KOCHAM KINO :)

Ktoś, a nie jest to bardzo wtórne do poprzednich produkcji? Widziałam trailer i mi tak trochę zajechało uklepaną konwencją i trzaskaniem na niej kolejnych filmideł.
Cierp1enie: pozdrów męża. Trzeci zachwycony to mój syn.
Kiedy dowiedziałam się, że Christian Bale ma zagrać Batmana, Gary Oldman Komisarza, Michael Caine Alfreda a Heath Ledger Jokera byłam pełna obaw. Jednak oglądałam pierwszą /nową/ część z zapartym tchem. Kolejne mnie nie rozczarowały.
I autor scenariusza i reżyser rozumieją komiks i go szanują.  :kwiatek:
Widział ktoś już "Dziedzictwo Bourna"? Warto iść do kina?

Dzionka, hmm. wtórne chyba nie do końca....
byłam w kinie i mam podobne odczucia co Tania. Zachwycające, dobrze zagrane, nie sposób się nudzić. Bardzo mi się podobała Anne Hathaway w roli Kobiety-Kota. I...to chyba ma tylko ta część Batmana.... Znakomity czarny charakter! Ta postać wzbudza emocje, złość, strach, aż się chce w niego czymś rzucić. 😉 Dla mnie bomba.

Jeszcze byłam na "Meridzie Walecznej"/"Brave".... i dla mnie kompletna beznadzieja. Spodziewałam się przyjemnej bajki z humorem na tle pięknych widoków, a zastałam... denne żarciki, denny humor, ani to dla dzieci, ani dla dorosłych, niesamowicie denerwująca główna bohaterka, brak jakiegoś sensowniejszego czarnego charakteru, niby ma mówić o wartościach rodzinnych (chyba...), a tu jakoś....niespecjalnie.... chcieliśmy z lubym wyjść z połowie, bo zażenowanie sięgnęło zenitu.... w końcu zostaliśmy, ale wyszliśmy z kina z potężnym niesmakiem.
Właśnie: Cat Woman była znakomita. Taka w sam raz.
No a Michael Caine .... tak się na koniec zdenerwowałam.
Ależ to znakomity aktor.
Sankaritarina, ja byłam. Jak dla mnie warto o ile oglądało się poprzednie części.
Widział ktoś już "Dziedzictwo Bourna"? Warto iść do kina?

Ja się wybieram, ale wcześniej muszę sobie przypomnieć poprzednie części i coś się nie mogę do tego zabrać.  🤔
Widział ktoś już "Dziedzictwo Bourna"? Warto iść do kina?


Ja widziałam... bez szału, ale akcja dość szybka, więc nie ma czasu na nudę w kinie...


Nowym Allenem jestem pozytywnie zaskoczona, po przeczytaniu recenzji poszłam bardziej z sentymentu do kina, nie spodziewając się za wiele, a okazało się, że to przyjemny, śmieszny film, przy którym można się wyluzować 🙂
Dzionka, hmm. wtórne chyba nie do końca....
byłam w kinie i mam podobne odczucia co Tania. Zachwycające, dobrze zagrane, nie sposób się nudzić. Bardzo mi się podobała Anne Hathaway w roli Kobiety-Kota. I...to chyba ma tylko ta część Batmana.... Znakomity czarny charakter! Ta postać wzbudza emocje, złość, strach, aż się chce w niego czymś rzucić. 😉 Dla mnie bomba.


mi tam się wydaje, że Dzionka o Allenie pisała a nie o Batmanie 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
29 sierpnia 2012 22:03
Jeżeli chodzi o Allena, to większość jego filmów jest podobna: dość dosłowna, zawsze się pojawi kilku neurotyków, a sam Allen nie raz obsadza siebie jako boga seksu, z najpiękniejszą kobietą 😁
Jestem świeżo po najnowszym Allenie i jak dla mnie pozytywnie! 🙂 Zabawny, wariacki, mocno absurdalny. Mi się podobał, ale jak ktoś nie lubi Allena, to pewnie wyjdzie niezadowolony 😉
mery, O, to nie doczytałam, przepraszam 😡 Wcześniej pytała o Batmana.
Ja lubię Allena, ale film mnie znudził. Pięknie pokazany Rzym. Cudowny. Alec Baldwin znakomity- z radością obserwuję jego powrót na ekrany. Ale wątki się rozjeżdżały. I przysypiałam chwilami.
ogladalam ostatnio The Tall Man, ciekawe, mozna sie zakrecic w fabule, z klimatem, no taki troche inny😉
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2012 15:23
jak się nazywa film, który ma jasne plakaty z obejmującą się parą i na dole dużymi literami napisane jest "miłość"
cieciorka, to nie film 🙂 To reklama społeczna!
Avengers - zawiodłem sie 🙁 film wydal mi sie bardzo krotki, malo ''treściwy'', bohaterów dużo i zarazem każdego zbyt malo 🙁 slabe 7/10 za kilka śmiesznych tekstów ze Starkiem i trochę ciekawych sytuacji z Hulkiem.


