Re-voltowe Lobby Biuściastych

Bischa   TAFC Polska :)
02 lipca 2015 00:00
Proszek ten sam od lat, jeden jedyny. Jeśli uczulenie na proszek masz na myśli: raczej wątpię, bo tylko po wewnętrznej stronie mi się potówki zrobiły, pod biustem. Szwy po 4 miesiącach bez problemu z potówkami?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lipca 2015 00:10
Bisha, no nie wmówisz mi, że stanik w rozmiarze 85C jest na Ciebie idealnie dopasowany 🤣 No raczej nic nie zrobisz, nie ma żadnych podkładek pod stanik.


Ale dlaczego?  👀 Przecież kobiety są różne więc i na każdą inny rozmiar jest idealny. Ja kupuję 65F i też koleżanki się dziwią a ja się dziwię, że one się dziwią  😁
Ale w ogóle to o co kaman?
Bo Bishy nigdy w życiu na oczy nie widziałam i generalnie nie kumam dyskusji o rozmiarze  👀
Ja noszę (brytyjskie) 75g (gg) i też się niektórzy dziwią...
Scottie   Cicha obserwatorka
02 lipca 2015 09:53
safie, w 85 cm pod biustem jeszcze jestem w stanie uwierzyć (czyli w rzeczywistości do 90 cm pod biustem- szeroka klatka piersiowa, tłuszczyk), ale mając w pamięci zdjęcia Bishy, to zdecydowanie ma czym oddychać i miska C wydaje mi się najzwyczajniej w świecie ZA MAŁA. C jako rozmiar, no chyba, że to jest jakaś elastyczna, rozciągająca się miseczka. Bo to jest około 15 cm więcej w biuście, a biust Bishy na to nie wskazuje- chyba, że mam złe wyobrażenie na temat biustu Bishy 🤣 No nie myślałam, że będę musiała to tłumaczyć w tym wątku 🤣

Bisha jakiej firmy to biustonosz?

Inaczej: smarcik, przy obwodzie stanika Bishy nosiłabyś 85B (czyli w porównaniu do swojej masy byłabyś... płaska- a Bisha nie jest), a Ty Dziewierz, miałabyś 85E, czyli to już pokaźny biuścik, nie gubiący się w tłuszczyku (taki, jaki podejrzewam u Bishy). Nie rozumiem, czego tu nie kumać? 😉
Scottie - ja napisałam czego nie kumam - dyskusji o rozmiarze bez oglądania "modelu"... 😁

A 85E to nie taki wielki biust... 75G/GG - ten to się w tłuszczyku nie schowa..  😤

Koniec  🚫
Scottie   Cicha obserwatorka
02 lipca 2015 10:16
Dziewierz, modelu biustu? Czy stanika? 😉 Biust Bishy widziałam na zdjęciach i tyle mi wystarczy, żeby na oko ocenić, że 85C może być za małe. Zgadzasz się ze mną, że 85C to powinien być raczej "mały" biust. I tyle mi wystarczy 😉
No ja nawet zdjęć nie widziałam (biustu, of course), i stąd dla mnie ta dyskusja  - całkowita abstrakcja... 😁

