Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

kenna a ile one w Niemczech kosztuja? wiesz moze?
gdzieś słyszałam cenę 9 euro, ale nie wiem na 100%
Ten sklep wygląda dosyć pewnie. http://www.sabsimplex.info.pl/sklep/na_kolke
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

08 sierpnia 2012 08:56
CzarownicaSa, congratulations!!!!
szafirowa, widzę, że jesteśmy na podobnym etapie 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
08 sierpnia 2012 09:17
CzarownicaSa brawo! Gratuluje i strasznie się cieszę, że tak dobrze się czujesz! Moja przyjaciółka miała dokładnie tak jak Ty. Czuła sie jakby miała zakwasy. Dużo spacerowała i często mama(lekarz) przemywała jej ranę po operacji i zmieniała opatrunek!
A propos mojej best! jeszcze niecałe 2 miesiące i będą kolejne 2 księżniczki na świecie! Ale będzie szał! 😅
CzarownicaSa, gratuluję! Pokazuj szybko księżniczkę  😀
kenna, wawrek - dzięki za opinie. Dla mnie ta strona też jakoś dziwnie wyglądała, dlatego już poprosiłam znajomą o zakup w niemieckiej aptece i wysłanie do nas pocztą 🙂 Myślę, że tak będzie najbezpieczniej.

A my w poniedziałek byłyśmy na ważeniu. Mała w tydzień przytyła 400 g  😀 i wygląda już jak pączek
ash - no będzie szał  😅


Dziewczyny, nie wiem jak to zrobiłyście wczoraj, ale chyba mnie zaczarowałyście  😁
Dziś wstałam o 8😲0 i o dziwo wyspana, co u mnie o 10😲0 ciężkie było, a poszłam spać o 1😲0 w nocy 😵 szok.
Po drugie zero mdłości!!!!! Nawet lodówkę otworzyłam i zaczerpnęłam powietrza, co prawda dalej mi śmierdzi, ale nic mnie nie zemdliło  😅 😅 JAKIE TO CUDOWNE UCZUCIE!!!
tfu tfu by nie zapeszać  😁
Czarownica wielkie gratulacje.

No widzisz Cierp1enie mówiłam, że przejdzie.

Pamiętam nie tak dawno dyskusję o płaczach podczas pożegnania z dzieckiem. Zostawiam berbecia u mamy. Jest coraz gorzej. Jak dojeżdżamy do bloku potrafi się wywierzgnąć z Cybexa (!) i rzucić mi się na szyję z rykiem. Podczas jazdy  jeszcze  🙄  Ja nieczuła matka jestem, ale kurde no serce mi się zaczyna łamać, bo aż przykro patrzeć, jak taka rozryczana jest zabierana. Nie da się jej uspokoić, nie pomaga odprowadzenie do piasku, do dzieci, do domu na górę. Pilnuje mnie i trzyma za rękę.
Pokemon - bo mamusia jest najkochańsza na świecie, najwidoczniej nie może żyć bez Ciebie, podobno to przechodzi. Nie wypowiem się więcej, bo Julka to cygańskie dziecko, do każdego pójdzie i z każdym.
Tatusia zasadniczo też może nie być.  😤
Tatuś zresztą jest bardziej zainteresowany telewizrem niż dzieckiem. Wczoraj zresztą znowu usłyszałam, że jak mi się coś nie podoba to mogę wypierd... z JEGO domu. A to było na uwagę, że może pobawiłby się z dzieckiem chwilę...
pokemon Filip też jest uczepiony mojej nogi. Do dziadków pójdzie oczywiście ale ogólnie stara się nie ruszać beze mnie nawet na 3 kroki. Teraz tu na wyjeździe mamy taras zaraz obok placu zabaw. Niby super bo moglabym sobie siedzieć i patrzeć na młodego (no ok - pogodę mamy do dupy więc slabo z tym siedzeniem), ale i tak nic z tego bo on sam nie pójdzie się bawić. Tylko ze mną lub z tatą.
pokemon - ja Cię naprawdę podziwiam  👍 oazo spokoju, bo takiego chłopa to bym chyba strzeliła w łeb.
wuadomosc od Gwash:

