Styl western (dawniej kącik)

To Ewelina na Bacardi Pink:-)
a dalej jest moja Mira:-) na Liberii i Klaudia Sójka, Paulina i Elpenor i jeszcze raz Mira, potem jeszcze raz Ewelina

Faktycznie Ewelina. Zasugerowałam się koniem. Twoja córa też ładnie.
Mam foty z soboty.
Pózniej wstawie - pózniej znaczy jak będę miała czas.

Damarina - cóż powiedzieć.
Dla mnie poziom jeźdźców i przygotowanie i determinacja i wola walki itd super.

Jednak w sobotę - na trybunach kilkadziesiąt osób.
Zwykle podworkowe L-ki maja większa frekwencję.
Promocja imprezy wg. mnie leży i kwiczy... Chyba ze takie są założenia Ligi - by to były zawody przy zamkniętych trybunach.


Jednak w sobotę - na trybunach kilkadziesiąt osób.
Zwykle podworkowe L-ki maja większa frekwencję.
Promocja imprezy wg. mnie leży i kwiczy... Chyba ze takie są założenia Ligi - by to były zawody przy zamkniętych trybunach.


Czekam na fotki🙂
jadąc tyczki zdążyłam zauważyć że było całkiem sporawo ludu! A w niedziele był komplet plus boczna trybuna była bardziej "pełna" niż w sobotę🙂
z promocją bywało różnie ale zawsze robimy co w naszej mocy 🙂
O kurczę...widzę, że ominęła mnie ważna impreza we Wrocku 🙁
Kiedy coś następnego-westowego się szykuje?
Chętnie się wybiorę, na razie w roli widza, a kiedyś...któż to wie? 🙂
ovca   Per aspera donikąd
26 września 2012 09:53
Zgadzam się w kwestii frekwencji- pamiętam jak jeszcze niedawno trzeba było szukać miejsca na trybunach żeby obejrzeć reining open- a przejazdy były wtedy słabsze niż teraz...ale sama siedzę cicho bo wpadłam tylko w sobotę na kilka godzin 😉

Mistral następna impreza pewnie maj/czerwiec  😁
w ogóle kto chce zdjecia z soboty - z pleasure  albo z rozpoczęcia - to prosze do mnie dać maila na PW i określić sie = wygląd konia i jeźdzca (np. miałam czarną koszulę i brązowego konia
mam foty z pleasure, chyba z jakiś tyczek a także kilka jak konie idą na oficjalne otwarcie, a także z otwarcia

jakie są to zdjęcia (jakość) nie wiem bo jeszcze nie zgrałam - ale coś sie wybierze zapewne
A mnie wiewiórki powiedziały, że już wkrótce pierwszy konkurs reiningowy w digital cup.
😅
Ogromnie się cieszę i trzymam kciuki za całą ekipę.
Mistral, moj tata jedzie w piatek z samego rana z Lubania na Mistrzostwa Niemiec APH i ma jeszcze miejsce w samochodzie, jak chcesz to priv 🙂
Karolass, dzięki za propozycję, ale niestety nie dam rady 🙁 Ale myślę, że jak będą następne jakieś zawody we Wrocku to dołączę do re-voltowej ekipy widzów :😉

Swoją drogą, dzisiaj jeździłam na Mistrzyni Polski- Frisky Filadelfia 😉
To tydzien po dm sa jeszcze futurity nrha w kreuth, ale ja chyba nie dam rady zjechac, choc kto wie... 👀

Moja akademicka mistrzyni  😎 ma juz wolne, chociaz mialam ja zgloszona jeszcze na german paint i podwojne show w bawarii. Ale ten sezon byl taki dobry, ze trzeba wiedziec, kiedy powiedziec dosc. Teraz mecze moja dwulatke, z nia jade na german paint. I przygotowuje appalosse do sezonu 2013- to moj pierwszy zwierzak w ciapki i jestem zakochana  😍

Mistral, to Cie zaszczyt kopnal. Ja jestem fanka klaudii i jej zwierzakow, juz dwa lata temu glosilam wszem i wobec, ze to nadzieja polskiego westu. Kiedys wytatuuje sobie jej inicjaly na przedramieniu  💘
Karolass, ja od niedawna zaczęłam swą przygodę west, właściwie dziś dopiero moja druga jazda w tym stylu . I tak się z pewnych względów złożyło, że dostałam do jazdy Rudą 🙂 Nauki pobieram własnie u Klaudii.

