Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Amnestria ależ genialnie duszek wygląda! Nie poznałabym go! Wrzucaj więcej fot, miło popatrzeć 🙂
Amnestria, widziałam już na fejsie Duszkowej cioci, kupa mięcha się zrobiła. 😍 Ale jak wrzucałaś zdjęcia pod Tobą, to podobał mi się bardziej (w sensie tego, jak chodzi, nie ilości mięcha). 😉
Libella, no 😀 zmienił się odkąd go widziałaś ostatni raz na żywo 😉 Dziękuję pięknie i zapraszam w odwiedziny to się kopsniesz moją furą 😁

Sumire, spokojnie - nie od razu Rzym zbudowano. Ja Duszka znam 5 lat, Ciocia - 2 tygodnie, z czego część zdjęć które wrzuciła to był jej pierwszy raz na nim 😉 Jeszcze się cudnie dograją. Zresztą taka osoba jak W. jest dla mnie wybawieniem, ze świecą szukać takiej opiekunki 😜
A ja mogę się spokojnie zająć swoją rehabilitacją i liczę, że za 2 miesiące znów wsiądę na karego.
I pięknie dziękuję za miłe słowa! :kwiatek:

PS. To nie mięso. To tłuszcz 😁
tulipan, edyta dziekujemy 🙂
malenstwo, edyta, xequus piateczki! Wam i sobie zycze wielu kolejnych, wspolnych lat 🙂 świata podbijac nie bedziemy, nam wystarcza regionalki, raz na poł roku  😁  😜
masakrycznie szybko to leci! 🙂
Ententa - piekna fota, wszystkiego naj naj!😀
Amnestria - o jaki Dunio piekny, ales go spuchla  💃
ententa, zdjęcie śliczne, wielu lat razem!!!  :kwiatek:
amnestria,  tyle Ci napiszę:  😍

Dostałam zdjęcia z soboty z zawodów:





(ogolony szarak zrobił się bielinkiem 😉)
Szukam stajni z fajnymi jazdami rekreacyjnymi/treningami, chętnie ze skokami. Nie jakoś super ambitnie, ale też nie zastęp i dupoklepanie uśmiech . Najlepiej żeby była to południowa, lewa strona Warszawy. Może komuś z Was przychodzi coś do głowy?
A moze watek o stajniach w okolicach Warszawy?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2015 17:31
A czy nas super człowieki jeszcze pamiętają? 😁 (szit! Ileż mam do nadrobienia w wątku 😵 )

Precelek Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało, zdrówka dla dzidzi  😉
anai Szarak jak zawsze zachwyca  🙂

My pozdrawiamy kącik z Połyskiem i naszymi weekendowymi jazdami  🙄 


Moon   #kulistyzajebisty
25 października 2015 14:25
amnestria, z fot na foty Dunia coraz więcej!  😜

anai, tak jak ten kolor Jarpola mi się nie widzi sam w sobie, to na Szarym wygląda bosko!

dairoxroxi super gwiazdki na dupce! 😉

Jakby ktoś był ciekaw co u Lula, to ma się całkiem nieźle. Wczoraj z racji chyba ostatnich jesiennych słonecznych dni zrobiłyśmy małą sesję w jesiennej scenerii - Lul przy okazji popozował z (pół)braciszkiem, który mógłby udzielić mu kilku korepetycji z pozowania, bowiem z Lula ciężki model, oj ciężki :P








Udało się dwóch gagatków zainteresować stroną w którą mieli paczeć, yeah! :P


Lulo: Ty, siwy ale co my robimy?
Siwy: Młody, ogarniaj fejm i pozuj!
🤣
Moon, ee tam! Całkiem fajnie wyszedł! Zawsze jak piszesz u "Lula" to zastanawiam się co tam słychać u Lulka, który stał u nas w stajni 😀
dairoxroxi, fajne gwiazdki na zadzie 😉
Hermes, super wyglądacie! Ja Was jeszcze pamiętam!
anai, siwy jak zwykle bomba! Niezmiennie twierdzę, że jesteście moją ulubioną parą na r-v 🙂

