Stajnie w Lublinie

Kto z was trzyma konia w Dominowie? *znaczący wzrok*
Ciekawa jestem dojazdu i warunków. W prawdzie, nie byłam tam nigdy, więc chciałabym zaopatrzyć się w jakąś wiedzę o tym ośrodku, by najprawdopodobniej wstawić konia.
Cena, warunki, jedzenie dla konia  i atmosfera! (;
Ja dwa lata temu trzymałam mojego B. atmosfera fajna, nadal jestem na imprezy zapraszana  😁 z tego co wiem boks kosztuje teraz 700zł, pewnie z jakimś hakiem bo Pan W. ma jakąś tam stawkę za dzień i mnoży razy ilość dni w miesiącu, boksy spore, hala jasna, konie padokowane, jedzenie dla koni szczerze nie pamiętam, byłam wtedy bardzo nieświadomym właścicielem... 😉
Byłam dziś w Magradzie i stwierdzam że wszystkie dobre opinie jakie słyszałam o tej stajni są w pełni uzasadnione 🙂 to taki koński raj, przy tym co zobaczyłam wcale nie dziwi mnie cena i jest w pełni adekwatna do warunków. Do tego jeszcze świetne tereny dookoła, jak dla mnie to marzenie 🙂
zuzz, luz, u nas też tak kiedyś będzie  😎
Arroch, gdzie teraz stoisz? (:
Ja stoję w Dominowie, jak ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW!
Sisisa, PW poszło, wybacz, że tak rozległe : d
zuzz, luz, u nas też tak kiedyś będzie  😎


e tam u nas już jest bosko 🙂 po prostu drugie miejsce równie miłe 😉
cubbins w FaMaGuście 😉

zuzz ja się już nie mogę wiosny doczekać, aż będzie ciepło i będę mogła śmigać na Badziu w tereny  😜
Arroch, ja to bym z chęcią do FaMaGusty, ale to daleko z Lublina. Nie opłaca się konia stawiać jak dojazd ponad godzinę w dwie strony 
Opłaca opłaca 😉 zostawiłam konia po złamaniu i mimo, że mam pranoję na jego punkcie jak stoi w FMG jestem spokojna, bo wiem, że nic się nie stanie a nawet jeśli będę o tym wiedziała i nasza wet. też 😉 koń karmiony paszami, padokowany z grupą specjalnie dla niego dobraną, ochraniacze na noc zakładane, wyslodki zalewane, raj na ziemi  😜
Paliwo drogie, czasu mało  :<
Zawsze można na noc w domku zostać, żeby nie jeździć w kółko ;D
zuzz, luz, u nas też tak kiedyś będzie  😎

Ekhm, ekhm, khłe, khłe, <znacząco kaszle>, niech się cena nie zmienia, ekhm, khłe, ekhm... 😉
Albo niech jakieś "pakiety" będą czy coś, bo tyrać przy tylu koniach  - wprowadzić do karuzeli, wyprowadzić z karuzeli, tego zawinąć tego coś tam to kupa roboty jakby nie było :P
orientuje się ktoś może jakie są ceny za jazdy w Pikerze i Fideliusie? i jak tam ze standardem jazd ?
mam do Was ogromną prośbę, skradziono mi z garażu (w ciągu ostatnich kilku tygodni, zauważyłam dopiero dzisiaj) trzy maszynki do golenia.

1. Oster clipmaster (od niej było oryginalne pudełko ala skrzynka na narzędzia)
2. Lister legato - niebieska, rozwalona, z zaizolowanym kablem
3. Philips ludzka, czerwono-czarna

jeśli trafiłybyscie na okazyjną możliwość zakupu pakietu lub jednej z nich w jakiejś śmiesznie niskiej cenie (ceny sklepowe: 1-800 zł, 2-600, 3-80)

proszę o kontakt
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, a zacięcie trenował w nocy o północy, tak jak ja - odznaka w Bon przeniesiona na 4 marca. I like it.
Jeśli jest ktoś kto się nie załapał ostatnio, albo ktoś ogólnie ma chęć i ochotę, to 17-18 marca odbędzie się kurs  I stopnia masażu sportowego z p.Marią Soroko  😉
W końcu coś na co się możemy z B. załapać  😅
Wiecie może gdzie u nas można w wakacje jeździć za pomoc przy koniach ?
Znaczy tak, żeby nie płacić za jazdę tylko ją odpracowywać.
Chodzi mi nie tylko o szkółki, ale wszystko co ma konie  🤣
Niby ogłoszenie, ale ja na tym nie zyskuje więc może komuś się przyda 😉
robię zamówienie od tego oto sprzedawcy:
http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=16700&change_view=1&order=p&us_id=4732029

wiaderka, wiadereczka, pojemniki większe mniejsze. Przydatne w stajni (wiem z autopsji 😉 ) może ktoś zainteresowany z Lublinian aby podzielić koszt
wysyłki?

edit. gdyby ktoś był zainteresowany poproszę o PW
Dobra, to ja też polecę delikatnie ogłoszeniem, ale dotyczy ono tylko Lubelaków, więc... 😉

Czy byłby ktoś taki miły i pożyczył mi na niedzielę oficerki/sztyblety+sztylpy. Rozmiar 38-39, średniej szerokości łydka. Potrzebuję na egzamin na odznakę, bo moje się z deczka rozleciały 😡

[s]I jeszcze czy pożyczyłby mi ktoś na sobotę i niedzielę popręg 90-100cm.[/s] Już mam 🙂

W weekend jestem na pewno w Bonanzie, ale mogę dojechać do każdej lubelskiej stajni, bez problemu.

[s]I już ostatnie pytanie. Jest tu ktoś kto zdawał odznakę w Bon w okresie zimowo - jesiennym? Mam parę pytań 🙂[/s] Już wiem 🙂
Jasnowata: ja zdawałam w tamtym roku w takim okresie przejściowym  😀
A ja zamarzającymi rękami spisywałam błędy Esperado na karteczkę  😁 ale było fajnie  😜
hih, ale, ale jak na profesorka to nie było tak źle  🤣
za pracę można jeździć w lkj - wolontariat itp 🙂
ja mam pytanie trochę innego typu - w której stajni w okolicach Lublina najlepiej teraz wybrać się na jazdę (czysta rekreacja)? chodzi mi głównie o to, żeby instruktor był sensowny, a konie niezajechane. no i dobry dojazd komunikacją.
mary te 3 rzeczy sie nie pokryją chyba w żadnej lubelskiej szkółce 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2012 11:00
Czy mogła by mi jakaś dobra dusza jeżdżąca w lkj zobaczyć czy ten kantar klik i ten uwiąz klik są na stanie w sklepie i czy ich ceny zgadzają się z tymi ze strony była bym bardzo wdzięczna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się