowadzało na ogród psa i chyba można było trenować.
Nirvette   just close your eyes
06 listopada 2013 20:37
flygirl, tez szukalam tej gry, ale nie moge wpasc na nazwe.  🤔

jesli ktos chce odwiedzic mojego Pou, to nazywa sie Nirvett 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2013 20:48
DogZ?
efeemeryda   no fate but what we make.
06 listopada 2013 20:54
a ja odkryłam właśnie BOO i też jest świetny, tylko trochę za często wymaga uwagi w stosunku do pou...
Wpisuję dogs i dogz i wyskakuje mi większość kolorowanek. Naprawdę żadnej takiej nie ma? 🙁 Bardzo lubię Pou, ale wolałabym mieć psa, a nie tylko ziemniaka/kupę czy co to tam jest. 😁
a ja odkryłam właśnie BOO i też jest świetny, tylko trochę za często wymaga uwagi w stosunku do pou...


ja mam boo na tablecie i osobiście wolę Pou ,ma fajniesze gry i mniej się trzeba nim opiekować :P
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2013 21:19
DogZ było na niedotykowe 🙂

Ja sobie ściągnęłam pokemony 😂 Takie jak były na gameboy'u. Tylko miewają problem z włączeniem się i czasem trzeba kilka razy odpalać zanim zadziała 🤔 Ale brakowało mi takiej gry bardziej fabularnej, chodzisz po świecie, walczysz, zdobywasz nowe pokemony... 😍
efeemeryda   no fate but what we make.
06 listopada 2013 21:20
ale boo podskakuje robi więcej min i fajniejsze dźwięki wydaje  😂
Misskiedis jak dokładnie się ta gra nazywa? 👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 listopada 2013 21:28
Która, pokemony? Pokemon- fire red version. Tylko na serio trzeba je odpalać po kilka-kilkanaście razy. Włączasz, zacina się, wychodzisz przez "home", wyrzucasz z działających aplikacji i bywa że tak kilka razy. Ale już się przyzwyczaiłam i często robię zapis gry 🤣
Nie pokazuje mi się taka. Tylko Pokemon Fire Red Cheats. 🙁

Wczoraj zainstalowałam Kapsel Run. Coś w stylu Subway'a, tyle że biegnie się kapslem od Tymbarka. 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 listopada 2013 15:15
Pewnie twój telefon nie obsługuje 🙁
Bezrobocie mi nie służy... I na mojego samsunga zawitał ziemniak  😁 GerardoFernando zaprasza w odwiedziny 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 grudnia 2013 14:44
Zabija ktoś może czas grając w The Simpsons: Tapped Out?  😡
Koleżanka powiedziała mi o grze podobnej do temple run z tym ze biega się po pociągach. Wpisywalam kilka haseł do google play ale nic nie wyskakuje.  Oczywiście nie wie jak się to nazywa,  nawet kawałka nazwy nie zna więc no... ktoś coś?  👀
Nie ogarniam tego, za to moja córka ma pyrkę 🙂
My horse miałam na komórce dwa dni, zdenerwowała mnie, odinstalowałam.
chyba kiepska ziemniaczana mama ze mnie ;P

julka177, subway surfers, super gra na wykład i zabicie czasu w autobusie, moim zdaniem fajniejsza niz temple run 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2014 12:51
A kto ma flappy bird? 😁
Mój rekord to 28 😂
moj 63  🏇 🏇 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się