Stajnie w Lublinie

własnie zastanawiałam się kto ją ignorował... ale chyba zrobię to samo :P
Przepraszam jeśli kogoś irytuję  😕
Wybaczcie  :kwiatek:
Trochę offtopic będzie. Czy ktoś zna gospodarstwo agroturystyczne/tani hotel/noclegi w Puławach/okolicach Puław, do 30-40 km powiedzmy, obojętnie która strona Wisły. Nocleg w cenie max. 50 zł??? Jakąś knajpę w Puławach/okolicy gdzie dobrze karmią i czynne do późna???
Witam,
czy ktoś może mi powiedzieć coś bliżej o stajni Dakar w Mełgwi?
karolciaequilano   marzenia się spełniają
18 maja 2012 07:41
Na Świecie Koni są już dostępne propozycje OOM w skokach i ujeżdżeniu w Białce + konkursy otwarte 🙂 
i znowu bida... i chyba finansowo też bida w Białce skoro nam takie opłaty zaserwowano :P
Z jednej strony bym się przejechała, ale dwa dni tam siedzieć żeby pojechać 2 Ptki? Same starty kosztowałyby mnie 250 zł, to trochę za dużo. Chyba jednak najpierw zrobię odznakę, a potem wezmę się za licencję.
No i wtedy są mistrzostwa arabów w Janowie, kiepski termin trochę, bo chciałabym pokibicować znajomym 😉.
Niby są nagrody pieniężne, więc być może coś się zwróci...  w sumie nie wieadomo troche jak sie logistycznie za to zabrac - najlepiej byłoby tam spac, ale z drugiej strony dojazd... no i w sumie wlasnie te min. 190 zł za zawody - ciut sporawo...
Ja już wiem, że jednak nie pojadę na te zawody.

Czy ktoś stoi w stajni w Zażółkwi lub innej w okolicach Krasnegostawu z pensjonatem? Mam pytanie na pw 🙂
ankers - co chciałabyś wiedzieć? Jestem z Krasnegostawu,może coś pomogę odnośnie tych stajni. 😉
Hejka
Wiecie gdzie w Lublinie w zamian za pomoc przy koniach można trochę pojeździć? Razem z siostrą i koleżanką poszukujemy takiej stajni, bo nie stać nas na jazdy 🙁 Mamy 16-14 lat (wiem też, że nie wszędzie przyjmują niepełnoletnich;/).
Z góry dzięki :p
Jak zawody na Felinie? Żałować, że nie byłam? 😉
Nie ma czego zalowac. Wszystko jak zwykle. Cala ekipa zgodnie stwierdzilysmy, ze trzeba jezdzic na zawody uj ze wzgledu na bezpieczna rozprezalnie. To co sie dzialo w pierwszych konkursach na rozprezalni... Strach bylo sie ruszyc.
Nirstety zmylismy sie po Lce.
Takoż mam nadzieję, że styl jeźdźca (w postępowaniu z koniem) będzie oceniany również na rozprężalni i również po zakończonym przejeździe 😉

Święte słowa, ale niestety i tym razem (Felin) była totalna rozpierducha

galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2012 07:28
dziewczyny szukam noclegu jak najbliżej Białki. Nie wiem czy w tym roku białecki ośrodek będzie się nadawał do spania bo w tamtym to była masakra  😵 domki jak domki ale łazienki/prysznic to tragedia. W wagonie ,,kibelkowym" dwie kabiny, drzwi oberwane, smród i szczury. Prysznic z zimną wodą i takim ciśnieniem, że żeby zmyć szampon z głowy musiałam czekac jakies 10 min  😂 do tego zaczęło sie robic srednio bezpiecznie bo juz 2 lata temu znajoma w trakcie trwania jednej z klas poszła na chwile do domku i zastała w nim... jakiegoś typa który wszedł oknem  🤔 albo ona była w srodku a on otworzył okno i chciał wejsc... no zabijcie mnie nie pamiętam ale sytuacja bardzo nieprzyjemna  🤔
O przepraszam! Przed pierwszym konkursem na rozprężalni było bezpiecznie i uprzejmie. 😉

