moda, ciuchy etc...

noen   A story of a fighter of our human race
14 maja 2011 19:44
hanoverka, a jaki kolor byś wybrała ? Bo ja w sumie mam 2 pary różowych baletek, i nie wiem czy nie byłoby za różowo 🤔
No fakt, że mogłoby być za różowo, Ja to bym poszła po bandzie i dobrała coś ostrym neonowym żółtym kolorze, albo najmodniejsze połączenie tego sezonu: różowy z pomarańczem. Zaraz Ci znajdę mniej więcej o co mi chodzi i wkleję zdjęcia 😉

edit dobra zmieniam zdanie z tym żółtym popatrzyłam kilka razy i stwierdzam, że jednak pomarańcz mi bardziej podchodzi np. http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/platformy/qupid_neutral-01_orange_round_toe.html ogólnie na początku sezonu jak zobaczyłam to połączenie różu z pomarańczem to, to było dla mnie nie do zaakceptowania, a teraz jak dla mnie to jest szał 😍 Patrz na kolekcję ZARY 😉

edit2  Właśnie trzeba się rzucać w oczy, oczojebne kolory sa teraz jak najbardziej w modzie i byle jaki drobiazg typu bransoletka czy pierścionek w mocnym kolorze, ożywi strój.
Gdybym miała tą różową lub żółtą torebkę tylko to mogłabym nawet chodzić nago po ulicy, a czułabym się ubrana 😜



Uploaded with ImageShack.us

ps, kurcze ale takie żółte buty jak ta torebka do tego różowego jumpsuita też byłby szał 🤣
noen   A story of a fighter of our human race
14 maja 2011 20:02
hanoverka, okej, czekam 😀 Kurcze, ale muszę znaleźć coś, żebym idąc po starówce w Toruniu, nie zwracała na siebie uwagi wsyztskich 🤣 Myślałam o fiolecie, bo jumsuit jest różowo fioletowy 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
15 maja 2011 08:58
Gdybym miała tą różową lub żółtą torebkę tylko to mogłabym nawet chodzić nago po ulicy, a czułabym się ubrana 😜



Szkoda tylko, że są przezroczyste. 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2011 09:39
słuchajcie,wczoraj kupiłam tę kieckę:
http://www.hm.com/pl/product/78517?article=78517-B

tu laska na zdjeciach ma jasną,wręcz białą górę,a mi to jakoś nie pasi,jest zbyt blado...macie jakieś inne pomysły na górę?
noen   A story of a fighter of our human race
15 maja 2011 09:44
hanoverka, jakoś mi ten róż z pomarańczem nie podchodzi 😀 Ładnie o wygląda, ale raczej tam pstrokato na miasto bym nie wyszła 🤣 . Albo sobie kupie ciemnofioletowe szpilki, albo założe zwykłe czarne 🙂
Wie ktoś, gdzie można kupić taką bluzę? 😀 Albo chociaż gdzie mogę szukać?
Ktoś 🙂 Ja bym eksperymentowała z doszyciem jakiegoś czarnego kwiatka na górze sukienki, ew. z jakimiś dodatkami w mocniejszym kolorze.
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2011 20:58
Ktoś, kupiłaś białą, czy blado różową?
Może brąz ala ciemna czekolada? chcesz dobrać coś do biura, czy na spacer raczej?

