sklepy stacjonarne

Opiszę może te sklepy, w których byłam (z różnych miast)

Będzin:
Sklep jeździecki Amigo przy ul.R.Luksemburg
Dużo sprzętu i dla koni i dla jeźdźców. Jest to hurtownia, więc wszystko mają na miejscu. Obsługa bardzo miła, cierpliwa i pomocna. Ceny nie są wysokie (takie jak na stronie www) a produkty na prawdę super. Do tej pory jest to mój ulubiony sklep stacjonarny w jakim byłam. POLECAM!

Białystok:
Sklep jeździecki (w okolicy dworca pkp, nie wiem jaka to ulica i jak się nazywa ale na reklamie jest Hippica czy coś...)
Dość duży asortyment. Pamiętam, że było dość dużo ubrań, a dla koni derki, czapraki, ochraniacze, owijki i środki pielęgnacyjne. Ceny z tego co pamiętam nie są wysokie. Obsługa również bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do klienta. (Tam widziałam kieeedyś świnkę Sznurki - mam gdzieś nawet zdjęcie)

Bydgoszcz:
Sklep firmowy Okser.pl przy ul.Fordońskiej
Asortyment średni, ale akurat to czego szukałam mniej więcej było. Pani mówiła, że jak trzeba to może sprowadzić z Hurtowni i po kilku dniach będzie. Obsługa bardzo miła, ale przez moment odniosłam wrażenie, że nie za bardzo hm... "czająca". Z produktów jest tylko to, co widać, bo nie ma magazynu.

Sklep jeździecki Zebra przy ul.Gdańskiej (jak ja tam byłam był jeszcze na innej, teraz się przeniósł)
Dużo sprzętu, głownie Jacson, ale i Schockemohle, Kieffer i inne dobre firmy. Ceny w miarę znośne. Obsługa bardzo miła, nie "patrzy na ręce", można spokojnie pooglądać. Bardzo przyjemny sklepik, dostałam jakiś gratisik. Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie.

Sklep jeździecki Amazonka przy ul.Osada
Mało sprzętu, taki kameralny sklepik. Cen nawet nie znam bo nic tam nie kupiłam. Pani była raczej nie nastawiona dobrze, chodziła za mną krok w krok i tylko patrzyła czy aby nic nie ruszam. Jakbym wiedziała, że tak będzie to nie marnowałabym czasu i od razu pojechałabym do Zebry. Tak to jest jak się jeździ do jeździeckich sklepów w obcym mieście...

Lublin:
Sklep jeździecki przy Lubelskim Klubie Jeździeckim przy ul.Ciepłej
Bardzo bogaty asortyment, produkty głównie Tattini, Daslo, Veredus i Pfiff. Jest tam strasznie drogo i obsługa jest bardzo nie miła - byłam tam kilka razy i nigdy pan nie dał mi pooglądać tylko pytał co chcę i wciskał najdroższe rzeczy, a jak pytałam o tańsze to się oburzał...

Sklep jeździecki przy ul.Warszawskiej
Mało sprzętu, ale pan może zamówić to, czego trzeba. Są tam najczęściej kupowane rzeczy, dużo kosmetyków i kantarów. Pan jest bardzo miły, pomocny, doradzi i zawsze można pooglądać. Ceny nie są wysokie.

Sklep zoologiczny przy ul.Narutowicza
Ogólnie jest to sklep zoologiczny ale końskie artykuły też tam są. Jest ich nie wiele, są głównie Pfiff'y. Obsługa zawsze jest bardzo miła, nigdy nie trafiłam na kogoś nieuprzejmego, ale ceny są dość wysokie.

Szczecin:
Sklep jeździecki Cavallo przy ul.Przybyszewskiego
Bogaty asortyment. Dużo ubrań - bryczesów od groma. Dla konia też wszystko co trzeba się znajdzie. Trochę krępujące jest to, że sklep jest w domu i trzeba dzwonić, a jak sie nic nie kupuje to tak głupio. Pani bardzo miła, wszystko pokazała i doradziła. Ceny raczej nie są wygórowane. Bardzo fajny sklep.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2009 18:52
Lublin:
Sklep jeździecki przy Lubelskim Klubie Jeździeckim przy ul.Ciepłej
fin nie zgadzam się z Twoją opinią odnośnie obsługi sklepu. Pan Rafalski ani razu jeszcze wobec mnie i osób, które były w tym samym czasie w sklepie co ja nie był nie miły. Ba.! nawet raz dobierał mi naklejkę kolorystycznie do samochodu. Może trafiłaś na jakiś jego gorszy dzień? Wszak uważam, iż jest to najlepszy sklep w Lublinie.  😉

