Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Czerwone owijki do czapraka petrol? Never  😵
wątek zamknięty
Intensywna pomarańcz z czekoladową lamówką na rudzielcu? Ktoś coś?  👀 szukam i szukam, ale widzę tylko z jasną lamówką albo jednolite. Normalnie bym nie pomyślała o tym kolorze przy takiej maści, ale ciemna lamówka i kontrastowa taśma chyba powinny w miarę go odciąć? Będę wdzięczna za poradę  :kwiatek:

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Znowu za duże zdjęcie
wątek zamknięty
Eskadron royalblue



wątek zamknięty
A więc ponownie  🤣 czy takie połączenie przejdzie na Rudzielcu czy będzie zbyt pomarańczowo? 😉
Nie mogę znaleźć żadnego poglądowego zdjęcia w sieci  😵

Dziękuję z góry za odpowiedź  :kwiatek:
wątek zamknięty
okunka, Sierra miała na Czardasza lezke Eskadrona w kolorze terra i wygladalo to ok moim zdaniem. Chyba w szmato byla ich fota nawet 😉
wątek zamknięty
Jak myślicie, czy eskadron VS da radę wejść pod ujeżdżeniówkę z krótszą tybinką czy nie bardzo?
wątek zamknięty
palemka Myślę że pod te nowsze modele to na pewno, ponieważ teraz to nawet SR wchodzą te nowsze :P
wątek zamknięty
palemka wejść wejdzie, ale raczej nie będzie to wyglądać zbyt estetycznie.
wątek zamknięty
Vendettka nie przepadam za eskadronami, ale bardzo mi się spodobał jeden cotton z najnowszej kolekcji. Wersji DL nawet nie rozważam, bo za duża na kobyłę.
wątek zamknięty
palemka, a ujeżdżeniowe pony?
wątek zamknięty
palemka ja mam ujeżdżeniówkę juniorską z 36 cm tybinka i wyglada bardzo fajnie pod VS tybinka jest na tyle krótka ze nawet czaprak sporo wystaje spod przystuł 😉
wątek zamknięty
Mam takie siodło, na zdjęciu czaprak yorka DL

i dla porównania eskadron DL

Co prawda inne siodła ale koń ten sam 🙂
dairoxroxi a masz fotkę? Bo mój obecny wintec nie ma  długiej tybinki jak widać.
wątek zamknięty
okunka, Sierra miała na Czardasza lezke Eskadrona w kolorze terra i wygladalo to ok moim zdaniem. Chyba w szmato byla ich fota nawet 😉


Super! Dziękować  :kwiatek:

Chyba spróbujemy 😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2016 13:51
Nowa kolekcja specjalna Eskadrona - Fleur de Lys 😉
wątek zamknięty
FirstLight, - ale się czaprak ze strzemionami dopasował, ideolo 😀
Livia, - O nie 😍 Takie klimaty bardzo do mnie mówią, ciekawe tylko jak cenowo i jak rzeczywiście będą wyglądać.

Ja dzisiaj sobie pomacałam mustangowe szmatki, bo konie, które mam obecnie pod opieką w takowych śmigają i powiem wam, że byłam pozytywnie zaskoczona. Nie są te czapraki tak sztuczniaste jak kiedyś, fajne w macaniu, nie sztywnieją zaraz po spoceniu, odszycie ładne. Bardzo mocno się zastanawiam nad jakimś czymś od nich. Może coś na cavaliadzie letniej złapie jak będą.
wątek zamknięty
Livia, będzie sie to dało normalnie w PL kupić? 😍
Edit: A dobra, widzę logo pasikonika 🤦 Jeżu bankructwo wróżę...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2016 17:02
keirashara, według opisów to dokładnie tak ma ta kolekcja wyglądać, pewnie niedługo pojawią się zdjęcia katalogowe 🙂 Cenowo zakładam, że podobnie jak Paisley - bo to tez taka "międzykolekcja".

Orzeszkowa, tak, będzie można te rzeczy kupić w Polsce 🙂
wątek zamknięty
Czerwone owijki do czapraka petrol? Never  😵

Tulipan, ale przecież Twoje oficerki nie są czerwone.
wątek zamknięty
FirstLight, cuudo!!! Tez taki chce!!!
wątek zamknięty
FirstLight, przepięknie! Absolutnie moje klimaty 🙂
wątek zamknięty
keirashara tu lepiej widac





xxagaxx  anai  kolor stworzony dla siwkow  😜
wątek zamknięty
Na zywo robi jeszcze większe wrażenie, dla mnie obłęd na siwku  😜. Śmiem nawet twierdzić, że to Wasz najlepszy outfit! (subiektywnie, bo ja uwielbiam niebieskości  😁 )
wątek zamknięty
breakawayy no wiesz, a rozyk  😀iabeł:
wątek zamknięty
Noo dobra, różyk też jest git  😁. Ale do tego to już koniecznie fioletowe strzemiona!
wątek zamknięty
Mój słabo pozujący koń dał się przekonać do paru fotek, więc wrzucam  🙂

Mango w słońcu


I freshberry bez słońca
wątek zamknięty
Katasia
obydwa kolory piękne, na karym chyba wszystko piękne co kontrastuje.

🚫 freshberry jest w słońcu bo jest cień konia. 😀
wątek zamknięty
RatiNa właśnie po tych kompletach zachorowałam na kontrasty i aż mnie kusi, żeby jakiś błękit jeszcze kupić.

A fresh faktycznie w jakimś tam słońcu, ale za chmurami 🙂

W sumie zadałam pytanie w wątku owijkowym, ale chyba tu jest właściwsze miejsce - wiecie jakie nie Eskadronowe owije pasują do Nici Popcorn? Upolowałam w Equishopie piękny czaprak, a owijek już nigdzie nie ma :/

Jeszcze młoda w Orange.


wątek zamknięty
Katasia jeeej w rozpuszczonej grzywie 😀 Od razu ładniejsza fotka 🤣 (rozumiem, że żeby mieć taką grzywę trzeba ją chronić ale ochraniacze troszkę psują urok 😉))
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2016 13:18
Katasia, w Mango super 🙂 Jak tylko zobaczyłam ten kolor, to wiedziałam, że dla karych będzie idealnie 🙂
wątek zamknięty
julka177 niestety na codzień chodzi w ochraniaczach, inaczej nie da rady. Najbardziej mnie one rażą do niebieskich czapraków ;-)

Livia w mango to ja się zakochałam! Szkoda, że jasne cottony tak strasznie łapią brud i pewnie szybko się zniszczy. W popcornie też powinien być szał. Szkoda, że przymiarkę będę mogła zrobić dopiero za jakiś miesiąc :-S
Mam ją jeszcze gdzieś w darkredzie na którego też chorowałam, ale już takiego szału nie robi.

Pomoże ktoś z tymi owijami do popcorna?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.