Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

generalnie interesować się interesowałam. Nawet próbowałam ale jakoś tak po chwili wyjmowałam bo mi sie nudziło. Teraz jakoś tak na nowo zaczęło mnie do tego ciągnąć i zaczęłam realizować.. Ale może macie rację, żeby zrobić przerwe na razie. Wolałabym nie mieć problemów z typu kolczyk się nie przyjął albo coś takiego.

mam 17, tak wiem nie dużo. Ale wydaje mi sie ze poprzez 'kolczykowanie' moge pokazac sama siebie, jaka jestem. Nie robie tego na pokaz. Robie bo lubie, bo mi sie podoba a przez to tez jakby ukazuje to co mam w srodku i jaka jestem. Przynajmniej takie ja mam zdanie🙂
no to ja się pochwalę 6stym do kolecji tatuażem. wykonany dwie h temu.

projekt własny 🙂
Cudny  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 października 2012 15:53
Macie jakieś strony z czcionkami? Zaczynam myśleć czy by sobie grupy krwi nie wytatuować, tylko żadnej przyjemnej czcionki znaleźć nie mogę.
Macie jakieś strony z czcionkami? Zaczynam myśleć czy by sobie grupy krwi nie wytatuować, tylko żadnej przyjemnej czcionki znaleźć nie mogę.


http://www.dafont.com/
http://www.google.com/webfonts
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 października 2012 16:10
Dzięki! Tą pierwszą stronę właśnie przeglądam.
JARA uprzedzilas moja prosbe  🤣 wlasnie przegladam, przegladam i wybieram. chce miec wytatuowany na nadgarsku symboliczny napis, jedna literka i trzy cyfry i szukam czegos, co by moglo fajnie wygladac
w salonach często mają pełno różnych czcionek, normalnie tysiące do przeglądania i wybierania  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2012 18:52
Jutro koleżanka się dziara i idę z nią to będę oglądać. 😉
SŁUCHAJCIE! Jestem tak szczęśliwa! W końcu doczekałam się tego jedynego, idealnego, jedynego w swoim rodzaju wzoru  😅
W przyszłym tygodniu dzwonię do tatuażysty! Opowiem Wam o jaki mi chodzi. Będzie to kruk trzymający w dziobie łańcuszek, a na końcu łańcuszka zawieszona kokardka (kokardka - o niej mówiłam, że musi być, a nie wiedziałam gdzie. Jestem bardzo związana z siostrą, a ona ma tatuaż na szyj - własny zaprojektowany przez nią). W czwartek mogę pokazać projekt 🙂
Behemotowa wow! musi być ciekawy! z niecierpliwieniem czekam na jakieś zdjęcie 🙂😉 zwłaszcza, że uwielbiam wszelkie motywy z kokardkami, IMO dodają one zawsze uroku 🙂
a ja już mam w uchu 12 mm 🙂
Behemotowa widzę,że masz podobny motyw do mojego 🙂...głównym motywem jest kruk.
a ja już mam w uchu 12 mm 🙂

Gratuluję 12mm.! Mogłabyś wstawić zdjęcie? Zastanawiam się na czym zaprzestać, a w necie nie koniecznie są rzetelne zdjęcia i wymiary 🙂

Behemotowa widzę,że masz podobny motyw do mojego 🙂...głównym motywem jest kruk.

