moda, ciuchy etc...

Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2011 21:47
[quote author=karolina_ link=topic=168.msg1057527#msg1057527 date=1309378176]
Facella- super sweter, niestety w H&M w UK go nie ma na stronie 🙁 Z ktorej to kolekcji?
[/quote]

zielonego pojęcia nie mam  😡
ale szukałam takiego od dawna. idę o zakład, że go nie znajdę.
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 czerwca 2011 08:20
Czy orientuje się ktoś z Krakowa czy w h&m są te różowe marynarki na przecenie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2011 13:43
wróciłam i... swetra malinowego nie było. jeansów też. nasz Orsay jest malusi, dwie pary spodni na krzyż -.- za to znalazłam tam świetną, zieloną, koronkową bluzkę i to na przecenie. leżała na mnie idealnie wręcz. nie kupiłam jej. dlaczego? nie wzięłam portfela  😵 znalazłam też koszulkę w Reserved, pudrowy róż, z falbankami na dekolcie. i jeansy w Stradivariusie, z rewelacyjnego materiału, jasne i z dżetami. też na przecenie, zaraz biorę kasę i lecę je kupić pewnie. nie zmieściłam się w spodnie XS z Tally Weijl. rozmiarówkę mają makabryczną, ledwo dopięłam S, a jestem szczupła (bardzo)!
podsumowując - jestem zła.
spodobała mi się bluza Japan Style: http://allegro.pl/d1099-bluza-sportowa-zamek-stojka-japan-style-2011-i1680671195.html  tylko nie ma podanych wymiarów w pasie i biodrach. Czy ktoś może ma takową? Albo mógłby mi powiedzieć czy bedzie na mnie pasować? 😉 (noszę bluzy M)
jett   success is the best revenge
01 lipca 2011 12:02
podpinam się do pytania! świetna bluza  😜
szukam bluzy-baseballówki, najchętniej czerwonej lub granatowej, ale niekoniecznie
widziałyście gdzieś?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 12:38
Świetna to ona może być tylko na zdjęciu. 😉
korsik ostatnio widziałam taką w new yorkerze 😉
jett   success is the best revenge
01 lipca 2011 15:44
Widział ktoś gdzieś takie spodenki?  👀
Nie wiem czy odpowiedni wątek ale szukam czapki takiego typu: http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-113013-Czapka-Chanex-W11-Scoutmaster-aqua.html tylko czarnej a najlepiej gładkiej. Może ktoś wie gdzie mogę taką znaleźć ?  (nie musi być stacjonarny)
Dziewczyny! Nie wiecie może gdzie aktualnie w Warszawie lub internecie są wyprzedaże/przeceny conversów?
Gagulec   Mistrz lokalny
02 lipca 2011 15:59
Widział ktoś gdzieś takie spodenki?  👀



Kurcze, też na nie poluje... Nigdy nigdzie nie widziałam...
jett   success is the best revenge
02 lipca 2011 16:13
Gagulec, świetne są, nie? Jak gdzieś znajdziesz to informuj  :kwiatek:
Gagulec   Mistrz lokalny
02 lipca 2011 17:43
Właśnie mysle, czy z pomocą mamy i jej maszyny sobie takich nie zrobić 😀
Fajną torbę kupiłam menowi w Mexx  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2011 12:21
Pochwalę się wam jaki prezent zrobiłam sobie po zdanym egzaminie. 😉 Długość jakiej nigdy nie nosiłam, ale podoba mi się. 😀



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2011 14:00
Jak katechetka 😀 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 14:05
Pursat o wiele lepiej ci w jakiś krótszych bo ta zasłania twoje piękne nogi.
Też mi się z katechetką od razu skojarzyło  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
06 lipca 2011 14:11
Bardzo ładnie! Inaczej niż zwykle! Taka seksowna katechetka!! 💃
Pursat - ten zamek z tyłu fatalny... nie dość, że wszyty w sposób widoczny, to jeszcze jest metalowy do zwiewnego materiału...   🤔

edit: ...ale spódniczka OK  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2011 14:21
Według mnie strasznie skróciło i pogrubiło nogi 🙁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 lipca 2011 14:27
Pursat zgadzam się w 100% z JARĄ
Pursat dla mnie spódnica CAŁA jest mega, teraz ogólnie jest moda na dłuższe, ale o wiele lepiej prezentuje sie z butami na wysokim obcasie, bo niestety w balerinach faktycznie prezentujesz sie jak katechetka ukrywając super figure!
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2011 14:47
Katechetka... 😁 na to nie wpadłam. 🙂

Lubię widoczne zamki na ubraniach, zwłaszcza złote, wybór był świadomy. Łączyć ją będę z innymi rzeczami, to tylko fotka poglądowa. 😉 Niedługo pokażę wam moje pomysły na zestawy z nią. 🙂 Zdjęcie jest robione nieco z góry, więc proporcje są zaburzone, a kiecka jest tuż za kolano. 🙂
dobrze by wygladala z bluzka koszulowa albo z zabotem wpuszczona do srodka - na elegancko, albo z obcislym topem na ramiaczka i jakims duzym kamieniem na szyi na codzien.
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2011 16:53
Myślałam o czymś takim, nawet mam podobną bluzkę: http://e4.pudelek.pl/p2534/fabccf1700101e6c4ddfdaa3 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 lipca 2011 16:57
Nawet fajnie to wygląda ,tylko ta pani ze zdjęcia ma fatalnie dobrane buty do tego moim zdaniem.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
06 lipca 2011 17:05
A moim zdaniem "pani ze zdjęcia" ma buty dobrane fenomenalnie.  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2011 17:05
Pod jakim względem źle? Mi się akurat podoba to przełamanie żółtym. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się