Kącik Rekreanta

No przełamujemy, a jakże  🙂 Koń chodzi bdb, ja też się trochę ogarnęłam, więc liczę na progres  😀 Czekam w takim razie na wieści o startach! Aaa, przy okazji- efka, nie wiesz ile Bródno sobie życzy za pojeżdżenie na ich hali? Chciałąbym młodego trochę obyć, a daleko nie mam do was  😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 grudnia 2008 20:28
a my dzis dostalismy od kolezanki na spoznione urodziny pilke do boksu 😀 (urodziny mialam 7 wrzesnia dla niewtajemniczonych.. 😉  😉. zamontuje ja pewnie w piatek i bardzo jestem ciekawa jak sie Glutkowi spodoba 🙂 mysle ze bedzie zainteresowany bo to rozrywkowy chlopak jest.
Efka jak na halowe zdjecia i oswietlenie to i tak niezle zdjecia!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 grudnia 2008 20:33
Dzionka pojęcia nie mam ile taka 'przyjemność' może kosztować. Generalnie duży tłok jest bo stajnia pełna. Musisz chyba zapytać u źródła 😉

Kujka, na szczęście istnieje Office Picture Manager :P no i koleżanka z pojęciem 😉 zdjęcia są ze zwykłej cyfrówki...
wątek zamknięty
OK, zapytam, może mnie wpuszczą na godzinkę rano w środku tygodnia 🙂
wątek zamknięty
Rano w dni powszednie jest ok. Ja jeżdżę wtedy w max 2 konie. Co innego popołudnia i weekendy.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 00:11
wreszcie wgrałam zdjecia z wczoraj:







reszta:




i "moj" "młody"







reszta



wątek zamknięty
Ascaia, panicz stwierdził, że on jednak nie kuleje i że jest w pełni zdrów bo i kasłać (tfu tfu tfu) zaprzestał, ehh 😉
a co do wędzidła to ani widu ani słychu na jego temat, rewizję zrobiłam jeszcze 2 razy a wedzidła jak nie było tak nie ma... mam nadzieje, że jednak się znajdzie, chociaż marne szanse-jak reszta rzeczy przepadło chyba na amen  🙄
wątek zamknięty
łooo ale ekstra Kilson na sznurku wyglada!
zwłaszcza w galopie!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 08:34
to jeszcze kilka 🙂😉)
w stajni



i na hali 🙂




wątek zamknięty
Brzask rudy super wygląda 🙂

A u mnie też coś znowu się dzieje co jakiś czas, jak zaczełam jeździć na Dyrekcji i już wszystko się zapowiadało ok to na padoku dostała kopa w nogę i zrobiło się zgrubienie i to blisko ścięgna ale już lepiej bo wczoraj lonża była i jak na razie odpukać jest dobrze i nie kuleje.W międzyczasie zdążyła sobie jeszcze rozciąć głowę  🤔 i to nie wiadomo w dodatku o co, bo na padoku ani w boksie nie ma nic takiego o co mogłaby zachaczyć...  
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 12:28
łooo ale ekstra Kilson na sznurku wyglada!
zwłaszcza w galopie!


Dzieki, chodził naparwde super, galop przez nózkę, zmiana tempa czy chodów bezproblemowo, kierownica tez całkiem przyzwoicie działała , byłam w cięzkim szoku.

niestety z galopu mam bardzo kiepskie zdjecia, słonce zachodzilo i byla niesamowita mgła jak widać więc reszta jest naparwde juz mega nieostra. Mam jeszcze 2 z galopu doświetlone lampą to wstawię jak sie wgrają.
wątek zamknięty
Brzask uwielbiam Was oglądać🙂 (Ciebie i rudego)

efka ile konio ma wzrostu?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 13:20
mOniSk4 ok. 172 cm 🙂
wątek zamknięty
efka uuuwielbiam konie od 170cm wzwyż... pewnie dlatego, że sama mam 180 i na niższych wyglądam po prostu śmiesznie... no i najgorzej, że mój ma ok 167..😀
Świetnie się prezentujecie🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 13:31
efka uuuwielbiam konie od 170cm wzwyż... pewnie dlatego, że sama mam 180 i na niższych wyglądam po prostu śmiesznie... no i najgorzej, że mój ma ok 167..😀
Świetnie się prezentujecie🙂


To tak jak ja - też uwielbiam wysokie konie 🙂 moja poprzednia kobyła też miała 170 cm ale była zdecydowanie smoczyskiem z wielką głową (avatarek), natomiast Ritek jest smukły i długonogi 🙂
wątek zamknięty
Ja też mam dużego konia i raz wydaje mi się, że wyglądam na nim nieproporcjonalnie, a innym razem, że jak najbardziej ok  🤔

Tutaj jakaś za mała jestem:
[img width=640 height=480][/img]

A tu już lepiej:
[img width=640 height=480][/img]

