Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

NatHuragana, Jak to czemu? Bo kare_szczescie śmiała powiedzieć prosto i spokojnie, że monix99 wypisuje dyrdymały. W takim wypadku najlepiej oczywiście zjechać kogoś, kto się nie zgadza z opinią, a jak.

Poglądu, że ślązaki powinny być spasione nawet nie komentuję....
a kto jak kto, ale kare_szczescie, jest jedna z osob najlepiej pokazujacych jak wszechstronnym koniem moze byc slazak, ile moze dac radosci i nawet "maly sport" bez problemu chodzi. w dwoch dyscyplinach!
kare_szczescie, to na bank przez to, ze go glodzisz! 😎
estena   Wariat nad wariaty.
28 kwietnia 2013 11:37
monix99 myślę, ze kare_szczęście nie chodzilo o to by z konia zrobić taki szkelet, a żeby bardziej wysmuklić konia, wzmocnić umięśnienie by wyglądał szlachetniej a nie jak baryłka z wielkim brzuchem 🙂 nikt tu nie mówił o takim dramatycznym 'odchudzaniu' więc po co te nerwy ? 🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
29 kwietnia 2013 12:03
monix  P. M. Stysz znam od lat co najmniej 15, bardzo cenię za szczerość, wiedzę, pracowitość. Nigdy nic od niej nie kupiłam w jej sklepie, czy jak to Ty nazywasz bazarku, więc teoretycznie nie powinna mieć powodu żeby być dla mnie miła... Wolę żeby była szczera niż fałszywie miła. A jeśli usłyszała na żywo takie opinie jakie wypisujesz na forum, to nawet bym się dziwiła gdyby nie próbowała ich poprawić. Ale Ty chyba jednak nie przyjmujesz opinii innych do wiadomości  😀iabeł:  przecież i tak wiesz lepiej, co?
Tadam  😁 https://picasaweb.google.com/111706860617651081686/TestObcegoPowozacegoKrzysztofaRembowskiego
Foty jak zwykle niesamowite 🙂 a masz zamiar powrzucac jeszcze fotki te ,ktore były wczesniej 🙂?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
01 maja 2013 12:08
Część już wrzuciłam, teraz akurat walczę z zt 2011, którego nigdy nie wrzuciłam, a teraz się jakoś zabrałam za niego. No i dzieć już wystarczająco duży, by móc zostawać z tatusiem, więc szykuję się na ten sezon czempionatowo-zakładowy  😅
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 16:05
monix99, za to ty sie znasz. chyba na wiejskiej hodowli slumzakow. bo nie na nowoczesnym chowie koni, jakiejkolwiek rasy. dzieki takiemu mysleniu jak twoje, po wioskach pelno koni tak tlustych, ze prawie im skora na zadach peka, z pieknymi opojami, obrzekami i inna tragedia w nogach.

Mieszkam na wsi, posiadam ślązaki, masz jakiś problem moja droga? Nie znasz mnie w realu i najwidoczniej tak samo jesteś za głodzeniem  koni więc mnie hejtujesz. Koń nie może być obrośnięty tłuszczem, ale nie może być absolutnie zagłodzony tak, by żebra były widoczne, bo to tragedia jakaś. Sama wystawiam ślązaki na wystawach i zawsze lecą 10 lub 9 pkt. oj jurorów więc chyba o czymś to świadczy.
Ps. Zgłaszając mnie pokazujesz swoją dorosłość! Pierwsza klasa!
monix  P. M. Stysz znam od lat co najmniej 15, bardzo cenię za szczerość, wiedzę, pracowitość. Nigdy nic od niej nie kupiłam w jej sklepie, czy jak to Ty nazywasz bazarku, więc teoretycznie nie powinna mieć powodu żeby być dla mnie miła... Wolę żeby była szczera niż fałszywie miła. A jeśli usłyszała na żywo takie opinie jakie wypisujesz na forum, to nawet bym się dziwiła gdyby nie próbowała ich poprawić. Ale Ty chyba jednak nie przyjmujesz opinii innych do wiadomości  😀iabeł:  przecież i tak wiesz lepiej, co?

