Zdjęcia Naszych Koni

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
13 stycznia 2009 13:06
a doczekam się kiedyś pana Grzecznego pod siodłem?  😎
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
13 stycznia 2009 13:11
nesta, wątpliwa sprawa, bo nam raczej zdjęć nie robią 😉 (z resztą nie ma komu robić)
ale zapraszam do Białystok city, oprócz patrzenia można też wsiąść  😎
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
13 stycznia 2009 13:14
a w waszym Whitestocku, będę pewnie po 31, więc spodziewajcie się odwiedzin  😀iabeł:
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
13 stycznia 2009 13:17
w takim razie czekam i wpadajcie z Madzią, bo ona też się obija i jeszcze nas nie odwiedziła w nowym miejscu 😉
i żeby nie było totalnie OT
wątek zamknięty
taggi - Twoja Piękna wygląda bardzo męsko 😉 Kawał cudnej Baby

k_cian- ale się Rude zimowo rozbestwiły

Proti - fantastyczny konio, bardzo mi się podoba, jeszcze więcej zdjęć "w całości" poproszę 🙂
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 stycznia 2009 13:40
czyli jednym slowem moja panna jednoglosnie zostala okrzyknieta mężczyzną... Ok. To zmieniam jej imie z Lila na Lilex;-)

k_cian - widze ze tam u Was wesolo... to prawie jak walka dobra ze zlem... tylko kto jest czym... 🙄
galopada - jak z obrazka🙂
wątek zamknięty
taggi , gosic , rude chyba tak już mają 😉 a on zaczyna ewidentnie się rozkręcać, tak wesoły i psotny nie był do tej pory, naprawdę świetnie się czuje w tym towarzystwie i w tej stajni, już o tym pisałam ale czasem go nie poznaję, zaskakuje mnie z dnia na dzień 🙂 no i ostatnio jest baaaardzo kreatywny  😁

Proti, robić by było komu - gdybyście z nami na łąkę poszli pobiegać w weekend 😉 ale sama wiesz, hegon miałby utrudnione zadanie z dojściem tam.. a jeśli dwa czubki kleją durnia a taki aniołek w spokoju się opala to jakoś obiektyw przyciągają te dwa rogate czubki..

nesta - pod siodłem na hali to nie bardzo chyba się doczekasz zbyt wielu zdjęć
po pierwsze - kiepska jakość bo jeszcze nie potrafię uporać się z oświetleniem sztucznym przy braku słońca, zbyt ciemny obiektyw mam
po drugie - mój najlepszy luzak ostatnio czasowo kiepsko a ja w tym czasie co proti najczęściej mojego ruszam... i wychodzi na to że nie ma komu pstryknąć..

a teraz uwaga - zasypujemy nestę panem Grzecznym 😉









wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
13 stycznia 2009 15:52
Pursat was mogłabym oglądać godzinami!!!

Pursat. ten Twój bałwanek jest  C U D O W N Y. jeden z moich ulubionych re-voltowych koni.  😍



[quote author=k_cian link=topic=37.msg144375#msg144375 date=1231708866]
Pursat, pierwszy portret - oszałamiający!  😜[/quote]

Dziękujemy! 😀 :kwiatek: i pozdrawiamy 😀





by Monika Dziarkowska
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
13 stycznia 2009 16:04
Basia wczoraj













i to by było na tyle w tym wątku =P

wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
13 stycznia 2009 17:44
Gniady z dzisiejszej lonży  😉





ostatnio miał mniej pracy więc mu się nieźle utyło...  😤  :emot4:
wątek zamknięty
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
13 stycznia 2009 17:50
niedzielne galopy  🏇
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
13 stycznia 2009 17:58
Cenciakos,
no nieźle!  a udało ci sie go zatrzymac?  😲
wątek zamknięty
Z tego, co pisała Cenciakos, to ten typ tak ma. A ponieważ dziewczyna pisze już ładny kawałek czasu, należy założyć, że zatrzymują się w porę  😉
Swoją drogą ja bym się gdzieś pewnie po drodze ewakuowała  😵
wątek zamknięty
U mnie miały być zdjęcia z jazdy, a tu pech, koń mi okulał  😕