A my właśnie potwierdziłyśmy, że jedna z moich "małych" była źle sędziowana. Odgwizdano ją po pierwszej odmowie skoku. A wiecie, że od tego roku w przepisach jest zapis, że styl sędziuje się na trzy wyłamania? Tylko konkurs egzaminacyjny to eliminacji przy drugim nieposłuszeństwie. I nawet rozmawiałam o tym z Profem wczoraj przed rozpoczęciem - zgodził się ze mną.
Nie mam na razie innych filmików, że sprawdzić jak były sędziowane pozostałe przejazdy.

Jasnowata, dotarłaś do budki sędziowskiej? Bo tam u p. Jankowskiego były do odebrania plakietki koni i była też dla Jasnego. W ogóle powiedział ktoś przez mikrofon, żeby się zgłosić po licencje? Bo przywiozłam je wczoraj z LZJtu, wychodząc z założenia, że trochę osób się na zawodach pojawi i oddałam je do Komisji Sędziowskiej. 
wg mnie mogli odgrodzić rozprężalnię od miejsca dla publiczności, bo co chwilka ktoś przegalopowywał tuż za plecami..
ale sama organizacja chyba nie najgorsza - dość sprawnie szło (przynajmniej  L-ka na której byłam)
a najbardziej podobała mi się taka mała dziewczynka na kucyku z Tarki? - wielkie brawa dla niej i trenera za przygotowanie! 🙂
Jeżeli z Tarki to pewnie Ola Szpatuśko na Birmance, ale to nie jest kucyk 😉. I o ile mi wiadomo, nikt ich teraz nie trenuje, jeżdzą same 😉.
breakawayy Ola Ola tylko śmigała (dosłownie śmigała) na Gali GB 😉
breakawayy - wybacz ale odróżniam kucyka od konia 🙂😉) i możliwe, że nie była to osoba z Tarki dlatego ten "?" był

o właśnie Gala GB - bardzo mi się ta para podobała 🙂
Przejazdy Oli Szpatuśko czy Pawła Jachymka to powód do rozpoczęcia dyskusji o tym co jest ważniejsze - droga czy cel. I w ogóle o jeździectwie.
koola przepraszam, po prostu słyszałam, że Ola startuje ostatnimi czasy na Birmance 😉
Takie małe ogłoszenie
2 czerwca chcemy zorganizować Koleżeńskie Zawody w skokach - mówię o stajni Drwal
Czy byliby chętni??? Właśnie organizuję karetkę, sędziować będzie Przemysław Jankowski, do pomocy Agnieszka Kaproń.
Konkursy do metra. Totalnie dla zabawy. Sponsorzy już są - więc małe upominki też się trafią. Po wszystkim, aby się totalnie zintegrować zrobimy ognisko, w tym czasie konie będzie można zostawić w boksach (bo nasze cały dzień na wybiegu)
Reflektujecie??? Jedyny minus jaki będzie to fakt iż nie mamy kłódek bezpieczeństwa  😵, tylko zwykłe prehistoryczne kłódeczki  😁
Startowe max 50zł.
Z tego co mi wiadomo kuce z Felina są chętne przyjechać i potrenować na naszych zawodach  🏇
Jesli będzie trochę chętnych przedstawię propozycje i resztę szczegółów
i piszcie z jakich stadnin jesteście, cobym miała rozeznanie, tak mniej więcej 😉
.
Seta my też się wybierzemy, toć to od nas rzut beretem w końcu  😀
suuuper 🙂
Seta a nie planujecie może jakichś ujeżdzeniowych?  🤣
breakawayy ależ nic się nie stało  🙂
Ascaia   akurat przejazd Pawła był o wiele lepszy niż te które pamiętam z przed kilku lat..
no właśnie duuużo osób pyta, jak w skokach wypali to zrobimy - pomyślimy 😉
Ooo na ujeżdżenie to i ja bym się z moim kulawcem wybrała jak się wykuruje trochę chłopak 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się