Tak... ciekawe jaie Ty miałabyś o niej zdanie jeżeli uratowanego konia od śmierci kazała by Ci dać na rzeź, bo "nadaje się tylko na kabanosy". 😉
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 16:18
monix99, za to ty sie znasz. chyba na wiejskiej hodowli slumzakow. bo nie na nowoczesnym chowie koni, jakiejkolwiek rasy. dzieki takiemu mysleniu jak twoje, po wioskach pelno koni tak tlustych, ze prawie im skora na zadach peka, z pieknymi opojami, obrzekami i inna tragedia w nogach.

Mieszkam na wsi, posiadam ślązaki, masz jakiś problem moja droga? Nie znasz mnie w realu i najwidoczniej tak samo jesteś za głodzeniem  koni więc mnie hejtujesz. Koń nie może być obrośnięty tłuszczem, ale nie może być absolutnie zagłodzony tak, by żebra były widoczne, bo to tragedia jakaś. Sama wystawiam ślązaki na wystawach i zawsze lecą 10 lub 9 pkt. oj jurorów więc chyba o czymś to świadczy.
Ps. Zgłaszając mnie pokazujesz swoją dorosłość! Pierwsza klasa!
monix  P. M. Stysz znam od lat co najmniej 15, bardzo cenię za szczerość, wiedzę, pracowitość. Nigdy nic od niej nie kupiłam w jej sklepie, czy jak to Ty nazywasz bazarku, więc teoretycznie nie powinna mieć powodu żeby być dla mnie miła... Wolę żeby była szczera niż fałszywie miła. A jeśli usłyszała na żywo takie opinie jakie wypisujesz na forum, to nawet bym się dziwiła gdyby nie próbowała ich poprawić. Ale Ty chyba jednak nie przyjmujesz opinii innych do wiadomości  😀iabeł:  przecież i tak wiesz lepiej, co?

Tak... ciekawe jaie Ty miałabyś o niej zdanie jeżeli uratowanego konia od śmierci kazała by Ci dać na rzeź, bo "nadaje się tylko na kabanosy". 😉
Nadal mnie nie rozumiecie pod słowem "głodzenie". Nie popieram czegoś takiego:

 kolejny wielokrotny brak edycji postow+ za duze zdjecie

Natomiast to jest idealna sylwetka Ślązaka.
Teraz mnie rozumiesz droga "katijo"? O.o
NatHuragana   serce skoczka <3
02 maja 2013 17:18
Tak? A gdzie i jakie te slazaki wystawiasz?
Wybacz ale koń kare_szczęście a koń który jest pokazany  na pierwszym zdjeciu zupełnie od siebie odbiegają.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
02 maja 2013 19:02
A my wczoraj byłyśmy na rajdzie  🙂. Trasa liczyła 40 kilometrów, koni było 17. I muszę powiedzieć, że ta moja ślązaczka jest rewelacyjna  😍. Pierwszy raz byłyśmy na takiej imprezie i nic po prostu nic, nie zrobiło na niej wrażenia, była tak wyluzowana, a ja niczym nie musiałam się stresować  🙂
No kocham ją!
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:11
Tak? A gdzie i jakie te slazaki wystawiasz?
Wybacz ale koń kare_szczęście a koń który jest pokazany  na pierwszym zdjeciu zupełnie od siebie odbiegają.

