DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Ivett, ty uszyłaś te muszle czy to zdjęcie z neta? Prze dziwneee. Ale fajne, takie kucykowe 😉
z neta  🙂
ale ta muszla bardzo mnie intryguje 🙂


dorzucam do kolekcji mojego pierwszego pasiaka

ivett  :kwiatek: jak zwykle szczena opada, a ten pasiak to piękność i w dodatku moja 😉 hihi wielbię go, tak jak całą resztę wyrobów które wyszły spod Twoich łapek 🙂 wrzucę fotki tego cuda pod siodłem jak pogoda dopisze 🙂
Śliczny !!!!!!!! 😅
no rzeczywiscie piekny i te kolorki fajne ;]
ivett, naprawdę udany, ale widzę, że nawet lamówka wykrajana ze skosu się marszczy po przyszyciu? Suchar z tą lamówką z alkantary 🙁 Ja robiłam ostatnio z taśmy i nie marszczy się wprawdzie, ale nie wygląda też tak elegancko, jak alkantarowa...
pracownica mamy po jej smierci jeszcze pracuje dla mnie i chlopa i szyje ochraniacze sportowe, moze by tak jej zdlecic padzik z alcantary blady róż plus mocniejszy róż... diabły jedne, mnie tu kusicie...

kenna, idealnie bym tam jakis herbik widziala, super by sie prezentowal!
ivett, naprawdę udany, ale widzę, że nawet lamówka wykrajana ze skosu się marszczy po przyszyciu? Suchar z tą lamówką z alkantary 🙁


Jedne się marszczą a inne nie🙂
Ten mi się troszkę nie udał
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2011 13:23
kenna, kolory faaajne!

ivett, porwiesz na muszlę? z ciekawości pytam (-;
nie🙂
nie założyłabym tego na konia🙂
ivett: rób! :P może ktoś inny będzie chciał ;>
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2011 16:13
No właśnie, bo chyba w Polsce nie ma tego? A tak to wiesz, na pewno znajdą się chętni 😁
jednak poczekam na odważnego :P
kurczę, zgłosiałabym się, gdybym miała teraz troche kasy 🙁(
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 17:12
ivett, a znalazłaś zdjęcia tego cudaka pod siodłem? Bo tak na "łyso" wygląda ciekawie, pytanie jak się prezentuje pod siodłem 👀
wlasnie ja tez chcialabym to zobaczyc na koniu, pod siodlem. teraz mnie nie przekonuja, ale nie potrafie sobie tego kompletnie wyobrazic w uzyciu.
są też takie kwiatkowe, podobne do tych muszli, nie ma niestety zdjeć pod siodłem ;/ a można kupić za 18 dolarów. ;>

http://s7d5.scene7.com/is/image/EquestrianCollections/ER90153R?$productimage$

a to chyba żeby zakryć obdarcioa od ostróg  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2011 17:34
Albo częściowo zabezpieczyć przed takimi obtarciami. Na białym raczej krew będzie widoczna, zależy jak grube są. Dla mnie nie wypał kształtem.
tu macie pod siodłem:
muszle:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDKsQb-VsKrNJ0ReSZ4hZrf_72CZxWreaBXkrlnS5MIfPtrAH8[/img]
i kwiatka:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAIShclPY77kPiFAgzWvVtwVfg4hylITbdxJJGgWka_iGkmEQj[/img]
deborah   koń by się uśmiał...
02 sierpnia 2011 19:11
koszmarek jakiś 😉
kwiatek wygląda calkiem fajnie 🙂
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
02 sierpnia 2011 19:22
są też takie kwiatkowe, podobne do tych muszli, nie ma niestety zdjeć pod siodłem ;/ a można kupić za 18 dolarów. ;>

http://s7d5.scene7.com/is/image/EquestrianCollections/ER90153R?$productimage$

a to chyba żeby zakryć obdarcioa od ostróg  🤔


To jest fuj fujka :P Czy to sie nie roluje przy jezdzie od nog?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 19:58
Hmmm... Tą muszlę to bym odwrotnie widziała pod siodłem, tym falistym do zadu, chyba by lepiej wyglądała
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
02 sierpnia 2011 20:15
A ja mam prośbę do osób szyjących podkładki futerkowe:
Wiem, że na pewno już było, ale może ja jakaś ślepa jestem i nie mogę znaleść, a bardzo mi zależy...
Może ktoś napisać dokładną instrukcję jak uszyć podkładkę futerkową pod siodło?? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Ten koń z czaprakiem jako kwiatek wygląda dziwnie znajomo :P
udało mi się zmajstrować fotki dwóch moich padzików pod siodłem




ten drugi mi sie bardziej podoba, ale w obu super dobrane kolorki! az nie wiem dlaczego ludzie kupuja anky  👍



sluchajcie czy ten róż by wygladal dobrze? jakies owijki by sie dalo dobrac?
Wie ktoś może gdzie można dostać alcantarę w kolorze jasny fiolet?
chyba naprawdę mi odbiło :>

Moja kobyła dostała kolejne 2 pady:

nibyANKY:



fiolecik zacny 😀  widzisz a ze mnie się śmialaś, ze jak zaczęłam sama szyć to mi się nagle szmaty w szafie nie mieszczą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się