Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 sierpnia 2012 09:28
martva, jaka ty ładna jesteś! I zazdroszczę długości włosów!


Bardzo dziękuję!  :kwiatek: Włosy.. ostatnio w przypływie desperacji chciałam je obciąć, ale już mi przeszło :P Chyba jeszcze nie czas na krótsze włosy 😉
trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2012 10:36
martva - fajne ! 🙂 Zawszę zazdroszczę zdjęć "z pracy", bo ja na zdjęcia jeżdżę zazwyczaj sama i nigdy nie mam dokumentacji :/ znaczy ostatnio dostałam od abre całkiem pokaźną garstkę ale to wyjątkowo [sama sobie wmawiam, że wyjątkowo] wyglądalam jak pół du**y zza krzaka 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 sierpnia 2012 16:24
Nine - powiem Ci, że ja właśnie również zawsze chcę mieć zdjęcia "pracowe" 😉 Te troszeczkę ubłagane, w sensie to środkowe, bo pierwsze i trzecie to inwencja pana fotografa, który bawił się w "łapacza chwil" 😉
:kwiatek:
kujka   new better life mode: on
21 sierpnia 2012 18:37
[quote author=Julie link=topic=28.msg1495488#msg1495488 date=1345059375]
salto piccolo Czy tylko mi się wydaje, że na tym zdjęciu jesteś trochę podobna do kujki? Albo kujka do Ciebie? 🙂


Też od razu miałam takie wrażenie 😀 Podobieństwo do kujki straszliwe 🙂
[/quote]

to przez koczek 🙂
Dziewuchy,ale jesteście atrakcyjne i piękne !!!🙂😉

 Niedozwolona edycja posta


Jeżeli usuwasz zdjęcia, które już tu niedawno wstawiłaś to mogłabyś podlinkować. Niniejszym czynię to za Ciebie [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,28.msg1464888.html#msg1464888]klik[/url]
trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2012 19:16
nasicc - bardzo ładne to środkowe !
Z połową włosów 😉
nasicc, na drugim zdjęciu masz twarz, jak laleczka porcelanowa  😜
nine  😍 😍
ahawa osobiście nie przepadam za sobą na zdjęciach,uważam,że wychodzę jak troll,ale mam czasami takie zachwiania , że nic mi się w sobie nie podoba.akurat to środkowe też mnie urzekło ;D
nasiccnie wrzucałaś tych samych zdjęć jakoś niedawno?
a powiem Ci szczerze,że chyba wrzucałam,ale podobne...tak mi sie wydaje,z tej samej sesji...jeżeli zdulowałam zdjęcia to przepraszam,ale mam sklerozę do zdjęć,więc przeszukam wątek i jak coś to zedytuje 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2012 23:01
W sumie też mi się wydawało, że wszystkie poza ostatnim znam, ale ja łażę po milionie fotoblogów, fotosików, for zdjęciowych więc ... ja wiele widziałam 😉
mialyscie rację 😀 edit wykonany 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
22 sierpnia 2012 08:18
nine, ile ty masz włosów! Oddaj trochę 🙂

Moje dwa: stajenne świeże i prawie aktualne drugie:


emptyline, na drugim super klimat zdjęcia! a na pierwszym masz moją standardową stajenną stylówę! tylko ja zazwyczaj śmigam w sztybletach (no chyba że uzupełniam wodę na pastwisku, myję ogoniaste lub moczę padoczek)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 sierpnia 2012 09:22
Nine - zacna fotka  🙂

emptyline - Ty się nic dziewczyno nie zmieniasz, w sensie, że nie miałabym najmniejszego problemu, po tylu latach rozpoznać Cię na ulicy! Stylóweczka stajenna świetna 😀 a drugie foto tak jak pisze cavaletti - mega klimat!
emptyline   Big Milk Straciatella
22 sierpnia 2012 09:43
cavaletti, no ja tu po myciu konia byłam, inaczej też miałabym sztyblety 🙂

martva, ty też nie! A odmianę Rywala z avatara też nie ciężko poznać.


