IO Soczi 2014

Nie mam tvp sport, więc nie mam problemu - a w internecie mi nie działa 🙂
Tak sobie latam z jedynki na dwójkę, zahaczając o tvp info...i tak od rana do wieczora, zamiast robić coś pożytecznego  🤬
No i transmisja łyżwiarstwa się spsuła i kazali mi odświeżyć, więc muszę ponownie oglądać reklamy. 😵 Jeszcze raz zobaczę Adamczyka, a kogoś zastrzelę. 😉
Mi w ogóle nie działają te transmisje w necie  :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lutego 2014 16:23
Działa 🙂 Na razie obejrzałam wygładzanie lodu  😎
A dajcie jakiś link do internetu  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lutego 2014 16:30
tunrida , wysłałam priv. mam nadzieję, że będzie działać
to ja też poproszę, bo mi coś nie idzie  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2014 17:44
Wrzućcie może tutaj, przyda się.
Czasami wyłączenie adblocka działa, nie wiem czy używacie. Ewentualnie może wam brakować wtyczek, ale o tym powinna informować strona.
Fajny konkurs skoków narciarskich pań. Aż szkoda, że nie ma Polek...ale może kiedyś też się doczekamy, w końcu Magdalena Pałasz już nawet punktowała w Pucharze Świata  🙂 No i (chyba nie tylko dla mnie) spore zaskoczenie - Sara Takanaschi poza podium, liderka Pucharu Świata, zdecydowana faworytka do złota. No, ale taki jest cały urok igrzysk olimpijskich  😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 lutego 2014 22:18
Ha a ja wlasnie w Zębie jestem, ale sie działo! !!
💃 💃 😅  😅

OT:
nosz Ty kurna nie moglas sie wstrzymac i pozniej pojechac? Ja bede w Zebie od 24.02...
Szafirowa wlasnie wrocilam 🙂
Super bylo pod tym telebimem kolo wyciagow, jejku jak sie Ząb cieszyl 🙂
I prawie sie widzialam w telewizji  😁

A Ty co w Zebie bedziesz robic, masz tam kogos?
ja też poproszę o link 🙂  :kwiatek:
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
12 lutego 2014 13:28
gwash, bede sie feriowac z rodzinka 😉 i tak sie teraz smiejemy, ze jedziemy do aktualnie najbardziej topowej miejscowosci 😁
to życzę wam śniegu!!
Bo błoto po kostki w Tatrach w lutym to nic fajnego 😉
Właśnie prześledziłam pierwszy trening skoczków na dużej skoczni i, no kurczę, jest tak sobie. Stoch na 4. (on akurat jest w stanie się poprawić, na treningach na normalnej skoczni skakał słabo), Ziobro 13., Kot 15. to jeszcze jest do przyjęcia, biorąc pod uwagę to, że mają jeszcze parę treningów, żeby się oswoić ze skocznią i wyeliminować błędy. No, ale Kubacki 27., a Żyła...52. W takich chwilach żałuję, że sztab nie zdecydował się jednak na Murańkę.
Tak sobie rozmyślam, oczywiście w kontekście drużynówki, bo jakoś tak brakuje tego czwartego...

No, ale wszystko się jeszcze może wydarzyć, za chwilę drugi trening, a do konkursu jeszcze jest czas 🙂

Edit: w II serii treningowej Polacy trochę słabiej, ale najbardziej martwi upadek Stocha. Wypadek wyglądał dosyć nieciekawie, na szczęście (wg wstępnej diagnozy) nic poważnego się nie stało, a Kamil uśmiechnięty i jak zwykle skłonny do żartów  🙂
Ale rosyjski skoczek Michaił Maksimoczkin też upadł, jest w szpitalu, najprawdopodobniej ma złamaną rękę. Niestety, chyba większość obiektów sportowych pozostawia wiele do życzenia...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 lutego 2014 11:08
Super ogląda się sukcesy NASZYCH. BRAWO JUSTYNA!  🏇
Super, że jest medal i to złoty! Całe szczęście, że z połamaną stopą też można być najlepszym  😁
Tyle złota na ZIO jeszcze nie mieliśmy :P
Słyszałem, że wczoraj doszło w hotelu w Soczi do dantejskich scen - trener Bjoergen gonił ją z młotkiem, by złamać jej stopę, bo twierdził, że odkrył strategię Polki - że pęknięta kość stymuluje wydajność organizmu. Twierdził, że opiera swoje zdanie na badaniach naukowych.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2014 13:29
WFistka nam o tym powiedziała. Skwitowała jak? "Da się wygrać z astmą nawet mając złamanie NOGI W WIELU MIEJSCACH"  😂
woooow! Złoto Justyny? Cudowna informacja  😅 nie mialam jak ogladac bo siedzialam w szkole, żałuje bardzo.
W sumie spokojny bieg, od pierwszego pomiaru czasu na 2,2 km tylko powiększała przewagę. Szacunek!
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2014 15:14
Wydarzenia: Caryca Justyna Wielka. Serio?  😵
Ja rozumiem, że złoto i że fajnie, ale zaraz caryca i wielka? To co ze Stochem, car wielki?
Ja nie mogę, śmieszą mnie takie teksty  😂
No co Ty Facella, Stoch nie może być carem, bo ma tylko jeden złoty medal olimpijski, a Kowalczyk ma dwa 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lutego 2014 15:20
No to Stoch może być tylko carem, bez wielkiego. Nie rozumiem, czemu mamy go tak krzywdzić  😁
Swoją drogą, Adasia też nazywali carem? Czy może już wszechmogącym?
Media to ogólnie śmieszne są. Takie akcje pokazują, jak to oni kochają koloryzować i hiperbolizować. O ile w "zwykłych" sprawach nie zawsze to czuć, tak tutaj - uderza od razu. I tylko uświadcza w przekonaniu, że nie należy im wierzyć, nigdy.
car jak car, ale król Adam I było
Hahaha, no i dobrze, że król, a nie car, bo w końcu Małysz złota na igrzyskach nie miał. Hierarchia musi być zachowana  😁
o masz, udało mi się odpalić łyżwiarstwo mężczyzn, a tu Plyushchenko zrezygnował... a ja tylko po to to włączyłam - żeby go obejrzeć. 🙁
Dla mnie to co zrobiła Justyna było niepotrzebne i nieodpowiedzialne żeby nie powiedzieć ,że głupie.
Kowalczyk niesamowita, duży szacunek dla niej (juz nawet niezależnie od tego czy ma złoto, czy jest szósta)
Czy gdzieś w internecie można obejrzeć relacje z tego biegu? Ostatnie metry albo start albo dekoracje albo cokolwiek?😀 tylko żeby nie wymagało flashplayera i silverlighta... :kwiatek:
Rosek, ale co dokładnie? To, ze wystartowała z ta stopa?
Dla mnie to co zrobiła Justyna było niepotrzebne i nieodpowiedzialne żeby nie powiedzieć ,że głupie.

Wręcz odwrotnie - to genialne posunięcie.
Nikt teraz nie powie, że się wypaliła, skończyła, czy cośtam - więc może zrobić, co chce - zarówno skończyć karierę, jak i kontynuować.
Noga się zagoi - a baśń o wojowniku, co pokonał swoją słabość pozostanie na zawsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się