Stajnie na Śląsku

TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
05 grudnia 2011 13:29
Stajnia  Aura


www.stajniaaura.eu 

ktoś  stacjonuje? Jakie opinie ?

Czy ktoś wie coś na temat stajni w Sączowie gdzie instruktorką jest pani Agnieszka/zresztą kiedyś pracująca w Piekarach w stajni Pod Lasem?Słyszałam super opinie,ale nie potrafię znaleźć żadnych konkretów,zależy mi na adresie stajni lub ewentualnym numerze tel!
Nie da się tu chyba usuwać postów.
Przepraszam jesli kogokolwiek uraziłam.
Dlatego też napisałam że "słyszałam" o tym a nie napisałam że wiem.
Z tego co się orientuję to raczej ona zrezygnowała z tej stajni, bo atmosfera stała się nie do zniesienia.Plotki i ploteczki zajazdu myśliwskiego...wylęgarnia opowieści dziwnego pochodzenia/ z resztą często bardzo obrzydliwych..Aga prowadziła jazdy przede wszystkim na wysokim poziomie , potrafiła przekazać wiedzę i dlatego szukam na nią jakiegoś namiaru
Ja mogę polecić z czystym sumieniem stajnię Orlando w Sączowie..jeżdżę tam od samego początku i naprawdę uważam,że chyba lepiej już być nie może🙂
Jeśli będziesz chciała więcej szczegółów to na pw


Libia o tę stajnie ci chodzi? może napisz do tej cytowanej dziewczyny
Przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłam.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Too ciekawe,bo aferę z siodłem przypisywano ostatniej z instruktorek.Cierpliwa owszem nie była /kiedy właścicielka nie wypłacała im pensji kolejny raz z rzędu🙂/byłam z resztą świadkiem takich sytuacji.Dwójka dzieci od moich znajomych jeździła wyłącznie u p.Agnieszki,właśnie ze względu na podejście i cierpliwość/z dniem jej odejścia ze stajni również oni zrezygnowali z usług zajazduNa temat Agi powstawały legendy  właśnie za sprawą między innymi ostatniej z instruktorek i smutne jest,że takie osoby jak Ty nadal rozpowiadają głupoty z resztą publicznie.Numer tel. już zdobyłam od Nigerii.
Stajnia Orlando w Sączowie 😀
Oho, "uderz w stół"...

kaszak, Pod paragraf zaraz może się nadać Twoja wiadomość jako pomówienie i groźby. Leach nie powiedziała nic konkretnego, wyraziła własne doświadczenia i chyba miała do tego prawo, co? Nie żyjemy w głębokiej komunie, żeby nie móc wyrazić swojego zdania. 👿
Ja bardzo chwale stajnie u Michała Siedlaczka, w Rybniku.  świtetna obługa towarzystwo okej podłoże super 😉))
dobra stajnia jest w częstochowie "Lambada"
miła atmosfera, miłe konie, możliwość dzierżawy konia, świetni trenerzy a i poskakać sobie można  😉
w razie pytań na priv  👀

Miła atmosfera? Miłe konie? Świetni trenerzy?
Czy mamy na myśli tę samą stajnię?
Przez tą ''miłą'' atmosferę połowa ludzi wyniosła się do innych stajni w mieście.
Konie , ot takie rekreacyjne tuptusie. Trenerzy raczej nie, chyba wszyscy mają tylko uprawnienia instruktorskie jeżeli dobrze kojarzę.  😎
Z twoich postów wynika, ze jesteś po prostu zauroczona lambadą,główną instruktorką tej stajni oraz Orinem i w ogóle jednym słowem my little pony, więc wydaje mi się , że nie jesteś obiektywna w ocenie tej stajni.
Ale fakt trzeba przyznać, że na dzień dzisiejszy ta stajnia ma najlepsze zaplecze do jakichkolwiek jazd i treningów, chociaż niektóre ''szczegóły'' pozostawiają wiele do życzenia.
Pozdrawiam 🙂
Czy ktoś zna tą --> http://www.lasowisko.pl/ stajnię?
Chciałabym się skontaktować a numer na stronie nie odpowiada.
Z góry dziękuję :kwiatek:


Ja znam a może raczej poznaję bo stoję tam od poniedziałku z moim Kaszmirem. W tym momencie raczej niema już wolnych boksów.
dziewczyny Stajnia król med ktoś coś wie, czy mają pensjonat

albo jakaś inna stajnia w okolicach Zawiercia z pensjonat który przyjmie klacz ze źrebakiem
Królmet nie ma jako takiego pensjonatu, klaczy ze źrebakiem nie przyjmą na pewno. To prywatna stajnia, w której stacjonuje John Gunvar Knutsen
equi.dream, Nie ma jako takiego tzn. jaki ma pensjonat? Przyjmuje tylko ludzi chcących trenować?
karesowa   Rude jest piękne!
10 grudnia 2011 17:41
Kiedyś w ogóle nie przyjmowali koni w regularny pensjonat. Przez pewien czas stała zawodniczka ze swoją stawką koni, ale to na innych zasadach. Można przyjechać na konsultację z koniem, oddać konia w trening, ale pensjonatu dla "ludzi z ulicy" którzy przyszli i chcieli wstawić konia nie było, coś jednak mogło się zmienić bo pracowałam tam 3 lata temu.  To stajnia typowo sportowa i żadna inna forma działalności nie była tam prowadzona.Epikea A co do klaczy ze źrebakiem... jakie masz wymagania, znam chyba wszystkie stajnie w okolicy Zawiercia na pamięć, może mogę coś polecić.
Aha, rozumiem. 🙂 Dzięki za informacje.
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
18 grudnia 2011 19:42
przyjmuję wszelkie info o stajniach, które szukają właśnie instruktora. tak, wiem... jest środek zimy, martwy sezon etc... ale akurat teraz kończy mi się umowa w pracy 😀. raczej okolice Zbrosławice- Tarnowskie Góry- Lubliniec. aczkolwiek mam tak wynajęty dom, że ewentualnie Świerklaniec/ Piekary Śląskie też.
Informuję, że hala w "Stajni na Górce" w Marklowicach już stoi. Kiedy byłam tam 17. brakowało jedynie "drzwi", które by ją zamknęły. Hala jest blaszana.
witam wszystkich 🙂
ze tak sie dolacze stajnia mosir jest wlasnoscia prywatna i jest wystawiona na wynajem w biurze nieruchomosci http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/obiekty/zabrze/obiekt-do-wynajecia-maciejow,16484781.html

