"Nie ogarniam jak..."

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 stycznia 2015 19:01
Ja jestem dziwna, bo mi śmierdziało nawet jak była na piersi 😉 Ale zależy, jak co kto odczuwa. Mnie np. odrzuca na zapach ryb czy zupy grzybowej.
Dava   kiss kiss bang bang
04 stycznia 2015 19:26
Napisalam dluzsza wiadomosc opisujac jescze inne 'fajne' sytuacje ale skasowalam. Pracowalam wiele lat w gastronomii, mam co opowiadac  😀iabeł:
Widze, ze dyskusja nie ma tu sensu, bo bedzie dokladnie tak jak w opisywanym felietonie  😀iabeł:

Innymi slowy, robcie co chcecie w swoich domach, ale w miejscach publicznych jak np. RESTAURACJE liczcie sie z drugim czlowiekiem....
Osobiście nie potrzebuję większej ilości historii, po których utwierdzę się tylko w przekonaniu, że wymagasz grzeczności i szacunku od ludzi, do których (a nawet do ich dzieci) sama za grosz szacunku nie masz.

Zawsze uważałam, że świat należy zmieniać od siebie, bo inaczej ciągnie się za nami smród. Tylko, że nie kupy, a hipokryzji.

A w gwoli ścisłości:
Tak, karmiłam piersią w miejscach publicznych, choć śmiem twierdzić, że nie wywalałam cyca.
Nie, nie przewijałam dziecka na stole, ani na restauracyjnych kanapach.
Tak, moje dziecko płakało, gdy miało pełną pieluszkę 🙁 Niewychowane takie, co zrobisz  😁
Dava   kiss kiss bang bang
04 stycznia 2015 20:06
Ojjjoj  😁
Zmienię temat pieluchowy, ale: nie ogarniam jak można iść ze znajomymi do knajpy na piwo i nagle w najlepsze wyciągnąć pilniczek i robić sobie manicure  🤔wirek:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
04 stycznia 2015 21:04
Proste: bo zrobienie pedicur byloby trudniejsze  🤣
albo stwierdziła, że obgryzanie będzie niegrzeczne
Proste: bo zrobienie pedicur byloby trudniejsze  🤣

O rany. Wlasnie sobie wyobrazilam jak dziewczyna kladzie noge na stol ( tak pomiedzy trunkami ).
I podczas obcinania jakis zablakany paznokiec trafia do szklanki z piwem.
No i kto Ci w to teraz uwierzy Ty ekshibicjonisto revoltowy 😁
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
05 stycznia 2015 11:08
Profilaktyka nieplodnosci, nie przegrzewa jąder  😜
Pytanie, czy nadmierne chłodzenie też im nie zaszkodzi  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
05 stycznia 2015 14:58
Jak się nie umyje to się przynajmniej przewietrzą 😁
Dobrze że psa nie ma, bo by się rzucił na ten kąsek  😀
Obrzydliwcy... 😁
Ciekawe,kto zrobił to zdjęcie??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2015 22:15
Dobrze, że nie przydepnął. Uf.
Watrusia, ja myslalam jeszcze zeby sie tez tak rozkraczyc i po chamie rozepchac (bo do tego jeszcze lokcie dochodza), jak sie ktory kolo mnie tak rozwala. Moglabym wywolac rownie ciekawa reakcje 😉


Spróbuj! Watch What Happens When a Woman Tries "Manspreading" on the Subway
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 stycznia 2015 12:08
Nie ogarniam, jak mozna nie spuszczac po sobie wody w toalecie 😲 jeszcze mocz to pol biedy, ale potrafie i inne rzeczy spotkac... nie ogarniam. Totalnie.
https://akcjasterylizacji.pl/
Nie ogarniam, dlaczego ta ,zacna, akcja jest w marcu, kiedy wiele samic ma ruję i nie można wykonać zabiegu.
W tym roku chyba się nie zgłosimy albo zrobimy własną, wcześniej. W zeszłym spuchła mi głowa od wysłuchiwania zażaleń na odsyłane zwierzęta.  🙁
Dava   kiss kiss bang bang
13 stycznia 2015 08:28
https://akcjasterylizacji.pl/
Nie ogarniam, dlaczego ta ,zacna, akcja jest w marcu, kiedy wiele samic ma ruję i nie można wykonać zabiegu.
W tym roku chyba się nie zgłosimy albo zrobimy własną, wcześniej. W zeszłym spuchła mi głowa od wysłuchiwania zażaleń na odsyłane zwierzęta.  🙁


U mojej Babci na wsi robili (nie wiem teraz) takie akcje w lutym ale była prosta. Każdy ze wsi mógł przyjść bez zapisu, postał chwilę w kolejce i tyle. Było to za darmo albo za jakieś 20zł i bardzo fajnie zadziałało  🙂
No właśnie. W lutym.
20 zł??? - to doktor wspaniałomyślnie zafundował to okolicznym zwierzakom.
Dava   kiss kiss bang bang
13 stycznia 2015 08:50
No właśnie to było jakoś dofinansowane przez wójta i parafię taka duża akcją (na pewno z 2-3 razy była) 20zł albo nic tyle to kosztowało mieszkańców  🙂
No właśnie to było jakoś dofinansowane przez wójta i parafię taka duża akcją (na pewno z 2-3 razy była) 20zł albo nic tyle to kosztowało mieszkańców  🙂

I to jest akcja wręcz wzorcowa. Brawo! To ogarniam.
Dava   kiss kiss bang bang
13 stycznia 2015 08:56
Taki wet na wsi i tak zarobi 0zł za jakieś sterylizacje psów i kotów, bo ludzie tego nie robią. A tak to i ksiądz na ambonie powiedział o co chodzi, że to lepsze dla zwierząt, bo pies wtedy pilnuje domu,a  nie chodzi po wsi, a kociaki nie trzeba topić itd.
To bardzo dobrze działa  🙂
Ja już pomijam zasady finansowania, bo w pokazanym linku są dziwne, ale ten termin.....
Ludzie dzwonili, przychodzili i z konieczności byli odsyłani. I zamiast fajnej akcji były zbędne nerwy.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 stycznia 2015 11:33
Nie ogarniam za bardzo po co uczyć psa jedzenia w "krzesełku"  🤔
strzemionko, według informacji zamieszczonych niżej pies ma problemy z połykaniem a w tej pozycji jedzeniu pomaga grawitacja.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 stycznia 2015 11:49
z tym, że są inne podobne filmiki  😉
strzemionko, nie jestem wetem, nie wiem ile psów może mieć takie problemy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się