Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
18 października 2011 08:29
aaahahahaha  🙂 🙂 🙂 🙂
wątek zamknięty
Burza,  a gdzie teraz stoicie:>? nie jestem w temacie, pamiętam,że ostatnio miałam wpaść na zdjęcia do Wyręby, ale jakoś nie wyszło...:P
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 października 2011 10:17
aaaa dostałam foty od szemrany!!!!  💃 💃 💃

zaciesz w drodze do konika



idziemy się uczyć



uczymy się rollkuru  😎



poznajemy świat



akceptujemy trzymanie nogi



a tu mój drogi będzie siodło 😉



troche biegamy



i różne gry i zabawy dla dzieci



sorry za ilość  😡
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 października 2011 10:28
efka rewelacyjny młodziak! Prześliczny i taki jak lubię najbardziej- duży, męski 😍 😍 😍
wątek zamknięty
efka, jest świetny! I bardzo pozytywne te Wasze zdjęcia.
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 października 2011 10:40
dzięki dziewczyny 🙂 zabawa jak w przedszkolu 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 października 2011 14:59
odzyskałam internet więc po przerwie witaj kąciku 🙂 Nadrabiam zaległości...

Efka-przeswietne to Twoje spełnione marzenie  😜
Koniczyna-fajnie z Tobą ma to Twoje konisko  😉
xxmalinaxx-Muskat kwitnie, daj jakies fotki z zawodow  🙂
Mąka-życzyłabym sobie wiecej tak ujezdzonych koni rekreacyjnych. Sama wiesz ile wkładasz w to serca i zaangażowania, a nie kazdego konia da się wpisać od razu w idealne ramy,  każdy kon wymaga innego rodzaju pracy.Pamietam jakis wasz wczesniejszy filmik i bez porównania  😉 Oby tak dalej.
rtk-trzymam kciuki za szybki powrót to zdrowia i oby nic Wam juz wiecej nie przeszkodziło w trenowaniu, startowaniu i wygrywaniu  😉


My z Rudym powolutku sie bujamy i jest całkiem miło.Udalo sie nawet zaliczyć wyjazd do Trenerki. Bałam sie, ze po 5 miesiacach przerwy  bedzie totalna katastrofa, ale nie było az tak dramatycznie. Są rzeczy do poprawki, dostalismy rady i polecenia, bedziemy pracowac ciezko i wytrwale zeby było lepiej, ale są też rzeczy ktore udało sie w domu pozytywnie przepracować i nie zmarnować tych miesiecy. Znowu mam motywacje by jeździć i rzeźbić  🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 października 2011 15:02
efka no nie będę oryginalna, ale Krzysio jest cudowny!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 października 2011 15:53
milusia, masz jakieś zdjęcia z sesji treningowych? 😉
wątek zamknięty
efka, ma ma, choć jakością halową nie powalają
wątek zamknięty
efka Jej, ale masz pięknego konia  💘  💘  💘 Za każdym razem, jak tylko wstawiasz zdjęcia, to jest on jeszcze ładniejszy!

Moja już od dziś może wracać do pracy po zapaleniu węzłów chłonnych. Ale jak pojechałam do stajni i zobaczyłam, że ma lekko spuchnięte miejsca w które dostała antybiotyk, to wzięłam ją tylko na chwilkę na lonże i na spacerek. Za to druga paskuda fajnie chodziła  🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 października 2011 17:02
Efka-dzieki Fantazji  :kwiatek: , której sie chciało wstac w niedziele o świcie  😉 mam kilka fotek. Z soboty nie mam nic.


wątek zamknięty
milusia, fajnie Wam. Burżuazja wozi się na hali 😎.
wątek zamknięty
Aaa, ja już swoje zdanie wyraziłam. Jak znajdziesz w boksie jakiegoś chudego wypierdka, to pamiętaj, że Twój rudy jest w doobrych rękach 😉
wątek zamknięty
Efka mi też się Twój Krzysio podoba. Ale najbardziej powalające jest jego spojrzenie, takiego niewinnego łobuziaka. Słodziak z niego.
Milusia pasuje Wam ta hala! A kiedy planujecie jakieś zawody pojechać, nie podwórkowe? Matadore będzie miał dobrze od piątku, bo na reszcie będzie miał towarzystwo. A tego mu brakuje najbardziej.
I takie jeszcze jedno zdjęcie wrzucam
wątek zamknięty
milusia, a tam o świcie.... jeszcze ciemno było 😉  😁
takie wycieczki mi się podobają 😀
wątek zamknięty
milusia, ale ładnie wyglądacie, z resztą jak zawsze! 🙂 Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej nogi 😉 A Ty się nie przejmujesz i popylasz, zawody, treningi... Wasza jazda zawsze wygląda tak lekko, nie siłowo, jakbyś piórka zamiast wodzy trzymała 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 października 2011 09:41
ankers-haha uwielbiam Twoje teksty  🙂 Burżuazja to się wozi pod torami  😜
epk-juz ja widziałam w ZNK tego ,,chudego wypierdka"-chetnie takiego przygarne  🙂
No i kiedys specjalnie zrobie sobie wycieczkę do Wro żeby Ci wlać w tyłek za te głupoty które wypisujesz o sobie i Dylu Babo jedna  🤬 Jestescie super, tym bardziej ze widziałam was tez w ruchu  😉 i zdania nie zmieniam  :kwiatek:
Koniczyna-ja mam wrazenie, ze lepiej się komponujemy w scenerii lesno-polnej  😉
A zawody? Nie mam jakos parcia na nie.Wolę wydać pieniadze i czas na wyjazd na treningi, zawodowców z nas i tak juz nie będzie, a nauka jazdy na Rudym daje mi tyle satysfakcji, ze na razie startów nie planuje(a i na to i na to finansowo nie dam rady teraz).Chyba, ze uda sie zgrac to razem-trening i przy okazji zawody, to moze, moze...  😉
Fantazja-mi też  😉
Kenna-bardzo mi miło  :kwiatek: Staram sie by to tak wygladało ale często robię rózne głupstwa i błędy.Duuużo pracy przede mną  😉
A Wy widzę(ZNK) fajnie się dogadujecie i w Tobie tak jakos wiecej wiary w siebie niz kiedyś  🙂

