NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

emptyline w sumie nie musi interiorterra tego wytoka odsylac. jeszcze chwila, wystarczy, ze mu poda adres i wytok sam pojdzie.


Padłam!  👍
Wiecie co? A mi ten wytok się coraz bardziej podoba.  😀iabeł: Sławny się powoli robi.

Kupiłabym go od emptyline, ale szkoda, że taki drogi. Jakby nie kosztował 200 zł, to bym se go nabyła, powiesiła sobie w piwnicy ( tam i tak śmierdzi pleśnią) i napawałabym się czasami jego widokiem. Tak dla jaj.
Ale nie stać mnie na wydanie za niego 200 zł. Sorki, emptyline.  😡 Chyba, że odejmiemy jedno zero od końca. Wtedy dla zaspokojenia swojej próżności mogę go od ciebie kupić.
Wystawmy na licytację w ogłoszeniach! Każdy będzie chciał mieć sławny wytok! Zyska rozgłos, a jak przebije 200zł, to nadwyżkę niech emptyline przekaże na jakiś zbożny cel ;P A może zeskrobiny z pleśni mają jakąś uzdrawiającą moc? Albo "posmaruj chrapy swojego konia pleśnią z magicznego wytoka InteriorTerra, a od jutra zaczniecie robić elementy o 3 klasy wyżej"  😂
Gillian   four letter word
28 marca 2012 16:36
o rany, to moje bezfirmowe wytoki, które od lat leżą w piwnicy są w lepszym stanie...  Masakra, w głowie się nie mieści :/

raz mi spleśniał nachrapnik - wyolejowany, spadł za szafę i poleżał ze 3 tygodnie. Inaczej nie ma szans.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2012 17:11
O nie nie nie, nie ma opcji. Ja wytok powieszę w gablotce nad łóżkiem. Niestety sława kosztuje, także zainteresowanych zapraszam z propozycjami cenowymi. Zaznaczam, że nie przyjmuję ofert poniżej 400zł.

Kochane, uśmiałam się jak nigdy dotąd, naprawdę siedzę i mi się gęba cieszy od dobrych 10 minut podczas czytania tego wątku. 🙂 No pal sześć czaprak, tyle wrażeń i zabawy nie miałam już dawno! 🙂



A tak poważniej, dla mnie nie ma problemu, poczekam z wyjaśnieniem od Interior, o ile ono w ogóle nastąpi, bo trochę w to wątpię. Przepiękny absurd, naprawdę. Zrozumiałabym jeszcze jej linię obrony, gdyby chodziło o to, ze coś jest rozerwane - to faktycznie byłabym w stanie zrobić w przeciągu tych dni, kiedy 'używałam wytoku', ale pleśń? Jestem z siebie dumna, naprawdę, moim zdaniem to wielkie osiągnięcie, że udało mi się ją wyhodować tak szybko. Chyba jednak powinnam zostać na studiach biologicznych, widać mam do tego smykałkę 🙂
Rety jaka żenada, a Interior-Nie-Gadająca-Z-Gówniarami dojrzale zwiała z forum. Czegoś takiego jeszcze NIGDY nie widziałam...
Gillian- A kto by chciał twój BEZFIRMOWY wytok.  😀iabeł:
Interrior sprzedała przecież nie byle co. Bo Kiefer to Kiefer. Moja droga....za firmę się płaci. I trzeba mieć tego świadomość, że firmówki swoje kosztują.
Przecież powszechnie wiadomo, że rzecz firmowa jest trwalsza i bardziej wytrzymała.
ja tak w ogóle zaczynam dochodzić do wniosku, że może w ogóle ten wytok nie jest taki zły. I jeszcze dłuuuugo posłuży.  😀iabeł: W końcu to KIEFFER.  😀
patrzcie jaki z niego twardziel. Pleśń nie pleśń, peknięcia, przebarwienia....a on dalej DZIAŁA  💃
i kazdy by chciał taki wytok założyc, wiec empty pewnie sie powstrzymac nie mogła, dlatego jezdziła po 16 godzin na dobę, zeby sie nacieszyć :P

