Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Ja też wreszcie wsadziłam swoje 4  litery na Matadora po 10 miesiącach przerwy. Na tym zdjęciu widać cały temperament mojego konia 😉

A to zdjęcie z serii: ćem pogłaściać Katadola

Milusia kto organizuje te zawody w Białej?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 września 2011 08:31
Strucelka, wow, super zdjęcia! Pokaż więcej 😀
wątek zamknięty
to jak nas już Karla wywołała do tablicy to się pochwalimy 😀
Zdobyłyśmy z Polinezją wicemistrzostwo Łodzi Seniorów Jeźdźców Rekreacyjnych 🙂





(Karla, rok temu niestety nie było pucharu, było pechowe 4 miejsce - 3. przegrane w rozgrywce)
wątek zamknięty
Oooo, Libella, 🙂
Oooooo i zen, 🙂
Fajnie Was tu widzieć dziewczyny :kwiatek:

U nas jak zwykle dzieje się bardzo dużo - a jeździmy sobie tak (sorki za jakość, ale mam aktualnie tylko kadry z filmu):









Skwary daje czadu 😎
wątek zamknięty
quantanamera,  kompletnie z Tobą nie gadam!!! ooo!!! |<foch>

W ogóle to spadówa do kącika Profi!
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
19 września 2011 10:48
Jezuuuussss Mariiiaaaa ❗
Koniec, nie wchodzę tu więcej albo będę ignorować quante!
Co zdjęcia to lepsze!!! 👿

A tak naprawdę to mega zazdroszczę i gratuluję !
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
19 września 2011 10:50
quantanamera o ja cie. 😵 😜
wątek zamknięty
quantanamera, masz film i wstawiasz kadry, taaaa? 😎
wątek zamknięty
Wiecie co, mam piafującego czterolatka, który ma to od bozi i robi fantastycznie, mając z tego wielką radość. Trochę tak głupio było i musiałam ze Skwarkiem pogadać, że jemu latka lecą i warto się ogarnąć 😉
Ale na serio - pojechał z lipcu do Niemiec i poukładaliśmy jego podejścia do tego tematu, no i tak po kawałeczku, bez ciśnienia, aż skubany zaczął się tak podstawiać, że bym w życiu nie uwierzyła, że to jest możliwe 😲 Robi w tej chwili koło 8-10 takich kroków, o więcej nie proszę.
Początki nie były za różowe, bo Skwary z wielkim upodobaniem zabierał się do pasażu i nijak nie szło mu wytłumaczyć, że zamiast kroków zawiesistych i dość wolnych mają być szybciutkie, raz, raz, raz. Teraz mamy całkowity zakaz kombinowania z pasażem, póki piaf nie będzie doskonały - bo pasaż już tam jest 😉

Poważnie, jak ktoś nie wierzy w swojego konia i siebie, to powinien się mocno kopnąć w tyłek, najlepiej z rozbiegu 😁

Anaa, szewc bez butów chodzi, ja tu na drugim monitorze i tak lepię właśnie grafikę do jednego htmla, którą muszę na dziś wypuścić 😉 Tak jest szybciej, ale film na pewno wrzucę 🙂

epk, no w życiu, nie startuję i nie zamierzam, konisie ubieram w ładne czapraki, karmię ciasteczkami i rozczesuję im ogonki, razem z Ogryzem ostatnio leżakowałam w boksie - jaki tam ze mnie profi 😁
wątek zamknięty
deborah absolutnie dążę do tego , aby mój koń ładował się do przyczepy tak jak Twój - może kiedyś ten wspaniały dzień 😉 gratuluje!

quanta ależ on jest mięśniak!!.. szczenę zbieram z podłogi... 😲
wątek zamknięty
quantanamera, no ja myślę 🙂 🙂 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, tralalalalala nie gadam z Tobą, tralalalala...
wątek zamknięty
quantanamera ile ja bym dała, żeby na takiego konia chociaż na 5 minut wsiąść  😲 chyba przez tydzień nie schodziłby mi banan z ust. A właściwie- jak ma Skwarek naprawdę na imię?
Libella jak się weźmiecie za treningi, to na pewno współpraca zacznie się lepiej układać ;-) a w blondzie byłoby Ci chyba całkiem fajnie.
U nas ok. Siweczek się oswaja z nowym miejscem. Nadal spacerujemy, łąki są ogromne, więc chyba jest zadowolony.
wątek zamknięty
ashtray, niestety Diamont, co jest chyba ostatnim na świecie pasującym do niego imieniem - on jest macho, jest niedotykalski, uważa się za pana i władcę całej stajni i wszystkich koni w okolicy, lubi się ścigać, skwierczeć i się przysmażać - to jest zdecydowanie Skwarek, a nie żaden Diamoncik 😉
Ale cóż, poza imieniem natura z niego zakpiła podwójnie, dając mu do takiego charakterku urodę Justina Biebera... Skwaróg powinien być wielki i kary 😁
wątek zamknięty
Jest świetny. Przystojniaczek z niego. I mimikę ma genialną 😉
wątek zamknięty
Libella - dziękuję w imieniu Rudego  :kwiatek: Ani tobie, ani Liblowi żadna dieta nie potrzebna !
Forta - hahaha, miód na moje uszy  😁
Fantazja - dziękuję bardzo  :kwiatek:
Strucelka - więcej chcę  😍
quanta - Wy to koniecznie do profi  😜
wątek zamknięty
quanta szał to mało powiedziane  😜
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 września 2011 14:24
Quanta MAJ GAD 😵 wyjdź i zamknij drzwi!! 😁 wielki 👍 Skwarunio wygląda rewelacyjnie!

