Dobre i polskie! Rodzime, polecane firmy i ich produkty :)

mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 kwietnia 2012 09:27
Zulus3 dobrze zrozumiałeś 🙂

dla mnie to był zupełny przypadek. Zadzwoniłam żeby kupić derkę. kupiłam firmę..

wysłać babę na zakupy  😁


hehe 😀 nie no, my kobiety jesteśmy zdolne, ale niektóre bardziej 😉  😁

nowa kolekcja?! jak tylko admin powie gdzie nowe fotki to ja z baaardzo dużą chęcią pooglądam i się nad czymś zastanowię 🙂 chyba że może na pw by się udało wysłać? 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=87685.msg1359203#msg1359203 date=1333435346]
duarka, york nie ma nic wspolnego z polskimi produktami. to rzeczy calkiem przyzwoite, niedrogie, ale absolutnie nie POLSKIE.

w takim razie całkiem przypadkiem siedziba firmy znajduje siew Szczecinie, a właściciele są Polakami??  🤣
York to firma polska, ale produkty szyte są za granicą...
[/quote]
zacytowalas moja wypowiedz, gdzie pisze, ze york nie ma nic wspolnego z polskimi PRODUKTAMI, ze to nie sa polskie rzeczy.
firma jest polska, ma siedzibe w szczecinie. ale towar plynie do nas przez morze, z daleka. polska to jest dystrybucja tych produktow. ale ta firma absolutnie nie pasuje do tematu watku.
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 10:15
mbalicka, kolekcja 15 kwietnia pojawi się na stronie. Jeśli ktoś zechce tu o niej porozmawiać super, jeśli nie, nie będę sama wstawiała..
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 kwietnia 2012 12:53
mbalicka, kolekcja 15 kwietnia pojawi się na stronie.



już się doczekać nie mogę  😍  🏇
deb, ja wrzucam swoje nowinki tu albo do diy. i chyba wróce do diy bo nie o taki temat mi chodziło. jego tytuł sprawia ze jak się samemu wrzuca to produkt to jak autopromocja i reklama, polecanie samego siebie. trochę głupio bo nie o to chodziło, a o to zebyśmy też mogły podzielić się tym co stworzyłyśmy. uważam, że jak najbardziej nowa kolekcja powinna pojawić się tu lub w diy 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
03 kwietnia 2012 15:25
wrzucajcie tu! przecież o to właśnie chodziło 🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2012 15:48
Trzeba chyba jasno określić warunki wątku.
Ja zrozumiałam to tak, że w tym wątku mogą się pokazywać i udzielać użytkownicy np. wcześniej udzielający się w DIY ale robiący rzeczy "zbyt profesjonalne" (głównie posiadający już swoje firmy) przez co zwykłe szare myszki wstydziły się dodać swoje krzywe wypociny 😁 Uważam, że powinny tu być dozwolone wypowiedzi np. Deb z nową kolekcją, niedozwolone byłyby posty "oto nowa kolekcja (w promocji, tylko x zł, więcej na pw)" bo to już reklama/ ogłoszenie. 👀
ash   Sukces jest koloru blond....
03 kwietnia 2012 15:54
Misskiedis dokładnie. Ja ciągle czekam na fotki produktów Jarpola, Caball, HBC
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 kwietnia 2012 17:24
Misskiedis , dobrze gada! nalać jej  😁

z chęcią bym zobaczyła wcześniej niż na stronce! jestem wierną fanką Jarpola 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2012 17:31
🥂

Ja nic z Jarpola nie mam bo i nie mam dla kogo kupić (ani konia na własność ani w dzierżawie) ale koleżankę namówiłam na bakłażanowy pad Jarpola. Powiedziała że jak kolor jednak nie będzie jej do konia pasować to mi taniej odsprzeda ale niestety... pasuje 😁
Ja mam chyba najwięcej,bo ze starego Jarpola żonę,a z  nowego czapraki 😀
Ale plama,poprzedniego posta napisałem z Jej konta(ale to tylko dlatego,że loguje się automatycznie,a ja piszę przy kolacji,stygnącej...)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 19:18
będę potrzebowała małego wsparcia Bogdana - potwierdź,czy pierwsze zdjęcie to siodło Wojtka?

od tego się zaczęło... W. zadzwonił do mnie z zawodów,że mam przelać kwotę X na konto, które zaraz mi podeśle i zadzwonić do S.Szeląga,czy nadal jest zainteresowany odkupieniem od nas Passiera Cometa II...
pojechał kros w tym siodle,siedząc na nim przez moment dzień wcześniej przez kilka chwil... nie umiał się z nim juz rozstać...
siodło przyjechało i ja również nie chciałam się już z nim rozstawac,mimo,że miałam do dyspozycji nowiutkiego Equipa Synergy monoflap...
potem wsiadali kolejni klienci wrotka... i następowała zbiorowa histeria 😁
przyjechały w krótkim czasie jeszcze dwa siodła ... to jedno z nich - bardziej "damskie" klocki i profil siedziska,ulepszone wypełnienie oraz jeszcze piękniejszy od naszego pierwotnego popręg:

potem zaczęły do nas przyjeżdżać siodła,które posiadają już logo, to jedno z nich:

każde z nich,coraz bardziej ulepszone,coraz bardziej przykuwające wzrok...