a zdjęcie jest z LIPCA, wiec przed zimą, kiedy faktycznie nic mu nie musiało byc. fotki z dnia wysłania lub dzien wczesniej? brak, i samo przyznanie się, ze pleśn była, ale została zmyta, a to do tego stanu to go emptyline doprowadziła 🙂

i jesli o gówniarstwo chodzi, to w katalogu gg jest wiek : 21... i z rozmów też jakoś wybitnie starsza się nie wydawala 🙁 szkoda wielkie, bo naprawdę uzytkowniczkę lubiłam.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2012 18:29
No to jesteśmy równolatkami, faktycznie gówniara ze mnie 🙂
skoro 21 to guwniara, to ja się chyba załapię jeszcze na nastolatkę, tralala  💃
asds   Life goes on...
28 marca 2012 19:20
😀

emptyline

Ty się lepiej przyznaj jakie tam jeszcze grzyby i grzybki o ekspresowym tempie wzrostu u babci uprawiasz!!!

Rozumiem że forumowiczki zaprosisz na palenie pierwszych tegorocznych plonów 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 marca 2012 19:39
emptyline, może jakiegoś nobla dostaniesz czy coś? Chyba nikt nie ma takiego talentu żeby pleśń tak szybko, w takich warunkach hodować, to się może w medycynie przydać do produkcji penicyliny! 👍
sluchajcie, ale tak troche koncząc żarty, ma ktoś jakiś pomysł? bo chyba faktycznie InteriorTerra nie ma zamiaru zwrócić padu (w dobrym stanie). co tu zrobić, ja juz nie wiem co oprócz bombardowania i piętnowania forumowego mozna wymyslec.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2012 19:52
No halucynogeny rosną i dojrzewają, niedługo zapraszam na ciasteczka  😎
Nobla? O rany, świetnie. Poproszę w takim razie jeszcze kilka takich wytoków. Mam wszak jeszcze jednego microfasera na wymianę!


Dostałam odpowiedź, że Interior teraz nie ma czasu na wypowiadanie się tutaj oraz, że wytok tak na pewno nie wyglądał przy włożeniu do koperty.
On jest sztywny jak gnat, śliski od tego obleśnego nalotu i po prostu okropny. NIE DA SIĘ GO WYCZYŚCIĆ. Zaraz pewnie dowiem się, że to moja wina, bo próbuję jakoś dokopać się do skóry, żeby sprawdzić, czy to możliwe, że sprzęt się tak zakisił w paczce, ale po środkach do usuwania pleśni, zostaje dalej syf, mniejszy, ale syf, na pewno nie wart praktycznie nowego czapraka. Choćby to był wytok za 500zł... Ewidentnie dostałam informację, że wytok ma zardzewiałe sprzączki, a skórę miękką. Po odkażeniu wygląda to tak:


Jakoś dalej nie widzę tego wytoku w stanie opisywanym.


Jak mówiłam, nie dam za wygraną, mogę się i przejechać do stajni Interior, nie widzę problemu. Nie dam sobie wleźć na głowę i się oszukiwać. Nie będę też, przede wszystkim, ponosić strat bo ktoś jest perfidny, albo nie pomyślał i zapakował np. mokry wytok. Zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu i kropka.
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2012 20:14
emptyline, ale jaki mokry wytok, no proszę Cię, ten syf ma ze 100 lat. Bardzo dobrze że nie chcesz tak zostawić sprawy. Żarty żartami ale takie skur... trzeba tępić w zalążku. Ona ma chyba jakiś kompleks bo wszystkich od gówniar wyzywa...
Nie wyobrażam sobie jak można doprowadzić ten wytok do takiego stanu!

