DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 maja 2011 20:47
Rany, błagam, bez skojarzeń! Już piszę na PW  😁
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
05 maja 2011 21:06
Właśnie wszystko się wyjaśniło i dziękuję Maddie za radę 🙂 Będę pamiętać na przyszłość 🤣

Zorilla ten czapraczek był szyty nie pod to siodełko, ale dziękuję  😀 A i co to materiał ovate.  ❓?
Ovata, ocieplina takie coś co wygląda jak wata ale jest sztuczne to co jest w kurtkach i poduszkach itp.

Na podkładki może być polar, ja robie z takiego kocyka za 6zł z Jyska, biały i cienszy niz polar ale tego typu. Niestety dosc nie trwały więc na stajenne calo dobowe sie raczje nie nada.


Ufff własnie skonczylam szycie fraka. Było ciężkooo ale efekt jest calkiem zacny jak na 1sza tego typu marynarkowa rzecz 🙂 Pare nitek do obciecia, guziczki do doszycia i za jakas godzine wrzuce zdjecie  😅 😅
Dam da ra ram udało się, są i zdjęcia 🙂
Zorilla  😲 pogratulować  🙇
Zorilla ja to w ogóle nie mogę wyjść z podziwu jak można coś takiego samemu zrobić!! Na pewno pięknie będzie się na żywo prezentowa🙂😉 😍 😍

Ps. Nie zamierzasz może robić takich na zamówienie;>?
Mam pytanie-gdzie kupujecie futro medyczne na podkładki?
wpisz w allegro -  relugan . 🙂
To co Wy robicie dla swoich czterokopytnych jest wspaniałe. Nie kupujcie rzeczy od jakiejś Anky tu znajdziecie równie wspaniałe wyroby 😀
A robicie to tylko dla siebie czy ktoś z Was jest gotów coś sprzedaż z własnych wykonań?
mam do was pytanie: przymierzam sie do robienia owijek i padów 😀iabeł: ( robiłam kiedyś podkładki pod owijki 😀)
które z poniższych materiałów powinnam wybrac: ( w polimex.net)
na pad:
1) dzianina sport ( 4,78 netto/mb)
2)mikrołezka (6,07 netto/mb)
3) zwykła bawełna (ok. 7 złnetto/ mb)
na derkę treningową - czy oprócz polaru coś ujdzie? ; >
ile to wychodzi  YARD w przeliczeniu na metry jeśli taką jednostkę podają w sklepie? ;>
Robił ktoś podkładkę żelową pod siodło? Chciałabym zrobić coś co mogłoby zastapić pad barefoota, bo już siodło zabrało całe oszczędności... 🙁
Coś takiego? http://pasi-konik.pl/pl,product,396078,acavallo,terapeutyczny,zel,pod,siodlo,z,owczym,futrem.html
Anetkis wiele z nas robi dla innych, głównie Escada i Ivett, ale ja też i inne osoby tu udzielajace sie 🙂


JSBach wiesz ze muszisz w polimexie kupic cała bele, prawda?
A co do jarda, google znasz? one napewno wiedza... :|

magdzior w wakacje kto wie, czemu nie 😉 ten ma różne nie dociagniecia ale wiem z doswiadczenia ze kazda kolejna rzecz jest troche lepsza 😀
Zorilla: w polimexie jest dziwnie, trzeba sie upewnić, bo niektóre rzeczy sprzedają nie tylko na bele a przy samym produkcie nie pisze. Chciałam tylko opinie, który materiał powinnam wybrać.
wcześniej znalazłam w google tylko jakis dziwny przelicznik jarda, wiec chciałam sie upewnić. skąd ten nieprzyjemny ton? przecież myśle ze każdy chciałby dostać miłą odpowiedź...
JSBach 1 yard = 0.9144 meter  google wiedzialy. nieprzyjemny tak twierdzisz ton wynika z tego ze forum nie sluzy do zadawania pytan na ktore google znaja odpowiedz bo rowna sie to zasmiecianiu.

