Końska rewia mody cz.VI (2012)

ahawa,  jest jeszcze caball, tańszy niż york 😉 i caballe (jarpoli nie macałam) sa bardziej ankowe niż yorki

przymierzyłam dziś na rudą czekoladę, nie wiem, czy jej ładnie 🙁 a komórka nijak nie chce uchwycić prawdziwego koloru 🙁
wątek zamknięty
Nie posiadam ja mam ujeżdżeniówkę 17  i tybinki z padzikiem są na styk nie wiem czy są ujeżdżeniowe i wszechstronne te pady ale mi się tak samo robi jak u Ciebie Maea może dlatego że próbowałam za wszelką cenę wydłużyć ten padzik jak będzie okazja podeślę Ci ahawa zdjęcia na pw jeśli chcesz oczywiście.
wątek zamknięty
Maea  a dla ciebie róże :kwiatek:
wątek zamknięty
Mogę dodać, że mi Jarpol z 2010r leży super, nic nie dostaje, pad jest gruby i dobrze wszystko wchłania. Natomiast york pad taki co na zdjęciu jest cieńszy od Jarpola, mam siodło a'la skokowe, chyba profil skokowy i średnio leży, musi leżeć sporo z przodu, aby popręg ładnie wchodził pomiędzy pasek od padu, aby go nie marszczył. Z tego powodu dla tych padów mówię nie, i następny jaki kupię to z Jarpola lub Caball VS 😉
wątek zamknięty
jesień/zima  Schockemöhle, nie wiem czy było
wątek zamknięty
Dewizka, widziałam na fanpage'u dobrego-konia, właśnie tam się zachłysnęłam. 😍
Dakota96, hmm, więc jednak. Ja mam ujeżdżeniówkę 16", tybinka długość ok. 40 cm, wszechstronne 17". I mi osobiście bardziej się podoba jak leży pod siodłem VS! Może też od podciągania popręgu ten materiał się marszczy i tak ciągnie... 🤔
Isabelle, oo proszę, to dobra informacja! Właśnie nie byłam pewna jak się cenią. 😉
wątek zamknięty
pierwsze jak hot pink wyglada! bardzo ładne. jakie są nazwy kolorów? które są ze starych kolekcji a które z nowych?

Maea, napisz do Ivett, bardzo jasno i klarownie tłumaczy 😉
wątek zamknięty
Dewizka - pierwszy i ostatni piękny! 😍
wątek zamknięty
Fantazja było dawno temu.
wątek zamknięty
Isabelle, dokładnie o tym samym pomyślałam co do 1 różu. 3 to jakby fuksja?
Napiszę, jak wykłębi mi się jakiś fajny projekt. 😉 Poza tym staram się wzbraniać rękoma i nogami przed kupowaniem szmatek przed kupnem następnego konia, ale coś moja siła woli słabnie. Na razie "podziwiam" (licząc pieniądze w portfelu i zastanawiając się, czego muszę sobie odmówić...). 🤣
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Demonowa, aaaa no to przegapiłam, bo widzę pierwszy raz  🤣
wątek zamknięty
Wcisnę się z pytaniem tak trochę z innej beczki - czy bez problemu wchodzicie na stronkę Jarpola? Mi wyskakuje, ze strona jest zawirusowana i nie mogę na nią wejść 🙁
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 września 2012 20:30
harja, jaki masz program antywirusowy? Pracujemy nad tym bo mamy takie sygnały od klientów. Strona jest "czysta" przynajmniej wg hostingodawcy i naszych programów antywirusowych...
wątek zamknięty
ESET NOD32 antivirus. Może mój antywirus jest przewrażliwiony? 😉 Dopiero od niedawna tak się zaczęło dziać.. A może to jakiś znak, żebym nie kupowała kolejnej szmatki 😉
Dzięki za odpowiedź!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
11 września 2012 20:36
harja, wszystkie sygnały jakie mamy pochodzą właśnie od użytkowników Eseta. Już napisaliśmy do producenta prośbę o sprawdzenie dlaczego znaleźliśmy się na ich czarnej liście 🙂 Proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 września 2012 21:30
http://www.pikeur.de/de/eskadron.html
W linku wyżej jest już katalog Eskadron Classic Sports, tylko czemu nie ma jeszcze niciaków? 🙁
wątek zamknięty
Mirosław w długo wyczekiwanym Eskadronie Impuls Negro z kolekcji Negro/Coriander/Wine  😍




nada się któreś do szmatoli?
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
11 września 2012 21:35
http://www.pikeur.de/de/eskadron.html
W linku wyżej jest już katalog Eskadron Classic Sports, tylko czemu nie ma jeszcze niciaków?


Mam dziwne wrażenie jakbym to już widziała...nic mnie nie powaliło na tyle bym zdecydowała się cokolwiek kupić.
wątek zamknięty
Z tego co wiem niciaki mają być później "oficjalnie" udostępnione🙂
wątek zamknięty
Dewizka mogłabyś napisać jaki to róż, ten drugi od lewej?  :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah, to dobra informacja  :kwiatek: w takim razie, pewnie niedługo się zdecyduję na niego. Wcześniej miałam opory właśnie z powodu tych odstających rogów 😉
U mnie stronę też blokuje.
wątek zamknięty
Deborah no to super informacja 🙂
wątek zamknięty
Tak się zastanawiam nad tymi cottonami. Na kasztana ta ciemna czekolada i ten szarawo-oliwkowy (?)? Ta czerwień jest śliczna, ale pewnie nie pasowałoby. Co mówicie?  🤔
wątek zamknięty
Nirv oba ładne, choć mnie się osobiście pierwsze bardziej podoba. Aaaa ale by Pams pięknie wyglądał w jasnych owijkach do tego  😜
wątek zamknięty
Frania Pad York Arwila Orchid Full
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 września 2012 11:00
Nirv, super, pierwsze do szmato 🙂

Dewizka, fajne kolory tych Yorków! Ale ja pozostanę wierna moim padziorom 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 września 2012 11:06
A mi się ten Eskadron akurat podoba. Powtórki straszne, to idiotyczne, ale kolory moje zdecydowanie. Tylko te herby jakie krzywe!
wątek zamknięty
Mimo, że kolory już były to bardzo spodobał mi się piaskowy brilliant z bordową lamówką i melange szary również z bordową lamówką. Bardzo ładne są też kantary z brązowym futerkiem 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny jest w tej nowej kolekcji zwykły polopad? Bo jak przeglądałam katalog, to widziałam tylko bicolory 🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.