Igrzyska śmierci fajne! bez przynudzania, ciągle trzymająca w napięciu akcja. Szkoda tylko kilku nie rozwinietych wątków i typowego zakończenia, ale jak najbardziej polecam na wieczór po pracy z laptopem  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
02 września 2012 10:56
Dzionka, aha 🤣

no nic, to zapytam o coś innego: dokument o ludziach żyjących w kanałach na pradze, kojarzy ktoś?

Mnie się batman podobał, choć komiksu nie znam i zwykle nie chadzam na takie filmy. Jest efekciarski, gadżeciarski i z batmanem mówiącym zawsze z kamienną twarzą i peleryną powiewającą za nim na motorze.
Ale fabuła ciekawa, nie zawsze jasna, ale przy tego typu filmach po prostu nie dociekam, bo przecież nie o to chodzi. Długi, ale tego się nie zauważa, dobra dawka rozrywki.
A jak się pójdzie na film z dużym dzieckiem, to miejcie popkorn, żeby go zapychać raz na jakiś czas, bo gdy pojawia się motor/samochód/samolot/pistolet krzyczy "chcę taki!"
A ja ostatnio oglądałam Underground i jestem nim zachwycona. Śmiałam się i wzruszałam. A wszystko spowite nutą Bregovica. Polecam zdecydowanie każdemu!
Właśnie obejrzałam film, który ostatnio leciał w tv "Mama na obcasach"
Podobał mi się i na koniec uroniłam kilka łez 🙂
też oglądałam ,,Mamę...''. Moim zdaniem super film, przeżyłam go bardzo  🤣

Wie ktoś może z jakiego to filmu?  :kwiatek:
Na tvn7 leci Pamiętnik  😍
Byłam wczoraj na Jesteś Bogiem. Bardzo mi się podobało, szczególnie że w czasach młodzieńczych 😉 sporo słuchałam Paktofoniki za sprawą brata. Kolejny dobry polski muzyczny film, zaraz po Wszystko co kocham. Przede wszystkim świetnie zagrane, wszyscy trzej odtwórcy głównych ról wymiatali, a Magik... no cudo. Prawdziwy, dialogi autentyczne. Polecam! Dla mnie trochę za mało oryginalnych kawałków i za mało podkreślony geniusz i choroba Magika. Do reszty nie mogę się przyczepić.

Jutro na Teda!
Dzionka czytasz mi w myślach, właśnie chciałam zapytać czy był już ktoś na tym. 🙂 Fajnie, że opinia pokrywa się z tymi w gazetach. Ja idę już we wtorek, z mamą, a tata się zastanawia.
Zazdroszczę! Ja miałam bilety zarezerwowane na jutro, ale niestety mam małe problemy i musimy zrezygnować 🙁 Pójdziemy pewnie w tygodniu, nie mogę się doczekać  🏇 To moja młodość - Kaliber44 i Paktofonika.
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2012 21:06
Dzisiaj moja koleżanka na fb napisała post " pozdrawiam dziewczyny które wychodząc z filmu "jesteś bogiem" umawiały się na koncert Magika "  😵
A na film może zajdę jutro jak będe w Lubiniu bo niestety w moim zadupiu się go nie doczekam 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 września 2012 21:09
My się wybieramy na "Sinister'a" 😍 Ponoć będzie wchodził do kin pod koniec września 😜
Dzisiaj moja koleżanka na fb napisała post " pozdrawiam dziewczyny które wychodząc z filmu "jesteś bogiem" umawiały się na koncert Magika "  😵
A na film może zajdę jutro jak będe w Lubiniu bo niestety w moim zadupiu się go nie doczekam 🙂


Lubinie 🙂😉
wpadaj w odwiedziny 🙂 kurcze szkoda, że jutro nie mogę, bo byśmy może się spotkały na filmie
Polecam, ja wczoraj z chłopem po powrocie z kina do późna słuchałam Kalibra i PFK i oglądałam wywiady z członkami obu grup - tak się wkręciliśmy!
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2012 21:23
Cierp1enie: nigdy nie umiałam odmieniać nazw miast 😀  Wpadnę jak nie będę bardzo zalatana, czekają mnie 2 filmy + duże zakupy jesienne a wieczorem trzeba jeszcze do konia zawitać  🤣

Muszę ustrzec przed filmem REC 3 ... zastanawiam się czy autorzy chcieli zrobić parodię czy prawdziwy horror ? Tak czy siak ani jedno ani drugie im nie wyszło. PORAŻKA.
A ja przed chwilą skończyłam oglądać Ghost Rider 2, podobał mi się, choć nie tak jak jedynka. Jednak z zapartym tchem oglądałam od początku do końca, mimo że dźwięk na kompie miałam słaby i na małym ekranie nie lubię oglądać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się