Z rok temu jeździłam z koleżankami pojeździć do takiej stajenki , w której stało kilka koni ale nikt tam nie bywał. Dokopałyśmy się do pokoiku , w którym był stary sprzęt. Jedna z koleżanek wcześniej tak jeździła i miała klucz. Nikt tam nie był przez prawie 2 LATA! Stała jakaś spleśniała szafa i skrzynia. Były tam z trzy siodła , jakieś tranzelki , wytoki , czapraki , owijki , ochraniacze i części do ogłowia. W najgorszym stanie były strzemiona. Nie dało się ich już odratować. Ale żadna z tych rzeczy nie wyglądała jak ten wytok! Cały sprzęt udało się uratować po porządnym wymyciu go i regularnym smarowaniu. Najgorzej wyglądało jedno z siodeł ale nawet trochę nie można go z tym wytokiem porównać.  🤔 Naprawdę chciałabym się dowiedzieć jak można tak zapuścić sprzęt..
No, no ten wytok to STRZĘPEK... GRZYBA🙂 z gatunku KIFFERUS KIFFERA  😂

emptyline współczuje Ci bardzo, ale mam nadzieje, że ta przykra historia będzie miała pomyślny koniec.

Dla otuchy dodam, że moja interwencja na priv i w tym wątku przyniosła pozytywny skutek i otrzymałam zwlekaną wpłatę za zakupioną podkładkę pod siodło od użytkowniczki reniaa, dlatego proszę o usunięcie mojego wpisu przy aktualizacji listy nieuczciwych.

Powodzenia !


A ja proponuje uciszac albo banowac tych co sa na czerwono na liscie, do tej pory poki sprawy nie wyjasnia.
A najbardiej tych co nawet nie racza w tym watku pojawic i napisac. Oczywiscie nie od rau po jakims tam okresie czasu, bo rozne sa sytuacji - np jak ktos nie wyslala bo mu sie cos stalo. Ale okres 1 (2?) tydzien na powiadomienie powinno starczyc?

Słuchajcie, a coś robicie jak ktoś was oszuka jeśli chodzi o przesyłkę, nie są to duże kwoty, sam fakt, transakcja generalnie bardzo ok, ale trochę się zmieszałam bo płaciłam 11 za priorytet, a dostałam listem za 3,5 , przecież można się dowiedzieć ile będzie kosztować i dopiero wtedy poinformować kupującego  🙄
Arimona,  uciszanie byloby ok. bo to jakiś koszmar, ze człowiek sie udziela, szmaty pokazuje nowe, a ciagle sprawy nie wyjasni i ma w duszy swoje oszustwo.
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2012 22:14
Zagotowałam się już teraz. Nagle zostałam odpowiedzialna za wszystkie wypowiedzi każdej osoby, zgody na odmianę nie ma, bo to ja zniszczyłam wytok. Niech ktoś mi powie jak to zrobiłam, błagam, może lunatykuję i dałam jednak radę...


Ja tam bym pofatygowala sie osobiscie i wsadzila jej ten wytok w...
Ja podam swoje doświadczenia z jedną re-voltowiczką, nie wymienię nicka nie chcę robić złośliwości tej osobie... Przesłanie mam takie, aby inni zwrócili uwagę przy zakupie na przesyłkę, a mianowicie...
Zakupiłam pewną rzecz, przelałam pieniądze i czekałam. Po pewnym czasie skontaktowałam się ze sprzedającym. Dziewczyna odpisała, że przedmiot został wysłany, na moje pytanie a jaką przesyłką odpisała, że "listem zwykłym" (!)
Nachrapnik nigdy do mnie nie dotarł, straciłam 35 zł. Wszystkich sprzedajacych proszę o wysyłanie przedmiotów "listami poleconymi" (dla mnie oczywiste) ...
Nie posądzam tej osoby o nieuczciwość tylko raczej o lekkomyślność...
Pozostał żal...
  
A ja nie dawno sie zalogowałam, bo jakos  przy okazji ogloszen i strasznie mnie to dziwi, bo napotykam na opór jesli podoba mi sie cos i nikt nie chce wysylac paczek  za pobraniem??!! Zupelnie jest to dla mnie NIE ZROZUMIALE, przeciez to najbezpieczniejsza forma przesylki bo wówczas obie strony sa chronione.
A ja sie zastanawiam i jest to dla NIE ZROZUMIAŁE, dlaczego  nie chcecie wysylac paczek za pobraniem??!!! Przeciez to najbezpieczniejsza forma przesylki, gdzie obie strony sa chronione.

