Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Jeśli chodzi o marstalla, to niektóre fotki na stronie są ładniejsze niż rzeczywistość 😉, aczkolwiek moim koniom to nie przeszkadza - może jutro zrobię kilka fotek marstalla.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 lutego 2012 20:01
Akurat te co widziałam to odzwierciedlają stan faktyczny. Jakby jednak trzeba było innych to mogę zrobić Cornmusli, Haferfrei, Freizeit, Wiesen Fasern, Sinfonie, Naturell i Senior Plus.
Cejloniara , jeszcze raz dzięki  :kwiatek:
Masz racje ,dla spokoju ducha napiszę jeszcze do nich.
Koniczka, nie wchodzi w grę użycie zdjęć producenta, po pierwsze primo nie ma do nich praw autorskich (a to nie każdemu się podoba... np. jeden z producentów końskich szmatek ma obecnie bardzo dużo zastrzeżeń odnośnie treści znajdujących się na forum...) 🙄
Poza tym jeśli chodzi o pack shoty, hm, hm, to trzeba na nie patrzyć z przymrużeniem oka 😉



[sub]Swoją drogą, jakby kogoś ciekawiło więcej pack shotów, to polecam stronkę: http://fishki.net/comment.php?id=32850 - ubaw po pachy [/sub]😁
rosek0- mas pw 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 lutego 2012 08:53
quantanamera, rozumiem, postaram się pofocić co mi w ręce wpadnie 😉
Ja strzelę pasze Competition Dodsona - Mix i Concentrate, mogę też obfocić Build Upa. Mam też dostęp do Staypowera, ale granulatu - chcecie? Oraz coś tam się przewala Spillersa u koleżanki, jest też Sukces - musli i granulat (brrrr, straszny sukces...). Tylko musze dorwać aparat, albo konwalię i jej lustrzankę, to będzie wszystko widać - powiedziała maniaczka, co ogląda w paszy wszystko osobno 😉
A ma ktoś może możliwość zrobienia zdjęcia paszy dodsona Leisure Mix ?  👀
Łaciaty - trzeba się do Brzozy uśmiechnąć, mają w stajni. Brzooozaaa?  😉 Ooo, albo Gru! W każdym razie, duuużo granulatu.
Dajcie przebrnąć przez sesję, poprawię poprzednie fotki  🤬 i może wstawię coś nowego 😉 Jest tak jak pisze fioukova: duuużo granulatu i pojedyncze ziarenka.

Łaciaty a doczekam się Just Grass? 😉 Zastanawiam się czy zostać przy lucernie do maja, czy przerzucić się właśnie na Just Grass póki konie nie pójdą na trawę. Podpowie ktoś?  🤔
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 lutego 2012 15:53
Porobiłam zdjęcia. Wszystko Marstall.
Cornmusli

Haferfrei

Sinfonie

Senior Plus

Naturell

Wiesen Fasern

Freizeit
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 lutego 2012 16:40
Ja obiecuje wstawić do jutra leisure mix, pasture mix, build up mix, staypower, Just grass i co tam jeszcze znajdę 🙂
Dajcie przebrnąć przez sesję, poprawię poprzednie fotki  🤬 i może wstawię coś nowego 😉 Jest tak jak pisze fioukova: duuużo granulatu i pojedyncze ziarenka.

Łaciaty a doczekam się Just Grass? 😉 Zastanawiam się czy zostać przy lucernie do maja, czy przerzucić się właśnie na Just Grass póki konie nie pójdą na trawę. Podpowie ktoś?  🤔





Mam zdjęcie Just Grass ale kiepskiej jakości ...
OT , BRzoza mówiłaś że macie zamówić próbki Just Grassa dlatego nie wstawiałam zdjęc bo myślałam , że już macie . Już lepiej , żebym ja nie myślała  🤔wirek:
Pan Podkowa wziął sobie do serca nasze prośby i wprowadził do swojej oferty lucernę w bardzo przyzwoitej cenie 😅

