Końska rewia mody cz. 3

caroline   siwek złotogrzywek :)
23 grudnia 2008 15:40
na siwku to mógłby być odcień strażacki 😉
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
23 grudnia 2008 16:41
Ja lubię czerwony na moim siwym:-)
wątek zamknięty
Koniczka nie wstawiaj tego padu bo pękne z zazdrości!  😍 💘 😜 piękny jest i Grom w nim przecudownie wyglada!!!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 grudnia 2008 17:19
Caroline ale Quanta pisała to w kontekście gniadulców 😉
wątek zamknięty
Koniczka, dla mnie to jest właśnie takie żywe bordo, ze starszej kolekcji Anky - mam w tym samym kolorze kantar. U mnie w stajni jest taki czapraczek - jest mrau  😍 Jak się jeszcze kiedyś objawi, to na bank będzie mój.
Wóz strażacki to imho z ostatnio wydanych Ankopadów China Red. Wizualnie mi nie leżał zupełnie - tzn. do koni, bo w ogóle to każdy kolor może być niegłupi ;P

A ja dziś kupiłam polarówkę Nicki karmelową i czaprak Euro-stara Stripe in z nowej kolekcji. Heh, nie sprawiajcie sobie nigdy kucyków, bo kucyki psują...
(tak, wiem, jestem kopnięta, demencja starcza, delirium tremens, na pewno jest jakaś racjonalna przyczyna zakuPONYholizmu...)
wątek zamknięty
quanta, ja ostatnio w książeczce dla dzieci zauważyłam, że Pony jeżdżą na łyżwach, także szykuj się na kolejne wydatki... 😉

Ja takiej oczojebnej czerwieni nie trawię w ogóle, na koniu tym bardziej, ale taki głęboki, krwisty odcień jak najbardziej. No i borrrdo...
wątek zamknięty
Poszukuję owijek w kolorze różowym ale... zależy mi na owijkach polarowo-elastycznych i chodzi mi o jasny różowy (coś jak owijki lami-cell elegance tylko pol-elast). Pomożecie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
zaldi  w equiversum
wątek zamknięty
quantanamera ślicznie w tym bordo. wogóle siwek w bordo czy czerwieni ładnie wygląda
wątek zamknięty
dziewczyny ratujcie !
przymierzam sie do nowego czapraka. najchetniej bym wziela jakiegos cottona Eskadrona albo HKM-a (bo najtansze a fajne :P )
pomozcie jaki kolor wybrac 🙂
kolorki HKM-ow
http://www.okser.pl/sklep/7381-hkm-czaprak-drobnopikowany-z-lamowka-p-512.html


kon zima wyglada tak :

a latem tak :



co polecicie ?  🙄
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
23 grudnia 2008 19:11
może błękit albo jasno zielony?
ciżko powiedzieć, jakoś nie przemawiają te HKMy do mnie jak tu patrze ;-)
wątek zamknięty
FIN zaldi z equiverun Ja je mam i są świetne. Fajny kolor dość porządne polecam ^^
wątek zamknięty
Manta - blekitny jakos do mnei nie przemawia xP a ja bardziej w ciemno zielonym gustuje 🙂 ale swojego boskiego Pessoa ciemnozielonego oszczedzam na specjalne okazje  😜
wątek zamknięty
Manta  moze i do ciebie nie przemawiaja bo nie miałas ich w rękach  😎

to sa bardzo fajne czapraki , Angeel przeciez co do koloru to sama musisz wybrac bo  nie wiemy co lubisz

lila jest ładny , pistacjowy
wątek zamknięty
Angeel z HKM to może któryś z tych

to jest chyba zielony

a to jest lazur

albo właśnie zieleń trawiasta
wątek zamknięty
mysle tak nad szarym HKMem. tylko tym ciemniejszym. i straaasznie mi sie podoba wine eskadrona , no ale bordowy juz mam... i nici rudy... 🙄 ale za drogi  😤
wątek zamknięty
Angeel, mi sie takie masci podobaja w blekicie / szarym / rudym / rozu / gleboikm niebieskim / brazie / bezu.....
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
23 grudnia 2008 19:29
Manta  moze i do ciebie nie przemawiaja bo nie miałas ich w rękach  😎




ano =P dlatego napisałam, że po tych fotkach ;-)

Angeel - ja akurat też błękitnego nie lubię ;-) ale napisałam, co może pasować, biorąc pod uwagę, że inni ten kolor lubią ;-)
wątek zamknięty
Jak chcecie kupować te drobnopikowane HKM'y to proponuję napisać maila do TOEN z Allegro (prawdopodobnie toen@o2.pl ale nie jestem pewna). Ona je sprzedaje za 50zł a tu są za 70zł - zawsze jakaś różnica 😉
wątek zamknięty
fin - ja mam za 60 😉 a z allegro jeszcze przesylka wiec bardziej mi sie oplaca sprowadzic do sklepu u mnie w Gdyni 😉


a co powiecie o kolorkach cottonow Eskadrona ?
raczej z tych dostepnych na rynku polskim, nie tych co mozna ewentualnie upolowac na niemieckim ebayu 🙂
wątek zamknięty
aaa, dostałam mój super zestaw różowy  😀 Czaprakw kwiatki i cukierkowo różowe owijasy, boooskie! W drugi dzień Świąt z rana wyjeżdżam, ale mam nadzieję, że uda mi się jutro wpaść do stajni i obfocić mojego ogona, wtedy na pewno wstawię  🙂
wątek zamknięty
dzionka fooooty  😜 😜
wątek zamknięty
skorzystam z okazji ze czekam na rodzinę a bucket zaczął mi działać i wstawię foty  😉  niestety bez owijek bo błoto  okropne u nas i bym nie zdążyła uchwycić koloru
wątek zamknięty
Ciska- szał, szał!! Jak kupowałaś nie byłam przekonana, ale teraz- odleciałam 😀
wątek zamknięty
Ślicznie.Coraz bardziej mi się ten czaprak podoba...chyba w taki zainwestuje 😀
wątek zamknięty
dzieki , mi tez sie podoba  😉
wątek zamknięty
A ja dostałam czarny padzik HH, o taki:

http://www.okser.pl/sklep/3200772-hh-trs-comfort-pad-p-1940.html?osCsid=db76e71bc9908e6f8f6777fa779532cb

jak wrócę do jazd będą fotki na modelce 😉
wątek zamknięty
ciska- aaaaaa!! cudownie!!! mogłam wziąc dla swojej kasztanki, a kurde owijki sprzedałam  👿 😕
wątek zamknięty
a ja mam, a ja mam 😅
i czaprak i owijki, tylko koń kuleje  😕 😕 😕
wątek zamknięty
ja załuje ze owijki Horze kupiłam a nie eskadronowe bo by lepiej pasowały  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.