Pozdrawiam  :kwiatek:
Jak przyjdziesz i wyjmiesz portfel to okej ale jak chcesz tylko pooglądac to masz przechlapane. Zapytaj Eni jak się na nas wydarł jak zapytałyśmy o musli... Zły dzień? Kilka razy tam byłam i nie tylko ja trafiam na zły dzień
KRAKÓW

Amigo - drożyzna, niemiła obsługa i nie polecam 😉
Rajska 6
www.amigo-konie.pl

Hidalgo- całkiem niezły asortyment, ośrodek plotek niestety
Kobierzyńska 166a
www.hidalgo.pl

Horse Trade- zapowiada się super🙂
Pułku Lotniczego (ale wejście od Jana Pawła)
www.horse-trade.pl

Lamri- Siodlarnia
Modlniczka-Handlowców 19
www.lamri.pl

DCG
Bora-Komorowskiego 41
www.starymlyn.com.pl

King Horse- w poprzedniej siedzibie całkiem ok, teraz ???
Nad Sudołem 6
www.kinghorse.pl

Karino- Pikeur, Eskadron, nie pamietam co jeszcze
balicka 18
www.karino.mzj.pl

Fausthorse-???
Rybianka 9
www.fausthorse.pl

Therios (istnieje jeszcze?)- bardzo mało sprzętu, jak już to słabej jakości
Warneńczyka 10

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 stycznia 2009 19:34
sklepy w krakowie
1. amigo- ul rajska 6 tel (0-12) 421-77-91 www.amigo-konie.pl czynne pon-pt 11-18 sob 10-14

2. hidalgo- ul kobierzynska 166a - www.hidalgo.pl czynne pon-pt 11-19 sob 10-15

3. karono- www.karino.mzj.pl

4. faust horse- ul rybianka 9 tel (0-12) 415-78-46 www.fausthorse.pl

5. king horse- ul nad studołem6 tel(0-12) 415-88-64 czynne pon-pt 10-19 sob 10-14

6. horse trade- os II pułku lotniczego 47b tel(0-12) 357-67-77 kom 506 038 783 www.horse-trade.pl czynne pon-pt 10-18 sob 11-15

7. therios

8. lamri- ul handlowców 19 tel (0-12) 661-27-11 kom 801 333 589 www.lamri.pl czynne pon-pt 10-20 sob 10-16

edit:  Koskenkorva pisalysmy rownoczesnie tylko mi neta przycielo. jakas telepatia krakowska 🙂
Ja w Warszawie ostatnio bywam tylko w Pasi-Koniku - przemiła obsługa, nei ma problemów z gwarancjami, zamawianiem itd
w Stajni nie byłam już ze dwa lata i specjalnie nie tęsknie - jak wspomniała Karla nigdy więcej

w Horsteamie bardzo mi pasowała obsługa, ale ceny były bardzo pozawyżane - rękawiczki po 90 zł u nich a na allegro 39 to taki pierwszy z brzegu przykład  🙄
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 stycznia 2009 17:35
[quote author=Rivena link=topic=956.msg131035#msg131035 date=1230421137]
Black Horse - Art. jeździeckie - ANdrzejczak-Wagner M.
62-300 Września, Daszyńskiego 8
wielkopolskie
Tel.: 0 61 437 76 79

Sklep we Wrześni już niestety nie działa... A w każdym razie już w wakacje był zamknięty...
[/quote]
Zgadza się, ogłaszają się jeszcze na allegro, była również możliwość odbioru osobistego, ale mi się to nie udało - mimo wcześniejszego umówienia się pani nie odbierała ode mnie telefonu  🤔

Co do poznańskich sklepów to zgodzę się z Laguną jeśli chodzi o Pegaz i Master-Jang. Wchodząc do Master-Janga najlepiej od razu podejść do lady i powiedzieć co się chce, bo jak człowiek chce sobie pooglądać sprzęt to patrzą jak na potencjalnego złodzieja 🙁
W Troku kilka razy robiłam zakupy - obsługa całkiem miła, ale mam pewne zastrzeżenia. Nie wiem czy tak jest we wszystkich sklepach, ale tutaj ceny niektórych rzeczy podane na stronie różnią się od tych w sklepie stacjonarnym - czasami w sklepie internetowym są jakieś promocje i zamawiając ze strony ten promocyjny towar, ale odbierając go osobiście liczą ceny "stacjonarne". Może się nie znam, może tak jest we wszystkich sklepach stacjonarno-internetowych  😡

I jeszcze  pytanko - był już ktoś w poznańskim decathlonie? Jakie wrażenia?