(85C to faktycznie nie imponująco  :ke🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
02 lipca 2015 10:34
No to już nie rozumiem... piszesz, że "85E to nie taki wielki biust" a jednocześnie dziwisz się, że 85C nazywam "małym"? 😉
Nie dziwię sie wcale, wprost przeciwnie, przychylam się do opinii...
Bischa   TAFC Polska :)
02 lipca 2015 17:31
Kurcze no, taki mam rozmiar na staniku napisany, nie uciska, ani nic 😁 A raczej miałam, jestem tego pewna, niestety stanik ów mam przed sobą i metka sprana, więc może źle pamiętam, ale taki rozmiar podaję orientacyjnie z pierwszego stanika kupionego na chybił trafił (:icon_redface🙂, nigdy żadna z pań w bieliźniarskich sklepach nie miała zastrzeżeń, mówię nigdy mnie nic nie uciskało w żadnym, nie wpijało się nigdzie, nie obcierało, dobrze trzymały biust. Niestety mam taki problem, że jedna pierś u mnie jest większa znacznie (wiem, że nie ma nigdy symetrii w kobiecym biuście) od drugiej, moja przyjaciółka twierdzi, że nawet o 1,5 rozmiaru. Tak myślę, może to jest to, może dobieram wg mniejszego cycka? Ale skoro mnie nic nie obciera, większy się nigdzie nie wylewa, a z drugiej strony najgorzej jest pod tą większą piersią z potówką...
Scottie, Chikiwi, taki dokładnie jak na zdjęciu poniżej:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2015 07:50
Bischa, a jakbyś dała do krawcowej i trochę innym materiałem podszyła? A na szwie nie wystaje jakaś żyłka i nie kłuje? Raz w jednym tak miałam, ale to bardziej byłam podrapana niż potówki wychodziły  🤔wirek:

ja czekam na [url=https://secure-i3.ztat.net//large/1L/N2/1K/00/39/16/1LN21K003-916@1.1.jpg] TO[/url] cudo (65D żeby nie było 😉 )
Bischa, a byłaś kiedyś w sklepie gdzie jest brafitterka? Bo to C to brzmi sporo za mało. Mam na oko mały biust, sporo mniejszy od Twojego a noszę 70DD lub 70F
Bischa   TAFC Polska :)
03 lipca 2015 16:18
Nie, ale wygląda na to, że będę musiała się wybrać... Akurat od 13 zaczynam nową robotę, kasy będzie więcej, to się wybiorę dobrać biustonosze.
m.indira   508... kucyków
07 lipca 2015 20:59
Bischa a może podeśle Ci ten który wstawiłam tutaj, zobaczysz sobie przymierzysz, jak dobry nie bedzie to odeślesz, co ty na to?
a co do obcierania i potówek, pamiętam że tak mnie załatwił firmowy drogi biustonosz parę lat temu po 2 miechach i noszony na zmianę z innymi dwoma, okazało sie że nici się uwypukliły i to one robiły krecią robotę musiałam wyczesać gumę by nici zniknęły w strukturze gumy 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lipca 2015 00:40
Warszawianki kochane, czy ktoś kojarzy gdzieś teraz jakieś fajne promocje stacjonarne? Mam jutro trochę wolnego i muszę koniecznie kupić przynajmniej jedną sztukę, najchętniej 2. (z chęcią wydałabym 200-250, ale wiadomo jak to jest, zadowolę się i jedną sztuką). Koniecznie rozmiary w okolicach 65 G/H - dawno nic nie kupowałam, a ostatnio mi się przytyło więc dokładnego rozmiaru nie znam, ale raczej potrzebuję te większe miski z małym obwodem.
emptyline moim ostatnim odkryciem jest buda pod halą mirowską - miła starsza pani ma swój sklepik, ściąga staniki polskich firm prosto od producenta - całkiem spory wybór 'dziwnych' rozmiarów. Jak nie ma akurat w sklepie to można zamówić. Mi załatwia 65G. Staniki naprawdę ok jakości, nic się z nimi nie dzieje po praniu i nie odkształcają się, mi się sprawdzają i dawno na nic lepszego nie trafiłam. No i wygrywa cena, płacę między 65-75zł. Jedyne co to ciężko do niej trafić i nie zrazić się milionem wietnamskich bud  🤣
Z początku myślałam, że za tę cenę to nic sensownego, ale szczerze to te wszystkie feliny itp. za które wydawałam pół majątku wcale nie sprawdzały się lepiej.
Rozmiar 36A jaki ma obwód pod biustem? W ogóle nie znam się na tym typie numeracji  😡
Bischa, wymierz się porządnie i sprawdź wg jakiegoś dobrego kalkulatora w necie, jaki masz rozmiar.
Ja wg pań w sklepie mam 75A  😎