Było już sporo ptaków, jednak pomyślałam o czymś prostym, powszechnym, ale nadającym urok i pewną tajemniczość - wtedy wybrałam kruka 🙂
Behemetowa, jasne, jutro zrobię 🙂 wydawało mi się, że to jakaś duża różnica między 10 a 12, jak zobaczyłam tą dziurę, ale to może przez to, że w 10 miałam grubsze ścianki od tunelu 🙂
mój industrial taaaak ładnie się goił... a teraz jest coś, co ku mojemu zdenerwowaniu, wygląda na początki ziarniny... papka z aspiryny? co jeszcze można zrobić? czy nic nie robić i czekać? bo spotkałam się z opiniami, że często "samo się" wchłania i czasem lepiej poczekać aniżeli drażnić przekłucie. kolczyk robiony bodajże 6go września...
Ja bym nie czekała, aż 'samo się' wchłonie, bo wydaje mi się to (z doswiadczenia) mało prawdopodobne... Nakładaj papkę 2 razy dziennie i powinno zejść, mi aspiryna super pomaga na ziarninę
korsik, dzięki :kwiatek: zaraz lecę po aspirynę 🙂
maiiaF dawaj znać jak Ci się goi, ja po 8 miesiącach zrezygnowałam  🙄
Rexiu, ja właśnie byłam zdziwiona, że się tak ładnie goi. i chyba za szybko go "olałam", bo zaczęłam jakiś czas temu normalnie spać na tej stronie, czasem bluzą zahaczyłam, czasem włosami szarpnęłam... no i mam.

za to antitragus mój wygląda na właściwie wygojonego, cieszę się bardzo, że po takim traktowaniu wygląda tak dobrze 🙂 zaraz sobie wymienię na banana z powrotem chyba 😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 października 2012 13:59
pokaż anti 🙂
maiiaF pokaż, pokaż! Ja się nad nim zastanawiałam, ale zrobiłam tragusa. Chociaż może machnęłabym sobie w drugim uchu?  🤣
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 października 2012 14:03
a ja się pojawiam i ogłaszam, że znowu się dałam pokłóć i mam smile.  😜 taki prezent na obronę.
sei, Rexiu, był gdzieś tutaj 😉

o, tu 😀
mi też się jakby coś zrobiło przy chrząstce, ale w sumie nie wiem czy to zaczątki ziarniny. Bo jak popsikam solą i patrzyczkiem zbiorę, to raz nie ma, raz jest i nie wiem czy to tylko wydzielina, czy jednak się ziarnina robi. To jest tak na przekłuciu jakby. Robić papkę? Jak w google wpisuję "ziarnina", to obrazki są zupełnie inne niż, to co mi się robi.
Swoją drogą, czy prawie miesiąc od przekłucia normalne jest, że są strupki przy przekłuciu? Takie małe? Bo niby ma dwa miesiące na zagojenie, więc powinno być w porządku?
Scottie   Cicha obserwatorka
27 października 2012 14:38
Czy w Warszawie kupię gdzieś stacjonarnie labret do tragusa albo chociaż małą, kolorową kulkę na gwint 1,2? Może ktoś w Warszawie ma do odsprzedania? Najtaniej wyszłoby kupić na allegro, ale aktualnie nie mam kasy na koncie i nie mogę jej tam wpłacić 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 października 2012 14:42
http://arstattoo.pl/ sklep stacjonarny jest na Grochowskiej, ostatnio jak byłam to na pewno mieli labrety 1,2 ale nie wiem czy kolorowe też.
http://arif.pl/ szukasz na ich stronie co cie interesuje, zamawiasz i odbierasz osobiscie w ich sklepie
Scottie   Cicha obserwatorka
28 października 2012 10:05
smarcik, dzięki, ale nie mają małych labretów w ofercie na stronie 🙁

Maslowska, ale płacę przed odbiorem czy przy odbiorze? Nie ma informacji nt temat na stronie (znalazłam już ją wcześniej), a nie pasuje mi właśnie płatność wcześniej.
Nie mogę odkręcić tunelu  🤔wirek:. Może ktoś miał podobny problem i wie jak to zrobić?
Sisisa - ja miałam, zakręciłam za mocno. Odkręcaj w lewo i tak długo aż Ci się uda. Żadne olejki nie pomagają - mi tak doradzili i po prostu musiałam pomęczyć się 10min. z odkręcaniem 🙂 Jeszcze nigdy nie byłam tak spanikowana, gdy nie mógł mi się odkręcić 😀


Słuchajcie, czy ktoś robił sobie cokolwiek (lub zna jakąś rzetelną opinię) o tym studio http://www.swiost.pl/ ?
I wiecie może czy za jednym zamachem uda mi się przeżyć (i mojemu organizmowi) tatuaż i industrial?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się