Naczółek, naczółki

Nuna najładniejsze jak dla mnie to trzecie - ostatnie 🙂
a widzialyscie to? 😁
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.204817489548115.56259.204816926214838&type=3
i tu podobne
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.214665981979595.46103.214586595320867&type=3
a tu, chyba najstaranniejsze z nich. jestem wiesniara, ale podobaja mi sie 😀 to nie znaczy, ze zalozylabym to na konia, ale poogladac na zdjeciach moge 😉
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.256567057729807.59517.172100966176417&type=3
  Naczółek - Horze Lugano


         
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2012 15:47
laura_nine, wreszcie znalazłam czas żeby ponownie wysłać maila 😉
na zdjęciu, które wstawiłaś naczółek wygląda super, ale te szlufki do ogłowia już nieszczególnie...
masz może zdjęcia na modelach tej swojej twórczości? w słońcu? jestem ciekawa jak bardzo się błyszczą  😁
MajaK   Tina 2000-2013
18 czerwca 2012 19:04
Ja też sie pochwalę naczółkami.
Moje plecionki  😀


katija - mi też sie podobaja te z Twoich linków. Może keidyś uda mi się upleść aż tak misterny, choć oni mają półgotowce w sklepach, u nas ciężko o ciekawszą broszkę  😎
Orientujecie się naczółek dłuższy niż 42 cm to już jest niestandardowa długość i cieżko będzie dostać? Bo zmierzyłam obecny i wlasnie tyle mi wyszło w sumie za mały nie jest, ale jesli chciałabym aby był bardziej opadajacy to musiałby jednak być kilka cm dłuższy.
Ja na swoją kobyłę naczółek prosty miałam 43cm a opadający ma prawie 50cm :P
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2012 20:07
mój naczółek opadający ma od szlufki do szlufki 43 cm i powinien być dłuższy, żeby ładnie leżał swobodnie, a nie naciągnięty 😉
laura_nine, wreszcie znalazłam czas żeby ponownie wysłać maila 😉
na zdjęciu, które wstawiłaś naczółek wygląda super, ale te szlufki do ogłowia już nieszczególnie...
masz może zdjęcia na modelach tej swojej twórczości? w słońcu? jestem ciekawa jak bardzo się błyszczą  😁


Błyszczą się jak psu... ale ciężko to uchwycić aparatem.
Jak robiłam zdjęcia opalizujących to tylko się  😤 wszystkie prześwietlone (za silne było słonce).

Ostatnio fakt, za dużo pracy... mnóstwo pytań i zamówień.

Na modelach:
Z nowości - opadający - 3rzędowy czarny
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=434993976512716&set=a.376297852382329.96558.100000063518330&type=3&theater
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=434993986512715&set=a.376297852382329.96558.100000063518330&type=3&theater

Opadający - 3rzędowy opalizujący (bardzo popularny)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=351050631611686&set=t.100000063518330&type=3&theater

w albumie klientki jest więcej zdjęć 😉
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=152259981569551&set=t.100000063518330&type=3&theater

reszta się wstydzi nie ma czasu, lub dobrego sprzętu  😁

Skórki są różne można wybrać i te z I gatunkowej skóry licowej.

Mocowanie: na nit, zszywane.

Rodzaj podszycia: filc, miękka skóra

Rodzaj naczółka: prosty, opadający, V

i wiele innych opcji w tym kolory, wielkości diamencików, rozmiary itd.


pierwsze trzy linki nie działają 😉


zdjęcie

kurcze, nie lśni tak jak te mega drogie firmówki 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2012 21:03
laura_nine, dostałam maila. dzięki  :kwiatek:
wyglądają fajnie i wierzę, że to kwestia zdjęć. kiedy będzie jakiś większy wybór 'kamorków'? 🙂
a tej konfiguracji 2-4-6-4-2 nie da rady zrobić?
nie będę robić (krypto)reklamy czy coś, ale przyznam, że ceny są ok.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 21:21
Isabelle i chyba nawet ma ubytek w kryształkach. Albo to moje przewidzenie. Na samym dole.
Isabelle i chyba nawet ma ubytek w kryształkach. Albo to moje przewidzenie. Na samym dole.


