kącik skoków

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 września 2011 21:33
To ja wstawiam jedno zdjęcie z pierwszych i chyba ostatnich zawodów w tym roku. Startowaliśmy w P - konkurs o Puchar Prezydenta Miasta i wygraliśmy. Co prawda mieliśmy prawo do 2 przejazdów, ale raz wystarczył co mnie bardzo ucieszyło 😉 Jedyni mieliśmy czysty przebieg. W ogóle zachowanie Etera na medal. Chyba chłopak dojrzewa. Był cierpliwy i spokojny, a czekaliśmy na przejazd 2 godzinki (Eter osiodłany, bo przyjechalam wierzchem). W ogóle nie był takim dzikuskiem jak zawsze, nie bał się nawet strasznego wielkiego namiotu gdzie siedzieli sędziowie 😉 A przejazd entuzjastyczny z jego strony, chętny był bardzo, ale zarazem szedł równo i spokojnie 🙂
tyskakonik BRAWO !!!  😅
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
03 września 2011 22:31
kto wpada jutro na legie?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
04 września 2011 10:31
tyskakonik Gratulacje !!  :kwiatek: 😅

P albo N 🙂
Mieliśmy 4 miejsce w P i 5 w N 🙂 
Zawody prawie udane :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
04 września 2011 10:37
agaleon, gratulacje!! 😉
Czemu prawie? Co się narobiło?
Mozii a bo młodego też wzięłam, jego 2 zawody. Nie chciał wjechać na parkur ( bo trawiasty) a już nie ma co mówić o skakaniu :P  lipnie,nie lubi na trawie skakać ;/

no a 3 miałam w L w 2 fazie ztrzutkę i wyłamanie  🙂 Chociaż  nawet dobrze jak na pierwsze skoki na tym koniu i pierwsza jazda xp
Agaleon  .. hmm.. kojarzę Ciebie z tych zawodów -  fajny duet tworzycie
GusiaChi ja i Ares czy ja i Con Contador? :P
widziałam Was tylko w P i N ..  hehe po latach wróciłam na zawody ale teraz w innej formie 🙂 Luzakowałam 😀 
a czyli Aresiasty 🙂 Dziękuję 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
04 września 2011 12:22
agaleon,  ma czas, nauczy się jeszcze 😉 Ważne, że pierwsze koty za płoty 😉
a czemu to ma być żart? 🙄

Quintera padła...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 września 2011 06:57
a czemu to ma być żart? 🙄

Quintera padła...




Ze co?
kermit   Horses horses everywhere ..
07 września 2011 07:30
To straszna wiadomość o Quinterze. Czy ktoś wie w jakich okolicznościach ?
kolka
PRZESTAŃCIE SIAĆ PLOTKI!!! QUINTERA MA SIĘ DOBRZE!!!! WCZORAJ ROZMAWIAŁAM WIECZOREM Z LUZACZKĄ SKRZYCZKI, QUINTERKA WCINAŁA SIANKO.

Niestety zła wiadomość jest taka, że Coriana  - znana wcześniej jako TMN Coriana 🙁 - padła na kolkę właśnie.

Swoją szosą tak rodzą się plotki - ktoś nie rozróżnia koni i puszcza w świat...
brawo Perlica  🍴
I nawet nie mam na myśli Perlicy 😉 - po prostu ta plotka po Wrocławiu chodziła już w dniu wczorajszym - więc zadzwoniłam do źródła 😉.
czy to jest jakiś żart?

Tzn. co jest żartem - to, że jest na sprzedaż, cena czy co innego?

p.s. w tajemnicy mogę zdradzić Tobie, że 70-90% na ZO jest na sprzedaż.
mi tak powiedziano w stajni,więc przekazałam dalej, no właśnie tak rodzą się plotki 😂
a właśnie byłam zdziwiona że nie ma tego info nigdzie, ani na bazie koni ani nigdzie...
przynajmniej się wyjaśniło 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
07 września 2011 08:23
Co za bzdura  🙄
Wstydzić się  😤
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 września 2011 09:39
Ritus za 80tys? Powiem tak- śmieszne pieniądze... 😲 Są specialiści, którzy za konie chodzące C klasę życzą sobie 80-100tys. Chyba, że się jakiejś kontuzji nabawił i do wielkiego sportu już się nie nadaje, ale powiem szczerze, że nic nie było słychać na ten temat.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
07 września 2011 10:09
gdyby Ritus byl w tak brylantowej formie w jakiej byl kupiony to by albo Ludwik, albo Maks na nim jezdzili. jak nie jezdza znaczy tyle, ze sie skonczyl i dlatego jest za tak male pieniazki. konie nie maja cale zycie swietnej formy i swietnej ceny.

Coriania padla? o cholera ja sie jakos ostatnio zastanawialam czemu nia nie startuje i sie mialam za tydzien w Krakowie pytac. ale bybyla gafa. szkoda bo to swieta kobyla byla.
christine, a ona w ogóle startowała po zmianie właściciela? Jak jej szło?
ale kto nie startuje? Coriana od roku byla wlasnoscia Wechty, od tego czasu bodajze raz wystartowala? albo i wcale 😎
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
07 września 2011 10:45
christine dlatego też mówię, a raczej snuję domysły, że coś z nim musi być nie tak, tzn, że już do dużego sportu się nie nadaje dlatego taka cena 😉
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
07 września 2011 10:47
dokladnie jak mowi ciekawska od czasu zakupu przez wechte wystartowala chyba raz, ale tez sie nie zaloze. a ja ogladalam ostatnio PN zeszloroczny i pare Skrzyczynski-Coriana dlatego jakos mi sie kobyla przypomniala i mialam sie na zawodach pytac gdzie ja wcielo.

a swoja droga to wszystko jest na sprzedaz pytania za ile?
Wechta wystawia jeszcze zrebaki, Lasko, Lorda Liberatora, Young Lady, Konkreta 2 (jestem ciekawa za jaka zaporowa cene siwka chce sprzedac). aktualnie u nich nie do ruszenia jest chyba tylko Zulus.

Maks potrzebuje teraz koni na mlodych jezdzcow i wszystko co mu w tym nie pomoze idzie pod mlotek.
ciekawska, no właśnie tak mi się wydawało, że ta kobyła ostatnie starty zrobiła pod Jarkiem i potem już nic więcej. Przynajmniej nigdzie mi się w oczy nie rzuciła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się