Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2011 21:37
Hermes no niby tak...
Zdjęcie, które zawładnęło całą stajnią i takie jedne Derwiszowe.
mils ładne zdjęcia 🙂

ta pogoda mnie dobija ! miałam dziś po mojej przerwie jeździeckiej jechać na konie, ale oczywiście nie pojadę bo błoto do łydek [ a hali oczywiście brak  🤬 ]... a tak chciałam pojeździć  🤦 ... eh, zaczynam poszukiwać stajni gdzie będę jeździła częściej i na jakieś zawody trzeba będzie się wepchać od września...
pippi, Alabamka, madmaddie, mils, savoir, xxflygirlxx, idziosława, żaczkowa, nopebow, Hermes, Kamita01 DZIĘKUJĘ! to takie... miłe 😜





nie chcę żadnego brata Leto za męża, chcę żeby w końcu odpoczęli 😤


ja wczorajsze urodziny spędziłam tak: spanie do 15, jazda po telefon (TAK, mam go w końcu!), spóźnienie się na koncert Skangura, KONCERT BRACI. nie wiem ile razy byłam w pogo, w błocie i deszczu, oblana piwem i Pepsi z moimi fajnymi ludkami. wiem że jestem trochę podrapana i obita :P
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 czerwca 2011 10:33
mils ładne zdjęcia 🙂

ta pogoda mnie dobija ! miałam dziś po mojej przerwie jeździeckiej jechać na konie, ale oczywiście nie pojadę bo błoto do łydek [ a hali oczywiście brak  🤬 ]... a tak chciałam pojeździć  🤦 ... eh, zaczynam poszukiwać stajni gdzie będę jeździła częściej i na jakieś zawody trzeba będzie się wepchać od września...


Też miałam dziś jechać na konie (nie jeździłam rok więc radość wielka), udało mi się skołować, kasę, transport, ale pogody już nie ... Dup* zbita, a nie konie =/
Ja dziś na konie nie ide ... ale pogoda straszna ...  byłam z psami - brr zimno  😤
pogoda cudowna! zero robali, chłodno, deszczyk pada... no poezja.
cudowna? Zero słońca, upału. Bez sensu tak w wakacje  🙄

Właśnie wróciłam z wycieczki i zaraz wybiorę się do mojego konia zobaczyć czy flygirl go nie zamęczyła  😀iabeł:

Mam ochotę obejrzeć jakiś dobry film. Macie może jakiś pomysł? Nie horror i nie sensacyjny.
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2011 12:50
Frania dokładnie, u mnie leje... No i ciągle nie dostałam ważnego maila. 🙁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 czerwca 2011 14:18
A u mnie pogoda w kratkę 😤
Jak już dzwoniłam do chłopaka żeby przyjeżdżał po mnie, to zebrały się burzowe chmury, teraz jak pożyczyłam mamie kase, to wyszło słońce, przestało wiać, nie jest duszno, w sam raz pogoda na jazde ... 😵
Mówiłam wam już jak ja nie lubię zmiennej pogody ?  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 czerwca 2011 14:39
Frania Marzyciel, Sleepy Hollow (niby horror, ale nie widać 😉 ), To ja złodziej, Historia kina w Popielawach, Jasminum, Co gryzie Gilberta Grape'a. i dużo, dużo więcej. ale nie wiem co lubisz 😉
W sumie to sama nie weim co bo telewizji nie oglądam w ogóle, ale film zdarza mi się obejrzeć raz na sto lat, dlatego pytam bo jak mi się zaczciało to chciałabym obejrzeć już coś fajnego. Zobaczę może coś z tego co mi podałaś będzie fajne. Dzięki 🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
20 czerwca 2011 15:06
A ja polecam jak najbardziej fanom horrorów 'Skazani na strach', film działa na psychikę, do dziś się otrząsam po tym co tam zobaczyłam 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 czerwca 2011 15:09
ja ostatnio nie mam czasu na horrory. to wybieram te które są w jakiś sposób wartościowe, albo ciekawe. albo występuje w nich Johnny  😜
horrory to taka papka trochę.  😉

Frania wybrałaś coś?
Właśnie... Jak oglądacie filmy? Tzn. wypożyczacie z wypożyczalni czy gdzieś na internecie szukacie? Jeśli w internecie to bym prosiła o jakaś dobrą stronkę i najlepiej nie płatną :kwiatek:
konik66, kino pecetowiec na przykład 😉 limit z megavideo można ominąć programem cacaoweb i oglądasz ile chcesz bez płacenia  😉
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2011 15:47
Alabamka poproszę PW na ten temat. :kwiatek:
www.darmowefilmy.eu 😉

Patrzcie jak u nas dzisiaj ładnie było.

Ta wyraźniejsza tęcza zaczynała się na ujeżdżalni a kończyła na padoku. Szkoda, że nie miałam normalnego aparatu, bo bym kogoś zmusiła, żeby stanął w tej tęczy. 😜
Chyba obejrze zaraz Marzyciela 😉

Zaczynam się dogadywać z moim koniem  😜
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2011 22:03
Frania z Plackiem? 🙂 Swoją drogą, widziałam was ostatnio w wątku o kamizelkach i kaskach, jak kikacie z Platfuzem - bombowo, Placek jest genialny! 😀
flygirl ła, cudowne! 😜
Jaka boska tęcza  😀
flygirl cudowna  😜 i pomyśleć że u mnie cały dzień jakoś pochmurno i nijako  :/
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2011 22:18
nopebow u mnie też, lało cały dzień prawie. :/
Mogłabym prosić w imieniu koleżanki o polubienie? :kwiatek: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1942722580542&set=o.149728481762859&type=1&ref=nf
mils z Plackeim, z Placekiem 😉 Dzięki 😀

Nie jeździłam od tygodnia, a jutro tak na dobry początek muszę pojeździćrazem z moimi dwoma 10 koni. Ratunku  😵
Niesamowita była. 😜

Idę oglądać Skazanego na bluesa. Wstyd, że do tej pory tego nie oglądnęłam. 🤬 Wstyd i hańba wręcz.
leć, cudowny film.
O boże, ale się naryczałam. Idę się ogarnąć.
ach a ja szybko i konkretnie szykuję się na spływ całodniowy. uwielbiam być niewyspana.  😵
ChingisChan   Always a step ahead! :)
21 czerwca 2011 07:18
Właśnie wróciłam ze szkoły 🏇 😀! Małolaty... JUTRO... KONIEC... (świata 😁?, nieee) ROKU SZKOLNEGO! 😅 😜 😍 🏇 😀 💃
mils   ig: milen.ju
21 czerwca 2011 08:16
Chingis długo w niej byłaś. 😀
Od niemal tygodnia mam wakacje, więc nie robi mi to dużej różnicy. 😎

Jadę zaraz do fryzjera i po książkę. 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się