Jest Nelka 4 kg 58 cm cc 10 pkt


Prosimy przekazać Gwash gratulację. Niech szybciutko do Nas powraca z wieściami i fotkami 🙂


Tymczasem ja lecę na wizytę. Oby dzidzia pokazała co ma między nóżkami. Trochę dziwnie bo tylko ja chcę wiedzieć co noszę. Mojemy Ł jest obojętne co będzie, najchętniej to by wolał się dowiedzieć przy porodzie 🙂
gwash - gratulacje!!!  😅 Witaj Nelciu na świecie 🙂

akzzi - kciuki za wizytę.
Gratulacje Gwash i Czarownica!
Cierp1enie, miałam tak samo z zapachem lodówki. Całą ciążę mi śmierdziało.
My znów do szpitala. Trzymajcie kciuki, żeby szybko nas wypuścili.

Tymczasem ja lecę na wizytę. Oby dzidzia pokazała co ma między nóżkami. Trochę dziwnie bo tylko ja chcę wiedzieć co noszę. Mojemy Ł jest obojętne co będzie, najchętniej to by wolał się dowiedzieć przy porodzie 🙂


hahah, u nas identycznie i mój też jest Ł.
Byłam u lekarza wczoraj, ale na USG kazał przyjść dopiero za 2 tygodnie, więc ja jeszcze nie wiem...

Powiedzcie proszę ile razy w czasie ciąży miałyście robione USG ?, ciąża prawidłowa, bez żadnych dolegliwości...

Gratulacje dla świeżo upieczonych mam !
Kami   kasztan z gwiazdką
08 sierpnia 2012 15:32
Gwash gratulacje  😅

Ja właśnie wróciłam od lekarza - Mońka waży 1371g i wszystko u niej w porządku. Zwinięta w paragraf dalej kopie mnie po wątrobie  😎

Montana ja usg mam robione na każdej wizycie takie szybkie - sprawdzenie serduszka. Natomiast dokładniejsze miałam do tej pory trzy - w 12tc, w 20tc i dzisiaj. Pytałam dzisiaj mojego gina i powiedział, że przed nami teraz "ważenie" małej na każdej wizycie i w 38tc sprawdzenie przepływów  🙂
Wawrek donosi, że 10 minut temu urodził się Michał 🙂

3010g, okrągłe 10 punktów!



Mam nadzieję, że jeszcze zdjęcie dośle 😉
Ale mamy wysyp 😀DD

Wawrek
- gratulacje!!  😅 😅

shagyaaa - 3mam mocno kciuki, dawaj znać nam tu co i jak



3 miejsca się zwolniły, to które zajmują???  😉
Ale wysyp! Gratulacje CzarownicaSa, gwash i wawrek! Zdrówka dla maluchów!

No, to przyznawać się która zaciążyła? 😉
Ups, wpadłam, napisalam i nie czytałam.

CzarownicaSa[b], [b]gwash, gratuluję!
Ups, wpadłam


a już myślałam  😉
Ale super, ja też przesyłam serdeczne gratulacje!

muffinka moźe pogoda jeszcze się poprawi, ja tez się martwię pogodą bo jedziemy dopiero od 18 i obawiam się, że będzie nieciekawie🙁

Kami   kasztan z gwiazdką
08 sierpnia 2012 16:10
Wawrek gratulacje  😅

Ups, wpadłam......


Dworcika może to jakiś znak  😎
Cierp1enie, Kami, głupole  😂
Nawet nie WPADŁAM na to, że ktoś mógłby zaraz wyłuskać to hasło z całego zdania ;-)
Nie zapomnę się pochwalić, jeśli Wasze proroctwa kiedyś się sprawdzą.
bo wiesz, my tu zaraz jakieś pozytywne fluidy prześlemy na Ciebie, jeśli tylko będziesz chciała  😁
Cierp1enie, dawaj, biorę na klatę! Nie wiem tylko co by T. powiedział na te zabiegi :P
CzarownicaSa, Gwash, Wawrek gratulacje!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się