Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2014 13:35
Ja swój pewnie pobiję już wkrótce bo od jutra się semestr zaczyna na uczelni więc będzie dużo czasu 😂
Ja mam flappy dog czy jakoś tak i rekord 27.
Za to moja mama bardzo lubi pou, lvl 150 jakoś 😁
To wszystko przez Was  🤣
Mam pou też 🙂 raczkujemy poziom 7 dopiero 🙂
Ja mam Pou na dwóch telefonach i tablecie  😵 A obiecywałam sobie, że na tablecie wystarczy i nie będę ściągać na telefony  👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2014 19:25
Jewel Star 2 - przepadłam  😵 szkoda, że okropnie bateriożerne  😤
Ja ostatnio mam bzika na punkcie temple run 2 oraz Benji Bananas 🙄
julka177, temple run też uwielbiam 💃 ale mi się zacina okropnie 🤔
Mi na starym (galaxy mini) nawet nie pokazywalo w Google play. Teraz mam s3 i śmiga.  😅 tylko codziennie muszę go ładować,  bo sam mnóstwo zżera baterii,  a dodatkowo moja koleżanka ciągle chce grać a to w temple run a to w pou... 😵 jakiś czas temu miała razem ze mną fazę na happy jumpa i na my horse. 😂
happy jump też śmieszne jest, czasem jak mnie weźmie to na lekcjach gram 😂


edit: o nieee, zainstalowałam fat hamster 🤣
Kto gra w My Horse? Zapraszajcie KolorowySmoczek
chemikja Czasem gram  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 kwietnia 2014 15:20
ChemiK, ja grałam, ale strasznie zżerało mi baterię, zabierało potworną ilość miejsca i się zacinało - wywaliłam i teraz zainstalowałam pasjansa. "Kolekcja 250+ pasjansów" dokładnie, o rany, cudo do zabijania czasu na matmie  😍 I malutko waży, tylko 6 MB.
Mój nowy ulubiony zabijacz czasu: 2048+
Wciąga jak nie wiem co!
No 2048 jest mega. Ściągnęłam te pasjansy, będę miała co robić w autobusie i na wykładach. 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 kwietnia 2014 21:01
Ja jeszcze nawet w połowę nie zagrałam  😁 Ale już mam swoje ulubione. A w niektórych to kompletnie nie wiem o co chodzi  😀 Z kolei inne są takie, że nie idzie przegrać.
Ja też gram w 2048 😀.
Wszyscy w to grają, w autobusie co druga osoba z telefonem przesuwa 2048  😂.
Tak! Ja też uwielbiam 2048 po równo z candy crush saga 😍
Candy crush to moje uzależnienie. Jestem juz chyba na 150 lvl.  🤣
Ja na 48 ale walczę dzielnie 😉
Przez Was kolejna gra na uzależnienie: 2048 😉 Masakra :P
I nieustannie Candy Crush Saga => 242 😉
Też zaczęłam przez was grać w Candy crush saga i wkurza mnie to, że muszę czekać na odnowienie życia. 🤣
Poczekaj jak Cię bedzie wkurzać na przejście do kolejnych "stacji" aż Ci znajomi bilet wyślą 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
09 kwietnia 2014 21:03
candy crush level 500🙂
Ja tak płaczę, że nie ma candy crusha na windows phone 🙁

Za to teraz przegrałam życie, bo brakowało mi jednego ruchu a skończył mi się bonus i nie da rady wygrać teraz chyba 🙁

A przez Was zaczęłam grać w 2048.
Ja czekam na odblokowanie misji po 50 levelu w candy crush i męczę 2048 ale moj rekord to 200 i coś także malutko. 😀
A o co chodzi w candy crush z tą loteria? Raz ją tylko miałam coś tam wygrałam,  po kilku dniach zuzylam i nie ma a myślałam na początku że jest codziennie,  potem że trzeba zużyć wygrany przedmiot, a teraz to już nie wiem o co loto. Tak samo te senne czy tam jakieś poziomy które się odblokowuja po 50 levelu. Przeszłam go i pierwszą misję do następnego epizodu a sennych nie ma. 🙁
Ja tak płaczę, że nie ma candy crusha na windows phone 🙁

jest, ale mega kiepski. Ja gram na facebooku. 😉
nopebow, no ja miałam takiego, ale było jakieś 50 leveli, a po przejściu już nawet się nie dawał odpalić :/ czekam na tego prawdziwego a tymczasem gram na komputerze i tablecie, ale jak mówiłam i tak jestem w lesie, bo dopóki nie będę miała farta na kole fortuny, to mogę grać tylko z sówką 😉
Ej, dlaczego będąc na 56 levelu w candy crush tylko raz mialam kolo fortuny?  Wykorzystalam je, zniknęło po kilku dniach wykorzystalam nagrodę bo myślałam że wtedy będzie ale też się nie pojawilo i nie ma go do tej pory. Dlaczego,  ktoś wie? 👀
Nirvette   just close your eyes
15 kwietnia 2014 15:42
No nieee, sciagnelam z ciekawosci 2048. Juz po mnie.  😁
Możecie polecić jakąs grę zajmującą czas, najlepiej z poziomami, żeby się szybko nie znudziła i żeby nie trzeba było mieć dostępu do internetu cały czas?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się