Ale czy ja mówiłam że koń od kare_szczęście jest chudy? Gdzie? O.o Czytanie ze zrozumieniem klasa 1 szkoła podstawowa.
Jak to gdzie? O.o Rozmawiasz na kąciku dla miłośników ślązaków i nie wiesz jakie są organizowane  dla nich wystawy?  Powiedziałam że na "wystawach" więc łatwo się domyślić. o.O Boże ratuj...
Chociażby Poręba, Pajęczno czy kiedyś Brynek(tam tylko źrebaki z klaczami) z tym, że w tamtym roku nie był już organizowany ze względu na to, że coś tam gospodarzowi stajni nie pasiło. 
Jakie konie? No skoro na wystawie dla Ślązaków to Ślązaki... O.O Ludzie mnie dobijają. :| Często brałam do mojej stajni konie pod opiekę, które były już zapisane na wystawy by im formę narobić i je wyszkolić po prostu. Kilka swoich koni też wystawiałam.
Coś jeszcze?
iwona9208, które miejsce zajęłyście? Czy to tylko tak dla przyjemności? uśmiech
Averis   Czarny charakter
02 maja 2013 19:14
monix99, dziewczyno przeczytaj regulamin, bo zaraz moderator podziękuje ci za udział w tym forum. Nie pisz 4 postów pod rząd!
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:16
Baaardzo przepraszam, ale muszę po odpisywać na te dyrdymały 😉 Twoje z resztą też.
Pozdrawiam.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 maja 2013 19:23
monix99, to się naucz edytować posty, to nie jest trudne, naprawdę.
Poza tym to Ty chyba powinnaś pogłębić swoje umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo NatHuragana jasno się zapytała o to, jakie konie konkretnie i gdzie konkretnie wystawiałaś- a nie, że ślązaki na wystawach koni rasy śląskiej  🙄. Poza tym wymieniając NatHuraganie jakie są wystawy zapomniałaś o tej najważniejszej, w Książu  😜
monix99, Ty widzisz różnice między odchudzeniem konia, a jego zagłodzeniem?  🤔
edit. iwona9208 rewelacja! Planujesz jakąś większą kariere rajdową? 🙂
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:28
monix99, to się naucz edytować posty, to nie jest trudne, naprawdę.
Poza tym to Ty chyba powinnaś pogłębić swoje umiejętności czytania ze zrozumieniem, bo NatHuragana jasno się zapytała o to, jakie konie konkretnie i gdzie konkretnie wystawiałaś- a nie, że ślązaki na wystawach koni rasy śląskiej  🙄. Poza tym wymieniając NatHuraganie jakie są wystawy zapomniałaś o tej najważniejszej, w Książu  😜

Ale żeby jakoś porządnie się pokazać w Książu ważne jest żeby pokazać się również na zwyklejszych wystawach. Dziwne że o tym nie wiesz.
Nie potrafię edytować postów! Pójdę za to siedzieć! :O Ale dzięki za radę. ;D
A co ja na policji jestem? Odpowiedziałam podstawowo na pytanie i nie będę się tłumaczyć, bo wystarczy, że ja dobrze wiem co i jak. 😉
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 maja 2013 19:29
No i z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować iwonie  😅 Wiadomo, co ślązak, to ślązak  😍
kare_szczescie, jak dla mnie to Twój kary od tego siwka z pierwszego zdjęcia monix99 różni się tylko maścią  😎
Averis   Czarny charakter
02 maja 2013 19:29
monix99, a gdzie ja tobie cokolwiek pisałam?  Manię prześladowczą się leczy.
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:30
[quote author=kare_szczescie link=topic=99.msg1764725#msg1764725 date=1367519186]
monix99, Ty widzisz różnice między odchudzeniem konia, a jego zagłodzeniem?  🤔
edit. iwona9208 rewelacja! Planujesz jakąś większą kariere rajdową? 🙂
[/quote]
Widzę różnicę między odchudzaniem konia, a zwyczajnym jego treningu w celu uzyskania lepszej sylwetki moja droga 😉
monix99, a gdzie ja tobie cokolwiek pisałam?  Manię prześladowczą się leczy.

Hahaha... 1 post mi całkowicie wystarczy 😉 By mieć mniej spamu może weź już nie odpisuj co?  😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] jednak nauczysz sie edytowac posty, albo nie bedziesz pisac nic
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
02 maja 2013 19:33
Ale żeby jakoś porządnie się pokazać w Książu ważne jest żeby pokazać się również na zwyklejszych wystawach. Dziwne że o tym nie wiesz.

Ja dużo rzeczy jeszcze nie wiem. Koni też nie wystawiam, ani w Książu, ani za stodołą.
Averis   Czarny charakter
02 maja 2013 19:36
monix99, ty jesteś głupia, czy tylko udajesz? W prawym górnym rogu masz przycisk 'zmień' - tam się zmienia posty.
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:41
AlksandraAlicja
No proszę... może ja też wszystkiego jeszcze nie wiem, ale nie najeżdżam na innych tylko prowadzę dyskusję, a wy od razu hejty! 😀

Opanowania dyćko! Ja nie gryzę, tylko sama z ciekawością wplątałam się w rozmowę, bo Ślązaki to główna rasa w której się miłuje. Jeżeli ktoś ma z tym problem, to bardzo przepraszam - taka jestem. A teraz tak serio... mam do was pytanie:
A mianowicie jaką sól dla koni preferujecie? Lizawkę z soli czerwonej(dużą kostkę) czy sól himalajską? Poradźcie proszę!  🙄
(zawsze kupowałam czerwoną i białą sól, ale myślę nad zmianą)


