moda, ciuchy etc...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 października 2012 21:21
Mamy sklep Safi w PL?
Kurde, kurde fajne
http://www.safiiclothing.com/shop/
cieciorka   kocioł bałkański
15 października 2012 21:25
Babi, w RI są śliczne parki, ale chyba 500 zł :O.
W H&M patrzyłaś? Ja mam jakąś z H&M obecnie 🙂.
Scottie: Ja mam taką z F&F fioletową. Noszę w rozmiarze XL jako oversize. Jest identyczna do tej, jeśli kupiłabym S. Widziałam podobne w Croppie, ale dawno i o ile się nie mylę w House.
Sisisa  :kwiatek: jutro pochodzę i poszukam, dzięki
Scottie   Cicha obserwatorka
15 października 2012 21:51
Fog, dzięki! We środę pojeżdżę trochę po sklepach, może uda mi się kupić 🙂
Jest mi tak zle i smutno, ze jedyne co poprawia mi humor to najpiekniejszy na swiecie plastron 🙂 hahahaha
We wrocławiu już w czwartek mają otworzyć sklep DEEZEE ! Cudownie!🙂
a ja byłam dziś i mierzyłam parki w różnych sklepach. ta z Bershki wygląda na mnie fatalnie, Zarowej nie ma jeszcze w sklepach (dzwoniłam, prawdopodobnie będzie w piątek), ale boję się, że jak w każdej kurtce dłuższej z tyłu będę wyglądać jak karzeł 🙁 
za to widziałam fajną w Pull&Bear [url=[[a]]http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearpl/pl/pullandbear/359505/P%C5%81ASZCZE[[a]]#/1253518/PARKA Z KAPTUREM]klik[/url] na żywo wygląda lepiej, i ma duży super kaptur 🙂
http://tvnplayer.pl/seriale-online/julia-odcinki,494/odcinek-144,S00E144,15704.html
czas 19:15
Chcę identyczną torebkę  😍 😜 😍 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀  Jest idealna!
Dziewczyny, widziałyście gdzieś jakieś ciekawe czapki ? Grzebie, grzebie i nawet nie wiem co jest 'modne' tej zimy. Jakieś sugestie ?
Szukam sweterka, za tylek, żeby nosić do legginsów, ale żeby nie był za gruby, taki na teraz  😀
ktoś wie co to za kurtka? lub widział podobną??
[quote author=Grościsław link=topic=168.msg1556889#msg1556889 date=1350501602]
Dziewczyny, widziałyście gdzieś jakieś ciekawe czapki ? Grzebie, grzebie i nawet nie wiem co jest 'modne' tej zimy. Jakieś sugestie ?
[/quote]
Cropp, tam są świetne czapki (na stronie można zobaczyć), takie bardzo oczoejbne, ale zwykłe też widziałam.
Poza tym w Reserved ostatnio trafiłam na takie zwykłe pasujące do wszystkiego, w Orsay też. Generalnie dużo jest fajnych, trzeba pochodzić  😉
W Orsay'u są super czapki!! Ostatnio mierzyłam nawet taką pudrową różową z pomponem i jako jedyna czapka mi w miarę pasuje! ( w czapkach wyglądam jakbym z marsa się urwała.)
moja szkoła wpadła na świetny pomysł, że zamiast jak pan bóg przykazał, zrobić nam bal gimnazjalny w czerwcu, zrobią nam "studniówkę"  😵 Więc, z moim refleksem, powoli muszę się zacząć rozglądać za jakąś sukienką i butami. Raczej spokojnie, bez szaleństw, buty z obcasami do 10 cm. Ktoś coś widział?  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 października 2012 20:09
wilczyk Ty przecież nawet w worku na śmieci będziesz wyglądać szałowo  😉 zajrzyj do wątku o studniówkach, dziewczyny wrzucały trochę ładnych sukienek 🙂 co teraz zakłada się na bal gimnazjalny? Jak na studniówkę czy bardziej skromnie?
smarcik a tak serio to jest pełna dowolność, zależy od osoby, pewnie będą dziewczyny, które będą miały jakieś szalone sukienki i pół metrowe, tęczowe szpilki z ćwiekami, ale ja w ramach nie wyróżniania się w tłumie, wolę coś na spokojnie 🙂 dzięki, poszukam tam 🙂

