Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Nigna ja dopiero pierwszy raz natrafiłam ,zastanawiam się gdzie ten pan mieszka i jaki będzie następny filmik . Ostatni był z kotem i 4 końmi  😉



drastyczne  ❗ 
🤔wirek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 marca 2012 14:56
monia : o kurde  ; ooo Przez chwile jak go wyciągali przestraszyłam sie że on żyje  jeszcze biedulek ; o
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 marca 2012 19:25
okropieństwo...  😤. Nie rozumiem czemu mają służyć takie 'zawody'.

(mam nadzieję, że nie było)
Było 😉 Ale zgadzam się z Tobą.
o jaa iwona9208  szkoda koni..
Nie no co do tego filmu to tych ludzi do pierdla i nie wypuszczać ! Jak można ! W cywilizowanym świecie ?!?!?  👿
equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
01 marca 2012 20:26
Kurde... nie wiem z czego ta banda ''ludzi'' ma zabawę... z przewracania koni i ich bicia? Nawet widać było, jak koń się przewrócił i kark najwyraźniej połamał... okropne i brak słów...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 marca 2012 22:21
o mój boże;((((
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 marca 2012 10:28
A propo filmiku moni to ja się zastanawiam, co z ludźmi jadącymi w tym samochodzie...  😲
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 marca 2012 15:18
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 marca 2012 00:22




wiem, że widzieliscie ten przypadek, ale widział ktoś ang wersję?
komentarze załamujące,.....

.hello, this is a village POLAND...get out your world geography book!

i don't like the polish anyway they don't know how to treat animals i know a lot of them and their nature so i can as they don't even know how to look after their own family

There's retarded, inhumane, shitty people in every country. Can't really point a finger at a whole country because of the town idiot. (although there are a lot of polish jokes about stupidity

I still feel bad that they wern't smart enough to not overwork the horses, but the bystanders were smarter and were telling him to let the horse rest. Things like this make Polaks look dumber than they really are.

And these people probably pretend they are "civilized"! SHAME !!!!
i masa innych obelg....opinii komentarzy....



rozumiem, że ten wypadek był....każdy wie jaki...ale by obrażać całą Polskę....choć widzę, że i tak opinia jakaś krąży....
Kucyki to jednak wredne stworzonka  🤣
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 marca 2012 14:46
ania1986: był ten kucyk tu niejednokrotnie ; )  mnie zastanawia kto kupuje dziecku takie zwierze ; o Może to "tylko" kucyk ale jednak krzywdę zrobić może ; /
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2012 17:56
A ja wielbię tego kuca  😍 Na innych filmikach widać, że się z nim dogadała. Ale za zacięcie jeździeckie dla małej - 👍
Dementek, to chłopiec
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
10 marca 2012 13:13
jestem fanką westu,ale to mi się naprawdę podoba!Myślę że i jeżdziec i koń dobrze się bawią 👍
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 marca 2012 15:28
a ja cały filmik czekałam aż koń się zacznie dobrze bawić...
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 marca 2012 16:28
Samba Bati: nie no zabawa  cudowna... koń aż kipi radością  o.O Nie nazwałabym tego "zabawą" ...
Chyba lepsze to na luźnej wodzy, niż napier...e końskiego pyska na klasycznym dresażu  😤
Chyba lepsze to na luźnej wodzy, niż napier...e końskiego pyska na klasycznym dresażu  😤

Hahahaha! Ożesz ale mnie rozbawiłaś 😜 Lepiej pewnie machać rękami jak szalony epileptyki trzymają za czanki długości kilkunastu centymetrów 😂
Po prostu bronisz tego klasycznego dresażu. Dla mnie ten klasyczny, to po prostu rycie końskiego pyska, nic więcej. Nie wiem, co ludzie w tym widzą fajnego i ciekawego. Że koń ładnie głowę ustawia ? Ustawia, bo wodze są na tyle ściągnięte, że inaczej nie da rady. Dla mnie takie coś to bezmyślność  🙄
Po prostu bronisz tego klasycznego dresażu. Dla mnie ten klasyczny, to po prostu rycie końskiego pyska, nic więcej. Nie wiem, co ludzie w tym widzą fajnego i ciekawego. Że koń ładnie głowę ustawia ? Ustawia, bo wodze są na tyle ściągnięte, że inaczej nie da rady. Dla mnie takie coś to bezmyślność  🙄


Ehhh a w westernie jak szkolisz konia to co od razu wyjeżdzasz na kilometrowych wodzach i konik wie o co kaman???
No chyba nie bardzo
Widziałam kilkanascie treningów west w tym "robotę konia mlodego " i jakoś do słitaśnych obrazkow to nie nalezało.
skoro to takie delikatne i super dla konika, to dlaczego konik ciagle otwiera buzie?
katija to ty nie wiesz?? On się po prostu tak dobrze bawi, że aż śmieje się pełną gębą 😁
Szaga, padłam 👍

Niech się skończą te rekolekcje czy co to tam jest, stanowczo zbyt często przez ostatni tydzień musiałam używać magicznego przycisku 🙄

A żeby całkiem OT nie było - ładne całkiem, nie widziałam ani clipu ani filmu wczesniej:


przeraża mnie ten film  🤔 uwaga na końcu jest mięso
jeździjmy na sznurkowych, nie ganaszujmy, loffciajmy!!  🏇
jestem fanką westu,ale to mi się naprawdę podoba!Myślę że i jeżdziec i koń dobrze się bawią 👍


czy mi się wydaje czy mamy rozwleczonego konia z podskakującymi w galopie nogami, bez kszty wkraczania pod kłodę? filmik mi się tnie i klatkuje, wiec sie moze wydawać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się