Bardzo fajny, jezdny konik 😉 Niestety nie mogłam z niej wycisnąć maksimum możliwości, ze względu na jeszcze niewielkie moje umiejętności , ale generalnie jestem zadowolona ;D
Trzymajcie kciuki, może kiedyś pojawię się na jakichś zawodach , ale jako zawodnik... 😉
a kto się wybiera w weekend do Żukowic? 🙂 bo warto.. warto.. futurity koni 3 i 4 letnich plus open trophy 🙂
a kto się wybiera w weekend do Żukowic? 🙂 bo warto.. warto.. futurity koni 3 i 4 letnich plus open trophy 🙂


ja nie mogę, bo mój koń wraca  🏇 🏇
a kto się wybiera w weekend do Żukowic? 🙂 bo warto.. warto.. futurity koni 3 i 4 letnich plus open trophy 🙂


Hi!Hi! Ja?
Duunię namawiam, ale stawia opór. Katija obiecała też wpaść.
Mam taki pomysł: spotkajmy się w niedzielę np. o 12😲0 na ławce naprzeciwko kamery ( jest relacja on line) i pomachajmy zbiorowo do reszty forum,co?
ja wątpię czy będę wolna.. zwłaszcza jeśli to będzie między jakimiś konkursami jak futurity itp.. ale, może się uda kogoś spotkać mimo to :P Tania pewnie będzie "przewodnikiem" dla re-voltowiczów hihi  :kwiatek:
ja wątpię czy będę wolna.. zwłaszcza jeśli to będzie między jakimiś konkursami jak futurity itp.. ale, może się uda kogoś spotkać mimo to :P Tania pewnie będzie "przewodnikiem" dla re-voltowiczów hihi  :kwiatek:

Jak będziesz przebiegać w samo południe to cię złapiemy i przytrzymamy do kamery.
Albo nam fotkę strzelisz. Czy stratujesz? To transparent zrobimy. Jak na Torwarze bywa.
nie, niestety nie startuję 🙁 ja tylko w roli luzaka. zdjęcie postaram się zrobić hihi
Westowcy, prosze o pomoc.

Potrzebuje proady kogos, kto na codzien jezdzi na koniu w siodle z terlica full i od czasu do czasu zarzuca na konia tez klasyczne siodlo. Potrzebuje takowe zamowic i nie wiem, z jaka terlica - sa wymiary od S do XL, czyli od 27 do 33 cm. A w westowym, pomiedzy concho, mam tylko 22 cm. jakies pomysly? 🙁
Karolass, westowiec ze mnie żaden, ale mój koń chodzi w kulbace z terlicą FQ (pomiędzy conchos cirka 20-21cm), a klasyczną skokówkę ma z łękiem XL (Daw-Mag GP). Może pomoże 😉
jeśli masz quartera, czy inne bydlę o szerokim grzbiecie to śmiało bierz przynajmniej XL Daw Maga [po rozmiarach łęku wnioskuję, że o Daw Maga chodzi, on ma inną numerację niż np Prestige], bo mój młody małopolak jak mierzyłam Daw Magi to miał Lkę [=chyba ich 31= 34 Prestige]. W razie czego oni poszerzają o rozmiar.
zdjęcia, prosze o to by ktoś napisał posta pod moim, bo nie mogę wstawiać za dużo




wstawiaj dalej🙂




O kurcze...
Dodofon, masz więcej zdjęć kasztanka i tego nadętego komboja?
O kurcze...
Dodofon, masz więcej zdjęć kasztanka i tego nadętego komboja?



którego? tego co prowadzi konia?
Tego dokładnie 😎
Tego dokładnie 😎


sprawdzę - czyżby jakiś Twój loff ?? 🏇 🏇
Mojego TŻ 😉
O koniu oczywiście mówimy, miał na niego chrapkę...
mam jeszcze jedno zdjęcia - lae takie samo, ja robię po 2-3 foty jedna po drugiej  😉
No to trudno, jednym Kaziem i tak się zadowoli 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się