edit: zapomniałam dodać, że teoretycznie mamy bal gimnazjalny w stylu Las Vegas  😁
wilczyk Ty przecież nawet w worku na śmieci będziesz wyglądać szałowo  😉 zajrzyj do wątku o studniówkach, dziewczyny wrzucały trochę ładnych sukienek 🙂 co teraz zakłada się na bal gimnazjalny? Jak na studniówkę czy bardziej skromnie?

Jak na studniówkę, a czasami i lepiej...
Skromnie  😀
Dziewczęta potrzebuję rady. Mam biały ażurowy sweterek i nie mam pojęcia co włożyć pod niego. Mogłaby któraś z Was mi doradzić? Czy czarna koszulka na ramiączkach to totalna wioska, czy kombinować? W samym staniku nie będę się raczej czuła zbyt komfortowo...
Averis też bym się nie czuła komfortowo...myślę,że czarna bokserka pod to będzie ok 🙂 a biała tym bardziej ! 😀
cieciorka   kocioł bałkański
18 października 2012 22:06
może cielisty top? ja mam szary sweterek, najczęściej noszę na białe tshirty, które zresztą same w sobie noszę najczęściej.
Myślę, że cokolwiek jednolitego pod spód już ujdzie. Reszta należy od nasycenia kolorów i tego, jak one grają na tobie.
Czy takie buty pasuję do:
[[a]]http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/damskie-buty-damskie-botki/00006001106803/botki%20na%20koturnie.prod[[a]]

sportowej kurtki


(tylko, że moja ma szare wykończenia
Fog,  Dzięki za odp.  Będę szukać 😉
Kurcze, szukam i szukam dla siebie jakiejś zielonej parki z futerkiem i nie moge nic w normalnej cenie (do 250zł) znaleźć.

Ja znalazłam tylko te 2 ze zdjęć, jeśli nic nie znajdę innego to się zdecyduję na którąś z tych... tylko pytanie którą?
Bo ta pierwsza jest jest dłuższa, a na tym mi zależało, wydaje mi się że będzie lepiej leżeć,
natomiast ta druga jest z takim futerkiem jakim chciałam, i nie wiem na która się zdecydować.
Jak myślicie, która lepsza na co dzień?

Bo szukam parki najbardziej zbliżonej do tej z 3 zdjęcia, tylko ona jets za droga 😉

Mam jeszcze jedno pytanie.

Która będzie najlepsza na 18 kumpeli:

1. Koronkowa, biała, na ramiączkach.


2.Taka z tym, że granatowo-kobaltowa i z innymi ramiączkami. Grubszymi i rozszerzającymi się.


3. Granatowa, z tym, że moja jest dłuższa
Nuna Wczoraj widziałam w H&M zieloną(była jeszcze granatowa) za 230zł  😉
Fog gdzie wszystkie trzy mogę znaleźć ? drugiej szukam,bardzo w moim stylu  💘
Fog, wg. mnie druga, jest super!  🙂
Fog gdzie wszystkie trzy mogę znaleźć ? drugiej szukam,bardzo w moim stylu  💘

1. Kupiłam w New Yorkerze około rok temu.
2. w H&M też będzie z rok temu.
3. Kupiłam w Reserved stosunkowo niedawno, ale bardzo się różni od tej na zdjęciu, a niestety nie wiem skąd jest ta ze zdjęcia, wyszukałam ją w grafice google.

Fog, wg. mnie druga, jest super! 
Też tak myślę, tylko muszę do niej trochę zgubić cm z ud, może się uda, w tydzień  😀

Znalazłam jeszcze coś takiego:
(załącznik)

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się