A ja wczoraj byłam znowu oglądać konia... No i tym razem chyba przepadłam  😜 Dawno nie jeździło mi się tak fantastycznie! No i co najważniejsze, spełnia wszystkie moje wymagania!
Hermes pewnie, ze pamietamy, widze ze Siwencjusz idzie jak burza?🙂😉
Moon Lulo wyglada jak milion dolarow  😍 nawet w obliczu pozujacego kolegi 😀 Jak tam po przeprowadzce, jezdzicie, wszystko dobrze?🙂
Dairoxroxi dobrze mu z oczu patrzy 🙂
Olson ooooo to chwal sie 😀
Moon   #kulistyzajebisty
25 października 2015 15:09
Olson, historia jego imion, ksywek to jest jak telenowela wręcz :P Ale obecnie Lulek-Lulo-Lulu pasuje do niego idealnie ;-)
Gadaj co za szkapę wypatrzyłaś!  😀

faith, haha, no powiem Ci iż nawet nie widać na fotach też kłaczastej sierści zimowej, którą w tym tygodniu mam nadzieję już upitolę, bo po 40min jeździe mam zeszmaconego konia, jakby co najmniej pięć parkurów 150 szedł :P
A po przeprowadzce całkiem git, szybko się zaaklimatyzował, znalazł nawet swoje stado (hahaha!) dwóch małych kucynek łaciatych, których dziko broni jak tylko jakiś intruz się zbliży do ogrodzenia, żużlujemy, do grudnia musimy się ogarnąć, bowiem w planach szalone L w ujeżdżeniu (mam nadzieję, że pisząc to nie zapeszyłam właśnie.....) - tzn bardziej ja w ujeżdżeniówce, bo mam wrażenie, że łydki mam amputowane i latam po siodle jak worek kartofli :P W międzyczasie coś powoli podskakujemy, ostatnio było naprawdę git, już miałam zaplanowany kolejny trening z dozorem z dołu i... pochorowałam się (taa, tym razem ja) -.- No i Lul z właścicielką nawet się terenują, więc na głowę też bardzo dobrze mu to robi :-D
galopada_, Olson, faith, wymodelowana, Dżastin, anai, ententa - ppppięknie dziękujemy :kwiatek:

wymodelowana - szczerze powiedziawszy nie wiem co napisać ;-) Generalnie u nas wspaniały czas, Mały dzielnie trenuje, przebojów zdrowotnych (TFU TFU!) brak, czysta frajda z posiadania konia - jak nigdy :-) Treningowo mam wrażenie lepszy po stracie oka, karniejszy - chociaż dużo też u niego dała kastracja chemiczna, przez okres działania zastrzyku niesamowicie się wyciszył i uspokoił, przestał pajacować, zgrzeczniał. Wprawdzie zastrzyk minął mu już dawno, a po upływie jego okresu działania zrobił się faktycznym ogierem, czego przez ostatnie 9 lat życia nie można było u niego uświadczyć (trochę mu hormony zachwiało) - to jednak dobra głowa została, zobaczył, że jest lepiej, kiedy nie prowokuje i bardzo polubił ten stan. Cieszy mnie też niesamowicie jego powrót na parkury, choć nie chcę radować się zawczasu, bo wiem jak to z nim bywa 😉 Ale fajnie było móc sobie przejechać konkursik - a już najbardziej cieszy fakt, że nie zdrętwiał na rozprężalni i wcale nie bał się koni, a o żaden skok nie musiałam walczyć - chciał sam i to bardzo, a to w jego przypadku najważniejsze. Cóż mam pisać, faaaaaajnie jest 🙂

Precelek - ufff, dobrze, że już po wszystkim - zdrówka dla Twojego pięknego konia, świetnie wyglądacie!
ententa - awwwwwwww, piękne foty
Moon - wspaniale Lulu wygląda!
anai - Szarak niezmiennie zachwyca, to mój ulubiony młodziak na forum  👍

Zdjęcia z zawodów mam tylko z tych pierwszych, otwartych - z szalonego konkursu Grand Prix 60 cm  😁 Żeby było zabawniej, zawody jechałam 10.10. - dokładnie pięć lat temu, tego samego dnia, jechałam na Korabie nasze pierwsze zawody w życiu. I taka refleksja mnie naszła, że kurczę, tyle się przez te lata zmieniło... tylko nie wysokość konkursów  😁 😁 😁










