Końska rewia mody cz. 3

na moje oko też ma zbyt ciepły odcień kasztana do śliwki! (ps. ależ on ma szyjsko!!! - popatrzyłam na avatar😉 )
wątek zamknięty
Sierra, śliwka śliczna, ale -IMO- to nie Czardaszowy kolor...🙂
Naczółek to ten sam co na avatarze?
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
02 lutego 2009 16:24
A to jak się wam widzi? Parę stron temu wstawiłam katalogowe zdjęcie tego czapraka... a tu jest na kuniu 😉
Proszę o werdykt...







wątek zamknięty
Calathea, fajnie kontrastuje lamówka, ale czaprak wg mnie jakoś dziwnie wycięty... może takie wrażenie robi przez fotki...🙂
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
02 lutego 2009 16:36
Bo to miał być czaprak coś w stylu... eurofit... ni to pełne, ni to wycięte... pod ujeżdżeniówką wygląda bosko, ale zdjęć nie mam i zrobić nie mogę, bo takiego siodła u mnie aktualnie brak...
wątek zamknięty
Dzięki wszystkim za odzew!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Kolor sam w sobie mnie zachwycił, jest - jak dla mnie - fenomenalny. Na koniu wygląda moim zdaniem zupełnie o.k, ale to nie jest już taki zachwyt, jaki mam patrząc na niego np. na kanapie 😉

Tak czy siak, kolor mi podoba się tak strasznie, że zaczęłam mieć dylemat. 😉

Breva Szyjsko ma grube od zwałów tłuszczyku, i optycznie powiększoną irokezem, więc ... eee...spoko luz  😁 :kwiatek:

Moniska To inny naczółek, w avatarze jest za mały USG, na zdjęciu jest Bogdanowy hand made kupiony od jednej z forumowiczek 🙂

Pozdrawiam, i jeszcze raz dziękuje za odzew 🙂
wątek zamknięty
Sierra, masz jakąś fotkę z bliska...? Bo chyba mi umknęło...:} A nie powiem, żeby mnie nie zaciekawił😀
wątek zamknięty
Monisk jakieś tam mam, ale nie samo zbliżenie na naczółek, tylko na całe ogłowie. Ale ponieważ to nie ten wątek, to jeśli jesteś ciekawa, to zapraszam Cię do wątku o ogłowiach 🙂
wątek zamknięty
Breva Szyjsko ma grube od zwałów tłuszczyku, i optycznie powiększoną irokezem, więc ... eee...spoko luz  😁 :kwiatek:


hihi mam tak samo z B.😀 i uwielbiam ten jego tłuszczyk🙂

A Czardasz jaśnieje w lecie? bo na jaśniejszym, odcieniu konia by mi się bardziej widział - skontrastowałby a nie byłoby takiego "gryzienia" dwóch zdecydowanych kolorów! więc jak jaśnieje - to może padzik na lato?:>
wątek zamknięty
Mam pytanie czy czaprak firmy Prestige z logiem ma logo Prestige po obydwu stronach?Czy ktos ma taki czaprak i jak się sprawuje bardzo prosze o odpowiedzi 🙂
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 lutego 2009 19:10
Sierra moim zdaniem bardzo fajnie, ale idealnie by było gdyby ten kolor był trochę mocniejszy, głębszy. Na fotkach wyglada na lekko przygaszony. Nie wiem czy to wina aparatu czy naprawde ma taki kolor:-)
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 lutego 2009 19:13
Sierra, kolor jest boski, Czardasz ladnie wyglada, choc nie jest to Wasz najlepszy komplet. jak dla mnie 4+
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 lutego 2009 20:17
Sierra-moim zdaniem latem, jak troche zjasnieje bedzie wygladal rewelacyjnie 😜

a ja mam juz swoj szary komplecik HKM
oraz treningowa derke w sliczna krate-bezowo-brazaowo-czarno-szara.Jutro przymiarka czy dobrze lezy na koniu mym 😉
wątek zamknięty
ha a i o to my w purpurze i przy wykorzystaniutego samego czapraka plus różowe ochraniaczki;D
wątek zamknięty
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
03 lutego 2009 09:53
Sylwik Tobie  nie jest zimno?! 👀 ja jezdze w 15 warstwach na hali...
wątek zamknięty
nie miałam wyjscia chciałam sobie fotki porobic w różu a ze wszystkie bluzy mam ciemne od tak zeby za bardzo stajennego brudu nie było widac to musiałam ciutek sie rozebrac😉 tak to tez mam 15 warstw a pierwsze zdjecie było robione jakos na jesieni wiec było ciepło
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 lutego 2009 10:49
sylwikk1,  komplet bardzo ładny

zastanawia mnie jednak dlaczego używasz czarnej wodzy?
tzn nie trzeba mi tłumaczyć jej działania tylko dlaczego jest tak krótka?

szczególnie na pierwszej fotce..
wątek zamknięty
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 lutego 2009 19:25
Kasztan w szarym komplecie(troszke widac spod derki) i oczywiscie nowa derka 😁
wątek zamknięty
Milusia dera boska! Co to za derka?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 lutego 2009 19:28
hehe dzieki, a derka made in milusia 😅
wątek zamknięty
no co Ty mowisz? Chyba się ładnie uśmiechnę do tej milusi, hm?  😁  😜
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 lutego 2009 19:38
serio, serio-odkrywam nowa pasje 🙂 no to sie usmiechaj, ale tak LADNIEEEE 😀
wątek zamknięty
a ja też mogę się uśmiechnąć?  👍

a ten szary to HKM, nie? mam identico 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 lutego 2009 19:59
OOO to chyba zaczne zbierac zamowienia 😁 😉
a czaprak to tak HKM, owijki tez tylko ciutke przyjasne 🤔
wątek zamknięty
po zdjęciu nie widać że owije są inne niż czaprak 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 lutego 2009 20:04
fin a Ty też masz takie owijki jak milusia?
wątek zamknięty
dziewczyny poratujcie chce dobrać dla Rudej jakiś nowy komplecik i nie wiem jaki kolor.
Moze ktos mi przemieni Rudą w ten czapraczek



a jaki kolor by jeszcze pasował jakieś pomysły mam ograniczony budżet bo to ma być prezent i musze zamknąc sie w około 150 zł na czaprak i owijki. Firma nie ma znaczenia byle nie były to szmatławce. Jak macie jakieś fajne czapraczki na oku dawajcie linki, prosze bo czasu mam mało zeby dac odpowiedź.

Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 lutego 2009 20:48
aszka, choc moze niekoniecznie z tego sklepu 😉 to zestaw na miare ograniczonego budzetu (duzo kolorow do wyboru)
http://www.gnl.pl/zestaw-czaprakowijki-p-231.html
wątek zamknięty
Aszka - ja bym jej dała czarny... np z rudą lamówką (mattes robi takie czapraki tylko to niestety ok 150 pln)
byłoby elegancko...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.