Jakie pasze dajecie swoim koniom?

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 maja 2011 08:43
Mój rudzisz od kilku miesiecy tez dostaje build upa + owies(miesięcznie skarmiam 3 worki i worek sieczki fibergy, a w zasadzie pół, bo dzieli się nia z moją seniorką  😉) On jest z tych gorących zwierzaków, elektrycznych.Na tej paszy się nie gotuje, ma wystarczającą ilść energii i świetnie wygląda  😜 Polecam  🙂
Gdzie w Warszawie badz okolicach mozna kupic lucerne Sukcesu?
Misia, a w animawecie nie ma? I chyba kiedys mi mignela w Karinie, ale nie jestem pewna, najlepiej zazdwonic.
W Karinie aktualnie nie ma i raczej nie będzie na razie 😉 Takie mam info z "pierwszej ręki" 😉
czy ktos potwierdza plotkę że egresman wycofuje z produkcji swoja pasze hafer erganzer?
dostałam taką wiadomośc w sklepie gdzie sie zaopatruje w pasze. a mój koń od roku na tym chodzi i co teraz znów jakaś zmiana.
Plotka jest plotką więc nie prawda 🙂
podawał ktos kiedyś Hovelera "Relax" ? własnie zdobyłam całkiem za darmo jakieś 25 kg  😁 😁
i jeszcze jedno: Barley Rings ktoś dawał moze jako cukierki?  👀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 maja 2011 15:47
mój koń dostaje czasami garstkę barley rings przed jazdą oprócz porcji "podwieczorkowej" 😉
archeo   Bo warto :D
28 maja 2011 17:24
JSBach ja dawałam. Schodziły mi szybciej niż jak dawałam jako posiełk  🤣
Koń uwielbiał. Pozatym w sumie tanio wychodzą 15 kg za niecałe 100 zł
15 kg wszędzie jest za 74 zł, dlatego własnie chce kupić  👀 wychodzi wtedy po 5 zł za kg, wiec to najtańsze cukiereczki ^ ^
archeo   Bo warto :D
28 maja 2011 17:28
😡 masz rację 74, nie wiem skąd mi się ta stówa wzięła.

W takim razie jeszcze bardziej opłacalne 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 maja 2011 21:01
podawał ktos kiedyś Hovelera "Relax" ?

Podawałam przez ponad pół roku. Efekt był, chociaż n a Leisure Mixie Dodsona jest dużo lepszy.
Lanka_Cathar: to znaczy, dokładnie, jaki był efekt?  👀 jak się konio zachowywał po tym? ; >
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 maja 2011 21:13
Powiedzmy, że zwierz był bardziej opanowywalny niż bez tej paszy. Ale dopiero rewolucja pt. całkowity brak owsa i pełnoporcjowo Leisure Mix dała pożądany efekt, czyli zrównoważony koń, który gorącą głowę ma tylko od czasu do czasu.
generalnie dobrze. bo mój zachowuje sie jak dwulatek ^ ^
ja też kupiłam barley rings do stosowania w charakterze cukierków🙂
asior   -nothing but eventing-
01 czerwca 2011 17:25
Ile MJ ma La Rosslet St. Hippolyta? Worek ma 20 czy 25kg? Bo znalazlam sprzeczne info w necie  😉
Spr w stajni i Ci napisze🙂
s.   happiness is easy
02 czerwca 2011 07:14
Orientuje się ktoś, czy darmowa wysyłka w Stefanidisie jest tylko przy zamówieniu parzystej ilości worków TEJ SAMEJ paszy, czy mogę to być np. cztery worki, po jednym z czterech różnych pasz/sieczek ? Zawsze zamawiałam parzyście, więc nie było problemu  😁


edit: doczytałam na stronie  😡 że teoretycznie tak, mam nadzieję, że praktycznie też
praktycznie też 🙂 zamawiałam tak różne rzeczy, że jedyne co je łączyło to opakowanie w postaci worka i było wszystko OK 🙂

asior La Roslet 20 kg a sprzeczne informacje w sieci są.
możecie polecić coś na kaszel? przeglądam i przeglądam i jakoś nic do mnie nie przemawia. chyba dodsona breathe free jedynie, stosowałyście?
konisko na pastwisku dzień cały, plac polewany, w stajni nie ma przeciągu- nie wiem skąd to się przyplątało  🤔
moze sie przeziebil troche?
Respadril equistro jest dobry w takich przepadkach, 5 dni sie go podaje i zazwyczaj dziala blyskawicznie. Mozesz sobie mala butelke tego kupic, bo duza nie zuzyjesz. 
_kate, ja właśnie zaczynam podejrzewać drożdże piwne... Mój dostawał je od jakiego czasu do paszy i niedługo potem zaczęłam obserwować kaszel uciążliwy. Od jakiegoś czasu odstawiłam 2 preparaty, które podejrzewałam o wpływ - i konisko miało kilka dni czystych. Wczoraj podałam drożdże od nowa - a dziś konisko wchodząc na lonżownik zaczynało kasłać.

Przy okazji - polecam ziółka - szałwia, mięta, podbiał, prawoślaz. Działają fajnie 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 22:28
A co dla młodziaka rozpoczynającego trening? Właśnie skarmiłam worek Pasture Mix Doddsona i zastanawiam się, co dalej. Coś niekoniecznie energetycznego, może trochę na masę... Sama nie wiem. Po prostu coś, co Gadzinka może sobie przegryźć w ramach nagrody po jeździe 😉
Myślałam nad Polen St.Hippolyta, dawał ktoś? Ładnie pachnie 😁
A ja niezmiennie polecam Sales Prepa dla mlodzikow🙂
Ale to od jedniej miarki zadnej paszy effekty na mase nie zobaczysz.
Cos na przegryzienie po jezdzie, to mozesz mu eggersmana Frucht Musli kupic, zeby jako nagrode dawac🙂 
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 czerwca 2011 22:35
Lov, w ramach nagrody do przegryzienia to możesz dowolną paszę wrzucić, bo i tak masz marne szanse przy takim dawkowaniu osiągnąć 😉 A w celu przez Ciebie opisanym polecałabym Sales Prepa Dodsona. Tylko jak chcesz efektów to nie może być dawany w ramach nagrody...
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 22:42
Koniczka, energii mu na razie nie potrzeba, bo dopiero zaczyna chodzić, masy też nie, bo szeroki jak szafa 😉 myślę po prostu nad czymś "smacznym", może z jakimiś ziołami albo witaminami? 😉 sama nie wiem..
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 czerwca 2011 22:46
Polecam marchewki 😉
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 22:52
I jeszcze bardziej zrudzieje 😁
_kate, Bronchopulmin Derbymedu dolewany do paszy jest super! 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się