Dzięki dziewczyny!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2012 11:25
nasiccnie wrzucałaś tych samych zdjęć jakoś niedawno?


Wrzucała, tylko za pierwszym razem było oburzenie dotyczące prawie wyskakujących cycków 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
22 sierpnia 2012 21:42
Wczoraj odwiedziła mnie i baffinkę forumowa abre i wybrałyśmy się na wschodową sesję  🏇
Na razie wstawiam fotki w wykonaniu baffinki


biegając po łące:



Wrzucała, tylko za pierwszym razem było oburzenie dotyczące prawie wyskakujących cycków 😉
[/quote]
kurde nie pamiętam tego... cóż nie moja toć wina,że przy moim 41kg mam piersi rozmiaru C. a w pracy fotomodelki różne sesje się trafiają,aczkolwiek pozuję w ubraniach 🙂 i ta sesja była bardzo udana.
chyba,że mowa o innych zdjęciach... 🤦
Horciakowa Łoo matko nie poznałam Cię , wyglądasz kwitnąco , dawaj więcej zdjęć !!
Horciakowa, na drugim zdjęciu wyglądasz jak Pippi Langstrumpf, tylko Ci nakrapianego konika brakuje 🏇
deborah   koń by się uśmiał...
23 sierpnia 2012 08:05
Tristia, widziałam na FB. pięknie wyglądasz!
Dworcika, na portrecie śliczny niewinny uśmiech 🙂
nine, świetna długość włosów!
Horciakowa, pierwsze zdjecie bardzo ładne.

mnie daaawno tu nie było

Janów Podlaski Dni konia Arabskiego




Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 sierpnia 2012 08:46
Tristia, Dworcika, emptyline, Horciakowa piękne słoneczne zdjęcia! 💘

Wrzucała, tylko za pierwszym razem było oburzenie dotyczące prawie wyskakujących cycków 😉

Ech, co Wy wiecie o wyskakujących cyckach... 😉


Zdjęcia na potrzeby kalendarza o tematyce wysokościowej 🙂
By Staszewski & Rybakowska Fotografia
Horciakowa, 3 super!
Nine coś robiłaś z włosami, są takie "inne"🙂
Raven nic nie widać, co to za wyskakujące cycki... 😎 Swoją drogą podziwiam za odwagę 👍
deborah ale zgrabne nóżki!
deborah, byłam na Waszym stoisku, ale akurat Ciebie nie było. Oglądałam derkę- wypas 😜 No i obłędnie podobał mi się zestaw derka polarowa, owijki i pad z krzyżem szaro-błękitny🙂
deborah   koń by się uśmiał...
23 sierpnia 2012 09:40
Thymos, dziękuję 🙂
D+A, szkoda że mnie nie było. byłaby okazja osobiście się poznać 🙁
raven 😍 😍 😍
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2012 10:06
flygirl cóż to za fociszcze?  🤣
Bardzo na czasie widzę  😁
trzynastka   In love with the ordinary
23 sierpnia 2012 13:49
martva, nasicc- dzięki 😉  :kwiatek:
nine, ile ty masz włosów! Oddaj trochę 🙂

Jezu z chęcią 😉 Ich jest strasznie dużo, ciągle wypadają i ciągle rosną nowe! Po wysuszeniu włosów suszarką wyglądam jak pudel 😁  🤔

Deb- dzięki, fajnego masz rumaka 😉 Nie było Ci gorąco w takim zestawie? Bo teraz temperatury szaleją :/

Nine coś robiłaś z włosami, są takie "inne"🙂

Poza obcięciem nie zrobiłam nic 😉
Znaczy dzisiaj już jestem ruda i faktycznie są "inne" ale na zdjęciu to moja szara rzeczywistość 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się