Proszę bardzo, życzę smacznego 😎













Mam jeszcze trochę, zwłaszcza pastwiskowych 😜 ale muszę się opanować bo dostanę bana za zdjęcia 😁 chyba ucieknę do ZNK 😀iabeł:
wątek zamknięty
Strucelka, zdjęcia z dwoma chłopakami... no no, szalejesz  🤣
wątek zamknięty
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
19 września 2011 14:36
Strucelka ostatnia fota jest tak boska że nie mogę oczu oderwać. Chłopaki wyglądają świetnie  a mina na ostatnim "bezcenna"  😍
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 września 2011 14:46
Cobrinha Jessy jak usłyszała, że chcę z dwoma, to chyba z początku zwątpiła 😁 Ale dałyśmy radę, Chłopaki świetnie się spisywali, choć pod koniec byli już nieco znudzeni 😉

Alicja_8  :kwiatek: już nie wiem które wrzucać na pulpit laptopa/komórki, wszystkie mi się podobają, a to nie wzystko 😵

'całuśne' mam jeszcze takie dwa 💘

(o matko, jakie podkrążone oczy :wysmiewa🙂


wątek zamknięty
Strucelka - szaaał  😜 z jazdy też masz ?
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 września 2011 14:53
tulipan :kwiatek: niet, nie zdążyłyśmy już, to było dosłownie ostatnie pół godziny jakiegokolwiek światła 🙄
Ale może za tydzień 😜 a jak nie, to za 2 tyg będę miała pewnie focisze z zawodów 🙂
wątek zamknięty
Strucelka cudne !!  🙂
wątek zamknięty
Strucelka, świetne zdjęcia! Napatrzeć się nie mogę 😀 A Tobie ładnie w blondzie. Albo nie tak powiem, zupełnie inaczej niż w ciemnych 🙂
wątek zamknięty
quanta aaaa gratulacje! Pełna profeska, super! 😜 Świetnie Skwary się prezentuje, po prostu prawdziwy szportowiec 😁
Strucelka jak dawno Cię tu z kucorami nie było! Przepiękne zdjęcia, dwa lukrowane ciasteczka 😍 Teraz czekam na coś z jazdy!
wątek zamknięty
Strucelka Piękne zdjęcia, zwłaszcza to ostatnie 🙂

Quanta Skwarek wygląda niesamowicie, ja również niecierpliwie czekam na filmik!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 września 2011 19:10
Cejloniara-koniecznie musisz czesciej pokazywac swojego konia! Jest cudowny  😜
Lov-uwielbiam Twojego dzieciaka  😍
Jasnowata-fajna z Was para  🙂
Libella-szalona!!! Laska 😀 z ktorej strony Ty jesteś gruba?  😲
Strucelka-cudowna sesja. Kochanych masz tych chlopakow  💘
Cobrinha-Kluseczek co raz fajnie prezentuje sie pod siodlem  🙂 Ile on ma wzrostu? bo wyglada na wielkiego  🙂
koniczyna-ależ ten Pomidor wielki  😲  🙂
insanity-moje gratulacje  😀
Quanta-szał, ale wstaw coś Ogryzkowego  😍

Będę nudna, ale i tak napisze, ze kocham mojego konia  😜 Mam niesamowitą frajde z pracy z nim, jest cudownie. A za dwa tygodnie mam plan śmignąć zawody towarzyskie w sąsiedniej stajni  🏇 (te same co min Tristia, ankers)Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo dawno nigdzie nie wyjezdzalismy, ja jeszcze nie do konca wrocilam do sprawnosci, ale juz mi sie taaaak chce jakiegos wyjazdu z koniskiem, ze zaryzykuje  🤣
Najwyzej skaszanimy... 😁
wątek zamknięty
milusia, dziękuję, miło mi to słyszeć  :kwiatek:
Nigdy go nie mierzyłam... ale pewnie ok 160cm z hakiem (chyba)... więc gigantem nie jest hehe - ciągle się nie mogę zmobilizować do pomiaru - no i chłopak nadal podskakuje okresowo 🙂
Na dodatek on jest króciutki więc z proporcji pasuje do kucyka hehe  🤣 ...żeby tak nie wyglądał, mamy teraz krótszą grzywę - na zdjęciach jeszcze w wersji medium 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 września 2011 19:33
Cobrinha-wygląda na ogromnego  🙂 Na pewno tez masa mu dodaje wizualnie cm, ale fajny jest  🙂

I nie wiem dlaczego tak mi sie pogrubił tekst w poprzednim wpisie? 🤔 Nie umiem tego zmienic  😡
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.