Kącik Ujeżdżenia

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 sierpnia 2012 11:25
3 osobową.
Czy ktos czeka na transmisje na tvp2? Ja czekam od 11:40 i jakos ciagle transmituja szermierke albo jakies karate..
ash   Sukces jest koloru blond....
02 sierpnia 2012 11:25
K. Milczarek, B. Stremler i M. Rapcewicz w ujeżdżeniu
m.indira   508... kucyków
02 sierpnia 2012 11:25
ale tych operatorów bym biła, pokazują z przodu to co powinno być z boku pokazane brrr...
jedzie jakaś Kasprzak, tylko coś jej flage pomieszali 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 sierpnia 2012 11:27
no właśnie chciałam zapytac czy ta Dunka jest Polką?
ash   Sukces jest koloru blond....
02 sierpnia 2012 11:27
hehe, tak właśnie pomyślam przed chwilą, że o nią Ci chodzi! 😀
3-osobową.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 11:28
[quote author=Ktoś link=topic=11.msg1480369#msg1480369 date=1343903233]
no właśnie chciałam zapytac czy ta Dunka jest Polką?
[/quote]

nie jest. To córka państwa Kasprzak właścicieli koncernu obuwniczego ECCO. Ojciec Anny, pan Kasprzak, jest Niemcem.
ogurek, Nic jej nie pomieszali 😉. To jest Dunka, polskiego pochodzenia
Michał Rapcewicz za godzinę jedzie?? Bo już mi się te godziny pomerdały...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 11:33
ogurek, Nic jej nie pomieszali 😉. To jest Dunka, polskiego pochodzenia


jest Dunką i nie jest polskiego pochodzenia - patrz wyżej.

nie jest. To córka państwa Kasprzak właścicieli koncernu obuwniczego ECCO. Ojciec Anny, pan Kasprzak, jest Niemcem.

U nas w Polsce tez pełno Schulzów się kręci na przykład.


ŚK 04/2009

Dania

Buty Ecco finansują ujeżdżenie

Producent znanych z wygody butów Ecco dał się w ostatnich latach poznać jako aktywny sponsor serii zawodów ujeżdżeniowych rozgrywanych w Danii, Ecco Cup. Zainteresowanie firmy dresażem bierze się przede wszystkim stąd, iż jedną z bardziej obiecujących zawodniczek tej dyscypliny jest córka właścicieli firmy, Anna Kasprzak (wymowa duńska: Kasper-zak).
18-letnia Anna ma już na swoim koncie dwukrotny juniorski tytuł Mistrzyni Danii 2007 i 2008. Jednak mierzy o wiele wyżej - jej celem jest udział w kolejnej Olimpiadzie. Aby stworzyć jej jak najlepsze warunki do treningu rodzice wybudują tuż obok domu cały kompleks jeździecki. Już niedługo stanie tam kryta hala o pow. 3750 m2, czworobok ujeżdżeniowy, kryty lonżownik, stajnia i stodoła.
Mimo swojsko brzmiącego nazwiska Anna nie ma polskich korzeni. Rodzina matki, Hanni Toosbuy Kasprzak, to rodowici Duńczycy (założyciele Ecco), rodzina ojca, Dietera Kasprzaka, wywodzi się z Niemiec.
Co to za program jest z dnia 29-tego? Oglądam ujeżdżenie na http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html?video_id=7859

Nie które przejazdy to jakaś porażka  🙄 to jest ujeżdżenie z WKKW?
Michał jedzie o 13:33 (racja)
edit: naszego czasu.

edit2: aaaale ładne piruety Balkenhol wykręciła 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2012 11:35
13.33 naszego czasu...

ansc, tak, to ujeżdżenie z WKKW.
ElaPe, akurat nazwisko Schulz nie bierze się znikąd. To, że się kręcą to nic nie oznacza, gdzieś skądś się nazwisko wzięło. Zresztą tak jak i moje (mój mąż jest Polakiem, ale pochodzenie (po dziadku i dalej) ma już inne.  Znikąd się nie bierze pisownia charakterystyczna dla danego kraju i języka.
Tak samo jak i jej nazwisko. Skądś się wzięło z polską zresztą pisownią.
Natomiast akurat wiem to z innej branży - jej ojciec ma polskie pochodzenie, to że jest Niemcem nie oznacza, że go nie ma. A skoro ojciec ma polskie pochodzenie (będąc Niemcem jak słusznie zauważyłaś) to i ona ma - pochodzenie nie kończy się na 2 pokoleniu rodziców.
Kit z genealogią, poprostu myślałem, że to taka Dunka jak ten Norweg z Tczewa albo ta od tenisa
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 11:42
taa, ja mam pochodzenie pewnie jakies Białoruskie a może i Ukraińskie w którymś pokoleniu wstecz, a ktoś tam nawet i mongolskie a może i ormiańskie - i co z tego?


Kit z genealogią, poprostu myślałem, że to taka Dunka jak ten Norweg z Tczewa albo ta od tenisa

urodzona w Danii z matki Dunki i po ojcu  Niemcu którego rodzina w którymś pokoleniu wstecz być może się z Polski wywodzi - no ale dla niektórych naszych cóż, to Polka 😂
ogurek, nie nie 😉, jest Dunką, bez względu na to jak to ładnie by wyglądało, hihi
może mi ktoś powiedzieć co tak skrzypi w relacji z eurosportu?  😁
m.indira   508... kucyków
02 sierpnia 2012 11:43
kuźwa ale koń zgrzyta zębami 😉
gdzie oglądacie online?
bo mi nie działa:
http://londyn2012.tvp.pl/7809192/equestriandressage-team-day-1
"przepraszamy, materiał niedostępny"
czy tylko mnie się wydaje, czy ten Clive strasznie ciasny w szyi?
akaamaa, nie mogę z tego oglądać, bo jestem we Włoszech 🙁
[quote author=galopada_ link=topic=11.msg1480412#msg1480412 date=1343904181]
może mi ktoś powiedzieć co tak skrzypi w relacji z eurosportu?  😁
[/quote]
sorki ale ni mogłem  🤣
kuźwa ale koń zgrzyta zębami 😉
Jaaka szyja.  😲
ogurek bo przy poprzednim koniu też to słyszałam i przez chwilę pomyslalam, że to koń zgrzyta zębami ale nie spotkałam do tej pory takiego, który robiłby to bez przerwy praktycznie  😁 😁
rybka   Różowe okulary..
02 sierpnia 2012 11:51
Pierś połączona z dolną wargą 😉😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się