sklepy stacjonarne

Łódź

gnl
dość dużo sprzętu choć na stronie jets więcej, ale mozna przyjsc poogladac pomacać 🙂 miła bardzo obsługa niskie ceny

el-tan
tak samo jak powyzej choć juz nsklepu stacjonarnego nie ma ale jeszcse pare meis. temu było 🙂

Piotrków Tryb.

Nowak-center
osługoa ogolnie dośc dziwna ale sam p. nowak bardzo miły człowiek i zawsze doradz da zniszke i pogada ale reszta to taka troszke niemrawa 😀 sprze dość mało ale zawsze cos jest cenowo dość wysoko ale nie wszystko 😀
Czy ktoś może wie, gdzie i jakie sklepy jeździeckie są w Kanadzie, a dokładniej rzecz biorąc w Montrealu?
na Madalińskiego jest bardzo malutki sklepik o tej nazwie. Troche sprzetu upchnietego pomiedzy karmy dla psow i kotow. Nie ma tam wielkich marek.
Sklep na Madalińskiego nazywa się chyba Draga, swojego czasu mieli świetna puśliska i popręgi ujeżdżeniowe, właśnie jakiejś firmy krzak w rozsądnej cenie ale idealnie się sprawdzające, w sumie podstawowe końskie produkty tam mają.
Sklep Jeździecki "HORSETEAM " www.horseteam.pl

Ul. Warszawska 144
Łomianki (pod Warszawą) 😁
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2009 21:00
bardzo pilnie potrzebuje inf od voltowiczow z krk i okolic. Jutro wybieram sie do krk, widze po przeczytaniu watku, ze jest kilka sklepow, ktore chce odwiedzic a nie za bardzo orientuje sie w miescie. Moze mi ktos tak pi razy drzwi powiedziec ktory z tych sklepow ( jesli w ogole) znajduje sie w okolicach: sterego miaste, galerii krakow, nowej huty  😵  😂
Rynek - Amigo
Huta - HorseTrade  🤣
(oprowadziłabym, ale jutro idę do szpitala  :kwiatek🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 maja 2009 21:03
oprowadziłabym


Dobry pretekst można przy okazji coś kupić...  😁
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2009 21:03
dzieki wielkie!   :kwiatek: :kwiatek:
A ja grzecznie informuje, ze z okazji dnia dziecka w interapi 25% rabatu. 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 maja 2009 21:07
Szkoda że tylko w stacjonarnym   🙁
Ale zawsze mozna ladnie poprosic jakiegos voltowicza.
[quote author=wistra link=topic=956.msg260196#msg260196 date=1243195296]
oprowadziłabym


Dobry pretekst można przy okazji coś kupić...  😁
[/quote]

Jakby się jeszcze miało za co  😁
Klami a to nie tak, że dostajesz tyle rabatu, ile masz lat do 25 %? ja chyba 1 % mniej jakoś przeżyję  😉
Poniewaz ja szczypiorek to zabieram inną voltowiczke ze sobą na te zakupy  😁  Więc sie da  😉

tak  , do 25 lat
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 maja 2009 06:26
No właśnie, tyle ile masz lat tyle rabatu dostaniesz, ale do 25 (ja mam 27 i szlag mnie trafia  👿 )
A nie mam znam nikogo kto ma mniej niż 25 i mógłby ze mną pojechać zaszaleć  🙄
Nasturcja możemy się umówić w piątek, ja jadę z Ciską, 24 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 maja 2009 15:19
czy oni mają Anky pady i ogłowia Passier, Kieffer?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 maja 2009 15:51
Burza dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek:
A o której jedziecie? Może na PW, coby wątku nie zaśmiecać
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 maja 2009 19:52
Pytanie do poznaniaków !
Czy HURTOWNIA Feniks prowadzi sprzedaż detaliczną ?
(już ktoś pisał że nie jednak może coś się zmieniło, może wysyłkowo sprzedają ?)
czy ktoś się jutro wybiera do inter-api?
Ada
Fenix jest tylko hurtownią  😉
Zadzwoń do nich to pokierują Cię do sklepu, który ma od nich Cavallo
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 czerwca 2009 17:43
Dobra przejrzałam spis sklepów Warszawskich i najsęsowniejszy chyba jest pasi-konik.
Czy na sklepie jest większość tego co na stronie ?
Właśnie się dowiedziałam że jutro będę w Wa-wie, jaki sklep byście polecili odwiedzić ?

edit:
może napisze czego będę między innymi szukać (bo na re-voltę będę mogła zajrzeć dopiero późnym wieczorem)
sztybletów i sztylp
bryczesów
ew. jakiś czaprak
Ada Pasi-Konik, Karina i Mustang. Jeszcze był jeden niedaleko Kariny (chyba następna stacja metra) w blokach z tyłu ale nie pamiętam nazwy
Ada- nie jestem z Warszawy, ale po jeździeckich szlajam się często.
Nie byłam w Pasi-koniku, ale nadrobię.  😉
Ja polecam 3 pierwsze sklepy.
1) "Karina"- wysiadasz na stacji metro Natolin i idziesz ulicą Belgradzką w stronę Braci Wagów 1. POLECAM. Spory wybór, miła obsługa i ceny normalne.
2) "Deresz"- wysiadasz na stacji metra Ursynów i idziesz wzdłuż Komisji Edukacji Narodowej-96/2 Też warto. Może mniejszy wybór, ale sklep spoko.
3) "sklep na gen. Zajączka"- wysiadasz na stacji metro Dworzec Gdański, włazisz na wiadukt i tam jedziesz jeden przystanek jakimkolwiek tramwajem w stronę ulicy gen. Zajączka. POLECAM. Towaru trochę jest, ceny ok.
4) sklep na ul. Grzybowskiej 30. Drogo.
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 czerwca 2009 00:00
Dzięki wielkie dziewczyny ja właśnie zjechałam do domu, ciekawe czy rano wstanę.
Jeszcze raz dzięki  :kwiatek:
Bydgoszcz Rekop II Centrum Zaopatrzenia Jezdziectwa ul.Daleka 8 na przeciwko Urzędu Celnego, ale to raczej samochodemtrzeba dojechać. Potwierdzam Zebra to fajny sklep i obsługa, która zawsze jest gotowa doradzić 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 czerwca 2009 11:13
wyszukiwarka nic mi nie wypluła, ktoś wie, czy w Kwidzynie jest jakiś sklep jeździecki?
Może adres, numer telefonu?  🙇
asds   Life goes on...
22 czerwca 2009 11:17
Ada ja polecam Koński Świat w Konstancinie. Moze nie ejst to sama Warszawa ale dosc blisko. A sama robie tam zakupy od dłuższego czasu 🙂

www.konskiswiat.pl na stronce masz dokałdy adres i nr telefonu
kujka   new better life mode: on
22 czerwca 2009 11:22
Ada, a Pasi koniku stacjonarnym mam wrazenie ze jest nawet wiecej niz na stronie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się