W Troku kilka razy robiłam zakupy - obsługa całkiem miła, ale mam pewne zastrzeżenia. Nie wiem czy tak jest we wszystkich sklepach, ale tutaj ceny niektórych rzeczy podane na stronie różnią się od tych w sklepie stacjonarnym - czasami w sklepie internetowym są jakieś promocje i zamawiając ze strony ten promocyjny towar, ale odbierając go osobiście liczą ceny "stacjonarne". Może się nie znam, może tak jest we wszystkich sklepach stacjonarno-internetowych 


miałam kiedyś identyczną sytuację w Troku. Po zwróceniu uwagi na różnicę cenową towar zakupiłam oczywiście po niższej cenie oferowanej na stronie  😉

I jeszcze  pytanko - był już ktoś w poznańskim decathlonie? Jakie wrażenia?

asortyment w większości firmy Fouganza, dosyć duży wybór, atrakcyjne ceny. Zasłyszane - osobiście jeszcze nie dotarłam choć mam całkiem blisko  🙂
Do Decathlonu podjade jutro, a ten sklep w Gnieźnie to "KALEW" 😉
podajcie dokladniejsze adresy trojmiejskich sklepow
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2009 23:39
jeszcze z okolic warszawy:
ihaha
www.ihaha.pl   0-22 7303003
Sosnowa 11
Pruszków

Jak ktoś zna dokłądny adres sklepu na terenie Hipo to proszę napisać.
Jakkomuś przychodza do głowy sklepy w 3mieście (Gdynia też :P) to również proszę o nazwy i adresy "😉
xxagaxx to chyba ten:
Pasaż sklep jeździecki
81-745 Sopot, Polna 1
tel: (0 58) 550-70-48

a tu jest ich więcej: http://katalog.trojmiasto.pl/sport_i_rekreacja/sprzet_jezdziecki/
[ja nie stamtąd, więc info tylko netowe]
thx 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 stycznia 2009 19:46
Kurde jak wy wymieniacie te sklepy to widzę że w niektórych miastach jest ich dużo

A u mnie w Łodzi (niby 2 miasto co do wielkości w polsce albo teraz i 3, nawet nie wiem) są 3 sklepy. Były 4 ale właśnie Eltan się zwinoł.
Ada jak cos potrzebujesz z Wawki to wal smialo- ja jestem w Lodzi u konia 2 razy w tygodniu i moge Ci zostawiac jak cos w Olence
choc powiem szczerze, ze Equitom ma sporo tanszych rzeczy niz warszawskie sklepy- i ja generalnie tam sie zaopatruje, no i czasami u Beatki w Hippolandzie,gnl tylko netowo-ale i tak uwielbiam sklep Gabi🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 stycznia 2009 20:03
Karla🙂, ooo dzięki ! Zapamiętam na przyszłość  🤣
Wiesz co u Gabi to jak coś mogę kupić jakiś czaprak czy coś takiego jednak z preparatów do pielęgnacji czy sublementów u niej nie da rady, gdyż ma mało i raczej kiepskich firm. (no ostatnio miałam np. kilka produktów Absorbine ale co z tego jak 3 na krzyż)
Ja zazwyczaj jak muszę kupić coś "już" to idę do Hippolandu, zresztą nawet jak nie mają to mi sprowadzą szybko, jeżeli współpracją z daną firmą.
Jakoś do Equitomu bardzo żadko chodzę bo nigdy nie ma tam tego co akrat chce, może kwestia pecha bo albo się skończyło albo dopiero jutro przyjdzie nowa dostawa. Byłam tam kilka dni temu po cukierki i oczywiście (jak to moje szczęście) była akurat ostatnia paczka Marstalla, ale na szczęście te co chciałam :p Więc w sumie tym razem mi się udało.

No tak Wa-wka ma ten minus że często jest drożej.
Olsztyn,stacjonarny i netowy,polecam: 😀
http://www.skleparcus.otwarte24.pl/
Gdzie można w Krakowie kupić Orlinga?
Tam widziałam kieeedyś świnkę Sznurki - mam gdzieś nawet zdjęcie)


hmmm to chyba nie byla moja swinka;]

Bydgoszcz:

Sklep jeździecki Zebra przy ul.Gdańskiej (jak ja tam byłam był jeszcze na innej, teraz się przeniósł)
Dużo sprzętu, głownie Jacson, ale i Schockemohle, Kieffer i inne dobre firmy. Ceny w miarę znośne. Obsługa bardzo miła, nie "patrzy na ręce", można spokojnie pooglądać. Bardzo przyjemny sklepik, dostałam jakiś gratisik. Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie.


