PILNE! Poszukiwane są 3 KONIE należące do FUNDACJI PRO EQUO !

[quote author=Faza] Mój dom zawsze jest otwart pełen przyjaciół i znajomycha Ty pewnie zazdroscisz stąd pewnie ten sarkazm. [/quote]

Nie bardzo wiem, czego mam zazdrościć, czy tego, że masz mnóstwo przyjaciół? Wybacz, ale to czasami się kończy. Sandra też kiedyś miała mnóstwo przyjaciół (i nikomu nie musiała nic dawać). Ale, tak, wiem, wiem, przecież Ty nie Sandra, Ty jesteś krystalicznie czysta.

Lustereczko, powiedz przecie. Kto jest …………… w świecie.

Czy może mam zazdrościć, że nie bywam u Ciebie. O nie, wybacz, osoba tak niestabilna emocjonalnie i wybuchowa jak Ty, nie mogłaby być moją przyjaciółką.

[quote author=Faza] Dostała pismo od Gospodarza chyba w połowie czerwca ,że jesli nie odbierze koni do lipca ,gospodarz podnsoi opłatę razy dwa. [/quote]

Wiesz na pewno? Czy może znowu coś sama dopowiedziałaś? Chciałbym, aby ktoś kompetentny, bliski Sandrze ustosunkował się do tej wypowiedzi, a przede wszystkim:
1. Czy informacja była na piśmie?
2. Czy ten fakt miał miejsce w połowie czerwca?


[quote author=Faza] Złamana przyznała ,że psiaki są na łancuchach lub w ciasnych kojcach, całymi dniami same. [/quote]
Gdzie ja coś takiego napisałam, bo sobie nie przypominam. No chyba, że masz na myśli moją wypowiedź:

[quote author=Złamana] Faza, czy zdjęć z Morynia z uwiązanymi niebezpiecznymi psami, panującym bałaganem nie widziałaś rok temu? Bujasz i to okropnie. [/quote]

co oznacza tylko, że mogłam widzieć zdjęcie z przywiązanymi psami i ogólnym bałaganem. Nic nie wiem o ciasnych kojcach (ale co jest lepsze?) ani o tym czy zwierzęta pozostają cały dzień same.

[quote author=Faza] Tak będę o tym pisła i będę o tym mówiłabo Sandra przynosi wsty innym rzetelnym fundacjom. [/quote]

Wczoraj S. była rzetelna, dzisiaj nie, jutro padnie na inną rzetelną fundację.

[quote author=Faza] dziękuję Ci Tomku za wsparcie na dogomanii.
Jesli Ktoś chciałby zobaczyc jak Pani Prezes PE udziela sie na Dogo i jak tma gani innych za zaniedbanie swoich zwierzaków to proszę przeczytajcie http://www.dogomania.pl/forum/f96/szczecin-zaginela-suczka-mix-siberian-husky-146216/index36.html
Ja jedynie ze swojej strony moge oswiadczyc ,że przeze mnie żadne zwierzę nigdy nie ucierpiało, nigdy tez nie trafiło w ręce handlarza. Pisżę o tym dlatego ,że padło tam sformuowanie ,że Nikt nie jest krystalicznie czysty (pod moim adresem), [/quote]

a kiedyś na ŚK:

[quote author=Faza] Wspólczuje panu i to bardzo. Bo dla mnie jest pan kaleką. Tak panie Tomaszu jest pan kaleką społeczną i myslę ,że ma pan spore kłopoty z samym sobą. ……………………………………………………Zna mnie pan, wie pan kim jestem. Niech pan nie czaruje ,że jestem dla pana iksiską. Innym mogę troszkę o sobie powiedziec. Troszkę bo jednak forum top grono ludzi anonimowych. Mam 45 lat od 13 lat jestem prezesem naczelnym pewnej sporej firmy. Sama mam 7 koni (większosc wykupionych z różnych niefajnych podobnych do opisywanego miejsc) mam klaczkę zrebną, 4 owczarki niemieckie i 4 koty dachowce. Mam córkę która obecnie studiuje na Politechnice Warszawskeij. ……………Starczy. A pan Tomasz J to człowiek który marzy o lepszym życiu, o własnym koniu , o wielu innych rzeczach i i ...i zieje nienawiscią. Nienawiscia tak wielka ,że pozwala sobie na robienie z uczciwych ludzi kłamców, oszczerców. Tak panie Tomaszu bo skora ja poręczyłam za dziewczynki a pan dalej twierdzi ,że są oszustakmi to w ten sposób obraża pan równiez i mnie.  ………………………………………………
Panie Tomaszu jest pan kaleką społecznym! Jest pan chory z zawisci więc prosze aby pan więcej się nie odzywał.  [/quote]

Zima, co Ty piszesz, ja Fazy nie obrzucam żadnym błotem, przytaczam tylko jej wypowiedzi.
Strzyga, Faza może płacić komu chce, tylko niech później nie szantażuje i nie grozi.

Reszta dla zarejestrowanych na PE dla zobrazowania:
- deklaracji wpłacanych kwot,
- wszelkich uwielbień,
- wszelkich nienawiści,
- wszelkich nie – gróźb,
- wszelkich poświęceń,
- i czego Tylko chcielibyście się dowiedzieć o osobie, którego jednego dnia wielbi gosposię, drugiego dnia ją wyrzuca z hukiem, trzeciego przyjmuje z powrotem i wielbi dalej.

[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Obrażanie innych, wycieczki osobiste,  sugerowanie problemów psychicznych innym (innej) voltopircom.

