sklepy stacjonarne

Bischa   TAFC Polska :)
13 lipca 2011 15:57
Ja ostatnio również zawitałam do Sklepu jeździeckiego Luna, w celu zakupienia jakiegoś gadżetu, najbardziej poszukiwałam breloczka do kluczy, a o sklepie wiem od niedawna, postanowiłam tam zajrzeć. Poza breloczkiem, jako że niedawno zgubiłam parasolkę, a była na stanie w sklepie, również nabyłam parasolkę 😀 Miła obsługa, można posiedzieć, pogadać przy herbatce. Duży asortyment i dla tych mniej kasiastych, jak i dla bogatszych klientów.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
14 lipca 2011 16:07
Jest jakiś sklep jeździecki we Wrocławiu blisko PKP lub na trasie tramwaju numer 2 (z dworca PKP na Biskupin)?
Będę jutro miała ponad 4 godziny dla siebie i bym odwiedziła chętnie jakiś sklep 😉
Maddie, w tamtą stronę nic, ale jak z PKP pojedziesz w stronę Placu Orląt to przy tęczowej jest sklep, Tundra - w sumie jak pójdziesz piechotą to 20 min max i jesteś tam 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 lipca 2011 16:54
Dziękuję  :kwiatek:
Hmm. Ja mam takie pytanie na temat ale dosyć nietypowe. Jeśli jest wątek do którego nadawałoby się moje pytanie to proszę serdecznie o podanie linku  :kwiatek: . A więc, chodzi o to, że mam w planach wycieczkę jednodniową do Berlina. I chciałam zapytać czy znacie adresy sklepów jeździeckich z asortymentem Eskadrona, Pikeura itd w tym mieście? Jeśli tak to proszę o podanie adresu lub chociaż strony internetowej może być na PW  :kwiatek: . Z racji tego, że nie umiem powiedzieć NIC po niemiecku to nawet ciężko mi coś wygooglować 😉. Z góry dzięki, pozdrawiam.
edit.
wiem że jest ich dużoooo w stolicy ale może znacie takie największe i najbardziej polecane 😉.
Czy w jakimś sklepie w Wawie jest asortyment Prestige / Veredus itp. ??
Wiem, że w ihaha, ale to chyba jest troszke poza Wawą już ??
A jakis sklep pod wzgledem "szmatowego asortymentu" ?
szmatowy jest Mustang i Stajnia. Veredus i Prestige właściwie tylko w Ihaha, ale to jest względnie blisko, więc nie ma się co przerażać  😉 Ruszasz na podbój Warszawy?
Forta, si. 😉
ok, to ihaha, mustang.
Interapi to Wawa czy okolice ?? Jest tam coś ciekawego aktualnie ?
Interapi jest w Milanówku, 30km od Warszawy.
A warto tam podjechać ??
Klami w InterApi nie byłam ale mam koleżanke, która tam pracuje. Słyszałam, że mają sporo rzeczy.

Co do Ihaha to moge zaprowadzić i wytłumaczyć co i jak bo mieszkam niedaleko.  🙂
Inter Api z tych wszystkich najciekawsze, najwięcej asortymentu, dużo starych kolekcji upchanych po kątach itp.
Jak już jedziesz do Ihaha to od razu można i do Inter Api.
Ok. Dzieki za info.
Szukam sklepu jeździeckiego w Szczecinie. Cel: cylinder w przyzwoitej cenie. Jako, że nie mam tyle czasu (i cierpliwości ze strony kierowcy), żeby jeździć od sklepu do sklepu, to proszę o pomoc/radę 🙂
Byłam w tamtym roku na Sosnowej 6 (strona int, to www.galopada.pl ?) i przy telewizji niedaleko Pogodna.
Gdzie warto zajrzeć? 🙂 Bedę wdzięczna za pomoc 🙂
Jasnowata, niestety chyba tylko tam. Hubertus już się zamknął 🙁.
Bera7, szkoda, szkoda, to zajrzę tam. Sklep mi się podoba, ale cylinder za 227zł, chciałam coś tańszego 😉
Trafiłam dziś, w sumie przypadkiem, do Luny i bardzo polecam 😉 Spory wybór, możliwość zamówienia czegoś, mnóstwo okazji cenowych. Obsługa przemiła i bardzo pomocna :kwiatek:
Burza, dzieki za podpowiedź z interapi. Dorwałam czaprak którego szukałam i szukałam, a tu prosze, wisiał sobie w kącie.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 sierpnia 2011 19:19
Wie ktoś coś o sklepie siodlarnia? Podobno miał się przenosić gdzieś.

Mam straszny problem z tym sklepem, dawno już zamówiłam wędzidło, wysłałam pieniądze, dostałam maila z potwierdzeniem wpłaty dnia 26 lipca. Minęły 3 tygodnie i nie mam ŻADNEGO kontaktu z tym sklepem. Na maile nie odpowiadają, na wiadomości na gg również i telefonu także nie odbierają. Wkurzyłam się już dzisiaj po kolejnej bezowocnej próbie skontaktowania się z nimi i stwierdziłam, że po prostu tam pojadę.

I nie wiem gdzie mam się udać  😵 ten adres ze strony jest akutalny?
Czy ktoś wie, czy okser w Sopocie jest już otwarty, znalazłam info, że niby maja otwierać sierpień 2011, ale na ich stron ie nie mogłam nic znaleźć  👿
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 sierpnia 2011 07:12

LatentPony nie masz po co jechać ... sklepu już nie ma . Ostatnio ( tydzień temu ) podjechałam do Julinka - a tam pusto, zdjęty baner a ochrona nic nie wie  🙄
żadnej informacji gdzie się przenieśli - a telefon, na który dzwoniłam nie odpowiada...
Są jeszcze jakieś ciekawe sklepy w okolicach Krakowa oprócz Lamri, Amigo, Horsetrade?
Czy ktoś wie, czy okser w Sopocie jest już otwarty, znalazłam info, że niby maja otwierać sierpień 2011, ale na ich stron ie nie mogłam nic znaleźć  👿


jeszcze nie jest, mają obsuwę i otwierają się na przełomie sierpnia/września.
Bera7, chciałam przy okazji pobytu w Szczecinie kupić sobie potrzebne rzeczy 😉 Do LKJotu nie lubię jeździć 🙂
A w Kazanowie bywasz? Może tam znajdziesz co potrzebujesz?
Słuchajcie, a są może jakieś sklepy jeździeckie w Radomiu? Będę przejazdem i myślałam' żeby gdzieś może wstąpić 🙂
Przed Radomiem jest sklep na wlocie od W-wy. Byłam tam raz kilka lat temu. Słabo zaopatrzony.
Za Radomiem ok 30km jest sklep w Kazanowie. Spory wybór i bardzo miłe ceny. Do tego pyszna kawa.
A wiecie gdzie właściwie w Sopocie ma byc ten Okser ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się