Więc wraz z pozdrowieniami dorzucam cosik z wrześniowego patatajania 🙂









Tak mi się zatęskniło do jeździectwa, że aż zajrzałam do KR żeby się pogapić na wasze konie, ech 🙂 Nie jeżdżę od czerwca, a dzisiaj pojechałam na zawody do Poczernina żeby pokibicować Dzionkowi pod jego dzierżawczynią - no i mnie ruszyło 😁 Pochwalę się, że wczoraj wygrali debiuty w ujeżdżeniu, a dzisiaj na skokach trochę zabrakło przygotowania i koń olał wysokości rzędu "do kolan", ale oboje byli dzielni.

Piękne zdjęcia, kwitną w oczach te wasze konia - wszystkie bez wyjątku na ostatnich 2 stronach 😍
darolga, jej, to fantastycznie 🙂 Wyglądacie cudownie! Trzymam kciuki w takim razie, żeby forma utrzymała się jak najdłużej, starczy Wam już doznań zdrowotnych 😉 :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 października 2015 17:48
Kochani, bardzo proszę o kciuki jutro :kwiatek: Żar będzie miał powtórne zdjęcie. Mam nadzieję, że rysik się zrósł
My po naszym pierwszym Hubertusie. Duży spisywał się idealnie (a miałam duże obawy czy jechać, bo boi się koni za sobą i w nie wali z zadu, a jak on sobie walnie ze swoim wzrostem i masą to ze mną jest krucho 😵 spowodowane jest to jednym terenem sprzed 3 lat jak mi dzieciak jechał na zadzie, nie kumał pojęcia odległości i mu zdeptał do krwi piętki). Kocham mojego (mało)polskiego maluszka 😍



a tu z siostrą i 20 letnią matką 😀

Moon on juz ma zimowa siersc?? no co ty! nic a nic nie widac na fotach 😀 oooo i starty w planie, no widze szalenstwo, brawo brawo tak trzymaj i napieraj 😀 kciukasy beda trzymane 😉
darolga fantastyczne zdjecia, bardzo cieple, pogodne, zycze wam baaaardzo duzo takiej radosci jeszcze dlugi czas, teraz karma musi wam wrocic do poziomu plasania po teczy na dluuuuuuugi czas 😉
Dzionka spoko loko, poczekasz troche to wsiadziesz z cora i bedziecie smigac razem! 🙂
Nasturcja-Renata kciuki trzymane! 🙂
Galopada francja elegancja, a zdjecie szwadronu 4ch najlepsze 🙂

To ja wpadam ze zdjeciami z dzis 🙂😉) chyba mi sie koniu wyrabia dzieki pomocy z ziemi, przerabiamy po kolei rozne problamy, po drodze wychodza nowe, ale generalnie jestem przezakochana w kuco-andaluzie  😜 😍  Z kazda jazda bardziej 🙂😉)






ekuss   Töltem przez życie
25 października 2015 19:25
Dzisiaj obie kobyly pojezdzone. Spadl pierwszy snieg,wiec Kleina sie podjarala troche za bardzo,a Baska za to ladnie dzisiaj szla kluso-töltem (jeszcze miesza oba chody).
Na koniec poszlismy na spacer nad jezioro i do lasu na...jakies 2 godz 😀



Cześć wszystkim! Przepraszam, że się tak wtrącam ale po ponad 3 latach ( 😲) w końcu mogę udzielić się w tym wątku. Przedstawiam Wam Brandta  💃. Jeszcze niedawno myślałam, że do jeździectwa może wrócę ale na starość a teraz ten pan na zdjęciu to mój koń  😍
faith, świetnie wyglądacie, podziwiałam na fb. Sama przyjemność patrzeć 🙂
faith, Moon, na razie nie ma co się chwalić. Jeśli go kupimy to napewno się pochwalę! 😀 Ale póki co cieszę się jak dzieciak, że może to ten jedyny 😉