BASTA!
[/center]
wątek zamknięty
tekst "nie jestes krystlicznie czysta" nie byl do Fazy byl pod cytatem sandry i do niej sie odnosil, z tego co zrozumialam.
wątek zamknięty
[quote author=Złamana link=topic=9547.msg353952#msg353952 date=1255376435]


Zima, co Ty piszesz, ja Fazy nie obrzucam żadnym błotem, przytaczam tylko jej wypowiedzi.


[/quote]

Ok, niech bedzie. Nie znam ani Fazy, ani Ciebie, wiem tylko tyle, ile przeczytalam tutaj, czy na innych forach i jakies tam wrazenie ogolne mi sie wyrobilo, niemniej jednak jaki ma sens wlasnie przytaczanie wypowiedzi Fazy?? Co to wnosi do sprawy???
Tylko tyle, ze teraz inni jada po Tobie i (innych) zwolennikach PE, a Ty (Wy) odbijacie pileczke i robi sie bledne kolo...
A ze pojechala kiedys po Tomku J. - hmmm... Tylko krowa zdania nie zmienia... Przy czym prosze tego nie traktowac personalnie 😉
A co sie dzieje w tej sprawie - nie wiadomo...
Czy konie zyja? Nie wiadomo...
Czy Sandra byla u Pana Henryka? Nie wiadomo...
Czy konie zostaly skradzione? Nie wiadomo...
Czy rzeczywiscie sa podjete jakies dzialania? Tez tak naprawde nie wiadomo...
A chyba kazdej z osob wypowiadajacych sie tutaj zalezy przede wszystkim na dobru koni... A przynajmniej taka mam nadzieje...
Dziwnym jest tez fakt, ze jedyne informacje na ten temat pojawiaja sie na psim forum... A wszedzie indziej - glucha cisza...

Kurcze, nie wierze, ze nic sie nie da, czy nie dalo zrobic... Probuje sobie wyobrazic analogiczna sytuacje - mi ginie kon - pierwsze co robie, to jade OSOBISCIE w miejsce, z ktorego zginal/zostal skradziony... Szczegolnie, ze sytuacja u Pana H. byla, z tego co zrozumialam, na ostrzu noza... i to od dluzszego czasu...

Ale to tylko moja opinia, moze nie mam racji w tym wszystkim...
wątek zamknięty
Ale to tylko moja opinia, moze nie mam racji w tym wszystkim...

a moze masz, ale i tak bedzie to odebrane jako atak.
wątek zamknięty
Probowalam sie zorientowac w tej sprawie, czytalam na dogo, tutaj i jeszcze na jakims konskim forum, ale temat jest tak porozrzucany, ze nie bardzo wiem, jaka jest sytuacja? Czy ktos mi moze strescic, co sie stalo? Zginely konie i trafily do rzezni. Czy to jest pewne? Co to za zamieszanie z fundacja?
wątek zamknięty
Mnie się zdaje już od dawna,że wszystko już zostało powiedziane w tej sprawie i dyskusja nie ma nic wspólnego z tematem wątku. Wkleiłabym ją do towarzyskiego "Pomagać-nie pomagać...."
Los koni jest nadal postronnym osobom nieznany i chyba już nikt ich nie szuka.
Zostawiłabym pierwszy post jako zamknięte ogłoszenie a resztę przeniosła-co Wy na to?
wątek zamknięty
Taniu masz w 100% rację. W tym temacie 1 post pozostałe np w temacie- za i przeciw Pe lub jak dokuczyc Fazie.

ps- Złamana przyznaję racje Cobrinie niezle się naszperałaś , znalazłas mój post o Tomku (bądz do Tomka) sprzed prawie 2 lat i wyrwałas go z kontekstu. Dora jestes ,no i trzeba przynac napracowłas się. 😉
wątek zamknięty
[quote author=Złamana]a kiedyś na ŚK:[quote author=Faza] Wspólczuje panu i to bardzo. Bo dla mnie jest pan kaleką. (...)
Panie Tomaszu jest pan kaleką społecznym! Jest pan chory z zawisci więc prosze aby pan więcej się nie odzywał.  [/quote][/quote]

Ech, jakąż trzeba mieć mentalność, żeby z braku argumentów, w bezsilnej złości próbować takiego szczucia ludzi na siebie nawzajem... 🙂

Widzisz, Złamana, mam tą cechę, że nie wzruszają mnie takie "złamane" teksty. I nie próbuj takiego podjudzania, bo to i tak nic nie da: po zacytowanym tekście Fazy miała między nami obfita korespondencja, w której "step by step" stanowczo, acz rzeczowo i bez epitetów wyjaśnialiśmy sobie swoje stanowiska. Po tej dyskusji Faza w pewnym sensie zrozumiała to, co chciałem przekazać. Być może także wtedy zaczęła większa uwagę przykładać do tego, co niektórzy ludzie "ratujący" zwierzęta tak naprawdę robią i jak działają. W jednym tylko Faza się wtedy nie myliła co do mojej osoby: faktycznie nienawidzę. Kogo ? Kłamców, oszczerców, złodziei, kombinatorów i demagogów - bez względu kim są i jaką branżę reprezentują. Zwłaszcza takich, których kombinacje przekładają się na zwierzęta.

wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 października 2009 09:24
Ja również uważam, że powiedziane zostało wszystko, a nawet to, co nie powinno. Jeśli chcecie dyskutować nt. pomocy, zapraszam do innego wątku, ten zamykam z nadzieją, że konie się znajdą.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.