Co myślicie- za duży czy nie za duży  😀? Ma troszkę ponad 170 cm.
Brzask, ale mi narobiłaś chętki na jazdę na sznurku! Chyba wypróbuję niedługo, skoro już na oklep w teren pojechałam to nic mi nie jest straszne  😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 14:15
no co ty jaki za duży :P fajny właśnie 😀
wątek zamknięty
efka poprzednio jeździłam na koniu co miał ponad 175cm.... później jak się przesiadłam na ok 167cm to nie wiedziałam co z robić z łydkami...😀

Dzionka na pierwszym zdjęciu inaczej siedzisz, chyba masz krótsze strzemiona i coś dziwnego dzieje Ci się z czaprakiem... może przez to wizualny efekt jest taki, że wyglądasz na malutką na swoim koniu🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 14:21
dzieki za mile słowa.

apropo wzrostu to mi zawsze trenerka mowila ze sie wierzba do kucyka dorwała czyli ja -172 i Killer kolo 155cm


wątek zamknięty
My wyglądamy tak:





I jak Wam się widzi ta dysproporcja?🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 grudnia 2008 14:46


Rewelacja 😜
efka zawsze uwielbiałam Ritordosława, a że Ritka mało jego zdjęć wstawiała, to dobrze że Ty nadrabiasz 😉
m0niSk4 wg mnie gdybyś wydłużyła strzemiona lepiej by wyglądał cały obrazek 🙂
wątek zamknięty
A mi się wydaje, że jeżeli ktoś nie ma ambicji dojśća do bardzo wysokiego sportu to przede wszystkim liczy się zgranie z koniem. No cóż Hawana też by mogła być ze 3 do 5 centymetrów wyższa 🙂 ona ma 160 a ja 169.
[img width=640 height=480][/img]
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 grudnia 2008 14:51
Brzask
Piękne te zdjęcia 😜
Ostatnie mnie rozbroiło  😍

wątek zamknięty
Raven nie wydłużę, bo ciężko mi się skacze w dłuższych niestety...
wątek zamknięty
m0niSk4 ja swojego na wszelki wypadek nie mierzę, a już na pewno nie bez podków 😉
Ja mam 176cm, a Winek 158, wygląda to dosyć śmiesznie, ale co zrobić 😉 Fakt, że dużo lepiej siedzi mi się na większych koniach.

wątek zamknięty
T&N, Brzask - ale wiecie pewnie jak super wyglądacie z tymi dłuuugimi nogami na mniejszych koniach?
wątek zamknięty
T&N do tego siodło ujeżdżeniowe...;D ale wyglądacie na prawdę ładnie! Myślałam, że jesteś niższa🙂
Ja jak kiedyś skakałam na konikach polskich, to przeszkody strącałam nogami, więc najgorzej...;p
dodam, że to było ładnych parę lat temu, więc mogłam mieć kilka cm mniej...
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 grudnia 2008 15:24
Witam po przerwie 😉
widze, ze duzo sie u was dzieje, ostro trenujecie i idziecie na przod-super!
U mnie i u rudego jakis zastoj, na razie wiecej pracuje z nim z ziemi-lonza, troche na sznurkach bo jakos tak checi do jazdy male, mam nadzieje, ze przejdzie mi to...
chociaz on nie wydaje sie tym zalamany 😁, w stajni i tak jestem codziennie, a ze czasami poczochram tylko koniska, posprzatam im itp, to jest im tylko na reke(kopytko) 😀
Co do za malych koni, to ja nie widze u nikogo z Was zadnych razacych dysproporcji.a tak sie sklada, ze te male maja w zamian WIELKIE serduszka 😉

a to moja mala kulka Etna-153cm wzrostu, a walecznosc i serducho jak od jakiegos mastodonta 😁 😜


wątek zamknięty
A ja mam konia, który ma 162cm w kłębie. Ja mam ok. 162 cm wzrostu - mimo to, uważam, że powinnam mieć ciut wyższego konia.

Na szczęście rekompensuje mi to masą, i wiele ludzi mówi, że wygląda pode mną jak smok. Potem witają się z nim, widzą go na żywo, i wszyscy! Ale to wszyscy nie kryją zaskoczenia: Myślałam/em że on jest większy! Albo: kurde, ja myślałam/em że on jest sporo wyższy!  😲

A prawda jest taka, że jak go kupiłam to ważyłam bez mała 70kg ( 68-69kg  :icon_redface🙂 a on ważył ok. 500-520kg. Z przeliczeń, ile powinnam ważyć aby być dla niego optymalnym ciężarem wyszło, że jestem w górnej strefie. Więc ja schudłam ok. 10kg, z tym, że on - odkąd go mam - nabrał masy, i teraz waży ok. 620-640kg  😍

Teraz przelicznik wahnął nam się mocno w dolne rejestry i wreszcie czuje się dobrze, wręcz najlepiej, odkąd siebie mamy. Tak jak teraz, jest idealnie  😅
wątek zamknięty
Sierra nie będę oryginalna, ale.... myślałam, że on jest wyższy  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.