Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

trzynastka   In love with the ordinary
21 czerwca 2013 17:18
Ja od kilku dni mam konia 😉



Trzeba go karmić, czyścić, trenować, startuje się w zawodach, kupuje sprzęt i tak dalej 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 czerwca 2013 17:31
Mi się my horse znudziło, wchodziłam, klikałam prace do zrobienia i wychodziłam 😉
odkopuje, bo tez Pou mnie wciagnal  😡
kto jeszcze gra i na jakich nickach? szukam przyjaciol (ale to brzmi  :wysmiewa🙂, moj xtangerinee :p
mój nick to: puszkins 😉 Już Cię odwiedziłam 😀 Tzn twojego pou 😀
a ja odinstalowalam to gowno. jednak mnie draznilo.
BlueHorse widzialam, dziekuje  :kwiatek:

katija ja pare miesiecy temu tez wywalilam, teraz mam od paru dni i poki co jeszcze mnie rozczula, chociaz pewnie za jakis czas skonczy sie to tak, jak u Ciebie 🙂
A ja sobie mam 😉 Mnie nie irytuje bo jak zapomnę o nim na kilka dni to Pou i tak przeżyje 😀
A jak przychodzi nudny wykład (jak u mnie wczoraj) to przynajmniej mam mnóstwo gier do wyboru oczywiście po za Pou też inne 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 października 2013 09:09
Swego czasu wkręciłam się w Fantasy Kingdom Defense HD(koniecznie HD, bo jest z ulepszeniami, bez nich gra jednak się dłuży i ciągnie). Fajne, nawet dużo poziomów, przy końcowych trzeba było się natrudzić żeby przejść! 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 października 2013 14:39
Mnie się Pou znudziło bardzo szybko. Za to My Horse'a tłukłam, aż nie kupiłam najlepszego ekwipunku i wygrałam wszystkie dostępne zawody  😁 Potem odinstalowałam, bo strasznie zżerało baterię i zajmowało masę pamięci.
Niedawno odkryłam Heroes of Might and Magic na komórkę - te oryginalne, prawdziwe Herosy  😍 w sklepie nazywają się Heroes 2 i co najlepsze, są bezpłatne! I ważą niewiele ponad 30MB. Jedyne co, to na małym ekranie niewiele widać, na większych na pewno jest wygodnie. I jest po angielsku. Gram prawie non stop  😀iabeł: Mam też jakiegoś mahjonga, bubble shootera, sudoku i Słówka 2 (ale mnie nudzą, chyba je odinstaluję). Jak złapię jakieś wifi, to będę szukać pozostałych części Herosów.

Edit: Jak sobie pogadałam z tym mocnopomocnym myśląc o K. Milczarek, to mi z Chodakowską wyleciał  👍 A Anky wg niego jest mężczyzną. Głupi, da się go zagiąć  😁
ja mam jeszcze tylko dwa standardy - Logo Quiz i Temple Run  😁 i zastanawiam się w sumie co tu jeszcze pościągać, coś takiego łatwego i przyjemnego, do zabijania czasu bardziej a nie do pochłaniania go  👀
Ja gram w Subway Surfers 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 października 2013 16:57
Ja gram w Minion Rush 😍 (szkoda, że po aktualizacji na tablecie zaczął reagować z 3sekundowym opóźnieniem :/ ).
I gram też w Jawels Saga 😉
Subway Surfers jest najlepsze! 😀

A co do Pou, pokazałam mamie i od tamtej pory non stop gra w Match colors i Poppera. Tym sposobem ma ponad 70 level, a rekord w Match ponad 9000. 🤔wirek: Ale zajmować to się nim nie zajmuje, tylko cały czas mu eliksiry daje. 😁 A ja teraz strasznie żałuję, że nie mam możliwości pogrania. 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 października 2013 16:04
  Czy My Horse potrzebuje połączenia z internetem do działania? Ściągnęłam sobie z chomika, zainstalowałam, włączyłam i pokazała mi się informacja "Download failed because the resources cold not be found" 🙁 I nie wiem co z tym zrobić 🙁 Nawet połączyłam się z domowym netem, ale to nie pomogło 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 16:17
Za pierwszym razem trzeba połączenia i przy kilku taskach (np. zdobądź przyjaciela czy kup nowego konia, wybieg). U mnie jak już raz ruszyło, to później dało się grać offline, ale nie miałam dostępu do wszystkich opcji.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 października 2013 16:59
Kurczę no ja już połączenie mam, a dalej jest to samo :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 17:01
Sprawdź, ile masz wolnej pamięci. Ja ze 3 razy próbowałam uruchomić i zawsze brakowało pamięci. Facebook czy re-volta działają normalnie w telefonie? Czasami łącze jest niestabilne albo jakieś wadliwe i niby połączenie jest, ale tak naprawdę na żadną stronę się nie wejdzie...
Ja też mam pou 99% 42 levelu, nazwa Kreon 😀
I pytanie do tych co mają Temple Run co wpisaliście w google play? Bo jak chce to sobie sciagnac to mam jakies smieci... wpisuję temple run albo temple run 1 i nic
Nirvette   just close your eyes
09 października 2013 18:05
Pou mam, nie umiem go nazwac, wiec jego imienia wam nie podam.  😡
Temple Run tez szukam od jakiegos czasu i tak jak julka177 wpisujac w google play wyskakuja mi same smieci.
U mnie Temple run wyskakuje normalnie... W każdym bądź razie, jak wejdziecie w najlepsze bezpłatne, to jest tam na 47 miejscu podejże 😉. A co do Subway Surfers, to po pewnym czasie strasznie nudzące...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 października 2013 18:41
Może macie niekompatybilny sprzęt? Np. za słaby by uciągnąć TR choć chyba jakiś wygórowanych wymagań nie ma...
U mnie Temple run wyskakuje normalnie... W każdym bądź razie, jak wejdziecie w najlepsze bezpłatne, to jest tam na 47 miejscu podejże 😉. A co do Subway Surfers, to po pewnym czasie strasznie nudzące...