Dodam jeszcze jesienne fotki od Fantazji z 11. października



wątek zamknięty
milusia, drugie foto to moje ulubione  😍  😍  😍
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
19 października 2011 11:56
efka, widać że się z młodym dogadujecie 😀 przystojniacha z niego 😉
milusia, chyba nie muszę nic dodawać apropo Twojego kasztana: 😍
wątek zamknięty
Wsiadłam na moją kobyłkę w końcu! 1,5 miesiąca jej nie widziałam! Chodziła jak marzenie! 😉  😍 Po prostu cudownie. 😉 I ze źrebaczkiem też wszystko dobrze, ciąża przebiega bez zastrzeżeń. 😉
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
19 października 2011 14:28
milusia twoj kasztan po prostu 😜 😍
efka twój młody jest po prostu boski 😍 😍
wątek zamknięty
efka przecudowny młodziak! Naprawdę śliczny i taki "sympatyczny z pyszczka". Trzymam kciuki za Waszą współpracę i czekam na kolejne fotki  😍
milusia miło słyszeć dobre wieści od Ciebie. Wyglądacie super ze Zwiastunem.
A co do zdjęć moich i Muskata, wkrótce się coś pojawi  :kwiatek:
Koniczyna piękne jesienne foto 🙂
gryglodor świetna siwka. Na pewno źrebak będzie prześliczny.

Wsiadłam dzisiaj na Muskata, pierwszy raz od sobotnich zawodów. Chodził idealnie po prostu.
I teraz jestem chora, ledwo żywa, ale... o matko, jaka szczęśliwa!
Kocham swojego konia  😍
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 października 2011 22:43
Kącik na drugiej stronie? Jak to się stało!
efka Krzysio jest nieziemsko przystojny, nie mogę się doczekać go pod siodłem  💘 Jest taki wysooki i szczupły🙂
Milusia nawet jakbyś miała mieć dość ochów i achów na temat Zwiastuna, to powtórzę się po raz kolejny-jest rewelacyjny! Zazdroszczę Ci go  😜
A Książę miał przymusowe wakacje przez półtora tygodnia, bo ja się rozłożyłam. W sobotę pojechałam i wsiadałam to sobie dokopałam, ale na szczęście już jutro jadę  💃 I mam zamiar pojechać w teren, albo zrobić coś, co sprawi mi podobną frajdę  😁
wątek zamknięty
efka ale cudnie pozytywne zdjęcia🙂😉)

Milusia a wy jak zwykle pięknie się prezentujecie i w ogóle nie widać, że meliście przerwę w treningach🙂

A u mnie również pozytywnie jeżdżę, uczę, lonżuję młodego i jest fajnie chociaż charakterek zaczyna pokazywać, ale to dobrze bo ja lubię wesołe konie 😍 Dzisiaj nawet już na stępa na niego wsiadłam🙂 Zdjęć mam sporo, ale nie chcę Was zanudzać więc narazie dwa z soboty:


wątek zamknięty
Magdzior, a coś z wsiadania? 😀 fajny chłopiec!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 października 2011 13:23
Dzięki dziewczyny za miłe słowa  :kwiatek: póki co zupełnie się z niczym w jego sprawie nie śpieszę - weekendowo "pracujemy" - czytaj: uczymy się cywilizowanych zachowań a tak poza tym on biega całe dnie z kolegami po wybiegu i je.. on duuużo duuużo je  😁 😁 😁 apetyt ma jak smok.

milusia to że jest Krzysio to m.in. Twoja zasługa  :kwiatek: 🙇 bo zmotywowałaś mnie w pewnym momencie bardzo!
wątek zamknięty
Magdzior, a to taki Twoj Twoj?
wątek zamknięty
milusia dopiero teraz doczytałam o Twoim złamaniu nogi, to było w lipcu? czyli tak po około 3 m-cach zaczęłaś już tak w pełni jeździć? Pytam, bo 2.10. złamałam nogę  w 3 miejscach🙁 - przez nadepnięcie konia) i Twój przykład napawa mnie jakimś optymizmem, że może w styczniu zacznę wsiadać na moją siwkę, która teraz tylko tyje i lata szczęśliwa po łące; Po jakim czasie mogłaś już chociaż wsiąść na stępa?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 października 2011 14:28
Magdzior, a on był zajeżdżony czy go sama pierwszy raz dosiadłaś? 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.