Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Happiowa  :kwiatek:
Zobaczymy co na to Krakowski Lidl - czy będą  🙄 Mojej Ciotce się te kalosze spodobały i chciała kupić ,tutaj do latania przy koniach jak nas odwiedza ...
byłam dzis w jednym ze szczecinskich lidli i byly 3 ostnie pary tych kaloszkow....i oczywiscie nie w moim rozmiarze...
ciekawe czy inne sklepy tez maja taki falstart?
te kaloszki lidlowe są bardzo fajne, mam je już ponad rok 🙂
Co prawda nie w Lidlu - ale w niektórych chińskich 🙂 można dostać za 5/8 PLN fajne wagi do 10/35 kg, takie trzymane w ręku (lub można gdzieś podwiesić). Dobra rzecz w stajni - można wreszcie zważyć ile owsa jest w miarce, siodło i co tam kto potrzebuje.
przypomniało mi się! 😉 ja sporo skarpet w romby w bardzo niskich cenach kupiłam sklepie o nazwie "Świat udanych zakupów" w Olsztynie jest kilka tych sklepów ale nie wiem czy w innych miasta też są, bo szczerze mówiąc nigdzie więcej poza Olsztynem ich nie spotkałam
A wiecie kiedy może będą w Olsztynie w jakiś sklepach ( typu Lidl itp. ) jakieś końskie rzeczy albo coś bo zawsze przegapiam  😕 🙄
Kupiłyśmy z Ciotką kalosze ... są meega wygodne 😀 Fakt faktem były duże rozmiary, wybór kolorów też lichy fioletowe jedne jedyne to Ciotka się niemalże na nie rzuciła 😀 a ja porwałam niebieskie , z mega zadowoloną miną stałyśmy przy kasie... a ludzie patrzyli jak na ...  🤔wirek: Ale obie jesteśmy zadowolone :P
Haha  🤣 a za ile kupiłaś te kaloszki ? 😉 szkoda że ja nigdy na to nie trafiam bo bym se kupiła jak by były pod kolor czapraczka i nauszników rudej,  niebieskie xD
Ja dziś też byłam w Lidlu u nas. Było może z 14 par kaloszków. same 40 i 41 i 3 pary 39  😅 więc 2 wzięłam ja i jedna została. Chciałam fioletowe i czerwone ale były tylko niebieskie i czerwone w r. 39.
Naprawdę są wygodne.

A co do falstartu to rozmawiałam z pracownikami Lidla i tak kazali im wystawić te kalosze od czwartku (tego co był) i powiedzieli że w gazetce się pomylili i za tydzień ich nie będzie.

Kupiłam też te żele chłodzące i rozgrzewające 🙂
Przydadzą się 🙂 Damy do lodówki w stajni i jakby co to od razu będzie można założyć konikowi 🙂
Są fajne bo mają takie materiałowe pokrowce z rzepami że można od razu zawinąć tak jak bandaż 🙂

Tak więc kto chce kalosze niech leci do Lidla póki jeszcze są 🙂 Myślę że na tych bardziej na uboczu a nie w centrum miasta powinny jeszcze być 🙂
Byłam dzisiaj w lidlu na Szembeka (Warszawa) i kaloszków była cała góra 🙂 Rozmiary 38, 39, 40, 41 chyba wszystkie kolory, ale nie przeglądałam dokładnie 🙂
Czyli w następny czwartek nie będzie tych kaloszy  😕 a ja nie mam teraz możliwości pojechać do Lidla, o jaaaaa, a tak się na nie napaliłam 😤
a są takie rozmiary jak 35/36???
tercet: ja też  🤦
chyba, ze jutro sa lidle otwarte...
a są takie rozmiary jak 35/36???



Niestety są tylko pełne czyli 39, 40, 41 mniejszych w ogóle u nas nie było.

U nas w niedzielę jest czynny od 9 do 18 więc u Was pewnie też 🙂
Wpisz sobie w google lidl / nazwe miasta / kontakt i powinno wyskoczyc w jakich godzinach jest czynne.

Powodzenia!
emka dzięki.. czyli na liliputów nie szyją... szkoda.
emka: uff! od 9 do 19;> wiec moze się wybiorę!
emka a ile dałaś za te żele?? 🙂
a są takie rozmiary jak 35/36???
[quote author=kalaarepa link=topic=485.msg1080294#msg1080294 date=1311451732]
a są takie rozmiary jak 35/36???



Niestety są tylko pełne czyli 39, 40, 41 mniejszych w ogóle u nas nie było.

u nas w lidlu są od 37 do 41 jest ich cała sterta w 3 kolorach i fajne
kupiłam 3 pary 😉
emka a ile dałaś za te żele?? 🙂


9,99 za dwa w opakowaniu
W Lublinie na Nadbystrzyckiej są te kaloszki w rozm 39 i 40 (więcej 40) z tym, że 40 stki są takie "niemieckie" czyt. spore. jeszcze ze 4-5 par było dzisiaj wieczorem, cena ok 30zł
Owszem numery są spore... 40 nie jest taka standardowa tylko większa 🙂

U nas w Lidlu na Bora Komorowskiego były tylko 2x 39 (niebieska i czerwona) 1x 40 z fioletu a wszystko inne to 40/41 z czerwieni ... 🙄 w innych Lidlach już nie buszowałam bo nie miałam po co 😉
nie wiecie gdzie można kupić takie krótkie kaloszki? Bo przeglądałam Allegro i owszem były ale za ponad 5 dych z przesyłką, a to trochę dużo jak za takie kalosze
byłam w uwaga.. 5! lidlach w kato, w żadnym numerów 37-38. -.-
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lipca 2011 12:12
Ja dziś nabyłam 1 z 2 pozostałych par w Lidlu w Sulejówku pod Wawą 😁
Były też kiedyś takie kaloszki (tylko jednokolorowe) w Biedronce - trzeba polować 😀
W przejściu pod Dworcem Głównym w Krakowie są takie krótkie kaloszki po 35zł, bardzo ładne różne.
A czy te rzeczy są ciągle w lidlu ? Czy ktoś się orientuje, czy w białymstoku mogą być ?
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 lipca 2011 15:57
Ale jest pomyłka w gazetce i sa teraz
Magdzior, dziewczyny pisaly, ze byly od poprzeniego czwartku, a w gazetce jest blad.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się