k_cian piękne portrety
Manta to z językiem świetne
Cenciakos patataj patataj, też bym tak chciała....
wątek zamknięty
trzeba mieć talent do trzymania się w takim tempie - ja bym się nie ewakuowała, trzymała bym się do końca, ale strzelam, że koń i tak by mnie zgubił 😀
wątek zamknięty
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
13 stycznia 2009 18:39
tak jak pisze quantanamera- ten typ tak ma. Na prostych nie pozostaje mi nic jak poczekać aż się zmęczy, a na większych przestrzeniach tak jak na filmiku udaje nam się na wolty zjechać i zmniejszając je zatrzymujemy się. Na prostej zatrzymać się nie ma szans, a praktycznie każdy galop ma takie tempo w terenie. Od zawsze. Kwestia przyzwyczajenia 😉
A my lubimy takie tempo,a poligon dłuuugi i szeroki  🏇 😜
wątek zamknięty
k_cian boskie zdjęcia, a szczególnie to drugie na poprzedniej stronie gdzie rudy wygląda jakby sierpowego dostał 😀
wątek zamknięty
fantazja tak to prawda bolek ma cos okolo 165 cm jest takim przecietnym konikiem ale przy moim wzroscie 162 jest wystarczajacy
margaritka moze dasz mi taka mozliwosc zebym sama odpowiadala na pytania
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 stycznia 2009 19:10
cienciakos mi sie Twoj filmik nie otwiera, ale sie nie poddalam i dorwalam Cie na youtubie - przy okazji obejrzalam sobie "naszej historii ciag dalszy" - nie dosc ze konie mamy podobne, to jeszcze takie same kantary... hehehe...
baardzo mi sie milo ogladalo - dzieki :kwiatek:
k_cianku - jak zwykle kolorowo, ladnie, profesjonalnie...🙂
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
13 stycznia 2009 19:39
Gosic, dziękuję  :kwiatek: nowych fotek w całości nie mam, ale jak widzę k_cian wstawiła Hegoniastego
k_cian, właśnie chodziło mi o zdjęcia z jazd, bo taka prawda że nie ma komu robić 😉
poza tym chłopak nie jest fotogeniczny "na wolności"
oti, więcej gniadosza!!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2009 19:44
Cenciakos,  faaaajnie 😀 mi czasem brakuje takiej przestrzeni do wygalopowania Grubego, przydałobymu się, zwłąszcza teraz, gdzie tylko hala i hala, a dla odmiany hala...
wątek zamknięty
Lov też bym chciała mieć halę, halę i dla odmiany halę, a u nas gruda, gruda i dla odmiany śnieg i gruda  😁
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
13 stycznia 2009 20:20
Proti,
czekam na nową serię zdjęć więc mam nadzieje ze juz niedługo wstawię  😉 a to będą już takie porządne z jazd, jak jeszcze był Gniady w mocniejszej pracy i jakoś wyglądał 😉 hehe
wątek zamknięty
dołączam do Fantazji to jest zdecydowanie ostatnia nasza zima bez hali. Choć są tego jakiś plusy, to jednak czasami chciało by się poszaleć. Na przykład kłusem  😎
wątek zamknięty
k_cian fajowe fotki 🙂

a to moje dwie kobity, brakuje tylko Cudnej ale w najbliższym czasie też jej zdjęcia wrzucę 🙂
wątek zamknięty
Proti - jestem częściowo usatysfakcjonowana, ale część się nie liczy bo stare 😉


To teraz nasze nowe fotki.

Niestety tylko tyle, i jakość taka jaka jest, bo reszta sesji to czarna plama, a te po dramatycznej obróbce jakoś przejdą. (Niestety nasza hala przy sztucznym świetle się nie nadaje) :





I wkurzony Rambol na skoku:


Pozdrawiamy
wątek zamknięty
Jejku kilka dni nie miałam czasu żeby zaglądać a tu się zrobiło ponad 10 stron do obejrzenia.
Piękne wasze koniska.
k_cian super wiórek  😜
Pursat Ty wiesz  :kwiatek:
Lov  😉
Klami więcej więcej zdjęć  😀
wanda  fajny Twój Łatek 😉
Ritka maluch Ci rosnie jak na drożdżach  😲
Cienciakos  ale szał  😜
amazonka  więcej Twojego siwka 😜
taggi   wreszcie sie pokazałaś  😉
Dex   😜
jumpingirl  😜


wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
13 stycznia 2009 22:45
oj dziewczyny jak ja lubie te wasze Podlaskie kuuunie  😍 😍 a Hegon jest obłedny  🍴 i Harley się załapał...
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
14 stycznia 2009 06:30
Gosic, mam nadzieje, że uda mi się kogoś zatrudnić do zrobienia fot na jeździe 😉
a Twój pakerek jak zwykle obłędny 😜
nesta, bardzo mi miło, że Hegon się podoba :kwiatek:
wątek zamknięty
Proti cudownie  fotogeniczni  :kwiatek:
Claudia dziekujemy 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.