Gram od lipca i sie.jeszcze.nie.znudzilo 😀
na czym polega temple run?
Temple run polega na bieganiu skakaniu i uciekaniu jest bardzo fajne.
A telefon mam samsung galaxy mini sprzed 2lat
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 października 2013 21:03
Dobra, zainstalowałam, gram, mam tego swojego kunia.
I mam problem przy karmieniu, który mnie do szału doprowadza! 👿 Przy podawaniu paszy z dwóch worków jest ok, choć w ogóle działa mi dziwnie ta gra i nie mogę "pacać" w miejscu worka, tylko szukać miejsca pacania gdzieś totalnie obok, tak samo z przesuwaniem wiadra. I tu pojawia się duży problem przy trzech workach paszy, bo mogę pacnąć pierwszy i trzeci worek, a choć klikałam już chyba we wszystkich miejscach, to na drugi trafić wiadrem nie mogę 😵 Gram na Samsungu Galaxy Mini(?).
Duzo osob mialo ten problem. Ja go na tablecie nie mam🙂 nie wiem jak chodzi na telefonach.
Nirvette   just close your eyes
09 października 2013 21:40
Mam ten sam telefon co julka177 ;p w temple run chyba nie popykam, bo lista bezplatnych wyswietla mi sie maksymalnie do 45 pozycji, a wyszukujac znajduje tylko jakies ''Tips and Cheats'' -,- no i mase podrobek tej gry. Szukajac Subway Surfer tez wyskakuja mi same ''Tips and Cheats'' -,- wnerwia mnie strasznie to google play.
Miałam My Horse, zacinało się przy karmieniu i nie tylko, następnie zaczęło wyłączać telefon. Problemów z grą nie ma tylko na tabletach.
Teraz miałam jewels saga, candy crash saga i dzisiaj dorwałam pou - miałam wcześniej, ale ta gra nuudzi, więc włączam co jakiś czas żeby pograć w gry 🙂
Dobra, zainstalowałam, gram, mam tego swojego kunia.
I mam problem przy karmieniu, który mnie do szału doprowadza! 👿 Przy podawaniu paszy z dwóch worków jest ok, choć w ogóle działa mi dziwnie ta gra i nie mogę "pacać" w miejscu worka, tylko szukać miejsca pacania gdzieś totalnie obok, tak samo z przesuwaniem wiadra. I tu pojawia się duży problem przy trzech workach paszy, bo mogę pacnąć pierwszy i trzeci worek, a choć klikałam już chyba we wszystkich miejscach, to na drugi trafić wiadrem nie mogę 😵 Gram na Samsungu Galaxy Mini(?).

Na tablecie mam ten sam problem... przez co w końcu przestałam grać, bo karmienie jak i posprzątanie padoku graniczyło z cudem  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2013 12:38
Dobra, zainstalowałam, gram, mam tego swojego kunia.
I mam problem przy karmieniu, który mnie do szału doprowadza! 👿 Przy podawaniu paszy z dwóch worków jest ok, choć w ogóle działa mi dziwnie ta gra i nie mogę "pacać" w miejscu worka, tylko szukać miejsca pacania gdzieś totalnie obok, tak samo z przesuwaniem wiadra. I tu pojawia się duży problem przy trzech workach paszy, bo mogę pacnąć pierwszy i trzeci worek, a choć klikałam już chyba we wszystkich miejscach, to na drugi trafić wiadrem nie mogę 😵 Gram na Samsungu Galaxy Mini(?).

Dlatego ja karmiłam tylko z dwóch worków  😁 Dokładnie ten sam problem miałam na SE Live with Walkman.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się