Pensjonaty we Wrocławiu

Może Wierzbna? Stajnia "Biały Las". Tylko to kawałek od samego Wrocławia.
figura, ee, jakby to powiedziec, w naszej okolicy jest niewiele stajni, gdzie placi sie wiecej 😉 wlasciwie ograniczen nie masz 🙂 a jaka odleglosc cie interesuje?
nie wiem jak z miejscami w wksie- to moje okolice, raczej ok stajnia. bonza- stajnia typowo hodowlana, chyba nawet placu nie ma, ale tereny sa i oferuje sie pokazac 😉 konie w sezonie moga byc 24 na dworze. u victora... specyficznie, ale hala piekna. w ozorkach miejsc brak, o polanowicach opinie nie najlepsze. bachmat- nie wiem jak z miejscami, mirkow caly zajety niestety. o borowej nienajgorsze opinie, choc tendencja spadkowa. miejsca powinny byc, ale przed zima moze sie to zmienic. w ramiszowie, w zandej stajni piatka sie nie zmiesci. kawalek dalej stajnia oczeret o niepowtarzalnej atmosferze, ale chyba tez nie bedzie pieciu boksow.
wymieniam tylko te stajnie ktore sa "w moich rewirach" albo znam osobiscie po tej stronie miasta 🙂
Może w Dziuplinie jeszcze- trzeba by Wergeel pytać.
W Wierzbnej jest wolny 1 boks, może 2.
Chyba będzie ciężko o 5 boksów, ale stare wojnarowice może?
figura to może Wielka Lipa.
w WKSie może się udać, nie wiem dokładnie ile zostało boksów na drugiej stajni ale jest możliwe że zmieści się 5 koni. tereny są fajne i to zaraz za terenem stajni, padoki też są i wciąż się tworzą nowe. jakby co, pisz pw bo tam stoję 🙂
Aktualnie w stajniach z sensownymi warunkami ciężko o miejsce na jednego konia a co dopiero na pięć. Takie ilości wolnych miejsc są tylko w stajniach o kiepskich warunkach aktualnie. Po pogromie jaki przeszedł po stajniach na DŚ to nawet w stajniach z gorszymi warunkami ciężko o miejsca
bez przesady, nie uważam, że stajnie z wolnym miejscem od razu są kiepskie. przykładowo u państwa Marców z doskonałą opieką do niedawna były dwa wolne boksy a złego słowa o prowadzeniu stajni powiedzieć nie można
Abeba ma rację, wczoraj dojechał do nich jeszcze jeden koń. Ogólnie w Ramiszowie są pensjonaty " u rolnika" ale konie zazwyczaj mają dobrze.
Ej, czytajcie ze zrozumieniem i nie nadinterpretujcie: nie napisalam ze jesli gdziekolwiek jest jakies wolne miejsce to odrazu lipne warunki tylko, ze cięzko obecnie o jedno wolne miejsce w dobrych warunkach a co dopiero o pięć.  u marców byly dwa wolne miejsca a teraz po krachu na rynku ich nie ma. I nigdzie nie napisalam ze jak stajnia u rolnika to oznacza zle warunki. Jak taką przesadą jest to ze nie ma stajni ktora ma dobre warunki i pięć wolnych boksów od ręki, to proszę wskaż mi to nieodkryte dotąd miejsce. Prawda jest taka, ze stajnie z dobrymi warunkami w okolicach wroclawia mają najwyzej jeden dwa boksy wolne i to najczęściej chwilowo.
Wolny boks w kameralnej stajni Lisowice koło Kątów Wr. - szczegóły w Ogłoszeniach.
od października stoję w WKS-ie, jest zaklepane. Ludzie stamtąd, jak sobie radzicie w zimę, bo na hale do Krzyzanowic to chyba nie da rady wbić, nie?
Strzała, poligon, kochana, poligon 😀
Strzała, katija ma rację - na WKS to jedyna możlwiość - na najbliższe hale - Krzyżanowice, Victor, Platan jest po prostu za daleko i raczej marna możliwość wjazdu tam...
Strzała poligon albo tzw sad czyli polanka między drzewkami 🙂 ja stoję w WKSie od stycznia i miałam upatrzony fragment poligonu który był idealny do jazdy ale akurat nie leżał głęboki śnieg. poza tym jazda w tereny  bo plac faktycznie w ogóle się nie nadawał. nie słyszałam, żeby ktoś próbował wbijać gdziekolwiek na halę.
cóż, nie można mieć wszystkiego. tak mnie nastraszyłyście,ze Krzyżanowice takie straszne... to teraz będę po poligonie w zimie buszować.
figura może u Michalskich byś się załapała kier.7km za obornikami śląskimi (kiedyś było tam przyzwoicie) obok jest pan Marian obie stajnie mają piękne tereny, a konie w dobrej kondycji są padokowane (są to stajnie sportowe z możliwością jazdy pod dachem  - nie wiem jak cenowo i z miejscami tak mi przyszło do głowy bo to spore stajnie- kiedyś moje rejony )
W hannie nie ma miejsc? tam też są padoki i ładne tereny oraz halka ( kier. za jelczem- laskowice)
Frans, w Hannie to teraz jest dość ciasno 😉. Doszło im w ostatnim czasie 12 koni (jak nie pomyliłam liczby), dobudowali boksy, a na koniec października ma stanąć druga hala.
na ogloszenia jest odpowiedni watek.
spenser, sprawdź cenę, bardziej wierzę w 950 z karuzelą - 850 płaciłam tam rok temu a o ile pamiętam niektórzy już płacili 900... a nie wierzę aż w taką obniżkę 😉