hehe, edit: testuj sobie dowolne kombinacje: http://www.hm.com/pl/dressingroom/LADIES?lid=Look_0007215#page=5
🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 maja 2011 21:09
Dziewczyny, w jakim sklepie mogę szukać FAJNYCH czerwonych rurek, które będą super uszyte, nie pogrubiające i w przyjemnej cenie?  :kwiatek: Stradivarius?
noen   A story of a fighter of our human race
15 maja 2011 21:34
Maddie, w kwietniowym avanti były z mango za 199zł fajne, takie bardziej eleganckie 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2011 21:35
bladoróżową.wybrałam na razie czarną bluzeczkę z łódkowym dekoltem,z małym kwiatkiem właśnie przy tym dekolcie.
czekolada tak średnio mi pasuje,bo ten gumowy pasek,jest czarny 😉
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2011 21:46
a, jasne, mnie się wydawało że pasek jest właśnie brązowy 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
15 maja 2011 21:47
a, jasne, mnie się wydawało że pasek jest właśnie brązowy 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
15 maja 2011 22:03
noen ja szukam właśnie takich... do szalenia. Koncerty, ogniska, wakacje i te sprawy 😉 Chyba pojadę do stradivariusa w przyszłym tygodniu bo kocham ich spodnie, więc może akurat czerwone się znajdą. Jak upoluję, to się pochwalę  😎
Maddie, W olsztyńskim Stradivariusie były czerwone rurki, więc pewnie i u Ciebie się znajdą 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
16 maja 2011 09:14
**Ola** Stradivarius mam w Bielsku (czyli jakieś 100 km ode mnie) więc przy okazji za tydzień jak będę jechała "na wakacje" to zachaczę o Sferę, bo tak okropnie mi się chce zakupów, że już wysiedzieć nie potrafię  😎
Maddie w zeszłym tygodniu byłam w Sferze i widziałam 🙂
borkowa.   silesian team
16 maja 2011 13:44
wbijam tu dość często i zawsze patrzę na zdjęcia waszych ubrań, porad etc.
ale teraz sama jej potrzebuję, ponieważ na koniec roku szkolnego potrzebuję sukienki. najbardziej podoba mi się, biała do żeber (tak jak króciutka taka), a do kolan falbanki.
proszę, powiedzcie gdzie (Wrocław) mogę takową kupić ?
Sukienka wstawiana wcześniej. Ktoś chciał ją obejrzeć
borkowa jeżeli mówisz o sukience z białym 'gorsetem' to mam w tym stylu bardzo fajną, prostą kieckę z H&M. Chociaż nie z falbankami, a bombko-tulipan. Swojego czasu było ich kilka na Allegro w bardzo przyjemnej cenie.

Gagulec   Mistrz lokalny
16 maja 2011 17:20
Dziewczyny, w jakim sklepie mogę szukać FAJNYCH czerwonych rurek, które będą super uszyte, nie pogrubiające i w przyjemnej cenie?  :kwiatek: Stradivarius?


Ja kupiłam w Bershce za 79zł 🙂.
Są rewelacyjne i nie pogrubiają (tak mi się zdaje).
Proszę, tu masz foto:

http://lookbook.nu/look/1913950-Red-Morning-Light

Były jeszcze inne kolory, bardzo ladne 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
16 maja 2011 17:43
Gagulec ijaaaaa! Dziękuję!  :kwiatek:  Za taką cenę to ja nawet i dwie pary sobie mogę kupić!  😁 Ale są świetne, trzeba przyznać! Ja już chcę zakupy! Na tej mojej pipidówie nie ma fajnych sklepów. Za to jak się wejdzie do takiej Sfery...  😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2011 17:56
ovca, nawet nie wiedziałam, że o takim zadupiu ktoś w Polsce ma pojęcie  🤣 Miło, że się podoba, mi też :kwiatek:


Mój tata tam mieszkał =)
noen   A story of a fighter of our human race
16 maja 2011 20:47
AluskaA, disco, jesteście PIĘKNE !! 😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 maja 2011 21:00
Przyszłam się pożalić... 🙁 Zawsze na zimę swoje letnie ciuchy wynosiłam na strych... Zapakowane albo w walizkę albo jakieś worki i były chowane do szaf... Ostatnio moja mama zgarnęła takie worki i... wywiozła je do kontenerów na odzież dla biednych... Zgadnijcie, które ubrania omyłkowo wywiozła  😕 😕 😕
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 maja 2011 21:04
disco-  😍 genialnie wyglądasz

hanoverka- skąd te torby?
noen   A story of a fighter of our human race
16 maja 2011 21:04
martva, LETNIE  😲 współczuję, chyba bym się zapłakała 😕 Ale pamiętaj, że to pretekst do kupna nowych  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
16 maja 2011 21:22
yga, Furla, ok 600 zł 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
16 maja 2011 21:34
martva, haha, przykro mi 😉
pakuj w walizkę albo do pudełek, nigdy do worków!
o rety, ale byłabym wściekła- współczuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się