Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze

Kupilam wlasnie chlopakowi mesz firmy Havens. Pierwszy raz mam z tym do czynienia, ile razy w tygodniu podawac i jak (zalewa sie to woda wczesniej?) i w jakich ilosciach....?
a oto 'mój'  20 letni Dżokej 😉
KaroDżok ninevetświetnie wasze dwudziestolatki wyglądają, pogratulować🙂
czy w woj mazowieckim lub ościennych istnieje ośrodek dla emerytowanych koni godny polecenia?
Edytka, co z obiecanymi zdjęciami?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 maja 2011 20:18
Odgrzebuję bo muuuuuuuuuszę pokazać Króla Lucjana - ubóstwiam tego konia  😍 😍 😍 i z pewnością drugiego takiego nigdy już nie będzie... 3 czerwca będziemy mieli dokładnie 22 urodziny





i zdjęcie zatytułowane "Prawie jak Ferrari, ale lepsze bo własne"




edit: zdjęcia dzięki uprzejmości Noris
bjooork super wygląda! pozazdrościć formy  😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 maja 2011 20:43
bjooork-rewelacja, Ty chyba masz czasocofacz  😜  😁 Gniewosz wyglada  lepiej niz jak go poznałam te kilka lat temu  👍
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 maja 2011 20:55
dzięki dziewczyny- jedynej rzeczy jakiej mogę tylko żałować to fakt, że bardzo długo dojrzewaliśmy do hmmm jeździectwa 😉
archeo   Bo warto :D
16 maja 2011 07:08
Niegadaj głupot ciotka. Lepiej późno niż w cale  😉

Super Gniewko wygląda  😜
trzynastka   In love with the ordinary
16 maja 2011 14:08
bjooork - cudnie wygląda ! 🙂 A co do jeździectwa to jak widać po formie konia masz jeszcze z 10 lat by się dorozwijać  😁

Wstawię emeryta którego ubóstwiam, mam okazje oglądać, czasami tyłek powozić🙂 Równolatek Bjooorkowego 🙂

Ritek 😉
Zdjęcie od Ali  :kwiatek:

trzynastka   In love with the ordinary
16 maja 2011 21:06
Rtk - śliczny 😉 ale ZLITUJ się ! Te zdjęcia są tak ogromne, że można mu rzęsy policzyć !  😁
Naprawdę? On ma taakie śliczne rzęsy  😍

przepraszam, zostawię linki, nie umiem zmniejszyc 😉
trzynastka   In love with the ordinary
16 maja 2011 21:37
rtk - łopatologicznie, dopuszczalny rozmiar zdjęć to 800 pikseli na dłuższym boku, Twoje na dłuższym boku mają ponad 2500 pikseli.. myślisz, że mogą być czy są za duże ? 😉
ninevet, wiem wiem
Przepraszam za lenistwo, nie chciało mi się przenosić zdjęć na mój photobucket.  🙇
Bjooork ja podzielam zdanie Milusi, odmłodniał Lucjan 😀
anetakajper   Dolata i spółka
25 maja 2011 06:41
Nasze dwa emeryty
Gniady Benio 20lat
łaciata 12-15lat
montana   małopolskie
31 maja 2011 08:55
nasz senior wciąż aktywny i w formie 🙂

Hai Bej, rocznik '87
przyłapany na randce 😀

[IMG width=400 height=265][/img]
montana '87 mój rocznik😀
ale się chłopak napuszył, naprężył, gratuluje takiej werwy i chęci 👍
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 czerwca 2011 23:14
tak świętował wczoraj swoje 22-gie urodziny..... koń mojego życia - jedyny i niepowtarzalny- Gniewko dla znajomych Król Lucjan



"-Eeee babo a to jadalne??"



"- Ok spróbujemy może mnie nie otrujesz.."



"-Pass możesz częściej gotować. Łaskawie zezwalam"



i na koniec szanowny jubilat z 'matką żywicielką'
bjooork wszytskiego najlepszego dla Króla :winko: :winko:

PS. Co to za kantar? Za uszami mi się gnojek poobcierał, a że ostatnio rozwalił kantar to potrzebujemy nowego
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 czerwca 2011 23:32
he  he he archeo właśnie przed sek po raz kolejny wniosłam dziś toast za zdrowie Jaśnie Panującego 😉

:allcoholic: :allcoholic: jutro będzie cięzko na zajęciach ale cóż życie :P
Ojtam zajęcia są po to żeby można się było wkońcu wyspać

Tylko mam nadzieję, że dojdziesz do siebie przed kinem
mnie ostatnio często nachodzi, czy powinnam zacząć stopować z jazdą i coraz mniej wymagać. chociaż ciężko chwilami kiedy koń wykazuje dużo chęci. jak dostrzec granice, po której mogę mieć pewność, że to już dla niego za dużo?



Addis młp, skończy 20 lat we wrześniu.

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 czerwca 2011 10:29
Abeba super wygląda Twój dojrzały 'mężczyzna' i myślę, że spokojnie poczujesz że już nie może- mój tak miał kilka tyg. temu- dostał wysypki na plecach na to nałożyło się odstawienie glukozaminy i koń ewidentnie pokazał, że ma dyskomfort- dostał lonże, pracę mniej wymagającą i sierściuch znowu jak młody Bóg 😉

Na podstawie załączonej foty, uważam że możesz spokojnie puchnąć z dumy nad formą Addisa  😉
bjooork oj żebyś wiedziała, że puchnę 🙂 dałam się namówić na zawody towarzyskie w skokach (50cm) bo wiem, że kiedyś kiedyś koń startował i wie co z czym się robi. ja natomiast nigdy skakania się nie uczyłam i dumna jestem strasznie, że mimo mojego chwilowego zawahania koń śmiało leci na przeszkode i robi poprostu swoje 🙂

i dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
geriavit team w skladzie Edzio i Nelson (z prawej) - Nelson mial obchodzic dziewiate urodziny w tym roku, ale na moje oko predzej beda to dwudzieste dziewiate... 😉 a Edzio ma udokumentowane 19:

Pragnę przedstawić mojego równolatka 🤣 Rudzielec w styczniu kończy 18-nastkę :kwiatek:. Zdjęcia są z niedzielnych zawodów, takie osiemdziesiątki. Na mnie nie zwracać uwagi  😡. Zastanawiam się, czy czasem tym sezonem nie zakończyć czasem naszej "kariery" sportowej 🤔
wyjeżdżam na 2 tygodnie, pierwszy raz zostawiam konia na tak długo i nie mogę się przestać martwić co to będzie... 🙁



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się