Jesteś pewna że siano 3 razy dziennie?? 😉
Serio pytam, bo skoro nie wiesz, ile pensjonat to stawiam, że korzystasz tam z rekreacji a nie pensjonatu...
Fakt 'starzy' pensjonariusze płacą mniej, stąd błąd. Upraszam wybaczenia. 😕

I: nie, nie korzystam z usług rekreacji.
Dobra, pomijając resztę - wiesz, że to nie jest miejsce na reklamę ośrodka i "zaproszenia" tylko miejsce wymiany opinii?
Z Panią to nigdy nie szło się dogadac. 🚫

Potrafie czytac ze zrozumieniem i jeżeli nawet zrobilam tu 'reklamę' ośrodka to ze względów innych, niż, jak przypuszczam, pani krytykuje Krzyżanowice.  :kwiatek:
Nie zamierzam wdawać sie z Panią w żadne dyskusje. To nie miejsce ani czas na to. Przybliżyłam, jak sądze, niektórym obecną sytuację w tej stadninie.
Nie jest Pani tu adminem, ale jeżeli przeszkadza Pani fakt, że ktoś ma inne zdanie od pani, To proszę napisać do Administratora serwisu o przeniesienie, lub usuniecie mojej wypowiedzi. Żegnam.
Siana na pewno nie ma w Krzyżanowicach 3 razy, tylko2. Cena była 850 jakoś w zimie.
[b]w Hannie to teraz jest dość ciasno 😉. Doszło im w ostatnim czasie 12 koni (jak nie pomyliłam liczby), dobudowali boksy, a na koniec października ma stanąć druga hala.

kurcze druga hala 😍, no to teraz będzie luksus, bo na jednej było trochę ciasno- hm...zazdroszczę
mi się marzy przynajmniej kryty lonżownik ale dla siedmiu koni właścicielom się nie opłaca no i z miejscem gorzej 🙁 a i cena pewnie by wzrosła, więc już wolę w zimie spacerki po poligonie 🤣 
gryglodor, ale oczywiście, że tak 🙂 ale przecież przybliża się nam stadninę, właśnie dlatego zarejestrowano się wczoraj, dokładnie kilka godzin przed wysłaniem tego posta i napisano tylko te dwa posty w tym wątku. Posty o tyle ciekawe, że reklamujące ośrodek ale niesprawdzonymi danymi 😉.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 września 2011 08:32
chyba katija powinna tu zareagowac bo faktycznie Piękna reklama 😁
A niech zostanie, przecież i tak wszyscy są w stanie obiektywnie ocenić wartość tego wpisu... 😵
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 września 2011 09:19
No poziom jak wolontariuszki z centaurusa 😁
😂 doskonałe porównanie  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się