edytuj posty!
kretek03, bo może być tak, że adresat paczki pobraniowej jej po prostu nie odbierze i wtedy nadawca traci pieniądze i towar na kilkanaście dni... Ale można poprosić o numer telefonu i się dogadać, to zawsze pewniej niż same pw.
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2012 22:33
najbezpieczniejsza? a w czym ona jest bezpieczna, że się mało poważna osoba (nie mówie o Tobie) rozmyśli i płaci się za wysyłkę w jedną stronę i za nie odebraną paczkę z powrotem.... nie lubię paczek za pobraniem ani odbierać ani wysyłać.
A ja nie respektuje innych i nigdy nie mialam problemów, zawsze przy kurierze mozna sprawdzic zawartosc, a jak nie odbierzesz pazcki to ona przeciez wróci nie rozpłynie sie w eterze. ajak posle pieniadze na konto komus to skąd mam miec pewnosc,ze ktos wogóle towar wysle??

A poza tym przeciez odbioraca opłaca przesyłke a nie nadawca. wszystko jest wliczone bo koszt przesyłki jest powiekszony o jej kwote.

edytuj posty!!!
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2012 22:43
ale czy Ty nie rozumiesz prostej rzeczy? nie każdy ma ochote tracić czas i pieniądze na niepoważnych ludzi. Dlatego warto kupować od ludzi uczciwych, znanych w realu i na forum, nie anonimowych. Opcja sprawdzenia zawartości to dodatkowa opłata tak poza tym.
I ok jeśli ja odbiera to opłaca
A jak jej nie odbierze to nadawca płaci za nią w tą i z powrotem. Jesteś w stanie to ogarnąć czy nie bardzo?
Poza tym na tym forum jest coś takiego jak edycja
Nie ma potrzeby pisania post pod postem
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 marca 2012 22:48
kretek, ale paczka idzie dajmy na to 3-5 dni. Wysyłasz, ktos nie przyjmuje, 5x2 to 10 dni czekania + czas który ktos ma czas na odbiór (2? awizo w odstępie tygodnia? Nie pamiętam dokładnie), mogłabyś w tym czasie towar sprzedać i 10 razy i nie płacić dwa razy (!) za przesyłkę.
Po to mamy wątek o uczciwych re-voltowiczach żeby wiedzieć czy jak wyślesz przelew do X to dostaniesz paczkę (a przynajmniej wątek daje ogólny zarys "uczciwości" kontrahenta). Twój wybór czy zapłacisz przelewem czy kupisz od kogoś za pobraniem ale np. drożej. Wiadomo, kupujący woli za pobraniem bo dla niego bezpieczniej, sprzedający lubią przelewy bo kasa szybko na koncie i się nie martwią czy paczka czasem nie wróci bo ktoś się rozmyślił a sporo osób "przejechało się" na nowych użytkownikach (na starych też ale ci sa bardziej rozpoznawalni i taki lincz na forum ich trochę bardziej rusza) 😉
Majeczka,Ja tam jakos zawsze sprawdzam i bez opłaty, poprostu trzeba sie umiec usmiechnac 😀 do kuriera i juz ..gotowe. nim sie obejrzy tu gadu gadu a  paczka sprawdzona, Kochana widac, ześ ze "stolycy", a mówią,ze to w Krakowie usmiech "wazą na deka"  😎, a z wysylaniem tez nie mam problemu przyjezdza kurier pod dom i paczke odbiera, nie musze dymac na poczte.Pozdrawiam.
jak nadasz rano tu kurierem masz na drugi dzien!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] uporczywy brak edycji postow
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2012 23:02
Nie rozróżniasz kurierskich firm od poczty polskiej, idź się pouśmiechaj do którejś z moich Pań na poczcie - powodzenia! Nie jestem ze stolycy tylko z Warszawy i bardzo się z tego ciesze i nie jest to dla mnie powód do wstydu. Proponuje zakończyć off top, nic nie wnoszący do dyskusji. Ponownie Ciebie informuje że tutaj się posty edytuje, za chwile dorobisz się ostrzeżenia na własne życzenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się