A naprawdę mam 70E.
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lipca 2015 16:33
infantil, o kurczę, jadę w takim razie! To koło mojej babci to sobie ją od razu odwiedzę. Ma to miejsce jakąś nazwę? A trzeba znać rozmiar? Czy jak się nie trafi to nie ma obowiązku kupowania?
Bischa, wymierz się porządnie i sprawdź wg jakiegoś dobrego kalkulatora w necie, jaki masz rozmiar.
Ja wg pań w sklepie mam 75A  😎

A naprawdę mam 70E.
Fakt, takich magicznych przemian jest tu multum... Bischa, mogę uwierzyć, że Twoje staniki nie obcierają. Ale nie wierzę, że trzymają 😉 Sama zresztą piszesz, że w nich nic nie ściska - a dopasowany stanik to jednak mocne obejmowanie pod biustem.

hanexxx, znalazłam taki obrazek:



Te literki miskowe nie wiem, czy nie od czapy, ale może chociaż przeliczenie na centymetry się zgadza.

A tu inna rozpiska (w calach, ale to sobie choćby w googlu przeliczysz) - z szerszą gamą misek.

emptyline nazwy to to raczej nie ma. pod halą są nowe pawilony i to jest w pierwszym pawilonie (licząc w kierunku do centrum). trzeba dzielnie iść iść i iść tym pawilonem, ominąć wszystkie powystawiane ubrania u chińczyków i patrzeć na prawo, bo ten sklepik jest po prawej stronie. Ciasny jest, ale jest przymierzalnia. Mam nadzieję, że poznasz po tym, że nic nie jest powystawiane przed sklepem  😁
Jak ze znajomością rozmiaru to nie wiem, bo ja znałam i nie musiała mnie pani mierzyć. Przy zamawianiu jest tak, że jak jednak się nie trafi i nie pasuje, to nie trzeba brać. Mi nawet pozwoliła wziąć raz do domu i przymierzyć i w razie czego oddać  😉
Teodora dzięki  :kwiatek: ale wg. tych tabelek okazuje się, że ten stanik 36A będzie dla mnie za duży 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 lipca 2015 09:13
hanexxx, znalazłam jeszcze taką tabelkę stanikomania
niestety 🙁 wychodzi, że 36 to inaczej 80 pod biustem czyli dla mnie stanowczo za dużo 😉
kobietki, któraś chętna na zamówienie z brastop.com?

od 100₤ jest darmowa dostawa do Polski, ja sama ukręce pewnie z 30... niestety kurs wysoki, ale może wyprzedażowe ceny kogoś skuszą 😉
Graba.   je ne sais pas
05 sierpnia 2015 13:53
ekhem, orientujesz się może jakim rozmiarem będzie 65E? :kwiatek:
ekhem, orientujesz się może jakim rozmiarem będzie 65E? :kwiatek:


a z jakiej firmy?

pytam, bo nie jestem pewna czy chodzi o przeliczenie polskiej rozmiarówki na brytyjską. Jeśli tak, to strzelam że 65DD 😉
Graba.   je ne sais pas
05 sierpnia 2015 14:02
z tej strony wlasnie, ale jeszcze nie mam konkretnego upatrzonego, chcialam zobaczyc co mają w moim rozmiarze, ale widzę, że sporo firm mają.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 sierpnia 2015 14:40
ekhem ja chętnie! kiedy trzeba dać Ci znać? ja pewno będą mogła przejrzeć ich ofertę najwcześniej w piątek...
z tej strony wlasnie, ale jeszcze nie mam konkretnego upatrzonego, chcialam zobaczyc co mają w moim rozmiarze, ale widzę, że sporo firm mają.


A w jakich markach nosisz 65E?

Edit: obwód 65= brytyjskie 30,

Edytka, nie ma problemu, mogę poczekać nawet do niedzieli żebyś mogła się na spokojnie zastanowić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się