Gdzie się podziewają?

wawrek różnie to w życiu bywa, coś sprawiło, że postanowiła zrezygnować akurat z volty. Mnie też ciekawi dlaczego, ale widać miała powód. Może nawet kompletnie z voltowiczami nie związany, kto wie. Więcej czasu, zmiany... Ciekawe, czy kiedyś wróci 🤔
To trzeba podawać powód rezygnacji z uczestnictwa w forum/z pełnienia funkcji moderatora? Nie można sobie po prostu powiedzieć 'nie i nie wasza sprawa dlaczego'? 😵 Chyba nie jesteśmy tutaj związani umową o pracę? 😲

Nie no, pewnie, że nie. Jednak caro była tu baaardzo długo i w pewien sposób tworzyła voltę, więc sporo osób będzie się teraz po prostu zastanawiać co i jak.
Zadziwia mnie taka zaborcza postawa, przecież to sprawa caroline, nie chciała wyjaśniać, to trzeba to uszanować, a nie rościć sobie jakieś dziwne prawa do.. no właśnie, do czego? 🙄 To chyba tyle w tym temacie 😉
To raczej nie jest problem wścipstwa czy źle pojmowanej ciekawości, a raczej zwykłego szacunku do znajomych/przyjaciół, z którymi miało się tak wiele do czynienia.
Rozumiem, że forum to jest znaczna część waszego życia i dlatego też niemożliwością jest podtrzymanie kontaktu z caroline inaczej niż poprzez re-volta.pl 😁

Sporo ludzi znika z forum bez zbędnego larum i podnoszenia emoji. A zresztą caroline logowała się nie tak dawno temu, nie usunęła konta, więc w ogóle nie rozumiem skąd takie zamieszanie.

Miłego dnia :kwiatek:
Logowała się, by wywalić galerię. I nie jest zwykłym userem. Ja osobiście też nie zamierzam dociekać co się stało.
Również miłego :kwiatek:
Ła! a ja się zastanawiałam, dlaczego od dłuższego czasu moderacja jakaś taka... rzadsza?
Imo - nie poradzicie sobie we dwójkę (na pewno we dwójkę? równo?) Forum sprawia wrażenie... lekko zaniedbanego. Przez "wierchuszkę" 😁 Szczęśliwie specjalnych burz nie ma. Jednak trafnych ingerencji przybrak 🙁
A może moderacja personalna jest zbędna? Skoro userzy sami tak dobrze pilnują wszystkiego? włącznie z natychmiastowym wytykaniem wielkości zdjęć? Tzn opcja - im mniej moderacji, tym spokojniej na forum wydaje się prawdopodobna 🙂 Pytanie tylko, czy spokojne forum - to fajne forum? ale z kolei do tego moderacja nic chyba nie ma?
Co do caro - cóż, nawet prezesi wiekich korporacji odchodzą - bo chcą odejść. Time is changing.
A ja mam ochotę zawołać "Caaaaaroooo, wróóóóć!"

Mam wizję, że wszyscy normalni uciekną, a forum zostanie zaatakowane przez quniorstwo 🏇

Ja tam interpretować nie chcę, każdy ma prawo odejść bez tłumaczenia się i już. Tylko szkoda, że to właśnie Caro, no ale cóż, do forum się jej przecież nie przykuje. 😉
A Ushia gdzie zaginęła? Już dawno nie wpadłam na żadnego jej posta 🙁
Na forum bywa - ostatnie logowanie 23 czerwca, ale fakt - nie pisała od kwietnia. Może na PW odpowie?
No tak, zapomniałam o sprawdzeniu logowania. Nie mam żadnej sprawy, po prostu brakuje mi jej postów: opanowanych i rozsądnych.
A no... nic dziwnego, że brakuje. Na forum jest, mam nadzieję, że wróci do pisania.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
01 lipca 2011 12:13
Tez mi brakuje Jej postów. Czytałam je z zainteresowaniem 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
10 lipca 2011 13:10
Sankaritarina, więc wołaj 😉
Dżizas, jeden użytkownik w tą jeden w tamtą. ludzie odchodzili i wracali..
to tylko forum..
przynajmniej nie zrobiła wokół siebie szumu zakładając wątek odchodzę z forum

będą nowe wybory moderatorów?
a W&W (Wenecja)?
co z nia?
A gdzie Czarnapanda ?  😕 Na starej volcie było jej duzo i miło... Wiem,że wyjechała do Libiąża,w rodzinne strony.A co dalej? Do nas tu nie wróci?
Anderia   Całe życie gniade
16 lipca 2011 20:43
Co z użytkowniczką Likier?
Gillian   four letter word
16 lipca 2011 23:45
pewnie dalej szyje pady ale z dala od r-v 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2011 16:56
Pewnie, że szyje tylko już nie ogłasza się tu. Za dużo reklamacji było.
fbl'a też jej zawiesili... coś nie ma dziewczyna szczęścia...
Ja tęsknie za  Constantią - ktoś wie co u niej słychać?  👀 Zupełnie zamilkła od pewnego czasu....
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2011 13:03
fbl'a też jej zawiesili... coś nie ma dziewczyna szczęścia...


a nieprawda, fbl działa 🙂
mi nie, może jakiś osobisty zakaz konkurencji  😁 😁 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 października 2011 10:40
Co się dzieje z Polonez?
ash   Sukces jest koloru blond....
21 października 2011 15:12
zapytam tu, bo też jestem bardzo ciekawa! Co z Gniadoszką?
Wie ktoś co z Hipką2? Zaadoptowała/Kupiła kiedyś bardzo zaniedbanego, karego kucyka, którego nazwała Drops; przestała się odzywać.
Pamięta mnie ktoś jeszcze?  😉
Postanowiłam tu zajrzeć, pomimo, że odkąd wyjechałam za granice nie mam w ogóle do czynienia z końmi ( 🙁 ) i  myślę stąd ta moja absencja na forum.
Aczkolwiek miło jest poczytać co u kogo się dzieje tzn. u osób, które znam/pamiętam bo widzę dużo nowych użytkowników 🙂
Ponia   Szefowa forever.
19 grudnia 2011 15:17
rainbow,  myślałam ostatnio o Tobie! zastanawiałam się co u Ciebie, gdzie się podziewasz 😉
cieciorka   kocioł bałkański
19 grudnia 2011 16:09
rainbow, pewnie, że pamiętamy 🙂
a z końmi nic a nic?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się