PS. Averis nie, nie jestem głupia, ale chyba lubię Cię wkurzać. 😀
Averis   Czarny charakter
02 maja 2013 19:43
monix99, nie schlebiaj sobie. Jesteś naprawdę za mało bystra, żeby mnie zirytować 😉
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 19:46
monix99, nie schlebiaj sobie. Jesteś naprawdę za mało bystra, żeby mnie zirytować 😉

Ależ oczywiście! Jestem za mało bystra żeby Cię zirytować! I wgl. jestem z za niskich progów by z Tobą rozmawiać? 😀 Typowy Warszawiak.  🙇
estena   Wariat nad wariaty.
02 maja 2013 19:52
monix99 to może wstaw jakieś zdjęcia, powiedz konkretnie jakie konie wystawiałaś (imiona, imiona rodziców, rok etc ) skoro je wystawiasz i jak mówisz dostają takie dobre oceny to być może forumowa AleksandraAlicja ( przepraszam, jeśli pomyliłam nazwę 🙂 ) ma w swojej galerii jakieś zdjęcia Twoich koni bo wiem, że często bywa na takich wystawach i zawsze robi piękne zdjęcia 🙂 I troszke spokojniej, na tym forum obowiązują jakieś zasady i kultura.. 🙂

edit: Przepraszam, ale z tego wszystkiego nie zdążyłam zauważyć. Gratulacje iwona !  🏇 Świetne zdjęcia  😀
Typowy Warszawiak.


Averis chyba nie pochodzi z Warszawy, widać ma bardzo rozwinięte zdolności asymilacyjne skoro jest już 'Typowym Warszawiakiem'.  🤣 
monix99   Moje Libaszowelove. ♥ Byle do wakacji...
02 maja 2013 20:06
monix99 to może wstaw jakieś zdjęcia, powiedz konkretnie jakie konie wystawiałaś (imiona, imiona rodziców, rok etc ) skoro je wystawiasz i jak mówisz dostają takie dobre oceny to być może forumowa AleksandraAlicja ( przepraszam, jeśli pomyliłam nazwę 🙂 ) ma w swojej galerii jakieś zdjęcia Twoich koni bo wiem, że często bywa na takich wystawach i zawsze robi piękne zdjęcia 🙂 I troszke spokojniej, na tym forum obowiązują jakieś zasady i kultura.. 🙂

Większości przyczyniałam się w pewnym stopniu do przygotowań przed wystawami (innych właścicieli, moje 2 źrebaczki, które dawno zostały sprzedane Luna po Libacji i Liber po Lewadzie) xd Moja klacz jednak startowała w 2002 r. zdobywając maksymalną ilość punktów bnt. oraz oczywiście 1 msc  😉
Niestety... imion Ci nie będę wypisywać, bo bez zdjęć nie ma sensu ;/ Po prostu mam ich jak w garstce gdyż miałam ostatnio "remont" komputera z braku miejsca na dysku i wszystkie zdjęcia informatyk pozgrywał mi na płytki, których jeszcze nie dostałam.  🤔
Ps. Co do kultury itp. to skoro inni w stosunku do mnie nie potrafią się zachować ( czasami trzymać języka za zębami z łaski swej) to dlaczego ja mam?   👿

Altiria - "Averis Skąd: Warszawa" O.o Czytać nie potrafisz?
estena   Wariat nad wariaty.
02 maja 2013 20:17
Tak myślałam, że zdjęć mieć nie będziesz..
Cóż.. z tego co można było tu wyczytać to akurat Ty pierwsza nie potrafiłaś się zachować więc nie licz na kulturę i miłe słowa od innych..
A wiesz, że ludzie - tak, to niezwykłe! - mogą się przeprowadzać? I ocenianie kogoś na podstawie tego, gdzie akurat mieszka jest, delikatnie mówiąc, głupie? Jak dotąd to tylko Ty robisz raban, wszyscy w spokoju tłumaczą swoje zdanie, ale dla Ciebie 'moja racja jest najmojsza'.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się