Końska Rewia Mody cz. X (2016)

E no jak nic nowego??? Haritage to stypa jakiej nie było w eskadeonie  😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 listopada 2016 10:29
kolekcja Heritage jest już dostępna w koniku
wątek zamknięty
Ten mustangbrown jest przepiękny. 😜
wątek zamknięty
kitty, noo w classicu granaty były wiadomo, sangria to jak poprzednie berry (mam), limonka była (mam), taupe jak poprzednie walnut (mam) ...

oooo w heritage wart uwagi jest merlot (choć mam podobny odcień z PE) i mustangbrown (będzie mój  😉) odkąd mój koń zmienił umaszczenie z gniadego na myszaty (zima) i rudy (lato) poczułam potrzebę czekoladowego czapraka  😉 ooo i granat piękny ...
wątek zamknięty
Ktoś jest chętny, żeby się ze mną podzielić stałym rabatem w Koniku?  :kwiatek: Atakuję heritage 😀 🏇
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 listopada 2016 12:59
[s]Czy ja dobrze widzę że w Koniku nie ma tego wzoru Heritage? Big Square: Będą one w Polsce, nie będą? Ktoś coś wie?[/s]

Ok, znalazłam - ślepak jestem :P

Kurdę zachorowałam na stypkę Eskadronową, mimo że przysięgałam sobie że Eskadronowi mówię nie -.- No i ofc mam rozkminę czy brąz, czy granat? O.o
wątek zamknięty
kolekcja Heritage jest już dostępna w koniku


Dostępna, ale i tak jakaś okrojona wersja 🙁 Bandaży brak, czapraki okrojony wybór, kantarów też niet... Chętnie bym przygarnęła jakieś zieloności...
wątek zamknięty
Trzeba poczekać aż spłynie do pl kolekcja. Konik zawsze pierwszy, bo oni jada osobiscie po eskadrony 😉 znajome sklepy dalej czekają, więc jeszcze chwila
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2016 15:43
Biję się z myślami, czy brać dralon, czy nie - czerwień jest super, ale ta zieleń mi się w ogóle nie podoba. Na karym będzie fajnie?
Może jakaś dobra dusza "ubrałaby" mi konia w ten dralon? 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/145408
wątek zamknięty
Moim zdaniem będzie wygladał jak ozdoba bożonarodzeniowa  😁 Za mało w niej czerwieni.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 listopada 2016 19:06
anil, hahaha, dobre porównanie 😂 Ale zgadzam się, mało tej czerwieni tam - a szkoda, bo sama czerwień piękna.
wątek zamknięty
Dostępna, ale i tak jakaś okrojona wersja 🙁 Bandaży brak, czapraki okrojony wybór, kantarów też niet... Chętnie bym przygarnęła jakieś zieloności...


Już cała kolekcja dostępna  :kwiatek:


Chyba dam się ponieść... 😀
wątek zamknięty
A czy orientuje się ktoś, czy da derka istnieje w brązie, bo na koniku nie ma. ;( No i czy ten haft z tyłu jest z obu stron czy tylko z lewej? 😉

http://konik.com.pl/derka-eskadron-jersey-heritage-justblue
wątek zamknięty
A czy orientuje się ktoś, czy da derka istnieje w brązie, bo na koniku nie ma. ;( No i czy ten haft z tyłu jest z obu stron czy tylko z lewej? 😉

http://konik.com.pl/derka-eskadron-jersey-heritage-justblue


Ja jej nigdzie w brązie nie widziałam, na niemieckich stronach też nie, więc niestety chyba nie ma...
wątek zamknięty
Eskadron Royal Blue HERBST/WINTER 2015-2016
wątek zamknięty
saklavi, - ślicznie 🙂

Czy użytkował lub macał ktoś czapraki Lovequestrian? Jak wypadają jakościowo i wielkościowo? Strasznie mi się podoba dark blue mixed i koncepcja wzorzystych podkładek, ale nie wiem, czy jest sens odkładać na to 😉
wątek zamknięty
w jakich firmach mogę szukać czapraka w kolorze bryczesów z linka ? ( nieaktualna aukcja więc chyba mogę tu wstawić ? ) http://allegro.pl/bryczesy-pelny-lej-i6613021354.html  , kolor taki blado-żółto-miodowy
wątek zamknięty
yellow, banana ..tak mi się wydaję  😉
wątek zamknięty
keirashara dziękuje 🙂 w wolnej chwili dodam jeszcze inne propozycje dla siwuszków <3

w jakich firmach mogę szukać czapraka w kolorze bryczesów z linka ? ( nieaktualna aukcja więc chyba mogę tu wstawić ? ) http://allegro.pl/bryczesy-pelny-lej-i6613021354.html  , kolor taki blado-żółto-miodowy

moze FP amber żólty ?

Edytuj posty!
wątek zamknięty
przepadłam eskadron heritage 2016 te kolory są obłędne  😍
I te złote sprzączki...

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
26 listopada 2016 18:18
anil22, nieeee i po co po pokazywałaś?! Po co ja tu w ogóle wchodziłam?!  🙇
Cała kolekcja Heritage do mnie mówi (nawet zielenie  🤔 ) jest prze-przepiękna, klasyczna i bardzo stypowa <3
No i z tego piękna klikłam dziś w bordo  😍 Tłumaczę sobie, że ostatnio posprzedawałam kilka szmatek i zostały mi TYLKO 4 (!) czapraki - tak nie mogło być!
wątek zamknięty
moonhehe ja nie wiedziałam, który wziąć 😀 ale takiej zieleni dawno nigdzie nie było. Nie przejmuj sie,na pewno się opłacało
wątek zamknięty
Ja zamówiłam w piątek błyszczącą czarną Ankę - w końcu black friday.  🤣  Dawno nie kupiłam żadnej szmatki, już nie mogę się doczekać aż przyjdzie...
wątek zamknięty
Masz na mysli black brokat  😍?
wątek zamknięty
Nie wiem, czy ona tak się nazywa, w każdym razie tą z nowej kolekcji i wyglądała na taką shine bright like a diamond, więc pewnie tak.  🙂
wątek zamknięty
anil22- jak jakościowo? bo wygląda cudownie...
wątek zamknięty
Spód ma zrobiony z takiego materiału z dziurkami, miekkiego oddychajacego, prezentuje sie super, ale szkoda takie cudo na padok...w błoto  😁 Kolory i dodatki powalaja
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2016 08:25
ten zielony z heritage będzie mój  😍 Ciekawe czy dotrwaja do wyprzedaży  👀
wątek zamknięty
Mi chyba Mikołaj sprezentuje tego mustangbrown z heritage, no obłędny jest. 😜
wątek zamknięty
Spód ma zrobiony z takiego materiału z dziurkami, miekkiego oddychajacego, prezentuje sie super, ale szkoda takie cudo na padok...w błoto  😁 Kolory i dodatki powalaja


A to podszycie jest czarne czy granatowe? Mam już cottona racinggreen, ale nie mam zamiaru na nim poprzestać...  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.