Łaciaty Dodson szwankuje z próbkami  😎 Mam nadzieję, że Gru zrekompensuje to pięknym zdjęciem i krótkim opisem  :kwiatek:
A ja mam pytanie , która pasza lepsza waszym zdaniem : Pasture Mix czy Leisure Mix dodsona ?
I dołączam się do pytania Brzozy  😉
Brzozagdzie widzisz lucerne na stronie?
A ja moge napisac, że testy Hartoga Energy Classic na moim wybitnie stacjonarnym koniu wypadaja znakomicie. Mam konia wrecz kipiącego energią, mozna na prawde mocno go przycisnąć na treningu a on i tak dalej by szedł i to mocno. A nastepnego dnia jest jak nowy. W dodatku nie dostaje tej paszy jakos wiele, bo na cały dzień 3 miarki tego musli + 3 miarki gniecionego owsa + około 2 miarki lucerny. Aby otrzymac podobny efekt na Dodsonie Competition dostawał dziennie 6 miarek tego musli plus jeszcze 2 miarki owsa.
siwaaa w zakładce ziółka.
dziękuje  :kwiatek:
ale ta lucerna od p. podkowy jest jako dodatek (lub nośnik do granulatów) w postaci mielonego suszu. nie wydaje mi się, żeby sprzedawał ją w 20kg worach 😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
15 lutego 2012 11:39
Build up mix


Convalescent Diet


Equine Sensitive


Leisure mix


Sales prep mix


Sixteen mix


i Staypower muesli


Just grass i Pasture mix wieczorem, bo muszę zabrać ze stajni 🙂
Gru uwielbiam Wasze pasze  😜

U Pana Podkowy na chwilę obecną lucerna faktycznie jest dostępna wyłącznie w postaci mielonego suszu. Jednak już niedługo w ofercie pojawi się także w formie sieczki 😉 Nie widzę problemu, żeby zamówić 20kg lucerny, jeśli nie w jednym dużym worku (zakładam, że będzie taka możliwość) to w 20stu 1kg 😉
I właśnie dlatego i ja, i mój koń jesteśmy beznadziejnie UZALEŻNIENI od Dodsona  😍 A ja się dziwię, że wybrzydza na inne pasze, heh. Sama chyba nawet wybrzydzam bardziej od niego  🤣
Przepraszam, kto to jest "Pan podkowa"?  😡
Już w kolejnym wątku ta nazwa mi się rzuciła w oczy  😉
Dziękuję  :kwiatek:
I właśnie dlatego i ja, i mój koń jesteśmy beznadziejnie UZALEŻNIENI od Dodsona  😍 A ja się dziwię, że wybrzydza na inne pasze, heh. Sama chyba nawet wybrzydzam bardziej od niego  🤣




my też z kopytnym uwielbiamy , tylko chcemy trochę zmienić żywienie dlatego pytamy która pasza lepszą  😎  Narazie na lepszą pasze nie trafiłam i bardziej ciekawsza panującą i mi i koniowi
Delf, witaj w klubie. Rudy w tej chwili na widok próbki w żłobie robi już standardową minę "pańcia, nudzi ci się?  🙄" A ja wcale nie jestem lepsza, wyzywając kolejne pasze od karm dla królika albo kozich bobków...

Uważam, że na workach Dodsona powinno być napisane, jak na papierosach - "Produkt silnie uzależniający", "Grozi śmiercią portfela"...
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
15 lutego 2012 13:35
Fioukova uważaj z tym wyzywaniem od karmy dla królika, bo karma dla królika Dodsona wygląda tak  😁 :



Mój koń pewnie by nią nie pogardził,  nie wiem jak Twój 😀
Green Grass takie info to na pw wysyłaj 🤬
Gru ale jakie ty piękne serduszkowe kupeczki z nich układasz 😍

A jakby ktoś chciał to mam ulotki firmy Panto od Osadkowskiego, pani mi przyniosła, jest wszystko na nich dokładnie opisane mogę zeskanować jakby ktoś miał chęć poczytać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się