Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Bischa   TAFC Polska :)
28 sierpnia 2012 17:52
Przepiękna odmiana 😜
wątek zamknięty
patid1220 Bardzo ładny portret, a ta grzywa, jest szałowa  😜

Tak na szybko przejrzałam zdjęcia z dzisiejszej jazdy, znalazłam kilka takich, które mi się bardzo podobaja. Na przykład takie:
wątek zamknięty
domcia406 dzięki, a grzywę mu akurat rozplotłam dlatego taka pofalowana 😎
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 sierpnia 2012 20:31
Eter obecnie 🙂



edit: usunęłam te zdjęcia w dołku
 Niedozwolona edycja  posta
wątek zamknięty
domcia406, co to za ochraniacze, Allroundy?
wątek zamknięty
tyskakonik, może to kwestia zdjęć, ale moim zdaniem kiepsko wygląda, zmarniał bardzo 🙁
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
28 sierpnia 2012 20:44
Mii cudo  😍 uwielbiam konie z takimi odmianami 😀
Rudzikk nie mogę się napatrzeć na tego Twojego rudzielca 😀
Monia mały jak urośnie będzie robił furorę😀 ostatnie zdjęcie super  ! :P


wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 sierpnia 2012 20:46
Dzionka, najpewniej zdjęcia, wygląda całkiem dobrze jak na niego 😉 A już zwróciłam uwagę, że zdjęcia są za bardzo "wykontrastowane" i szczególnie jego grzbiet wydaję się być taki ostry 😉 Zdjęcia ze starej komórki, pewnie dlatego tak wyszło. Postaram się o lepsze 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 sierpnia 2012 20:48
tyskakonik: Jak dla mnie to na tych zdjęciach wygląda okropnie chudo. Dziwne że na wszystkich 3 taki zmizerniały jest...
wątek zamknięty
Burza Nie. To brązowe BR pro max 😉
wątek zamknięty
Z dzisiejszej jazdy po ścierniskach, były cwały ale zdjęcia tylko z kłusa i stępa są
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
28 sierpnia 2012 22:56
Frigg 🙂

wątek zamknięty
Miii., ale malowana 😍
Elena, ładny, zadbany zwierzak 🙂
patid1220, fajne te Twoje srokacze

I jeszcze dzisiejsza Malawia 🙂
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
29 sierpnia 2012 05:26
patid1220 - jakoś nie chce mi się wierzyć, że tinker ma w sobie motywację do cwału  🤣 , nie mniej jeśli Twoje ślicznoty są takie żwawe to podziwiam
wątek zamknięty
tyskakonik moim zdaniem to również na zdjęciach nie wyszedł rewelacyjnie...
ekuss jak zwykle konia masz bardzo pociesznego.  😀
Elena bardzo piękny koń!
wątek zamknięty
fixxxer12 oj oj i tu się mylisz , wczoraj tak pędziły po tych ścierniskach jak szalone(ścigały się ze sobą, co bardzo lubią robić), może jak nadarzy się okazja to nagram jakiś filmik  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2012 12:34
tyskakonik moim zdaniem to również na zdjęciach nie wyszedł rewelacyjnie...
A czy kiedykolwiek wyglądał dobrze? Moim zdaniem od pierwszych fot Tyski na tym forum koń wygląda tak samo - W 'szczupaczym' typie, z wgłębieniem za kłębem, bez zadu. I o ile nie jest to jakieś typowe zagłodzenie dla tozu, jestem też w stanie zrozumieć, że niektóre "typy tak mają", to przy pracy którą wykonuje to... No co kto lubi.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 sierpnia 2012 13:56
Moon : Na zdjeciach padokowych sprzed roku koń wygląda lepiej moim zdaniem
Kręgosłup na tych nowych zdjęciach woła o pomoc ; o I niestety moim zdaniem to nie jest kwestia ujęcia...
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 sierpnia 2012 14:41
No jakoś trzecim zdjęciu kręgosłup nie woła o pomoc... na 2óch pierwszych koń stoi  tyłem dużo niżej niż przodem, poza tym z tej strony ma na kręgosłupie dużo jaśniejszą sierść niż na reszcie ciała.
wątek zamknięty
tyskakonik, co kto lubi, co kto lubi... - wstawiłaś zdjęcia konia, który wygląda jak wygląda to nie wiem czego się spodziewasz. Mi też się nie podoba to jak wygląda. Nie widać po nim dobrego żywienia i dobrej pracy też nie.
wątek zamknięty
Tyśka, może zastanów się na siodłem?? Źle dobrane siodło też uniemożliwia prawidłowy rozrost mięśni grzbietu.

Edit. A dodam jeszcze zdjęcie 🙂


wątek zamknięty
Amasza Zawsze mi się marzyła sesja na ściernisku  😍

Paskuda z wczoraj w obiektywie mojej siostrzyczki 🙂

kłusujemy


galopujemy



i luźno na koniec

wątek zamknięty
domcia406 fantastyczny konik😉 łapie za oko 😉
po kim jest? i jakie konkursy na nim/niej jezdzisz?? 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 sierpnia 2012 16:24
Czyli, że jednak prawda boli?
Tyska, usunęłaś te zdjęcia i teraz nasze posty wyglądają co najmniej śmiesznie w odniesieniu do tego jednego (ihmo najlepszego z owych 3) zdjęcia.
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 sierpnia 2012 17:10
Koń ma grzbiet jak najbardziej w porządku. Skoro na tym jedynm wygląda ok, to tamte kwestia złego ujęcia, koń zadem stał ok. 20 cm niżej. Dlatego usunęłam, bo to były jednak bardzo niekorzystne zdjęcia, po Waszych wpisach do tego doszłam. Efektu dodały te jaśniejsze włosy i koń wyglądał, jakby kłąb miał mu skórę przebić. Siodło jest bardzo dobrze dopasowane, robione na wymiar. co mam więcej dodać? To nie moja opinia, ale opinia otoczenia wokół mnie, że koń wygląda dużo lepiej. Co do żywienia- gnieciony owies+ jęczmień, witaminy, jabłka, marchew, oczywiście siano. Karmienie 3xdziennie, witaminy 1x dziennie 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 sierpnia 2012 17:53
tyskakonik: niekorzystnie ; o ? Trzeba było ich nie wstawiać w ogóle. Za usunięcie czyli edytowanie postu grozi Ci ostrzeżenie, poczytaj regulamin o.O
wątek zamknięty
NatLat Dzięki, miło czytać  :kwiatek: Darabella jest po Dutch Capitolu, a matka Daimly. Cały rodowód możesz zobaczyć  [url=http://www.sporthorse-data.com/d?d=Darabella+Z&x=25&y=14]tutaj[/url] Ogólnie ona chodzi dopiero od stycznia, więc dla obycia jechałyśmy na zawodach Lkę, a teraz jest na poziomie P/N 😉
wątek zamknięty
domcia, bardzo fajne zdjątka, miło na Was patrzeć ;-)
wątek zamknięty
Foty z dzisiaj , samotny galop po ściernisku






wątek zamknięty
patid1220 Marzy mi się taki 😍 A nie wiem czy już ktoś pytał, ale chodzą też w zaprzęgu??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.