na początku niszowe,teraz klientami HB Contact są medaliści Mistrzostw Polski w skokach i wkkw w kategorii Młodych Jeźdźców i Seniorów ... HB Contact to nie tylko doskonałe siodła,to także przepiękne i dopasowane do potrzeb koni popręgi oraz doskonałe puśliska.
Uwielbiam HBC i cieszę się,że Honorata odważyła się stanąć wrotkowi na drodze.
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 21:19
Ja mam chyba najwięcej,bo ze starego Jarpola żonę,a z  nowego czapraki 😀

Zulus3
żona też taka niezniszczalna jak czapraki?  🤣
zajawka kolekcji wisi już na fb więc chyba mogę i tu wstawić.



reszta 15 kwietnia 🙂
deborah, bardzo ładne, czy te czapraki są z bawełny czy z alcantry? (te poniżej)
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 21:30
z alcantry
deborah - błękit jest śliczny po prostu, ale ja mam dużo niebieskiego i próbuję znaleźć odwagę na tą zielonkę-limonkę.


A tak  w ogóle, czy  Jarpolowi, HBC i Caballo trafiły się już jakieś zamówienie spoza Polski?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 kwietnia 2012 21:33
stripe in w ogóle mi się nie podoba, ale muszę przyznać, że te pikowane jak impulsy robią wrażenie. drugi od lewej bardzo w moim typie  😍 może wreszcie skuszę się na pierwszego jarpola. ciekawe jeszcze tylko jak będą leżały pod siodłem.
deborah, do tego beżu będą identyczne owijki??
sei, możesz śmiało skusić się na produkty z Jarpola. Są wspaniałe. Czapraki po dwóch latach używania po ciągłym praniu są nadal w super stanie i nie straciły nic na jakości.
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 21:44
marysia550, ten zielony to taka mięta/pistacja bardziej niż limonka.

Jarpol regularnie sprzedaję do Niemiec towary. Moja siostra mieszkająca w Niemczech organizuje zbiorcze zamówienia dla reitforum. Powstał tam nawet wątek poświęcony zamówieniom. Coś jak nasz hooksowy 🙂  Mam też kilku prywatnych stałych klientów i jeden sklep 🙂

sei wszechstronny elegance można zobaczyć pod siodłem na poprzedniej stronie a DR wygląda tak


Epk będą owijki 🙂

sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 kwietnia 2012 21:48
fajnie wygląda. nic nie mówię dopóki nie zobaczę reszty kolekcji, ale ten złoty/beżowy jest naprawdę zacny 🙂

ma też już wymarzone pady od ivett poza tym na zawody, na który złożyłam już zamówienie 🙂

fajnie, że revoltowiczki takie zdolne. lepiej wspierać polskie niż zgraniczne firmy. ale jest jedno ale. tylko wtedy, kiedy faktycznie im dorównują 😉
No to mi się wcale a wcale nie podoba. Miałam już nic nie kupować  😤
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 kwietnia 2012 21:52
deborah, możesz podlinkować ten wątek na reitforum? szukam, ale jakoś nieudolnie mi to idzie.
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 21:54
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 kwietnia 2012 21:57
działa. dzięki 🙂
A tak  w ogóle, czy  Jarpolowi, HBC i Caballo trafiły się już jakieś zamówienie spoza Polski?


uważasz,ze to jest oznaką jakości? jeśli tak to tak 🙂 mamy klientów z poza muru 🙂

Ktoś, tak to zdjęcie które wstawiłaś. to było zdjęcia pierwszego siodła do sprzedaży,ale tak na serio, pierwsze pierwsze to Bogdan wykonał dla siebie bo potrzebował do pracy 🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 kwietnia 2012 22:13
deborah, boskie  😜  już się nie mogę doczekać widoku w całości i wszystkiego  😍
Bogdan- nie chodzi mi o oznakę jakości. Chodzi mi raczej, o to czy łatwo firmie polskiej wyjść poza granice, czy obcokrajowcy dysponujący w sumie większą dostępnością towarów (tak mi się mimo wszystko wydaje) firm " nie niszowych", a wręcz bardzo popularnych i dobrych jakościowo chcą kupować produkty z Polski, w sumie całkiem nie znane. Bo my sobie tu kilkamy, czytamy opinie innych i co nieco wiemy. A oni? Jak ich zachęcacie?
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 22:18
z reitforum to przypadek. Ktoś kupił chyba za pośrednictwem animalii zestaw z nowej kolekcji, pad z krzyżem z derką i owijkami z herbem, wstawił foty i lawina poszła..
Większość odbiorców sama nas znalazła. Niestety na tą chwilę nie mam czasu na marketing bo popyt przewyższa podaż. Pracujemy nad zwiększeniem mocy produkcyjnej ale znalezienie dobrych pracowników to trudna sprawa..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się