faktycznie wygląda jakby dwóch brakowało 🙁

od słonca też wiele zależy, ale widać różnicę (mam kolczyki z diamentami,  ze svarowskim i z cyrkoniami z jakiegoś lichego sklepu, róznicę widac ogromnie, pierwsze dwa mają refleksy, odbijają, prawie oślepiają-szkoda, że nie noszę biżuterii 😉 - a niestety te ostatnie są takie pociemniałe, takie niby brudnawe, matowe, szkło. nawet wyszorowanie płynami do biżu czy pastą do zębów im nie pomaga 🙁 )

tego chyba sie nie da przeskoczyć, tak jak piękne ogłowie z dziadowskiej skóry zawsze będzie wygladało dziadowo, tak chyba najpiekniejsza robota w starciu z lichym materiałem przegra 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2012 21:39
ale nikt ci nie broni zamówić naczółka ze swarovskim za 400 zł. naprawdę 😉
na tym zdjęciu są wszystkie kamyczki. po prostu tak się ułożył/tak pada światło. wystarczy się przyjrzeć, a nie od razu szukać 'sensacji'  🙄
sei,  jasne, że nie! chodziło mi o to, że dobra robota, ślicznie wykonana potrafi stracić ze względu na materiały użyte, tylko i wyłącznie 🙂 bo wykonane jest ślicznie, równiutko i bardzo zgrabnie 🙂
draskaeb a ten 50 cm to zamawialas u kogoś czy kupiłaś gotowy, jesli tak to jaka firma?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 czerwca 2012 22:32
Dzisiaj premiera naczółkowa  🏇
Żałuje że nie prosiłam o 3 cm dłuższy ale i tak dla mnie bomba 😍


i druga modelka

Zairka, absolutnie zjawiskowo!
Proszę, poniżej naczółek dla prawdziwej księżniczki! I nie mówcie, że się nie błyszczy  😎

Wykończenie może być innym kolorem niż lawenda jak w załącznikach.

Złoty 3rzędowy - zdjęcia robione zwykłym aparatem, a wychodzą o wiele lepiej niż lustrzanką  😉
laura_nine,  lol! prześliczny! pokazuj na modelu! 🙂
lostak   raagaguję tylko na Domi
19 czerwca 2012 10:13
przepraszam, a czy to sie nie zrobił troche wątek "kup naczółek - mogę ci taki zrobić"- taki mega reklamowy? 🤔
laura_nine -  ależ genialny jest!
przepraszam, a czy to sie nie zrobił troche wątek "kup naczółek - mogę ci taki zrobić"- taki mega reklamowy? 🤔

tak sie wlasnie nad tym zastanawialam. tez wydaje mi sie, ze zostala przekroczona granica reklamy. w zwiazku z tym:
laura_nine, ogranicz nieco autopromocje, zanim dorobisz sie ostrzezenia w zwiazku z pt.2 regulaminu.
Ok. Ja nie zachęcam do kupowania nie ma cen, adresów czy linków do sklepu...,  wrzucam nowinki.
Odpowiedziałam może za obszernie - obiecuję poprawę !  😡

Ps. Miałam też obawy, co do zaczęcia udzielania się w wątku o naczółkach, żeby właśnie nie wyszło jak wychodzi.
W sumie za każde wrzucone zdjęcie - swoje - mogę dostać ostrzeżenie.  🤦




Niestety jest cienka granica między reklamą a "zwykła wypowiedzią" chociaż mi osobiście nie robi różnicy czy zdjęcie wrzuci producent czy użytkownik, tak samo można by pod to podciągnąć posty które wcześniej wrzucała krysiex213, czy zdjęcia naczółków Anaa. Chcę zaznaczyć, że absolutnie nikomu nic nie wypominam. Wyrażam tylko moją opinię, że osobiście chętnie będę oglądała wszystkie nowe wynalazki, czy umieszczone przez osobę wykonującą dany  naczółek czy przez jego użytkownika.
Magdzior robiłam na zamówienie z Lagat
Obszukałam neta i takich długich fabrycznie to nie ma 🙁
a naczółek z Artemisowego Fulla wgryza nam się w czoło
Happiowa   córka grabarza
23 czerwca 2012 08:55
wiecie może, gdzie znajdę naczółek z plecionki? Widzieliście może, żeby ktoś sprzedawał?
deborah   koń by się uśmiał...
23 czerwca 2012 19:55
Happiowa, na pewno u Pana Marka 🙂
Na pewno, bo ja taki mam!
Magdzior ja mam jeśli dobrze pamiętam naczółek 49cm - nie robiony na zamówienie - zakupiony z ogłowiem waldhausen'a wembley darlington /pisze z pamięci więc przepraszam za ewentualne literówki/ z tym, że ogłowie to xfull
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się