a w czechowicach zmienia sie tylko zarzad z turu na mzuk wiec stajnia dalej bedzie funkcjonowac dalej bedzie miejska tylko pod innym zarzadem🙂Pensjonat 600zl z hala lonzownikiem i dobrym podlozem na manezu🙂i plany na dalszy rozwoj sa wiec jest ok🙂
a co do szalszy znajoma tam wlasnie pracuje i zdementowala mi plotki zeby zekomo cos sie tam dzialo no chyba ze o tym pracownicy tam na miejscu nie maja zielonego pojecia a dzieje sie to za ich plecami...
Livia   ...z innego świata
20 grudnia 2011 08:13
madziara, czyli w MOSiRze nie ma teraz żadnych koni? Bo chodziły słuchy, że prywatni zostali tam na miejscu 🙂
Co do TURu to ciekawa jestem, jak zmiana zarządu wpłynie na warunki stajniowe i ceny jazd.
Livia
W MOSIRZE sa 3 prywatne konie. i nic wiecej 😉
ze tak sie dolacze stajnia mosir jest wlasnoscia prywatna i jest wystawiona na wynajem w biurze nieruchomosci http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/obiekty/zabrze/obiekt-do-wynajecia-maciejow,16484781.html


Stwierdzenie, ze tam jest hala "do jazd" to jest wielkie naduzycie. No chyba, ze cos sie zmienilo od czasu mojej ostatniej wizyty, bo wtedy to hala owszem byla, tylko jezdzic sie w niej nijak nie dalo.
Stajnia  Aura


www.stajniaaura.eu 

ktoś  stacjonuje? Jakie opinie ?




Byłam tam ostatnio zobaczyć jak wygląda sprawa z pensjonatem. Więc cena to 860 za duży i chyba 600 za mały boks, konie były na wybiegach (dzielone kwatery), w stajni czysto, mają dwie hale (ale niestety małe). Co mnie zniechęciło do przeprowadzki to jakaś dziwna atmosfera, przy rozmowie z właścicielką (?) były dwie dziewczyny, które wymieniały miedzy sobą dziwne spojrzenia, także nie jestem przekonana co do tamtejszej atmosfery. Odniosłam też wrażenie, że im chyba za bardzo nie zależy na powiększeniu liczby pensjonatowych koni.
Sam ośrodek fajny, atmosfera dziwna. No ale jak komuś nie przeszkadzają plotki, ploteczki i przyciężkawa "aura" to jak najbardziej.
Livia   jakies konie tam stoja ale to nie zmienia faktu ze stajnia jest do poddzierzawy jedno drugiemu nie przeczy w sumie to zawsze jakis zysk zanim znajdzie sie nowy dzierzawca ktory to poprowadzi. A w turze sie zobaczy jak bedzie w sumie to juz nie jest zle warunki spoko nikt ci na rece nie patrzy jak dorzucasz sama siana czy slomy latem jeziorko mozna super czas spedzic a cena 600 raczej juz nie spotykana w stajniach z hala🙂
Livia a co do cen jazd rekreacyjnych 20 zl w karnecie a 25 zl bez karnetu chyba mowi samo za siebie takiech cen nie ma w okolicy zbrosy lukasyna i tym podobne biora po 30/40 zl za godz.

edytuj posty!
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
20 grudnia 2011 20:26
Co do MOSIRu w Zabrzu to:
Na początku grudnia stało jeszcze 7 koni w pensjonacie. Z tym, że jeden z nich to chyba mosirowy dziadek, który ma tam dożywocie. Ale ponieważ podnieśli cenę pensjonatu, to może się wszyscy z stamtąd zabierają/zabrali.

Hala jest, tylko podłoża brak 😉 Rzeczywiście zupełnie nie da się tam jeździć.

Wygląda na to, że MOSIR po tym, jak Kowalscy się wycofali, oddał sprawę w ręce biura nieruchomiości, żeby obiekt wydzierżawić. Oczywiście biuro musi swoje na tym zarobić.
nie dziadek, a "dziadka" 😉 w sensie kobyłka 🙂😉 i tez jest prywatna 😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
20 grudnia 2011 20:48
A to sorry. Babcia 😉 😀
czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś trenera uj. w okolicy Gliwic?
Livia   ...z innego świata
21 grudnia 2011 11:38
ElMadziarra, madziara, dzięki 🙂
Pytałam ogólnie, ceny mnie nie interesują bo jeździć ani w jednej, ani w drugiej nie zamierzam 🙂

A na Czechowicach cały czas stajnię prowadzi ta sama osoba?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się