Co do materiałow nie wiem, jak probowalam cokolwiek dostac z polimexu zawsze wyszlo ze musze kupic milion metrow, a po takich nazwach ciężko mi ocenic co to za materiał. Zapytaj Ivett z tego co paietam ona sie w polimexie zaopatruje.
zetknął się już ktoś z Was z liliową alacantarą?
Bo szukam i szkam i nigdzie nie ma. 😤
Chodzi mi o kolor a'la eskadron violet
Zorilla no na pewno bo ciągle się zdobywa doświadczenie i co rzecz to lepsza, ale ja i tak najpierw muszę się nauczyć ujeżdżenie jeździć bo póki co to taki frak nam nieee pasuje😉
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
09 maja 2011 23:23
ciachuciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie+ caly post boldem
Przedstawiam wam moje nowe dziecię 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 maja 2011 20:16
cudo a ile tkie dziecię może być na pw

nawet musi by na pw 😀iabeł:
Mam jeszcze taki z kolorem blizej nieokreslonym. Wszechstronny
Hypnotize jestes kolejna osoba której nie ma po co chwali bo wiadomo ze super  😀iabeł: 
ale jakbym juz miala sie do czegos przyczepic to do lamowki. znaczy jest okej ale jako ze juz takiebardzie profi te rzeczy szyjesz, to na zdjeciach przynajmniej wyglada na ciut taka pomarszczona jakby, ja nei wiem jak oni to robią w fabrykach ale maja zawsze w kupnych padach pieknie równo i nic sie nie zawija (mi sie np przy takiej lamowce z taśmy na rogach odrobine zawija albo w dół albo w góre..)

Włąsnie skonczylm szyc czaprak, jest super ładny, czarny aksamitny + sznurek złoty + czerwony, ale kurczeee coś mi sie widzi że może być za mały 🙁 Jutro przymierze ale kurcze dziwnie dużo się pokurczył. Nic no nawjwyżej pojdzie pod młotek, dla jakiegoś poniakowca ale szkoda mi bedzie bo juz nie dostane tego materiału :/ Zdjęcia tak czy siak bd jutro jak doszyje szlufki 🙂
Zorilla
a o która lamówke chodzi? Bo jak o niebieska to ona jest mega miekka, i wykorzystałam ją tylko dlatego ze kupiłam cała rolke, ale szyje sie to obrzydliwie.  I wole grubą nośna taśme do lamówek. Tylko niestety nie maja fajnych kolorów 🙁
Nie no mowie o tej nośnej, jasnej. Ale wiesz, to tak zeby sie do czegoś doczepić 😉
A to fakt, chociaz wyglada to lepiej niz na tej miekkiej lamówce. Jeszcze chyba nie jestem takim mistrzem żeby szyć to idealnie. Ale dobrze ze sie czepiasz, zwrócena to szczeglna uwage następnym razem.
jeszcze jeden mój 😉 niestety zdjęcie niewyraźne, granat/ecru z bordowym  i kremowym sznurkiem 🙂

Super 🙂

Ja zalaczam zdjecie mojego, ale jest taki na styk, grr a bralam pod uwage skurcze technologiczne! i nic. Nie ma w realu tej falki z tyłu co na zdjęciu. Jest super piękny i najlepszy jaki mi wyszedł ale chyba musze go sprzedać :/
Hypnotize: profesjonalnie  😉

A robisz z innych wzorów, czy tylko kratka?

prosze przestac zadawac tego rodzaju pytania. jesli interesuja was szczegoly, prosze napisac pw. hypno tymi czaprakami handluje, odpowiadajac na tego rodzaju pytania narazi sie na ostrzezenie.
bawarka
Jesli masz pytania to tak jak katija napisała, na PW. Tutaj moge sie jedynie pochwalić co aktualnie stworzyłam 🙂
Florcik dziękuję za pomoc  :kwiatek:

A mam jeszcze pytanie co do tej podkładki:

czy ten przód i tył podkładki, to futerko jest z tego samego "materiału"(futerka), które idzie pod spód? Z jakiego?

Czy ktoś tu szyje ochraniacze? Coś mi się tak kojarzy, że ktoś kiedyś szył 🙂
Chciałabym zamówić, bo mam problem dostać takie żeby mi pasowały i kolorem (krem albo brąz) i rozmiarem (fulle przez duże F).

I jeszcze jakby ktoś szył to chętnie zamówię podkładkę ala mattes (normalną, bez żadnych korekt)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się