Miło słyszec, może ja ciebie obsługiwałam? Dawno to było?  🚫

Okolice Radomia- jeden z moich ulubionych sklepów:
"Tomwet" w Kazanowie.
Okolice Garwolina:
"Parkur" Miętne ul. Główna 116
Siedlce:
"Podkowa" ul. Sienkiewicza 21
Przemyśl:
"Goya" ul. Mirosławskiego 14
Wadowice:
"Hubertus" ul. Piłsudskiego 33
Jasło:
"Konik Polski" ul. Żwirki i Wigury 8
Szczecin - Sosnowa 6e - Galopada 🙂
Bardzo, ale to bardzo mila i kompetentna obsluga, pomoga doradza sprowadza - co sobie zyczymy🙂 Duzy wybor towaru wszelkiej masci, zupelnie niezle ceny🙂
Bydgoszcz:
Sklep firmowy Okser.pl przy ul.Fordońskiej
Asortyment średni, ale akurat to czego szukałam mniej więcej było. Pani mówiła, że jak trzeba to może sprowadzić z Hurtowni i po kilku dniach będzie. Obsługa bardzo miła, ale przez moment odniosłam wrażenie, że nie za bardzo hm... "czająca". Z produktów jest tylko to, co widać, bo nie ma magazynu.

Sklep jeździecki Zebra przy ul.Gdańskiej (jak ja tam byłam był jeszcze na innej, teraz się przeniósł)
Dużo sprzętu, głownie Jacson, ale i Schockemohle, Kieffer i inne dobre firmy. Ceny w miarę znośne. Obsługa bardzo miła, nie "patrzy na ręce", można spokojnie pooglądać. Bardzo przyjemny sklepik, dostałam jakiś gratisik. Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie.

Sklep jeździecki Amazonka przy ul.Osada
Mało sprzętu, taki kameralny sklepik. Cen nawet nie znam bo nic tam nie kupiłam. Pani była raczej nie nastawiona dobrze, chodziła za mną krok w krok i tylko patrzyła czy aby nic nie ruszam. Jakbym wiedziała, że tak będzie to nie marnowałabym czasu i od razu pojechałabym do Zebry. Tak to jest jak się jeździ do jeździeckich sklepów w obcym mieście...


O, moje rewiry. ;d
Jeśli chodzi o stacjonarny sklep Oksera - fakt, mają strasznie mało rzeczy, a ,,ściąganie z hurtowni" trwa jakieś półtora miesiąca.
Zebra to mój ulubiony bydgoski sklep, bardzo dobrze wyposażony, ceny niewygórowane, miła obsługa(Pinesska, chyba kiedyś coś u Ciebie kupowałam, zczaiłam się że to Ty, ale głupio mi było pytać, czy faktycznie Ty to Ty, bo nie byłam pewna  😉). W przeciwieństwie do Amazonki, gdzie ceny z kosmosu za raczej lipny sprzęt, natomiast pani sprzedawczyni tropi klienta niczym pies gończy i uśmiecha się, dopóki sprawiasz wrażenie zainteresowania zakupem czegokolwiek. Jeśli tylko oglądasz czy za długo się zastanawiasz, to zachowuje się, jakby za chwilę miała cię wyrzucić ze sklepu. Kupowałam tam zanim powstały w Bdg inne sklepy jeździeckie, brr.
Pasikonik rzadzi 😀DD
Wczoraj wypatrzyłam iż w Oświęcimiu otworzył się sklep jeździecki więc jeżeli jest ktoś z okolic to sklep znajduje się na ul .Słowackiego, co prawda narazie jest mizerny asortyment, ale pani obiecała przywieść wszystko co sobie ktos zamówi po przystępnych cenach 🙂
heeej! jakie znacie sklepy jeździeckie na Śląsku? Chodzi mi o okolice Katowice, Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Pszczyna itp. Z góry dzięki za odp! 😲 😲
WROCłAW

OXER
ul Kluczborska
ul. Przyjaźni

PODKOWA
ul.śliczna

MUSTANG
na Partynicach

TUNDRA
ul tęczowa

a oprócz tego Gosport i decathlon

abstrakcyjna w Będzinie masz Amigo, a w Katowicach Equi-Shop 😉 poza tym nie wiem

Baaaaaaardzo baaaaaaardzo polecam Lamri pod Krakowem. Byłam tam niedawno i jestem pod ogromnym wrażeniem. Sklep jest dobrze zaopatrzony, ma wszystko co potrzeba. Ogromny wybór bryczesów, dużo ogłowi, czapraki, owijki, ochraniacze. Różne dobre firmy. A obsługa? Najlepsza! Pani bardzo miła, uśmiechnięta, doradziła, pogadałyśmy o koniach trochę. Najlepsze jest to, że nie chodziła za mną jak to się czasem zdarza tylko mogłam w spokoju wszystko kilkanaście razy oglądać. Jak będę znowu w Krakowie to zapewne wybiorę się tam bo warto 😉
wielki plus +
Czy ktos wie cos o skepie na ul.Madalińskiego w warszawie, sklep sie bodajze nazywa "sklep dla konia i nie tylko"(tata tam byl wiec nie ufam) 🙄bylabym wdzieczna 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się