darolga, miło Was widzieć! Super wyglądacie razem.
faith, świetna ta Twoja malutka. Pamiętam jej fotki jak zarejestrowałam się na r-v. Mega zmiana!
ekuss, super islandery. Zawsze jakaś odmiana od naszych europejskich kopytnych 🙂
Blondek, fajny gniady. Powodzenia 😉
Hermes, pamiętają, pamiętają 😉
Olson, u, to powodzenia w finalizacji zakupu 😀 I bardzo dziękujemy  😡 Staram się jak mogę, a siwy jest rewelacyjnym koniem  :kwiatek: 
Blondek, gratki!!! Napiszesz coś więcej?
ekuss, widoki u Ciebie jak zwykle piękne.
faith, piękne fotki, ona na serio wygląda jak mała pre 🙂
galopada_, niezmiennie rozmiary mnie powalają. Ja osobiście boję się wszelakich hubertusów.
Nasturcja-Renata, kciuki są, mam nadzieję, że złamanie okaże się już melodią przeszłości.
Dzionka, jeszcze trochę 😉 mniej niż więcej. Ale świetnie Cię rozumiem, ja bywałam w stajni codziennie nie mogąc jeździć i nieraz łezka w oku się zakręciła.
darolga, zachwyca mnie Twój optymizm! Bardzo miło się oglądało Wasz przejazd, gratuluję tego powrotu! A w imieniu szaraka  dziękuję  :kwiatek: 😡
dairoxroxi zawsze lepsze jazdy weekendowe niż żadne. A tak na serio, nie masz możliwości częsciej wsiadać?
Moon, ja tam ten morski kolorek lubię i na sucho 😉 😉 Nie przesadzaj z tym nie pozowaniem, źle nie jest. Piekne wyszły te zdjęcia  😍

Inna wersja szaraka, gumowa sierotka (a kto zgadnie kto w tle? 😉):


I jedno jesienne:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10592960_941839559210538_3088851923310907478_n.jpg?oh=5c0ca170bb0245114b79d33278422cf1&oe=56CF31F5[/img]
anai no mowie, kieszonkowy taki, zwlaszcza jak sie wkurzy :P
Burza dziekuje, trener czyni cuda a ja czuje w koncu ze porzadnie pracujemy 🙂  :kwiatek:
Olson mowisz o tym malym chudym sledziku ponizej?  😜


Szkoda, ze wczesniej nie poszlam po rozum do glowy wzgledem pomocy z ziemi, ale nie zaluje ani jednego dnia z Manti 🙂 ja odpoczelam i dojrzalam, ona mysle tez, mamy kopa i powera do dalszej pracy, mimo ze tto juz ponad 2 lata dzierzawy 🙂
Jezzzuuu... Co ja tu się dowiaduje. Najpierw, że Dzionka pół roku nie jeździ, a po chwili Faith coś o córce  😁  Szoooook!
Chyba za mało wątków odwiedzam  😂
Dzionka trochę nie w temacie, ale gratki  :kwiatek:  😀

Faith już po pierwszym treningu?  😀
Po drugim nawet a za tydzien 3ci, nie nadazysz!:P
baffinka, haha 😀 Przepraszam za ten szok 🙂 Dziękuję 🙂

anai, ja ostatni miesiąc prawie nie bywałam, bo dostałam areszt boksowy od lekarza 😉 ale teraz wznowię wizyty. Nie ciągnęło mnie w ogóle aż do dzisiaj, damn it! Śliczny szaraczek, super parę tworzycie. Nie poddawaj się presji społeczno-rodzinnej i jeździj, dajesz dobry przykład dla przyszłych żon i matek 🙂

Blondek, ooo GRATKI!! Napisz coś więcej.

faith, rany, super siwa teraz wygląda! W takiej wersji to was jeszcze nie widziałam. Tzn. zawsze było ładnie, ale teraz niezłą kulę z niej robisz pod siodłem. Co do śmigania z córą - już szukam kucyków na za 5-6 lat 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 października 2015 00:40
Dzionka gratulacje 😅
Darolga mam nadzieję, że taka optymistyczna aura z Wami zostanie :kwiatek:
faith ależ pięknie wyglądacie 😍
anai Szarak widzę pańci przylepa 😁 Nawet kolega nie ważny w Twojej obecności.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się